Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:38:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 163975 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: септември 15, 2013, 09:13:32 »

АСЕНОВГРАД - 5 част
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 15, 2013, 10:28:14 »

 нека новата тема започне сегааа
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 15, 2013, 10:48:31 »

Да ни е честита новата темичка! Записче от мен, че да ви следя, моята сватба мина, но темата е доста интересна  girl_wink
Активен
bla_bla
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #3 -: октомври 07, 2013, 13:51:54 »

Запис и от мен!
Здравейте на всички бъдещи булки! smile
Нашата сватба ще е на 3 май и започвам да се оглеждам за рокля.
Успех на всички и ще Ви следя за идеи и впечатления.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #4 -: октомври 30, 2013, 11:05:58 »

И аз ще ви следя с интерес danceg
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 30, 2013, 15:02:54 »

В петък ходих пак до Асеновград за Първа Проба. Докато се мотках по магазините т.е и аз нз какво търсих след като всичко ми е готово влезнах в магазина на Стоян Радичев. Имаше доста добри рокли. На всички търсещи може да го посетите
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 06, 2013, 16:44:50 »

Момичета, в събота ми се очертава ходене в Асеновград. Там магазините съсредоточени ли са някъде или са разхвърляни из града? Никога не съм била там, та затова питам
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #7 -: ноември 06, 2013, 16:52:39 »

на центъра са почти всички магазини - мога да ти препоръчам магазин милена - моята рокля е от там и аз съм изключително доволна. много ме настъпваха аз също с токчетата си насъпвах роклята но нищо й нямаше - остана си цяла и ненакъсана. Роклята ми я ушиха за 6 часа  - точно така както я исках.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 07, 2013, 10:16:59 »

Лично по мое мнение това са магазините които си заслужават да се посетят


Булвеси   http://www.bulvesi.com/   Асеновград; ул. Иларион Макариополски 16
Версай   www.versai-bg.com   гр.Асеновград, ул. "Цар Иван Асен II" 46 / срещу църквата "Св. Атанас" /
Стоян Радичев   http://www.radichev.com/   АСЕНОВГРАД, БУЛ. ЦАР ИВАН АСЕН II №46
Нели 2013      колелото за Кърджали, център Континент вътре
Александра   http://www.atelie-alexandra.com/bg/contacts   гр.Асеновград,  ул. Марица 9
Милена   http://www.mk-milena.com   Търговски обекти: гр.Асеновград | ул.Ген.Дандевил 48 | ул. Марица 4
Арт   http://www.art-style-fashionhouse.com/kop1.php   гр.Асеновград, ул.“6-ти януари“№

Версай, Стоян Радичев и Нели 2013 са на две крачки един от друг на колелото за Кърджали срещу една църква. Зад църквата има и паркинг за коли! Моята рокля лично е от Версай и на 15.11.2013 ще ходя да си я взимам, нооооо видях че има и доста хубави в Стоян Радичев. Успех
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #9 -: ноември 07, 2013, 10:35:26 »

И моята рокля беше от Версай, много съм доволна!
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 07, 2013, 11:39:30 »

И моята рокля беше от Версай, много съм доволна!
имаш ли снимкиииииииии smile
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 09, 2013, 09:09:32 »

с две ръце препоръчвам Алис стил, в уличката до Сияна
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 09, 2013, 18:41:31 »

Момичетааа, върнахме се от Асеновград! Примерно Сияна и Алекс стил не видяхме, но намерихме Роклята  heart Страхотна - дантела, тюл, перлички на коланче, невероятно стилна и романтична. От Версай.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #13 -: ноември 10, 2013, 17:12:48 »

 Bravo Бравооо и честито  give_rose smile ! Много се радвам, че сте намерили роклята smile
кажи малко повече, ще има ли корекции, проби и тнт...или направо си я взехте и в какъв бюджет горе-долу се вписват роклите от там...
Чакаме снимки, ако е ок smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 10, 2013, 17:42:32 »

Цените там са чувствително по-ниски от София - става въпрос за разлика от порядъка на 200лв. Тази конкретно, която харесах, е доста по-скъпа и е на ниво "София", но пък е точно това, което исках. Снимки нямам, защото чак при капариране ще мога да я снимам. А-линия е, корсета е с дантели, коланчето е с перлички и камъчета, под него започва разкрояването, като има отново дантела, както и отдолу. С дълъг шлейф е, отзад е с връзки. Материята е тюл.

Ако я взимаме, ще правим корекции по нея: ще намалим шлейфа, ще махнем връзките отзад и ще ги заменим с цип или копчета. Имам чуденка и за коланчето, но ще го мисля.

Роклята ми стои прекрасно, подчертава ми талията, дръжките отдолу са скрити и изобщо все едно ги няма.

Като цяло, по мое мнение, положението в Асеновград е доста по-добро от това в София. Магазинчетата са малки, но с много модели за всякакъв вкус. Консултантите там са много добре настроени, отзивчиви и мили. С изключение на Булвеси всички са много близо един до друг.

Мислих си, че ще си купя бокал за църквата от там, но предлагането там на такива аксесоари, е много ограничено. Впрочем магазинът, който е под Версай, определено трябва да се посети що се отнася до дреболийките. Много са стилни и изпипани. Оттам си купих свещи.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines