Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:45:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 165256 пъти)
 
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #210 -: март 15, 2015, 20:42:26 »

Бедственото положение е след Асеновград. След града започва планината и нагоре пътя за Бачково. След Бачково има опасности от свлачища и реално там сега е затворен пътя, но след няколко дни ще го пуснат.
 В самия Асеновград няма проблеми.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 17, 2015, 11:36:18 »

Днес се чух с Радичев, каза ми най-добре да отида в началото на юни или края на май... Тогава щяла да излезе новата колекция булчински рокли  Oh my ... Как чак тогава... Много ми е странно  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 17, 2015, 11:50:31 »

Вероятно ги шият за 1-2 месеца. Имаш време до септември, но не пречи да се разходиш няколко пъти smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 17, 2015, 12:08:57 »

Тия хора не знаят ли, че съм маниак на тема контрол и искам всичко да е готово хахахах  girl_impossible
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 17, 2015, 15:53:46 »

Така казват защото сега искат да работят само с абитуриенти. Ако идете на място ще видите по витрините предимно абитуриентски дрехи. И предпочитат да се съсредоточат върху тях, а после булките. няма да ви върнат.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #215 -: март 20, 2015, 10:04:46 »

Да така е казват го защото сега е лудница окоро баловете
само дето и аз не мога да ги чакам толкова и ще ида април най-късно май защото искам да ми е готова роклята два месеца преди сватбата а тя е края на август
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 23, 2015, 12:35:38 »

Записвам се и тук, защото най-после и за мен стана актуална тази тема- за сватбените рокли.  Bravo
Колкото и да ме успокояват повечето, че има време аз няма да се успокоя, докато не премеря поне една рокля.  shok
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 23, 2015, 13:25:54 »

Здравейте! Аз пък писах на Радичев и разбрах, че началото на април ще има нова колекция булчински рокли. Мисля да посетя Асеновград и дано открия Роклята   smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 23, 2015, 13:32:49 »

Аз говорих с него, новата колекция ще я има в края на април, но не в магазина му, а заради ревю, което ще прави. Каза, че роклите от новата колекция ще са в магазина към края на Май, което много ме озадачи, все пак има булките през юни, юли.. Странна работа  pardon
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 23, 2015, 13:55:20 »

Момичета, вече мога спокойно да препоръчам ателието, от което си взех  роклята  - 'Катерина' в  Асеновград.
Много мили хора, смених си датата за проба - никакъв проблем, после поради здравословен проблем  на ММ им цъфнах 1 ден по-рано, пак никакъв проблем, влязоха ми в положение, направиха ми корекциите вечерта и  на сутринта си я взех.
Абсолютно 1:1 с това, което исках и си представях!

Бяха сложили декорации където са преценили, но ги махнах всичките /на първата проба се разбрахме като е готова да ги мислим, те се бяха подготвили, но после ми хареса повече без дантели и лъскавини/, дадоха ми 3 вида връзки за горната част, тъй като не можах да  реша на момента кои искам, и всичко това без 1 лев над цената, за която бяхме говорили.
Те правят и аксесоари, взех си от  тях почти всичко, с 10% отстъпка. Първия път ми казаха за нея, но после трябваше да си я поискам, само  това отчитам като минус. Букет за хвърляне, жартиер, свещи, украса за тях, украсено шампанско  с украса за чашите  и бокала са ми оттам, направиха ми ги точно  както искам, цветовете, цветчетата, всичко сама си избрах  и не чух нито веднъж 'Не може'.

Цените ми се сториха много прилични - роклята  ми е  450, другите неща общо към 80 лв излязоха /само бокала и шампанското са 40, свещите 10, букета 12...другото не помня/.

С ясното съзнание, че сум кофти клиент, след дълги години работа с клиенти и ясна представа какво трябва да очаквам отивайки някъде да си дам парите, останах 100% доволна. Магазинът се намира в една пряка на главната улица, има автомивка на ъгъла. Спореед bgmaps е ул. Сливница 10. Аз влязох в магазина им за аксесоари - на главната улица в един дълъг блок с много магазини за рокли, и оттам ме насочиха.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 23, 2015, 14:03:31 »

Нели,супер че всичко е както го искаш и си останала доволна. Обаче смятам,че е редно да споделиш радостта си снас Wink
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 23, 2015, 14:06:36 »

Нели,супер че всичко е както го искаш и си останала доволна. Обаче смятам,че е редно да споделиш радостта си снас Wink

Да мине 6ти юни, че ММ дебне smile

Опазих я от него в рамките на 1 автомобил от А сеновград до София,  сега няма да позволя да ме види тук smile

Скоро ще наснимам дреболиите, поне тях да кача в албума smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 23, 2015, 14:08:18 »

За роклята знам,дай да видим другите неща.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: април 07, 2015, 13:21:11 »

Да разкажа и аз преживяванията си. Бяхме в Асеновград на 02.04 и успяхме да изпълним мисията. biggrin Голямо обикаляне си беше, бях тръгнала с една идея в главата, но в крайна сметка друго си е да премериш и да видиш как ти стоят различните модели. Магазини има много, очаквах навсякъде да е залято само с официални рокли за баловете, но си имаше и изобилие от булчински. Естествено в някои магазини отношението е по всякаква критика, но бях тръгнала с положителна нагласа и гледах да не обръщам внимание.
Иначе всички дреболии ги накупихме от там - кошнички, бокали украси за чаши и шампанско и т.н.
Кич си има, но има и хубави неща. Влизахме във всички магазини, доста попремерих, но нямаше как. Почти се бях спряла на една рокля в Александра, но продължихме с обикалянето. Последно влязохме във "Версай" и там открих търсената рокля.  yahoo
Но определено един цял ден обикаляне трябваше, за да огледаме и да решим.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 07, 2015, 14:24:56 »

Sisku, честито за новите придобивки. Качила ли си снимки на избраната рокля?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines