Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:04:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 163977 пъти)
 
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 19, 2015, 08:16:09 »

Момичета, каня се в събота да скокна до Асеновград. Как работят през уикенда магазините- имате ли представа?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 19, 2015, 09:54:12 »

Предполагам, че повечето магазини работят и в събота. По-трудно е мисля за неделята.
Може да провериш в сайтовете на магазините, които сте си набелязали. Обикновено там има повече информация.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 21, 2015, 19:34:33 »

Аз ходих в събота и двата пъти, не съм попадала на затворени магазини.
Тогава идват най-много хора, няма логика да почиват точно в събота.
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 24, 2015, 17:47:29 »

Момичета, харесах рокля и сега остава да ми я ушият  yahoo Уви, не се снимах, но дай Боже всичко да е наред ще ви се похваля на 13-ти юни , на пробата smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 25, 2015, 11:38:40 »

Честито! Разкажи малко повече, от къде е, какъв модел е, ще се радвам да споделиш smile
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 27, 2015, 14:17:35 »

Е, след като ви се похвалих почна треска да ме тресе- Това ли е моята рокля? Удобна ли ще е? Красива ли съм с нея и т.н Сякаш не съм я пробвала  bad Иде ми да отида пак да я премеря. Кофтито е, че наистина доста рокли премерих.ПОсле сякаш прибързах да я капарирам. Мм ме видя и я одобри( не страдам от предрасъдаци, че не бива да я вижда). Та сега тръпна в очакване за пробата на 13-ти. Моделът е цвят айвъри, дълга с висока талия, на бюста с дантела, лодка деколте. Момичето беше много любезно и добро, така успокояващо ми подейства в цялата тази нервна ситуация с обиколките из магазините. Ателието не е известно- поне за мен Womanity. Ще ми подарят и дълъг воал МНого объркана се чувствам но пък да ви кажа нарисувах предния ден в сватбения си тефтер точно такъв модел роклял Значи тази е МОЯТА  blush За жълта книжка съм ясно е!  Shrek
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 27, 2015, 14:20:46 »

Спокойно! Това си е твоята рокля, няма булка, която да е капарирала рокля и да не я е харесала. Не го мисли толкова, ще си прекрасна булка и най-прекрасната за ТМ.
Активен
Elvira_16
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #247 -: юни 03, 2015, 13:44:37 »

Здравейте, много полезна информация давате за Асеновград, аз ще ходя до там др седмица (на 13 юни). Харесала съм си рокля от гръцки дизайнер, без представител в България и ще си нося снимката с мен, чудех се ако не си харесам нещо готово, на кого да дам да ми я шие. Не се съмнявам, че всеки ще се наеме, ама вие препоръчахте доста - Катерина (от там ми беше абитуриентската рокля, доволна съм), Милена, Версай, Ванеса...просто не знам  huhhuh.gif Ще стискам палци да си харесам готова рокля. Друг е въпроса, че не знам дали няма да сваля някое килце до август (тогава е сватбата ми), че вечно съм на диета и вече спортувам доста...ако модела е без връзки и не може да се коригира лесно при 3-4-5 килца разлика??  girl_impossible Просто не знам какво да правя, а ми се ще като тръгна за там да имам план в главата, за да не правя прибързани решения. Помагайте - рано ли е да търся, щом мога да свалям? Приятелка ми препоръча месец по - рано да отида. Само месец crazy
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 03, 2015, 13:47:42 »

Моята я взех готова от Ванеса през Април. Сватбата е след 2 седмици и съм +3кг. Нямам никакви проблеми и то при положение,че е с цип pardon
Активен
Elvira_16
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #249 -: юни 03, 2015, 14:19:27 »

+3 кг  Oh my ... аз ако кача 3 кг ми личат като 10, вечно съм на границата, а ти при 3 кг даже нямаш проблеми с ципа...какви тела имате бе хора, аз май май трябва да свикна, че вечно ще съм си малко дебела...а между другото казват ми, че от стрес често се качват килца преди сватбата, така че ще гледам да съм сууупер спокойна (кого заблуждавам), иначе тази Ванеса вече трупа точки, задължително ще мина от там
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 04, 2015, 10:27:18 »

Аз преди да реша,че няма да ходя до Асеновград, бях включила Версай в списъка. Има добри отзиви във форума. Но не знам ценово дали са ОК за булки с по-малък бюджет.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 04, 2015, 13:37:28 »

Моята рокля е от Версай и струва 590 лв, иначе има и по - скъпи, но зависи от дантелата и плата, която е използвана. Много съм доволна от отношението и от сама рокля  heart
Активен
Elvira_16
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #252 -: юни 15, 2015, 09:36:19 »

Да кажа и аз за Асеновград - моята е от Александра, разбира се доволна съм от отношението и от всичко, направиха ми корекциите още на деня, в 13:00 си я харесах и в 17:00 ми я опаковаха. Бях тръгнала с голямата кошница с очаквания, но чудеса не се случват, идеялна рокля няма, или поне не за една булка като мен - винаги искам още нещо. Но разнообразие има, който като мен не обича да се лута по магазините дни наред, там е мястото - всичко на едно място, от магазин на магазин, има и за 300  и за 1300лв, който не си избере рокля от там  nea няма начин, ще поръча да я шият и пак няма да си тръгне с празни ръце.  good Асеновград
Активен
wallflower
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #253 -: август 08, 2015, 22:56:15 »

Ателие Версай е моят фаворит също, от там ще е  и моята рокля  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: август 22, 2015, 21:21:58 »

Аз пак се появявам в булченските теми, но този път като страничен наблюдател. Днес придружих сестричката ми на обиколката ѝ за булчинска рокля.
За избора на магазини ни помогна и постът на vevina  give_rose Благодарим!
1. Версай - най-напред го посетихме, защото затваряше най-рано. Страхотно отношение и страхотни модели, на мен очите ми останаха тези рокли. Ние бяхме голяма група - сестра ми, аз, майка ни и баща ни. Наште даже подпитваха има ли смисъм да ходим другаде. Но сестрата каза, че не може така (което е нормално) и продължихме.
2. Стоян Радичев - не бяха на сестра ми моделите и не пробва.
3. Йоана - не ни харесаха и моделите и изпълнението им, не пробва.
4. Александра - имаха хубави модели и материали, пробва един модел, но загубиха сестра ми като клиент с кофти отношение от едната консултантка (другите бяха заети с друго момиче).
5. Ванеса - моделите, които хареса надвишаваха бюджета и не пробва.
6. Милена - има хубави модели, но едно момиче пробваше и беше тясно и не пробва.
7. Росица - мен лично не ме гробна, но сестра ми искаше да пробва и се хареса много с една напълно изчистена с едно рамо.
8. Арт стил - подобно е на предните две, но тук и дойдоха в повече роклите и не пробва.

И тук аз предложих почивка, че на сестричката ми (а и на нас) се зави свят от рокли.

Дилемата беше роклята от Росица или да се върнем във Версай, където и предложиха техен модел, да бъде облечен с дантела по начина, по който тя иска - т.е. да стане по затворена и с ръкави, защото сватбата е краят на октомври. И така тази с едната презрамка отпадна.
Върнахме се във Версай,  Вера Василева за сега ни направи впечатление на страхотен професионалист. Записа си всичко, което ще направи мечтаната рокля на сестра ми. Впечатления от роклята ще имаме след 23.09. Бюджета ѝ беше 700 лв.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines