Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:02:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 165164 пъти)
 
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #30 -: януари 04, 2014, 23:17:42 »

Нашата сватба ще е септемви, поразгледах сайтове и си набелязах модели, но ще се прибирам в България чак май месец. Взех да се притеснявам, дали ще имат време да ми я направят...
Активен
Sunnyy123
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #31 -: януари 06, 2014, 00:47:29 »

Здравейте на всички. На мен ми предстои сватба през май месец и вече започнах да разглеждам рокли. Разглеждах сайтовете на доста магазини в Асеновград, както и мнения за някои от тях. Та първо мисля да отида в "Аз и ти" в Смолян и ако там нищо не харесам, тогава да обикалям из Асеновград, че изобщо не обичам продавачките там, а и след многото мнения, които изчетох още повече..
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #32 -: януари 06, 2014, 11:00:19 »

Моят прекрасен снощи ми заяви,че ще си вземе един ден отпуск и скоро ще отидем до Асеновград да разгледаме къде,какво има Wink
Четох добри коментари за Булвеси,за Сияна имаше и добри,и лоши.Харесах едно ателие,което май беше Елит,но имаха само фейсбук,не и сайт.Имате ли мнения?Също ще бъда благодарна,ако споделите дали няма някакво магазинче с по-вталени и необемни рокли?Не искам такива неща...
 give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 06, 2014, 11:16:26 »

Аз от Булвеси се разочаровах. Ако ще ходите с gps, обиколете улици Иван Асен II и Марица. Аз Версай препоръчвам. Има много стилни рокли.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #34 -: януари 06, 2014, 11:22:59 »

Аз от Булвеси се разочаровах. Ако ще ходите с gps, обиколете улици Иван Асен II и Марица. Аз Версай препоръчвам. Има много стилни рокли.
Да,с навигация ще сме Wink
А във Версай не са ли по-скъпички?Не ми се дават повече от 500-600 лв за рокля,максимум 1000.Все пак търся нещо с по-малко плат по него laugh
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 06, 2014, 11:37:07 »

Е, да по-скъпички са чувствително. Платовете са им по-хубави, вероятно заради това.
Иначе, както беше писано, около 400-450лв. са в масовия случай smile
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 09, 2014, 12:11:30 »

Здравейте момичета!  smile Моята сватба ще е на 31.05.2014. Все още не съм обикаляла за рокля, та имам един  малко смешен въпрос, ама още не съм ориентирана  blush Винаги ли роклята се шие (тъй като прочетох как от магазините давали срок 3-4 месеца) ..в смисъл..ако си харесам рокля, която ми седи добре и е в моя размер, не мога ли да си я купя директно? Аз си мислех, че има време, ама се притесних нещо..

Lorka88, моя съвет е не купувай готова рокля - мостра мерена 1000 пъти от кой ли не, по добре да ти ушият с твоите си размери, не се чака повече от 1-2 месеца. Успех в намирането на РОКЛЯТА!
Активен
pivs
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #37 -: януари 09, 2014, 15:43:25 »

Здравейтеее дамиии smile

Присъединявам се към темата, тъй като на мен ми предстои сватба август чак, но понеже си се знам каква съм претенция ми се ще да реагирам от по - рано smile За тези, които ще имат възможност скоро да се разходят до Асеновград може ли да ви помоля ако видите някакъв модел като тази приложената да драснете после дали изобщо има такива smile Много искам роклята ми да е с гол гръб и елегантна предница, а надолу да не е тип принцеска а да се разкроява с шлейф, ако се сещате някъде и тук из София да има подобни модели за проба дайте съвет къде да отида smile

Ще съъъм ви безкрааайно благодарна скъпи съфорумки!!!   smile


* krasiwa.jpg (55.5 KB, 560x530 - видяно 465 пъти.)
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #38 -: януари 09, 2014, 20:43:36 »

stasynka, благодаря за съвета, не знам дали са пробвани по 1000 пъти в интерес на истината, пък и има вариант и за химическо, но така или иначе, засега не съм видяла нещо, което да е "моята рокля"  smile  така че май ще се наложи да се шие...на мен ми се иска да   знам предварително как ще ми стои модела, защото едно е да го гледаш на каталог, друго е как ти стои,ама...Сега мисля да развеселя малко всички момичета с една снимка, която направих по време на обиколката си по "Пиротска"...да се смееш ли, да плачеш ли... funnytooth


* Снимки02401.jpg (65.83 KB, 350x466 - видяно 489 пъти.)
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #39 -: януари 10, 2014, 09:58:48 »

Ужас....това и аз съм го виждала,сещам се за магазина nea
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 10, 2014, 10:12:23 »

В понеделник ще ходя до Асеновград за рокля. Някой ако иска нещо да му проверявам?!
Активен
pivs
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #41 -: януари 10, 2014, 10:18:48 »

kali87 не искам да те ангажирам с проверки, но ако случайно ти се мерне някоя рокля с гол гръб драсни после да кажеш дали има изобщо такива smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 10, 2014, 10:19:37 »

Много мило от твоя страна! Аз ще чакам информация за магазина с платовете. Най-вече за дантелите - дали продават по малко (примерно 1-2метра), какви са цените. Такива неща smile
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 10, 2014, 11:38:05 »

гол гръб и дантели...записах! smile

Аз ще ходя само с брат ми на пручвателна обиколка, така че въобще не ме ангажирате...
Който, каквото има да казва
Активен
liubcheto
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 10, 2014, 12:21:34 »

Здравейте, бих искала да помоля Кали да погледне в Асеновград дали има рокли по-големи размери готови, например размер 54 или нещо такова. Много ще съм благодарна.  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines