Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:57:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД - 6 част  (Прочетена 165286 пъти)
 
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #135 -: юни 11, 2014, 07:28:09 »

vileto_971 , имаш ли снимки с роклята/на роклята?  blush
Ще показвам след сватбата  girl_wink
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 14, 2014, 18:12:48 »

Днес бях в Асеновград. След мерене на над 20 рокли, и обикаляне на всички магазини, май си харесах 3. Добре са само 3..... Някакво angry angry angry мнение за Кристон - фирма. Двете са от там, които си харесах , а едната на Радичев,но неговата е копие на роклята на моя приятелка, която се омъжи миналата година с такава рокля. Мислех си, че има нови....
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #137 -: юни 15, 2014, 09:08:58 »

И аз вчера бях в Асеновград и вече имам рокля  danceg  Сега ще се шие де и ще ходим накрая на юли да я вземем. Това ми беше второто ходене в Асеновград и горе долу знаех къде какво има, но аз търсех и рокля определен модел, която да се ушие. В Ателие Александра намерихме подобен модел и сега се прави  yahoo  Фирма Кристон не си я спомням... В Радичев нищо не си харесах, те имат много малко модели... Иначе ателие Версай, Милена и Александра имат доста модели и рокли и могат и да шият...
Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #138 -: юни 18, 2014, 22:08:22 »

Аз също си харесах от Кристон, но не цяла рокля а искам да ми ушият, а те имаха нещо подобно... и аз исках да попитам за мнение за тях, или за друго ателие които могат да ми ушият рокля само  по снимка.
« Последна редакция: юни 18, 2014, 22:15:11 от gerganasl » Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 19, 2014, 14:40:40 »

Здравейте момичета ! Скоро мисля да започна да търся РОКЛЯТА!  yahoo Мисля да посетя Асеновград и искам да знам дали някоя от вас случайно не е мяркала в магазините рокля , като този модел на снимката в  дясно ?  Wink
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 19, 2014, 14:50:29 »

Извинявам се за двойния пост , но харесах и още един модел този вляво  blush
Активен
decuto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #141 -: юни 22, 2014, 09:45:38 »

Здравейте!  smile Вчера бях в Асеновград за рокля. Бях доста отчаяна, тъй като нищо не ми харесваше. Влязох в около 5-6 магазина и премерих към 10 рокли. Държах да отида в Александра, Версай, Сияна и Радичев. В Александра не ми хареса нито една рокля, в Сияна бяха много любезни. Там премерих една рокля тип русалка и много се харесах, но тъй като ми беше изцяло по тялото се притеснявах дали ще мога да сядам smile Не намерих сватбения магазин на Радичев. По погрешка влязох в един  търговски център срещу църквата. Качих се да разгледам просто роклите и една жена като ме подхвана (маг. Гергана май беше) .. Сега седни тук до мен да ти покажа и отваря лаптопа си и почва да показва снимки, които и аз имам на лаптопа си. От тази и тази и тази може да направим нещо такова и ние с компанията ми се подразнихме. Каза да не я прекъсваме и като свърши с речта си ми казва влез в пробната. Аз пак гледам с отворена уста и обясних, че исках първо да им разгледам моделите, които имат налични, преди да тръгне да ми шие рокля. Разбира се, всички бяха.. "страхотни". Казахме и чао набързо и си тръгнахме. Следващата спирка беше Версай, където намерих и Роклята. Беше най-отзад зад всички модели, но още като влязох в стаята я видях и питах дали може да я пробвам. Там бяха две изключително любезни жени. Бутикът изглеждаше много добре. Има подиум със завеси и двете майки и кумата седнаха отсреща на много удобни диванчета. Даже се пошегуваха, че само шампанско остана да им дадат (много изискано и красиво място). Премерих две рокли преди това. Бяха ОК, но ми бяха големи и т.н.
Последната рокля беше Моята. Като дръпнаха завесите и ме видяха всички ахнаха  Oh my ... и се разплакаха. Просто знаехме, че това е Роклята. Ще покажа и няколко снимки, тъй като такава друга рокля никъде не видях в Асеновград, а беше точно това което търся - семпло, изискано и елегантно. Отне ми само 2 часа обикаляне в Асеновград да я открия. Единствено трябва да се скъси и да ми ушият булото същият цвят и на 29.07 отивам да си я взимам  heart

       
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 22, 2014, 09:56:42 »

Деси, страхотна е! Честито!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 22, 2014, 15:41:27 »

Наистина е много хубава и ти стои чудесно! Честито Bravo
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 22, 2014, 17:05:33 »

decuto, роклята е красива и ти седи чудесно. Честито!
Активен
rozali91
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #145 -: юни 22, 2014, 18:41:21 »

Роклята е много хубава, но не мислите че цените в Асеновград са много високи. Има голям избор, но и доста солени цени ми се струва.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 22, 2014, 19:30:37 »

 Цените в Асеновград са като тези в София и другите градове - има рокли от всички ценови класове.
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 22, 2014, 20:02:27 »

Здравейте момичета,
някоя от вас може ли да сподели мнението си от "Арт стил" Асеновград?
Пуснах запитвания за мечтаната ми рокля, към няколко ателиета, но само от там ми отговориха!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 22, 2014, 20:17:13 »

Снимките в сайта на Арт стил не са реални. Или поне не всички, има доста снимки на модели на световно известни дизайнери. Виж първо снимки на ушити от тях рокли по тези модели, за да няма неприятни изненади.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 22, 2014, 20:24:20 »

 Бях до АртСтил два пъти (до тях има магаизн за дреболийки) и двамата пъти останах меко казано ужасена от предлаганите вътре рокли. А сайта им е пълен със снимки на дизайнери наистина.
Vampire13, и аз те съветвам внимателно да гледаш преди да поръчваш от Асеновград рокля по снимка. Пробвала ли си рокли иначе?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines