Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:52:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 194823 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #435 -: април 28, 2014, 12:43:59 »

Здравейте момичета smile Надявам се приемате бъдещи булки blum Реших да се запиша при вас, макар че ми е раничко още, тъй като сме решили да правим сватба другата година, но ми се иска да събирам мнения и впечатление.

Здравей!  smile Приемат се всякакви булки smile И най накрая да има един като мен - и моята сватба е догодина, но благодарение на момичетата от този форум вече научих много неща, които ще ми бъдат полезни и ще направят организацията малко по-малко стресираща smile

Кога е твоята сватба? smile И за да сме по темата - имаш ли вече идея за рокля? нещо в което си се представяш?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: април 28, 2014, 12:54:27 »

Избрали сме юни за месец на нашата сватба, а много ми се иска да е на 27ми, защото се оказа, че баба ми и дядо ми са се женили тогава, а другата година правят 50г от сватбата и ми се стува мн яко и мило.
Иначе имам идея, искам бяла рокля с червено по нея, най-вероятно панделка и евентуално шлейф. Искам "А" линия и повъзможност без обръчи. Евентуално може един долу, за да подържа роклята, друго за сега не знам biggrin
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines