Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 04:59:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 199578 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 31, 2014, 14:24:49 »

И аз декември, но по-към края.
Моята рокля е Mori Lee. Премерих мострата беше ми голяма, премериха ме и са ми я поръчали pardon Роклята няма да се шие по мои мерки, просто ще е примерно S вместо M и после ще я донапаснем. Моят воал беше 400, но тъй като имах лимит ми направиха отстъпка, за да се вместим в бюджета.
Ако имаш време отиди пак, кажи им още от врата колко ти е бюджета и ако се влюбиш в нещо ги питаи какво може да се направи. Естествено трябва да сме реалистични. Ако си харесаш рокля за 2400, а бюджета ти е 1000 няма как.
Но на мен ми казаха че шият и копия.
Ако живееш в Англия винаги може да премериш роклята тук, а после да я поръчаш от БГ Wink
Ето колко струва тази рокля в Англия http://www.glamourousgowns.co.uk/store/mgny_39027
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #256 -: януари 31, 2014, 14:48:59 »

Благодаря ти за информацията, В България си живея, така че ще отида да се пробвам пак и да видим какво ще стане smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #257 -: януари 31, 2014, 14:52:23 »

Да, с дизайнерските рокли обикновено е така. Поръчват твоя номер, а не по твои размери и после като пристигне след 3-5 месеца ти правят проби и корекции. Интересно ми е само защо ги внасят от Англия, предвид, че се шият в Китай, може би работят с посредник там. (поне на Мори Лий роклите са правени в Китай, това обаче не значи, че качеството е лошо, напротив, много са хубави).

мариола, както и преди казах, първо дизайнерска рокля трудно й се прави хубаво копие и после по принцип шивачите си правят някакви техни интерпретации понякога, нещо като не могат да го направят под предтекста, че не правили абсолютни копия, понеже имали техен стил, всякакви безумия бях чула покрай моята сватба при шиенето по твой модел. Wink

Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 31, 2014, 14:54:10 »

Съветвам те като отидеш да си запазиш час предварително и да кажеш още в началото, че бюджета ти е 1500 и за було и за рокля. (Аз така или иаче не мисля, че було би стояло на 'твоята' рокля, защото е много богата). Също бих те посъветвала да си 'харесаш' 1-2 рокли на Маделин Гарднер за проба, за да добиеш представа за платовете и кройките на моделите.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: януари 31, 2014, 15:25:29 »

Monita, не знам дали ще ти бъде полезна информацията, но мисля, че в Мадрид има outlet на Pronovias (и другите испански марки). Преди около месец ми беше попаднала информация, че предлагат цени, с до 70% по-ниски..
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #260 -: януари 31, 2014, 15:59:24 »

Съветвам те като отидеш да си запазиш час предварително и да кажеш още в началото, че бюджета ти е 1500 и за було и за рокля. (Аз така или иаче не мисля, че було би стояло на 'твоята' рокля, защото е много богата). Също бих те посъветвала да си 'харесаш' 1-2 рокли на Маделин Гарднер за проба, за да добиеш представа за платовете и кройките на моделите.
Ами да , аз последния път реално не казах бюджет - просто отидох и показах роклята.

Предложиха ми от същата колекция на Маделин Гарднер същия плат , подобна кройка, пробвах я и много ми хареса, като ми предложиха було до кръста, абсолютно финно и изчистено.... де да знам... време има достатъчно така че следващите месеци ще има да си обикаляяяям smilesmilesmilesmile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #261 -: януари 31, 2014, 17:51:13 »



мариола, както и преди казах, първо дизайнерска рокля трудно й се прави хубаво копие и после по принцип шивачите си правят някакви техни интерпретации понякога, нещо като не могат да го направят под предтекста, че не правили абсолютни копия, понеже имали техен стил, всякакви безумия бях чула покрай моята сватба при шиенето по твой модел. Wink



именно Виви аз затова избрах магазин в който сами си шият роклите и избрах техен модел който промених по моите искания, трябва много да внимавате какво избирате smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #262 -: януари 31, 2014, 19:07:55 »

А аз да ви кажа, че ако можех още веднъж да купувам рокля, щях да я поръчам тук: https://www.facebook.com/pages/Jasmines-Bridal-Shop/121989811259949

Следя ги вече от година и половина по форуми, фейсбуци и прочее какво правят и просто съм изумена, такива жестоки реплики едно към едно не въм виждала никога. За съжаление на мен не ми достигна смелостта да си поръчам моята мечтана роля на Инбал Дрор при тях и малко ме е яд, защото видях в последствие тяхна реплика на тази рокля и беше уникално невероятна, аз им бях изпратила запитване и тогава ми бяха дали цена от 1000 долара, което с истинската цена на роклята е 30 пъти по-евтино, и все още почти два пъти по-евтино от цената, кяото палтих за моята рокля...
Ако някое от момичетата тук се престраши да си поръча реплика от там ще ми е мн интересно да видя резлутата Girl_hide
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #263 -: януари 31, 2014, 19:18:51 »

И аз се включвам  girl_wink
Днес, докато бях в процес на търсене на мечтаната рокля, попаднах на сайт, в който са изброени доста от салоните (в София) http://www.suetno.com/shops/Bulchinski_saloni.123
Надявам се да съм полезна с линк-а
Приятно търсене на РокляТА
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #264 -: януари 31, 2014, 19:48:59 »

Здравейте!
Искам да Ви попитам момичето Qnitzа, дали случайно е дала на някоя от Вас координатите на шивачката, която препоръчва няколко страници по-напред, ако може да ми ги препрати понеже като се опитвам да и пиша ми изписва, че лимита за съобщения и е запълнен. Ще съм Ви много благодарна!
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #265 -: февруари 01, 2014, 00:06:28 »

Мряв, благодаря за линка. Аз съм влюбена в ето тази от многоо време http://www.jasminesbridalshop.com/index.php?task=productdetail&id=11490
а в сайта никак не е скъпа... не знам. Нито една рокля не съм пробвала, идея нямам как ще ми стои. А страшно я искам.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #266 -: февруари 01, 2014, 10:49:07 »

Ох вера!  Money 1tongue Ashamed
Ами да в ясминс правят страхотни копия и на нея, аз неснам може би знаеш, форума weddingbee.com. Там има нного снимки на прогреса на роклите на булки, които си шият реплики при ясминс. Гледала съм доста и на вера уанг. Та ако те интересува разтършувай се и там, ако не си вече  smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 01, 2014, 17:43:43 »

Някой може ли да ми препоръча къде мога да намеря хубави платове за роклята?   pc-mainiak sad
« Последна редакция: февруари 01, 2014, 18:10:58 от crazynelly » Активен
bubbeto
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #268 -: февруари 02, 2014, 13:55:55 »

Здравейте,
вчера обикoлих няколко места в София за рокли.
Ходих в M.Tyler там имаше доста малко рокли тъй като имали намаления и почти бяха изкупени и очакваха новите модели. Роклите които премерих бяха с цени между 1700 и 2200 като върху тези цени имаше 15% намаление но само до вчера. От днес вече няма да е актуално. Имаше няколко много красиви модела, но според мен бяха прекалено стилни и тежки, за моята сватба която е на открито. Хубавото е че позволиха да се снимам и поне си имам снимки за спомен с тежи бижута smile След това бях в Холидей там имах 2 попадения на рокли с които много се харесах, а цените им бяха доста добри. За съжаление не ми позволиха да се снимам. И за финал посетих сватбения център. Беше страшна лудница имаше доста хора. За рокли не мога да каже че имаше нещо, което да ме впечатли. На долния етаж на магзина предлагат рокли на La Sposa и подобни разглеждаш ги само с ръкавици. Но там също нямаше кой знае какви модели. Консултантката ми каза, че цените им са до 2500 лв.
Моля Ви консултирайте ме с бюджет до към 1300, къде в София мога да потърся рокля. С този бюджет има ли смисъл да ходя в Романтика, Деметриос и Бридал фешън. 
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #269 -: февруари 06, 2014, 16:32:57 »

Аз реших да поръчам от сайта, който Мрявка спомена. Каквото такова. Като ги гледам как шият, по- добре от там, отколкото от Асеновград. Единственото, което малко ме притеснява е размера на роклята. Да не стане някой гаф накрая. Ама ще видим.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines