Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 01:55:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 199572 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #240 -: януари 29, 2014, 21:12:45 »

Ами значи тогава ще пообиколя, ще пробвам няколко варианта, и дори да не намеря същата, накрая мога да поръчам да ми я ушият -  честно казано с платовете и труда със сигурност според мен би излязло под това което искат от Романтика!

smilesmilesmilesmilesmile страхотни сте момичета благодаря ви  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #241 -: януари 30, 2014, 09:53:58 »

2100 лв. с доставката от Англия, без включени корекции ако се наложат  Oh my ... като трябва да я поръчам  4 5 месеца по - рано (което не ме притеснява), но не е ясно дали ще я имат, за да я видя фактически преди да я поръчам.... това ме притеснява... не съм сигурна че искам да я поръчам без да съм я виждала как ми стои.... Все пак едно е на модел друго е на мен

Не ти препоръчвам да даваш такива пари за рокля, която не си пробвала. Трябва да мериш и модела, да видиш изработка, материя и т.н. Ако рокля от интернет за $200 както и да е, ама в конкретния случай роклите са на тия цени, заради целия "experience" дето се вика, да се видиш, да я усетиш и така.

За шиене, със сигурност ще излезе по-малко пари, стига да намериш човек, който да се навие да я ушие, не всеки ще успее да я направи, но и това ти е вариант, ако си решила, че това е любимата ти рокля. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: януари 30, 2014, 12:02:46 »

Мерси за информацията smile ако е имало разлика в цените на един и същи модел....лошо, но ако са били от различни колекции е разбираемо...Вие от къде избрахте вашата рокля? smile

Моята рокля е от Холидей. Имам снимка в албума.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #243 -: януари 30, 2014, 13:24:17 »

pandapanda, мерси smile много хубави снимки имаш в албума, много ми хареса плата на роклята, аз искам нещо подобно, но дълга smile
Миленка, не се хвърляй към рокля, която не си пробвала. Ще ти дам пример със себе си: дълго време си мислих, че такива рокли, каквито ти си харесала, с издължена талия, няма да ми стоят добре. Притеснявах се, че ще ме правят дебела и ще ми стърчат някои неща. За сметка на това си мислих, че класическите рокли(за принцеси biggrin ) ще крият тези притеснителни неща. И познай. Оказа се, че е точно обратното: издължената талия така хубаво прибра екстрите, а пък принцеските рокли правиха задника ми огромен biggrin
аз съм 100% на същото мнение, бях се влюбила в дантелени рокли по тялото...познай, рокля А-линия ми променя целия вид...неочаквано, но факт smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #244 -: януари 30, 2014, 15:14:18 »

Имам добри новиниии! Оказа се че бабата на моя мечок е била и все още е една от най-добрите шивачки. Старата генерация аристократки. Винаги съм знаела че е изтънчена жена, която си шие сама дрехите, но не предполагах, че това е учила и че разбира от сватбени рокли, платове, дантели и тн.

Та понеже се оплаках на мечи колко е скъпа роклята (все пак той не трябва да я вижда) и как ще търся шивачка, ееее .... Току що ми се обади баба му и предложи да я ушие тя!  Bravo Bravo Някоя от следващите седмици ще отидем по магазините, за да изберем платовете и другите неща, и реално ще бъде хем тази рокля, хем с някои малки модификации от моя страна по нея и ще стане роклята мечта! give_rose

Пък и така ще платя само платовете , които максимум да излязат 400-500 лв.

 bouncinggirl bouncinggirl goody goody Sunshine
Активен
kriss_ye1
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #245 -: януари 30, 2014, 17:33:21 »

Ей, блазе ти! И аз искам баба шивачка, ама няма... resent
Активен
bubbeto
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #246 -: януари 30, 2014, 18:14:29 »

Ееее Миленка това е страхотно. Има и някак си много приятен сантимент в това.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 30, 2014, 19:06:39 »

Миленка, поздравления! Представям си колко вълнуващо ще бъде да виждаш как мечтаната от теб рокля се създава буквално пред очите ти!
Бубе, роклята си я купих от чужбина (страната, където живея) и е на испанската марка Aire, от групата на Rosa Clara, La Sposa и Pronovias.
Активен
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #248 -: януари 30, 2014, 22:31:11 »

Здравейте , дами!
Влюбена съм в моделите на Проновиас, но в Германия , където живея са много, много, много скъпи. Затова искам да ви попитам дали имате впечатления как варират цените на марката в България? Благодаря ви предварително!
Активен
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #249 -: януари 30, 2014, 22:34:36 »

Ако имате информация и за Madeline Gardner ще бъде чудесно smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #250 -: януари 30, 2014, 23:39:35 »

Маделин Гарднер - предлагат ги само в Романтика варират от 1300 - 1800 лв за рокля, НО това е ако купиш наличната рокля. В случай че я нямат, се поръчва тук и се шие в Англия.

Малко по-нагоре съм писала за една рокля, която съм харесала от нея и която струва 1600лв , но я нямат налична и ако я поръчам ще излезе към 2100лв без корекциите.

Виж постовете малко по-нагоре smile Успех
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: януари 31, 2014, 11:40:22 »

Много странно milenkata,
Защото на мен ми поръчаха от Англия, понеже наличната ми е голяма и не ми поискаха повече пари. Дори ми направиха отстъпка, защото си харесах и воал от тях.

Проновиас ги има в Bridal Fashion по мой спомен новата колекция е над 2000. Ако им пишеш на имейл за конкретна рокля ще ти орговорят. Мен ме интересуваше преди palace и я имаха за 2400 pardon
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 31, 2014, 11:43:13 »

Здравейте! Не знам дали въпроса ми е за тази тема,но знае ли някоя от вас хубав магазин за платове в София? Или пък онлайн някои сайтове,които предлагат хубави платове? Реших,че ще си я шия при една шивачка,която и преди ми е правила рокля и бях останала доволна.
Сега само трябва да си намеря хубави платове. Главно ме интересува дантелата. Ще се радвам,ако имате предложения за мен.  give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #253 -: януари 31, 2014, 13:25:32 »

Много странно milenkata,
Защото на мен ми поръчаха от Англия, понеже наличната ми е голяма и не ми поискаха повече пари. Дори ми направиха отстъпка, защото си харесах и воал от тях.


Да определено е странно, на мен ми обясниха че процедурата е следната - ако искам да я поръчам ми взимат мерки от тук и ги пращат в Англия да я ушият. Ако я има налична и ми стане роклята струва 1600лв. Но ако трябва да я шият цялата  с транспорта до България щяла да излезе 2100лв. Воали ми предложиха от 200 до 300 лв. , като ако си купя и роклята и воала от там ще ми направят 50 до 100 лв отстъпка.. Много странно наистина- не е редно така... може би има някаква разлика в процедурата? И твоята рокля ли е на Маделин Гарднер? Ти кога ходи дотам? Аз ходих началото на декември.. huhhuh.gif
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #254 -: януари 31, 2014, 13:38:21 »

момичета понеже виждам че си говорите за ушиване на рокли по снимка исках да ви покажа една разлика помежду оригинал и копие, аз въобще и не разбрах че става въпрос за една и съща рокля, копието е излезнало на половин цена.


Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines