Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:13:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 194839 пъти)
 
liubcheto
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 16, 2014, 12:30:08 »

Честито на момичетата, намерили (или с почти готови) сватбени рокли  Bravo   усещането наистина е невероятно, и чак тогава разбираш, че ти наистина ще се омъжваш  Wink

Желая Ви приказни сватби  yahoo
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #421 -: април 16, 2014, 16:48:35 »

Знаете ли къде има красиви воали? С къса предна част и много дълъг , до земята отзад? smile Благодаря!
Активен
Shushi
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #422 -: април 16, 2014, 22:09:52 »

Здравейте момичета!

От известно време само чета и реших да се включа и аз smile
Сватбата ми е на 21.06 , а още не съм избрала рокля... Надявах се да отслабна, но нещо не се получава tease . Харесах една рокля на модна къща Одета - някой има ли някакви впечатления от тях?
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #423 -: април 17, 2014, 10:01:47 »

Здравей Shushi,
добре дошла при булките smile

Аз лично нямам впечатления от тях, но по-важно е ти какви впечатления имаш. Роклята трябва да ти стои добре, да те устройва като цена и да е в твой стил. Иначе какво значение има марката... Всички ще гледат теб, не етикета Wink Иначе за отслабването - пробвай да ограничиш тестеното, газираното, сладкото, junk food-а, пий повече вода, яж зеленчуци/ нетлъсто месо и нискомаслени неща. Ако включиш и спорт - дори да не отслабнеш ще се стегнеш и вичко ще ти стои по-добре. smile Успех  good
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: април 17, 2014, 11:10:23 »

Здравейте момичета!

От известно време само чета и реших да се включа и аз smile
Сватбата ми е на 21.06 , а още не съм избрала рокля... Надявах се да отслабна, но нещо не се получава tease . Харесах една рокля на модна къща Одета - някой има ли някакви впечатления от тях?

Аз започнах зумба- много е забавно. Пробвах 90 дневна , но успях само 6 кг да сваля. Сега със зумбата съм на -1 само от 4 тренировки....

От модератор:  Offtopic сте момичета!
« Последна редакция: април 17, 2014, 12:02:56 от InLove_Girl » Активен
Shushi
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #425 -: април 17, 2014, 11:32:26 »

Привет отново,
Благодаря за приветствията и коментара,
пълнея заради проблеми с щитовидната жлеза - всички диети съм пробвала и като ги приключа качвам отново. Като цяло не съм много пълна - единствено имам корем, който ме притеснява и приличам малко на бременна smile, а за роклята не държа на марка, но мисля, че ще трябва да ми я шият - затова питам за коментари. Мисля си да отида и до Асеновград, но ако трябва да ходя няколко пъти на проба, най-вероятно парите за път ще компенсират разликата в цената на роклите в София и Асеновград.
Бюджета за рокля ми е макс 1200 - 1300 лв,имам идея как да изгежда роклята..., но дали ще ми стои добре... А идеята е рокля, която в горната част да е прибрана и стегната , с презрамки, малко нежни  камъчета и да е къса за да мога да танцувам,а понеже искам и тип принцеса си мисля за втора част като дълга пола върху роклята , която като ми писне да бъда "принцеса" да сваля.. сложна работа. Извинявам се, че "изливам всичко това" , но нямам време - работата ми е мн . напрегната ,  по цели нощи ровя из всички сайтове за рокли, а Вие можете да ми дадете най - полезни съвети smile , за което Благодаря!
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 17, 2014, 11:36:17 »

Привет отново,
Благодаря за приветствията и коментара,
пълнея заради проблеми с щитовидната жлеза - всички диети съм пробвала и като ги приключа качвам отново. Като цяло не съм много пълна - единствено имам корем, който ме притеснява и приличам малко на бременна smile, а за роклята не държа на марка, но мисля, че ще трябва да ми я шият - затова питам за коментари. Мисля си да отида и до Асеновград, но ако трябва да ходя няколко пъти на проба, най-вероятно парите за път ще компенсират разликата в цената на роклите в София и Асеновград.
Бюджета за рокля ми е макс 1200 - 1300 лв,имам идея как да изгежда роклята..., но дали ще ми стои добре... А идеята е рокля, която в горната част да е прибрана и стегната , с презрамки, малко нежни  камъчета и да е къса за да мога да танцувам,а понеже искам и тип принцеса си мисля за втора част като дълга пола върху роклята , която като ми писне да бъда "принцеса" да сваля.. сложна работа. Извинявам се, че "изливам всичко това" , но нямам време - работата ми е мн . напрегната ,  по цели нощи ровя из всички сайтове за рокли, а Вие можете да ми дадете най - полезни съвети smile , за което Благодаря!

Здравей, това което пишеш ми е напълно познато. От 4 години се боря с Хашимото ( на 26 съм). Килограмите са голям проблем, да. С гладуване не става, иска се разделно хранене и много движение. Имах момент, в който от 45 станах 65 , което за височина 1,56 е кошмар. В момента съм 56- трудно е да, но не  и непостижимо...Пиши на лични ако искаш
Относно роклята, аз все още не съм ходила към Асеновград, но като визия най- ми допадат роклите на Стоян Рдаичев...
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #427 -: април 17, 2014, 13:42:15 »


Бюджета за рокля ми е макс 1200 - 1300 лв,имам идея как да изгежда роклята..., но дали ще ми стои добре... А идеята е рокля, която в горната част да е прибрана и стегната , с презрамки, малко нежни  камъчета и да е къса за да мога да танцувам,а понеже искам и тип принцеса си мисля за втора част като дълга пола върху роклята , която като ми писне да бъда "принцеса" да сваля.. сложна работа. Извинявам се, че "изливам всичко това" , но нямам време - работата ми е мн . напрегната ,  по цели нощи ровя из всички сайтове за рокли, а Вие можете да ми дадете най - полезни съвети smile , за което Благодаря!
Shushi, здравей smile Бюджета, който си определила е достатъчен, за да намериш рокля в София и да си спестиш ходене до Асеновград, така че спокойно smile Моя съвет, колкото и банално да звучи е да не се ограничаваш до пробване само на един модел, за да можеш сама да почувстваш това, което е най-удобно, красиво и подходящо за теб smile Това което си описала като модел звучи много хубаво, а и мисля, че е лесно за направа, но побързай, защо имаш два месеца и притеснения точно преди сватбата са излишни smile

 Offtopic Sunshine87 тази зумба нещо и мен ме привлича, но все не мога да се реша...
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 17, 2014, 14:29:18 »

Здравейте,
Аз ходих в Одета с приятелка преди 3 години и не бях никак очарована. 
Както са казали момичетата,  бюджета ти е повече от добър и няма смисъл от Асеновград.
Моята рокля е от Романтика.  Като ходих декември имаха красиви тип принцеса и в по-големи номера.
Активен
Shushi
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #429 -: април 17, 2014, 18:43:03 »

Благодаря момичета!

Започвам да пробвам от 26.04 и дано да успея да намеря Роклята smile Ще Ви информирам как вървят нещата, а за Романтика четох доста негативни коментари, може и да не са много вярни, но ще отида и там да проверя smile
Активен
Shushi
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #430 -: април 17, 2014, 19:10:16 »

Здравей, това което пишеш ми е напълно познато. От 4 години се боря с Хашимото ( на 26 съм). Килограмите са голям проблем, да. С гладуване не става, иска се разделно хранене и много движение. Имах момент, в който от 45 станах 65 , което за височина 1,56 е кошмар. В момента съм 56- трудно е да, но не  и непостижимо...Пиши на лични ако искаш
Относно роклята, аз все още не съм ходила към Асеновград, но като визия най- ми допадат роклите на Стоян Рдаичев...

Да, Благодаря ! Не бях разглеждала рокли на Стоян Радичев, но ми харесаха  - ще отида и до Асеновград smile
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #431 -: април 18, 2014, 09:41:37 »

За Одета мога да споделя мнение от преди 5 години, когато беше и бала ми. ушита ми рокля по мои виждания в цвят, с които те тогава не работеха много - жълто и черно- и стана страхотно. Нямах забележки към нищо една проба и си взех роклята.
Надявам се не се е променило нищо от тогава.
Успех в търсенето
Активен
Nataliiq
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #432 -: април 18, 2014, 19:20:35 »

Здравейте на всички бъдещи булки, които си търсят рокля като мен  girl_wink . Относно Асеновград бях там преди три дни и в момента не си заслужава да се ходи, тъй като предстоят абитуриентските балове и по магазините е пълно с абитуриентски рокли и костюми. Продавачките ми казаха, че по средата на май ще има нови модели булченски рокли и ще има много по голям избор от колкото сега. Цените са  достъпни  girl_impossible на роклите от 350 до 800 лв, като и на останалите аксесоари като подаръчета за гости, покани и.т.н
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #433 -: април 25, 2014, 20:34:18 »

Честито на момичетата, намерили (или с почти готови) сватбени рокли  Bravo   усещането наистина е невероятно, и чак тогава разбираш, че ти наистина ще се омъжваш  Wink

Желая Ви приказни сватби  yahoo


Здравей,пиша ти съобщения но ти не ги получаваш,кутията ти е пълна.Аз си взех роклятааааааа. yahoo
Чуствам се страхотно,а роклята е уникална  girl_wink
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 28, 2014, 12:18:21 »

Здравейте момичета smile Надявам се приемате бъдещи булки blum Реших да се запиша при вас, макар че ми е раничко още, тъй като сме решили да правим сватба другата година, но ми се иска да събирам мнения и впечатление.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines