Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:30:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 163993 пъти)
 
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #15 -: ноември 11, 2013, 09:53:11 »

Ако решиш да я вземеш,чакаме снимки Wink
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 11, 2013, 09:53:48 »

И мойта е от Версай  danceg в петък отивам да си я прибера smile В сайта им коя е роклята ако не е тайна де
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 11, 2013, 09:56:52 »

Няма я в сайта sad А и не ми дадоха да я снимам.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 11, 2013, 12:06:20 »

странно аз си направих милярди снимки
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 11, 2013, 12:27:56 »

Казаха ми, че като я капарирам, може и фотосесия да направя. Явно си пазят хляба хората. Лесно ще отида със снимка при шивачка да ми я ушие. При мен това не стои като вариант, защото нито материите мога да намеря, нито имам шивачка. Кофти беше, защото майка ми нямаше как да дойде, а се вълнува не по-малко от мен.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 11, 2013, 13:41:58 »

нищо другия път ще дойде Wink. Питаха ли те за датата нещо, може и за тва да не са ти дали да се снимаш като в смисъла че "още е рано", аз като реших да меря тука в Бс тъй ми говориха вместо да ме надъхват за роклята да я взема те ме отказваха.
мн глупави хора
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 11, 2013, 14:04:06 »

Питаха ни навсякъде. Аз заради това, че наистина е рано, отговарях уклончиво. Възможно е заради това да е. Но като си говорихме, стана ясно, че всъщност никак не е рано и няма нещо такова като рано. Трябва месец-месец и малко за доставка на плата, поне два за шиене, вероятно и корекции. Междувременно са баловете, сватбарския юни, отпускарските летни месеци, така че се радвам, че от рано започнахме и с роклята.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #22 -: декември 02, 2013, 14:50:55 »

Аз пък хич не съм доволна от магазинчетата на центъра, аз съм едричка и още от вратата ме връщаха че нямат нищо за мен, а ако не се лъжа точно във Версай дори не ми обърнаха внимание, бяха се насъбрали на купчинка с някакво дете и си пиеха кафето

Най съм доволна от малките магазинчета в началото на Асеновград, наредени са от двете страни. Моята рокля е от магазин Каприз, много добро обслужване, ушиха роклята както аз исках, прелестна е и съм много доволна. Ще постна снимка след сватбата на 14.02
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 07, 2013, 20:15:08 »

Туко-що се връщам от малка обиколка из Асеновград и ще си оставя моето скормно мнение.
Успях да видя само 10 магазина някъде и то само на една улица- Марица. Там бяха може би някои от по-известните.
Първо посетих "Сияна" и честно казано останах разочарована. Никакво вминание към мен.Гледаха ме сякаш съм извънземно. Роклите претрупани,бухнали-точно това,което аз не искам и не харесвам. Много надуто отношение и определено няма да съм техен клиент. Дадоха ми да пробвам една рокля,което беше  меко казано ужасно грозна.. bad
След това посетих съседните магазини.
Поли-Вес Стил - жената беше много мила. Пробвах три модела,от който един ми хареса доста. Нормални цени. Там всичко е между 300лв. -500лв. Може и при следващото ми посещение да посетя пак това място и да проверя какво ново имат.

След това бях в Fortuna style. Там също не ми обърнаха много внимание. Чоплеха семки и ме гледаха странно.Иначе имаше интересни модели,но по един размер само налични и приличаха на реплики от китайските сайтове. Жената,очевидно шефка или шивачката не знам, говореше със странен акцент и гледаше само как да ме изгони по-скоро.
Влезнах и в Роси-87,но там нямаха налични модели за мен да пробвам. Те имат един магазин друг в Асеновград по-голям,където жената обясни,че има като за мен да пробвам,но нямах възможност да отида,за  това не мога да изкажа мнение за роклите им.
Влезнах и в едно друго магазинче - Росица,но там си имаше страндартни модели рокли,като почти всички други магазини и нищо не ми грабна окото.
Бях и в модна къща Милена и там ми дадоха да пробвам два модела. Почти на всички места имаше един и същ модел,който ми даваха да обличам. Рокли тип А-линия с дантела тук там,мъниста и някакви такива украси. Навсякъде бяха със сатен и ми обясняваха,че е американски. Навсякъде май са с еднакви платове. Та и двете в Милена,не ми харесаха особено.
След това продължих към Visage fashion и там също пробвах два модела. Единия имаше дантела доста,но не ми беше точно по марка,то няма как,а другата рокля пак беше същия тип като този,който ми даваха навсякъде да обличам. Не се харесах отново.
Също така посетих и Vanessa atelier  и там имаше адски красивите модели с дантелен пласт отгоре,не много бухнали и бяха много красиви,но между цена 600лв.-900лв. Не ми е над бюджета това,но нямаха налични за пробване. Иначе имаше супер красиви и много различни модели от тези в другите магазини. Определено трябва да се посети.
Бях и в Арт-стил,но си беше загуба на време. Там нямаха какво да ми предложат,освен снимки на роклите от китайските сайтове и,че мога по поръчка да си ги направя при тях.
Накрая бях в Александра и от този бутик останах най-доволна. ЗА първи път успях да пробвам типа рокля,която искам,за да се видя как ще изглеждам. Дантела,супер нежна,супер красива и ми седеше страхотно. Продавачката беше супер мила и много се изкефих,но не съм си поръчала,защото ми е рано още,но нищо чудно да е тази роклята ми.Ще ходя пак когато мога. Милото много ме хареса и всички. Изкефих се като цяло. То зависи къде попадне човек.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #24 -: декември 27, 2013, 09:27:52 »

Явно наистина е много относително,пък и зависи в какво настроение ще са продавачките.
Момичета,според вас кога е най-удачно да се ходи до Асеновград?Ние ще се женим през септември,живот и здраве.Не ми се ходи сега в студа,но март дали няма да е късно?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 27, 2013, 10:01:50 »

SummerMoon, явно днес ще се "гоним" из темите biggrin На всички места ни казаха, че им трябват до 3 месеца за шиене на рокля, на едно ни казаха 4, така че не е късно март. Според мен, ако не си обикаляла в твоя град, трябва да си го направила преди отиването до Асеновград. Просто, за да си сигурна, че няма да изскочи нещо, което да ти харесва повече от това в Асеновград.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #26 -: декември 27, 2013, 11:27:24 »

Благодаря за мнението.Още не ми е дошло вдъхновение какво искам,та не съм се разбързала.Определено ще видя първо какво има около мен и после в Асеновград Wink
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #27 -: декември 29, 2013, 19:13:32 »

Здравейте момичета!  smile Моята сватба ще е на 31.05.2014. Все още не съм обикаляла за рокля, та имам един  малко смешен въпрос, ама още не съм ориентирана  blush Винаги ли роклята се шие (тъй като прочетох как от магазините давали срок 3-4 месеца) ..в смисъл..ако си харесам рокля, която ми седи добре и е в моя размер, не мога ли да си я купя директно? Аз си мислех, че има време, ама се притесних нещо..
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #28 -: декември 30, 2013, 12:19:32 »

Би трябвало да може и по-бързо в такъв случай,но със сигурност ще се наложи корекция все пак.Може би е въпрос на договорка?
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #29 -: декември 30, 2013, 12:34:49 »

Зависи в кой период е, ако съвпада с абитуриентките и сватбеният (летен) сезон, ще почакаш както казаха момичетата доста. Моята рокля я ушиха за 1 седмица.
Ако не си от жените които редовно качват и свалят, ориентирай се от сега за покупка за да ти е спокойно на душата - както се казва

Аз лично държах да ми я ушият, за да знам че само аз съм си я обличала, а не десетки дори 100-ци булки. Против съм шоу моделите, а и откакто получих обрива по време на бременността, много внимавам с проби
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines