Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:29:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 164982 пъти)
 
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 10, 2014, 12:33:39 »

Здравейте, бих искала да помоля Кали да погледне в Асеновград дали има рокли по-големи размери готови, например размер 54 или нещо такова. Много ще съм благодарна.  give_rose

добавих го в списъка със задачки  smile

ПС Покрай тая сватба се научих да правя списъци за всичко. Даже и като чистя вече вкъщи имам списък хахах  crazy smile
Активен
liubcheto
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 10, 2014, 13:35:22 »

 yahoo Много ти благодаря Кали  heart  blum    danceg
Активен
MariTere
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #47 -: януари 11, 2014, 15:23:30 »

Здравейте, мили булки, изчетох всичко по темата и реших да се присъединя към вас. Тази година ми предстой сватба, още не сме уточнили дата, но вече имам няколко набелязани модела. Bulka2014, първия вариант, който си постнала е един и от моите фаворити   good. Ако намериш някъде такъв пиши повече инфо girl_wink . Аз питах за такъв подобен модел в Арт стил  и ми казаха, че за  сума около 450-500 лева могат да го ушият, но като гледам преобладаващите мнения са за Булвеси, Версай и Радичев.  smile
« Последна редакция: януари 11, 2014, 15:25:41 от MariTere » Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 11, 2014, 16:38:35 »

По- добри отиди на място и обиколи вс, аз кото отдах за роклята точно в тези споменатите намше нищо. моята е взех от Нели 2013 , намира се на колелото точно до Версай в център "Континент". и никъде бругаде съм видяла токова ш ценота беше добро 520 всичко було, ръкавици чантичка тиара букет за хвърляне, но не мога да кача снимки голям формат са
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #49 -: януари 13, 2014, 14:38:52 »

Здравейте момичета smile

Да се включа и аз към мненията. Честно казано всички ми обясняваха, че аз в Асеновград рокля няма да си намеря, но пък аз напук я открих и капарирах smile Искам да изкажа възхищението си от Ателие Версай. Такова отношение, такъв професионализъм не съм срещала много отдавна. Момичетата са изключителни. Успяват да те предразположат, да те накарат да се почувстваш специална, както и намират начин да угодят на всеки каприз - от булката, през майката, та до сестрата  good Моделите са класически, красиви и нежни. Специално ме извикаха в отделен час, за да могат да ми обърнат внимание, да ме консултират. Наистина съм възхитена. Сега живот и здраве ще си взема роклята на 28.02 smile Тогава ме извикаха за проба сутринта и вечерта съм  готова. Другото студио, в което отношението страшно много ми допадна беше "Милена". Мили и усмихнати девойки, готови да ти съдействат на 100%.
С негативно мнение съм за магазин "Нели" на кръговото. Там една ужасна руса жена с още по-ужасни букли така ме нападна от вратата, че накрая бягах почти с писъци. След като нищо не ми допадна на място и казах, че ще се поразходя, такова оплюване падна и нареждане на конкуренцията, че избягах в потрес. girl_impossible

Това е моето впечатление. Надявам се да съм ви била полезна...Успех на всички! Good luck
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 13, 2014, 14:50:38 »

Това все едно аз съм го писала.
Аз в Асеновград също не вярвах, че ще си намеря рокля, а след отношението в софийските магазини, ме беше страх направо да вляза в който и да е магазин там. Навсякъде бяха много любезни и услужливи хората.

vilinki, кога поръча роклята? И аз мисля от Версай да поръчвам, та се чудя за колко време ще ти шият твоята.
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #51 -: януари 13, 2014, 15:00:28 »

Аз тази събота я поръчах. Но и предпочитах да имам поне месец, та да се напъна да отслабна малко. Кога ти е сватбата? Там вече се усеща и суматоха около баловете, което мен лично ме накара още януари да отида. Моята сватба е 26.04.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 13, 2014, 15:01:52 »

Моята е чак септември, но ми казаха 3 месеца по-рано да отида. Чудя се дали ще могат да ми ушият и воал и болеро там.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 14, 2014, 08:25:11 »

Всичко ще даправят само дй се чувста булката щастлива в този ден. Ноще се допращат, към моята аксесоарите бяха подарък girl_wink
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 14, 2014, 10:11:40 »

Вчера се върнах вечерта от Асеновград.

Първо за рокля с гол гръб имаше някакви, но бяха малко и не е целия гръб гол - повечето такива, които видях бяха с облечена дантела. Цените са около 400 до 600.

Има готови рокли в по-голям размер, специално питах за 54, но ... цитирам една продавачка "Има две, които биха могли да станат" През магазин примерно по една-две се намират.

До магазина с платовете тяака и не успях да стигна, така че не съм проверявала за дантели.

Но примерно в един магазин питах за материали на едро. Перла се казваше магазина и жената там ми каза, че няма проблем да ми намери, каквото ми трябва. Така че където има сватбени аксесоари, може да се пита и да ти намерят и дантелка щом е 2-3 метра.

Общо впечатление от Асеновград. - Много ми хареса и градчето и хората. Никъде не срещнах лошо отношение, навсякъде ми казаха, че корекцията на роклята ще ми отнеме 20 ин и докато си пия кафето ще ми е готова.

Работно време. Събота работят, една мацка каза, че съботата им е пазарен ден и тогава е най-голямата лудница, а за неделя половината ми казаха, че не работят. Работното време си е нормално навсякъде от 9, 10 до 18.

Лично аз си избрах рокля. Струва 400лв и е тип принцеса но талията е малко по-ниска.

А тук качвам една, която ми разрешиха да снимам.



* roklq.jpg (24.48 KB, 305x448 - видяно 497 пъти.)
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 14, 2014, 12:54:34 »

Браво, Кали!

А рокля хареса ли си?
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 14, 2014, 20:58:54 »

Да, харесах си една. Мислех да е по-прибрана, но като се видях в тази...просто си я почувствах, че е моята.

Момичета един съвет - влизате и пробвате всичко. С гол гръб, с ръкав, с ниска талия, русалка..абсолютно всяка кройка. По-богато украсени, по-изчистени, дантелени - всичко, което е произведено.

И в един момент я обличате и човека, с който обикаляте трети ден и който вече ви казва "незнам започват всички да са еднакви" и който все намира някакви косури..точно сега мълчи и ви гледа и не може да повярва.

По дяволите, когато си облечете вашата рокля..емоцита е друга. Нещо отвътре сякаш ви казва: ето я..по дяволите с нея си като принцеса.

Пожелавам ви на всички да го изпитате. Защото приключението да пробваш сватбени рокли, да обикаляш, да се забавляваш...е може би е една от най-важните части на самия празник.

Не се ядосвайте или не си казвайте "аз не искам еди какво си" - усмивка на устата, безкрайно любопитство в сърцето и смело на шопинг. И когато най-сетне Я облечете...ще я усетите. Вче няма "харесва ми/не ми харесва" - просто мълчите и се чувствате прекрасно.

Ще си я познаете...а може би и тя ще ви познае. Моята рокля примерно сякаш е шита за мен..никаква корекция не се налага..заспива на всяка извивка, подчертава ме...просто си ме е чакала.

Сега ще опитам да й намеря снимка, а иначе в събота ще ходя да я купя, че овцата с овца не си бях взела пари със себе си, като мислех, че отивам само на разходка.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #57 -: януари 14, 2014, 21:46:15 »

Страхотно го уписваш Кали, браво за емоцията, браво за приключението, браво за Твоята рокля! Дано всички имаме късмета да Я намерим!
Лично аз ще чакам снимка с нетърпение lol
Поздрави!
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 14, 2014, 23:00:02 »

Ех  sad не успявам да й намеря снимка...
Стискайте палци в събота да е там и да ме чака да си я платя и ще я нащракам много.
А понеже имам една 2 годишна шаферка, ми казаха, че ще направят умалено копие на същата рокля... А пък имаме и дв3егодишен шафер, който ще е копие на мъжа ми... Yes
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #59 -: януари 15, 2014, 10:02:01 »

Честито! Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines