Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 07:39:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 199582 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 15, 2013, 19:01:42 »

Аааа, не знам, дори не знам дали минавам за ниска или не. Ще заложа на А линия  nea
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #106 -: октомври 17, 2013, 11:08:28 »

Да Ви попитам трябва ли да пера роклята след сватбата или имаше нещо от рода - една година не се пере след сватбата.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #107 -: октомври 17, 2013, 12:56:02 »

aninini , по-добре да си я изпереш, особено ако е обрала много мръсотия или е залята с нещо (случва се  pardon ). Това една година да не се пере, е суеверие.
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #108 -: октомври 17, 2013, 12:58:53 »

Освен това ако изчакаш една година рискуваш да не се изпере хубаво и мръсотията да остане.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 17, 2013, 21:48:11 »

Да Ви попитам трябва ли да пера роклята след сватбата или имаше нещо от рода - една година не се пере след сватбата.
ако си суеверна- изчакай и след година я дай на химическо- действа.
Ако не си, послушай момичетата и я изпери  след сватбата. Wink
Активен
ava_sin
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #110 -: октомври 21, 2013, 10:39:01 »

Здравейте момичета!! След дълго четене във форума реших и аз да се присъединя. Искам да ви благодаря за изчерпателните обяснения и опита, който споделяте с бъдещите булки. Много ми помогна всичко което прочетох!
До сватбата има време. ( Догодина началото на юни ) Но реших, че е по-добре да започна да търся по -отрано, преди да луднат всички покрай аботуриентските балове.
 И искам да споделя, че си намерих СУПЕР БЪРЗО мечтаната рокля. Мислих че ще си поръчвам да ми шият по поръчка, понеже исках да е нещо по-различно, по-изчистено, по-модерно. А повечето рокли са един стил и малко ми идват натруфени ( отчайващо).
 В събота отидохме до Асеновград, обиколихме повечето ателиета, пробвах 2 рокли различни като стил и силует. Накрая влязохме в ателие ВАНЕСА, и я видях!!! Беше любов от пръв поглед. Поисках да я пробвам. Свалиха я от манекена, облякох я, сложиха ми дълъг воал и се разплаках !!! Казах "ДА" на булчинската рокля (като в предаването по TLC) !!!! Е нямаше такова щастие!  yahoo  Bravo 
Чакаше ме, беше ушита точно за мен! Няма корекции, чакане, проби и т.н.   Цената също беше изненадваща, под бюджета ми. Обслужването беше на ниво!
В ателието имат доста богат избор на рокли. Използват красиви качествени платове и изработката е мнооого добра!
Оказа се, че моделчето е на Lazaro, едно към едно е. Единствената разлика е че на гърба има връзки, не копчета.   
Качвам снимки от интернет.


* tumblr_maif701o8P1qi8z5e.jpg (57.06 KB, 474x600 - видяно 285 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #111 -: октомври 21, 2013, 10:49:47 »

ava_sin честито,  Bravo този модел на lazzaro  ми е един от любимите, те няколко пъти са го давали по TLC  в "Say Yes to the Dress" страхотен е модела. Ти в цвят "blush" ли го взе или ? Ще се радвам да покажеш снимки ако искаш smile
Активен
ava_sin
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #112 -: октомври 21, 2013, 12:04:47 »

Благодаря !!  smile 
Забравих да напиша, че цветът е екрю (много нежно, като цвят ванилия). А аз винаги съм си представяла, че ще е чисто бяла. Обаче очакванията се разминават с действителността (понякога). Затова се пробва!  Трябва да се почувства! 
Бюджетът ми беше 700 лв. Цената не е тайна - 490 лв. Капарирах я и утре или в сряда ще отида със свекито да я вземем. Ще ми сложат само анатомични чашки и ще сложат друга връзка отзад (понеже сега е със служебна, за да не се намачка) Ще направя снимки и ще я видите smile
 В събота бях със майка ми, беще страхотно преживяване и за двете!
Воалът е мноого дълъг, какъвто аз исках. Направо се влачи по земята. Изчистен с една лента по края му, като именно тази лентичка го право въздушен и придава обем.  Цена 110 лв. Но си заслужава. И така тотала за роклята с воала е 600 лв. Обувки си имам още от преди няколко месеца. Много си ги харесах, и веднага ги взех. Белички са, но няма проблеми. Няма да се бият чак толкова с роклята. Ще направя снимки и ще кача.
Чантичка вчера си харесах, съшия цвят като роклята,но не е стандартна булчинска чанта. Така ще мога да я нося и на др поводи, та дори и на бар. Има цели 4 отделения, ще се поберат и документите и гримовете и всичко. smile Кожа лак, имитация змийска кожа, но не е шарена а е екрю.   Не мога да обясня точно как изглежда, ще я взема тази седмица, ще я снимам и ще кача снимки.

Цветовата гама е старо злато, така че роклята си е направо в темата!   danceg

Майка ми пък самичка направи късметите за хвърляне. Получиха се мноого яки. По-хубави са от купешките дори. Подаръчета за гостите също ги купихме отдавна. Кристални фигурки - слончета за мъжете и лотуси за жените. Остава да им направя кутийки.
Всъщност повечето неща си ги правим сами. Така  правим това, което ни харесва, както го искаме и излиза малко по-евтинко. Но пък и имаме време да се занимаваме.
Поканите си харесах в един сайт. УНИКАЛНИИИИ!!! Цвят старо злато, с една сатенена панделка екрю. Сега ще ги кача smile

Ресторант избрахме, обреден дом, църква. За тези неща ще се преместя в др темички да пиша. Все пак тук е само за рокли.    Wink


* p1028obsht.jpg (60.6 KB, 550x430 - видяно 230 пъти.)
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 21, 2013, 19:54:20 »

Цената е повече от добра, да не кажа перфектна, като гледам колко много материал има по нея, а и щом е 1:1. Нали знаеш, че ще чакаме и реални снимки (освен, ако не си суеверна, де)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 22, 2013, 10:13:14 »

Ее, браво. Много е хубава роклята! Гърбът особено ми харесва! ще чакаме снимки smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 22, 2013, 10:35:36 »

ava_sin, роклята ти е перфектна! И аз се присъединявам към фенклуба ѝ  pleasantry
Много ми харесва, адски се доближава до моя вкус! Нямам търпение да видя реални снимки.
Цената, няма да я коментирам... за мен лично е доста изгодна!
Активен
kriss_ye1
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #116 -: октомври 22, 2013, 12:47:57 »

ava_sin роклята е сууупер, точно такава търся и случайно попаднах на този форум, ще се ходи до Асеновград! А поканите кой ти ги прави, на мен ми трябва да има златисто по тях - като твоите...Върна ми надеждата, че може да се намери нещо красиво, което да не е над 1000 лв...
Активен
desyslava90
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #117 -: октомври 23, 2013, 19:53:53 »

Момичета цвят шампанско на английски на ivory ли отговаря ?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 23, 2013, 22:01:28 »

Не, ivory е слонова кост, а champagne е шампанско.
Активен
desyslava90
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #119 -: октомври 29, 2013, 14:11:05 »

Момичета ще ми трябва такова палтенце - http://www.ebay.co.uk/itm/New-White-Faux-Fur-Wrap-Shrug-Bolero-Coat-Bridal-Shawl-Accessories-/121199447007?pt=UK_Bridal_Accessories&hash=item1c380ccbdf
Цветът на роклята ми е шампанско, а тези палта ги има в бяло и айвъри, та според вас кое ще бъде по-удачно ?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines