Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 09:08:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 170257 пъти)
 
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #90 -: март 19, 2014, 23:38:49 »

Прекрасни дами,една приятелка преди малко ме шокира, че в някои магазини в Асеновград и искали пари за да мери ролки!  crazy На вас искали ли са ви и къде?


Не съм чувала на някого да са искали пари за проба. Но има магазини в София, където не дават да пробваш, а само ти показват модела и ти взимат мерки да ти го ушият. Според мен, това също не е много хубаво, но има булки, които така са си избирали роклите. Иначе в Асеновград се съмнявам да ви искат пари, защото там конкуренцията е много голяма и като цяло гледат да не правят проблеми за такива неща. Може на Вашата приятелка да са й се заяли нарочно, не знам. Но едва ли е системно поведение.
Активен
the_light
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #91 -: март 21, 2014, 11:03:27 »

Моята сватба е чак септември месец. И покрай всички други подготовки оставям роклята като за най-накрая, но май там ще имам доста главоболия. Иска ми се да изглеждам добре на този толкова специален за мен ден.
Притеснявам се, че няма да си намеря роклята, която да е за мен - малко съм пълничка т.с за 170 см, тежа 86 кг и имам по-голям бюст. имам си своите комплекси, че при вида ми в булчинския магазин няма да ме вземат насериозно.
Ще отида до Асеновград, но мисля да е края на май-юни, че да са свършили абитуриентските неволи.
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #92 -: март 21, 2014, 12:33:43 »

Абе момиче....я стига smile Как няма да те вземат на сериозно! Всички са много мили. И аз съм си шишкава...но там някак си те карат да се чувстваш специално, имам предвид изобщо по булчинските магазини. Грам не се притеснявай, така ще те омаят, че даже ще си платиш за роклята с удоволствие smile Пожелавам ти успех! Изобщо не се притеснявай и не го мисли...пробвай смело. В крайна сметка клиента си ти smile
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #93 -: март 21, 2014, 12:39:22 »


Не съм чувала на някого да са искали пари за проба. Но има магазини в София, където не дават да пробваш, а само ти показват модела и ти взимат мерки да ти го ушият. Според мен, това също не е много хубаво, но има булки, които така са си избирали роклите. Иначе в Асеновград се съмнявам да ви искат пари, защото там конкуренцията е много голяма и като цяло гледат да не правят проблеми за такива неща. Може на Вашата приятелка да са й се заяли нарочно, не знам. Но едва ли е системно поведение.

Бях преди две седмици в Асеновград за рокля - не съм плащала за пробите, но имаше магазин, в които ми отказаха да пробвам. Исках да проверя как ще ми стоят различни модели, но категорично ми беше отказано, т.к. не можех да гарантирам покупка. Освен това, преди да разберат, че може и да не купя ми казаха, че трябва да се съблека не в пробната, а ей така в нищото  girl_impossible, понеже пробните били заето от абитуриенти....
Като цяло в града имаше предимно абитуриентски неща, но аз успях да намеря РОКЛЯТА въпреки всичко  danceg danceg danceg
Успех на всички и се въоръжете с търпение и положително настроение
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #94 -: март 21, 2014, 16:16:25 »

Усещам, че май ще си купя рокля, чак като минат баловете.....
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 21, 2014, 17:25:17 »

Моята сватба е чак септември месец. И покрай всички други подготовки оставям роклята като за най-накрая, но май там ще имам доста главоболия. Иска ми се да изглеждам добре на този толкова специален за мен ден.
Притеснявам се, че няма да си намеря роклята, която да е за мен - малко съм пълничка т.с за 170 см, тежа 86 кг и имам по-голям бюст. имам си своите комплекси, че при вида ми в булчинския магазин няма да ме вземат насериозно.
Ще отида до Асеновград, но мисля да е края на май-юни, че да са свършили абитуриентските неволи.

не се притеснявай аз имах същия проблем дори бях готова да взема първата рокля която ми стане.Аз съм малко над 100кг и гръдната ми е 123 см и въпреки всичко като тръгнах да меря рокли всички ми ставаха и бяха хубави.Не вярвам да не те приемат на сериозно . give_rose
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #96 -: март 21, 2014, 23:59:37 »

Момичета , знаете ли дали в Асеновград шият рокли , ако покажа снимка. Тъй като много си харесах една рокля , намерих подобна в един сайт но не точно такава и май единствения вариант да я имам е да ми я ушият.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 22, 2014, 09:41:54 »

vileto_971, кажи кой е този магазин, за да го избягваме smile
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #98 -: март 22, 2014, 10:03:17 »

Момичета , знаете ли дали в Асеновград шият рокли , ако покажа снимка. Тъй като много си харесах една рокля , намерих подобна в един сайт но не точно такава и май единствения вариант да я имам е да ми я ушият.

Alady, най-вероятно във всеки магазин ще те убеждават, че ще ти я ушият едно към едно, не мисля, че някъде ще ти откажат. Препоръката ми е обаче да разгледаш останалите рокли, които предлагат в магазина, за да видиш какво можеш да очакваш реално като изпълнение и материи, а не да останеш разочарована впоследствие. Направи си списък с магазините, коментирани тук, прецени кои ти допадат като разгледаш в интернет какво предлагат, и задължително отиди на място, за да прецениш. Мисля, че сама ще усетиш къде ще могат да ти ушият роклята най-добре smile
Активен
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #99 -: март 22, 2014, 14:33:47 »

ALADY аз бях скоро там преди 2 седмици във всички магазини предлагат шиеене. А ако толкова мн държиш да си шиеш роклята , не само в асеновград ще може да я направиш, също така и при всеки добър шивач и повечето сватбени салони.Успех с намрането. smile
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #100 -: март 22, 2014, 16:05:11 »

vileto_971, кажи кой е този магазин, за да го избягваме smile
Честно казано не запомних името. Като влезеш в града от София се пада в ляво на главната улица. На 2 етажа е. Пробните са 2, на първия етаж.
Това е един от малкото магазини на 2 етажа. Ще го познаете по НАДУТИТЕ служителки  angry angry
Ако си спомня нещо друго ще пиша.
Активен
metlichina
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #101 -: април 02, 2014, 11:30:04 »

Тъй като темата за ателие Александра е заключена ще пиша тук. 

Преди няколко дни си взех роклята от там. Бях си харесала 1 рокля на Pronovias и търсех максимално подобна. Е, в техния салон я открих - същата на 99%! Sunshine  С промените, които исках, стана точно като "оригинала". В магазина имаха 2 мостри - снежно бяла и млечно бяла, но и двете бяха с разни лъскави камъни по дантелата. Жените намериха изчистена дантела и крайка ( моделите в магазина нямаха). Накрая ми направиха и воал, пак целия с дантела по края.

Само препоръчвам да се опитвате да контактувате с младата продавачка с късата коса, тя е много внимателна и любезна,  другата за малко да ме откаже да поръчам от там biggrin biggrin
Активен
futuremissis
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #102 -: април 27, 2014, 10:12:03 »

Здравейте, момичета Bravo Вече имам мечтаната от мен рокля от Асеновград. Ще напиша моите впечатления за Асеновград, ако мога да бъда полезна на някоя от Вас, ако имате някакви въпроси съм насреща. След целодневно обикаляне на магазините, в крайна сметка си я купих от първият магазин, първата рокля която мерих с леки корекции, но след обикаляне и мерене цял ден. И магазина за който мога да гласувам с две ръце/тъй като нямам повече/ Bravo е ателие " Ванеса " като предварително казвам, че това не е реклама, а искрено мнение, а  вярвам, че днес професионалистите и добрите магазини трябва да бъдат споделяни до по-голям кръг от хора, тъй като те наистина са малко good.
Преди да отида изчетох всички Ваши коментари, извадих си всички адреси на магазини за рокли в Асеновград и с пристигането ни, започнах да обикалям. Аз лично останах много изненадана, че магазините/производителите с лъскави и големи сайтове, реално почти не предлагаха нищо, имаха всичко на всичко 10 булченски рокли, не малка част с еднотипни модели, като всички обясняваха, че могат да махнат това, да пришият онова, с доставка след една седмица или с още едно разхождане до Асеновград. Ето и моите впечатления с магазините с адресите, които бях извадила.
- " Милена" имат горе долу хубави рокли, но еднотипни и булченските се намират в друго помещение от магазинат им на главната в улица, в един безистен в партерен/подземен етаж. В сайта си имат доста голям избор на базата, която се предлага.
- Версай, от този магазин останах доста изненадана, в сайта им има доста модели, а в действителност имат 10-на, от Вас знаех  good предварително, че сега е сезона на абитюрентските рокли и че трябва да попитам и те могат да ми извадят други. Но с влизането ни в този магазин, никой не ни посрещна, никой не предложи нищо, като имаше две жени, едната вземаше модел на едно момиче, а другата го украсяваше.
- Арт-Стил, магазина има модели, но там отново не ни предложиха нищо, а ни казаха, гледайте и си харесайте. Правя едно уточнение, че аз знаех какво точно търся и с влизането си им казвах, като разбира се неочаквах да намеря точно търсената от мен рокля, но готова на компромиси, тъй като сватбата ми е след по-малко от месец.
-Ренита фешън, не много голям избор, но отзивчиви.
- Ателие Александра, от Вашите постове, бях с различни очаквания, но жените бяха мили, имат рокли с по-широк диапазон на модели и изглеждащи добре.
- Стоян Радичев, ето от тези два магазина, останах разочарована, хубва сайт, хубаво портфолио, а в действителност, силно ограничен избор, без избор или предлагане.
- Булвеси е по-скоро ателие, в което шият по модел, без налични готови рокли, което без да видиш тяхната работа в действителност, лично за мен е доста рисковано.
- Дияна фешън, ограничен избор на булченски рокли, без предложения от тяхна страна.
- Салон Сияна, да голям магазин, с доста продавачки, които се разхождат из магазина, без да ти предложат нищо.
- Ателие Моника, малък избор, но хубави, с различни платове, на мен като непрофесионално око, изглеждаха скъпи и стилни.
- Катерина, много странни дизайнерка, шивачка и едната от продавачките, другото момиче беше мило, отзивчиво и любезно. Има рокли 70% от тях са с много камъни/модели които преобладават в 80% и от останалите магазини. Но аз си харесах една рокля, на която исках корекция, тоест да отрежат камъните от полата и от бюстието и да стане изчистена рокля, а тя ми обясни, че не може.
- Магазин "Шик" намиращ се на вторият етаж в един търговски център, на площада вдясно. Мила продавачка, малък избор, но различни модели.
- Ателие " Ванеса" мили продавачки, много разбран и добър в професията си дизайнер, и много добри шивачки, имат избор на стилни, изчистени и рокли с акцент. Но готови да направят промяна за макс 2 часа.
- Кенеми, малък магазин в жилищен блок, с ограничен избор, а с голям сайт.

Надявам се да съм Ви била полезна и да не съм Ви отегчила. Не съм изброила още доста магазини, но поста ще ми стане доста дълъг.
Активен
lorageorgieva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #103 -: април 30, 2014, 06:26:45 »

Здравейте, имате ли представа дали на 1 май ще работят повечето магазини за рокли в Асеновград?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 30, 2014, 10:52:38 »

 Ще са с намалено работно време , а някои може да не работят.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines