Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 02:41:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 199573 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 01, 2013, 18:05:26 »

Важното е ти да се харесваш  good
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 02, 2013, 08:31:11 »

misspanda, смятам , че добре ти стои този модел. Не разбирам какво толкова се вайкаш, знаеш ли колко по-пълни булки има от теб?
Щом си се ориентирала към модел, не виждам особен проблем. Във всеки магазин могат да ти изработят рокля по поръчка с "еди каква си" горна част и различна долна по твое желание. Смятам, че притесненията ти са напразни, да не говорим колко много време имаш.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #92 -: октомври 02, 2013, 13:07:04 »

misspanda , хубаво ти стои моделът  good Според мен много красиво ще ти стои този модел,  но с дантела по долната част-за да не е пък твърде семпла роклята (ако харесваш дантела, разбира се). Изобщо този модел позволява най-различни детайли, можеш да си развихриш фантазията  danceg  Чудесен избор!

По-напред писах за една рокля Проновиас на позната. Ще меря роклята другия уикенд, направо броя дните вече! Чак се чудя дали да отида в Брайдал фешън да премеря някоя подобна рокля, за да видя как ще ми стои  crazy  Уж гледах да не се ентусиазирам за тази рокля, а ето, че се побърках вече  laugh
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 02, 2013, 13:47:43 »

Lorenna и да не забравиш да се снимаш с нея да покажеш  Bravo
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #94 -: октомври 02, 2013, 17:27:05 »

merita, иска ли питане, задължително ще се снимам  danceg
А някой знае ли нещо за този магазин: http://marciabg.com/ в София? Хареса ми една тяхна рокля на сайта. Имате ли отзиви за цени, качество, обслужване?
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #95 -: октомври 04, 2013, 12:23:48 »

misspanda Извинявай, но по думите ти , си представях, че си доооста по-пълна!!! Недей сама с притеснения да превръщаш подготовката на този хубав ден в нещо неприятно, знам кооолко банално звучи, но мисли по-позитно и сама ще се радваш да резултатите smile
Роклята ти стои много добре като линия и модел, за дантела в долната част съм съгласна с Лоренна, ще е много красиво (но аз съм пристрастена към дантелата...) smile

Относно структурата, май съм третия часовник  Girl_hide , но не ми се иска А-линия, заради обръчите или многото пластове плат, не мисля, че ще се чувствам комфортно просто (много ми харесва типа при който се разкрояват маалко под ханша, без обръч, но не знам дали спада към А-линия или не) та когато настъпи момента да меря, ще се опитам да пробвам от различни типове, може пък да изненадам самата себе си ! smile

Lorenna дано останеш доволна след пробата, успееех smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #96 -: октомври 05, 2013, 11:12:12 »

(много ми харесва типа при който се разкрояват маалко под ханша, без обръч, но не знам дали спада към А-линия или не)

Lorenna дано останеш доволна след пробата, успееех smile

Доколкото знам и този тип рокля спада към А-линията. Много красиво стои  good Аз също не харесвам обръчи, обаче малко си промених мнението като мерих рокли. В смисъл пак не ги харесвам  tease , особено когато са много, обаче без нито един обръч платът на роклята ми се мотаеше в краката и хич не беше удобно за ходене, а пък за танци не ми се мислеше. Най-удовлетворяващ за моя случай беше вариантът с един малък обръч в долната част-хем не ми "бухва" роклята, хем е в пъти по-удобно  pardon Освен това изобщо не се виждаше по нищо, че има обръч под роклята (не правеше нито ръб, нито променяше формата на полата). Обаче е индивидуално, като мериш, ти ще си прецениш как ти е най-добре  good Слагам линк на вида фуста, с която мерих: http://www.milanoo.com/White-One-Tier-Polyester-Lycra-Floor-Length-Fantastic-Bridal-Wedding-Petticoat-p350080.html
За пробата-благодаря, дано мине успешно  give_rose
« Последна редакция: октомври 05, 2013, 11:14:12 от Lorenna » Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #97 -: октомври 05, 2013, 12:23:03 »

Най-удовлетворяващ за моя случай беше вариантът с един малък обръч в долната част-хем не ми "бухва" роклята, хем е в пъти по-удобно  pardon Освен това изобщо не се виждаше по нищо, че има обръч под роклята (не правеше нито ръб, нито променяше формата на полата). Обаче е индивидуално, като мериш, ти ще си прецениш как ти е най-добре  good Слагам линк на вида фуста, с която мерих: http://www.milanoo.com/White-One-Tier-Polyester-Lycra-Floor-Length-Fantastic-Bridal-Wedding-Petticoat-p350080.html
За пробата-благодаря, дано мине успешно  give_rose

Честно казано, не знаех за този вариант и много благодаря  give_rose, защото е доста добра опция, много ми хареса фустата, не е прекалено огромна и наистина би било по-удобно...
Мериш с една и съща фуста всички рокли или към всяка рокля има такава?...и отделно ли се купува?  smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #98 -: октомври 08, 2013, 13:51:58 »

Честно казано, не знаех за този вариант и много благодаря  give_rose, защото е доста добра опция, много ми хареса фустата, не е прекалено огромна и наистина би било по-удобно...
Мериш с една и съща фуста всички рокли или към всяка рокля има такава?...и отделно ли се купува?  smile

Да, с една и съща фуста мерих,  защото не исках друга (те ми предложиха и по-големи, но нали не обичам много обръчи и свръх обемния ефект от тях), а пък и моделът рокля,  който харесвам, стои много добре с този вид фуста. Относно купуването, не знам как стои въпросът, забравих да питам  blush  Но най-добре питай на място,  когато мериш.
Активен
doniii_
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #99 -: октомври 10, 2013, 08:21:42 »

Отзиви за бутик LA SPOSA Варна ?
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #100 -: октомври 10, 2013, 15:44:36 »

Отзиви за бутик LA SPOSA Варна ?
Лично аз нямам отзиви, но днес видях, че имат отстъпка от 50% на всички налични модели от 2013г. (предполагам и предишните). Стори ми се много добра опция и им се обадих да попитам имат ли магазин в София, оказа се, че магазин има единствено във Варна, но момичето беше любезно и ми обясни доста подробно какви модели имат от въпросните намалени и препоръча да разгледам във фейсбук страницата им, прилагам я тук, за да можете и вие да разгледате  https://www.facebook.com/pages/La-Sposa-Bulgaria/161113973250, обясни ми още, че от наличните намалени модели цените варират от 400 до около 1000/1500 лв.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 10, 2013, 16:47:14 »

misspanda Извинявай, но по думите ти , си представях, че си доооста по-пълна!!! Недей сама с притеснения да превръщаш подготовката на този хубав ден в нещо неприятно, знам кооолко банално звучи, но мисли по-позитно и сама ще се радваш да резултатите smile
Роклята ти стои много добре като линия и модел, за дантела в долната част съм съгласна с Лоренна, ще е много красиво (но аз съм пристрастена към дантелата...) smile

Относно структурата, май съм третия часовник  Girl_hide , но не ми се иска А-линия, заради обръчите или многото пластове плат, не мисля, че ще се чувствам комфортно просто (много ми харесва типа при който се разкрояват маалко под ханша, без обръч, но не знам дали спада към А-линия или не) та когато настъпи момента да меря, ще се опитам да пробвам от различни типове, може пък да изненадам самата себе си ! smile

Lorenna дано останеш доволна след пробата, успееех smile
Харесвам дантелата!  heart Ще видим какво ще стане с моята рокля,скоро ще си организираме ходене до Асеновград!  Bravo
Относно структурата.. Не съм особенно сигурна кой тип рокля на коя фигура отива тъй като не винаги всеки има стандартно тяло само за два типа рокли или обратното може да ти седят добре два типа само.. Може и пък да си красива и във всеки тип рокля. Тогава ще е много труден избора..хах.. LAUGHTER Не казвам,че съм голям спец по този въпрос. А и какво точно представлява роклята А-линия за нас? Ако схващам правилно тя би отивала добре и на по-пълни и по-слаби момичета.И не е задължително да е с обръч. А иначе те повечето рокли са с много пластове плат..   Но определно бих казала,че рокля тип принцеса не седи добре за мен на пълно момиче.. Прави те два пъти по-огромна! Те повечето са с този тюл ли .. как се казваше? Вече не помня..  funnytooth Но точно тези хиляда пласта и аз ги мразя! Правят роклята много прекалено обемна,а мен ме правят огромна. Това е моето скромно мнение.  good
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #102 -: октомври 14, 2013, 11:30:27 »

Момичета, имам си рокляяяяяяяяя  yahoo Sunshine bouncinggirl
И така, моята проба вчера мина ииии...това е Роклята  heart Много е красива, уникална просто, толкова красива дантела и изработка! Ще я взема при мен в началото на ноември сигурно, след като запазим датата  yahoo Качвам и една снимка от интернет, защото фотоапаратът с моите снимки е при мама, която издирва шивачка за една лека корекция от 4 см на талията-това е всичко, което ще трябва да се коригира! Пробата мина повече от идеално-облякох роклята и ми "заспа", за моя огромна изненада. Освен това си мислех, че такъв модел хич няма да ми отива-втора изненада, отива ми. На снимката от интернет изглежда ужасно впита, обаче всъщност просто следва извивките на тялото, никъде не пристяга, никъде не прави фигурата по-пълна, изобщо прекрасно измислена и ушита рокля  Bravo  Третата изненада беше, че дължината й е точно като за мен с 8 см ток, т.е. и там няма да се коригира. И четвъртата изненада беше, че е много удобна, въпреки шлейфа; не ми се мотае в краката; не тежи; а ако искам и фуста мога да й сложа. Изобщо всичко се разви толкова по-добре от очакваното, че направо не мога да повярвам още нито на късмета, който извадих, нито че си имам вече рокля, но е фаааааакт, всичко е наред и роклята е идеална  heart yahoo Извинявам се за дългия пост и много благодаря на момичетата, които се вълнуваха с мен  air_kiss


* roklq.jpg (62.71 KB, 340x480 - видяно 262 пъти.)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 15, 2013, 17:24:00 »

Извинете ако  е спам, но ето две статии  -
http://www.inannabg.com/svatbeni-rokli-figura/
http://www.inannabg.com/svatbeni-rokli-figura-2/
 tease
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #104 -: октомври 15, 2013, 18:51:05 »

Извинете ако  е спам, но ето две статии  -
http://www.inannabg.com/svatbeni-rokli-figura/
http://www.inannabg.com/svatbeni-rokli-figura-2/
 tease
Не е спам  good даже е доста полезно Wink защото дори да изглежда добре една жена, ако не съобрази типа рокля с фирурата си, може да се превърне в грутеска...
Ето малко извадено от контекста за фигура с форма на пясъчен часовник:

Изберете:

♥  Тясна рокля без колан, която подчертава извивките ви
♥  Силует тип русалка, също подчертава извивките
♥ V деколте или деколте във формата на портрет (на снимката), които подчертават раменете
♥  Рокли без презрамки

Избягвайте:

♦  Прекалено много детайли и натрупвания – ще ви направят да изглеждате по-пълна, отколкото сте
♦  Плътни и обемни рокли
♦  Високо изрязани деколтета, които оптически смаляват бюста и правят силуетът ви да изглеждате непропорционален
♦  Ръкави тип-буфан, които отново правят силуетът ви да изглежда непропорционален

 
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines