Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 03:17:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 198905 пъти)
 
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 23, 2013, 07:37:46 »

Здравейте момичета, нуждая се от съвет! Днес мерих две рокли подобни модели като тези http://www.bulvesi.com/index.php/2012-01-05-18-55-13?start=24 номер 49 и 69. И двете страшно ми харесаха, но на сватбата ще съм в края на четвърти- началото на пети месец и се чудя коя ще бъде по- удачна. Жената в магазина каза,че с ниската талия ще бъде по-добре, но аз си мисля, че с висока няма толкова да личи коремчето. Кажете и вие как мислите ?
И аз мерих 49 и ми харесва, но според мене не е за с коремче smile И доста силно пристяга. За бременки търси нещо в гръцки стил, токлова са романтични
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 23, 2013, 08:41:26 »

И аз съм за 49. Аз смятам, че тези с вдигната талия те правят да изглеждаш бременна дори и да не си! Трябва да облечеш нещо нормално, а не "за бременни". Началото на 5ти месец няма да ти личи много според мен, така че може да си облечеш каквото ти харесва. Имам приятелка която 5ти месец се омъжи с рокля подобна на 69, с издължен корсет. Нито я стяга, нито си личеше че е бременна, а имаше малко коремче  good
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 23, 2013, 09:01:26 »

В гоогле напиши булченски рокли за бременни и виж в изображения какви препоръчват. Във всяко едно ателие искат да си продадат роклите независимо дали ти утива или не. Важното е ти да се харесаш. И иди за рокля колкото може по късно някъде един месец преди събитието. Безтуй е зима и няма много поръчки  и нашата сватбата ни е на 1.12 ходих за рокля казаха за мерки да ида чак края октомви началото ноември. И ти тогава ще си малко с коремче та можеш да прецениш. За един месец няма да неедрееш чак толкова
Активен
desyslava90
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #33 -: септември 23, 2013, 10:36:43 »

Аз разглеждах роклите за бременни, но те са за доста големи коремчета. Аз мисля, че няма да имам чак толкова голям корем и ако имам рокля с висока талия, тюла ще обере коремчето, докато тази с ниска колкото и малко да е ще го очертава, защото е плътно по тялото. Тази седмица ще меря още рокли и ще мисля. Тези, които сте от София, кажете къде мога да намеря повече магазини, освен Пиротска  smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 23, 2013, 10:42:12 »

браво Деси че си си променила решението за роклите с ниски талии, влез потърси от темата за сватбата в София , може да ти помогнат.Наистина има прекрасни рокли стил гръцки но и тези под бюста тип принцеса са хубави  girl_wink просто трябва да мериш и да си кажеш ТЯ Е smile. Успех
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 23, 2013, 11:11:08 »

Аз разглеждах роклите за бременни, но те са за доста големи коремчета. Аз мисля, че няма да имам чак толкова голям корем и ако имам рокля с висока талия, тюла ще обере коремчето, докато тази с ниска колкото и малко да е ще го очертава, защото е плътно по тялото. Тази седмица ще меря още рокли и ще мисля. Тези, които сте от София, кажете къде мога да намеря повече магазини, освен Пиротска  smile
Аз мога само да ти дам линкове - http://www.svatbencatalog.com/category/34/%D0%91%D1%83%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8.html?node1_1=e
и http://svatbamagazine.com/bulchinski-saloni.html?start=8
и http://bulchinski-rokli.com/bulchenski-rokli-sofia
Не знам просто като напишеш в гугъл и то ти излизат за София каквото има!
Тук мисля,че са показани всички бутици за София! Успех с намирането на роклята!  give_rose
« Последна редакция: септември 23, 2013, 11:16:11 от misspanda » Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 23, 2013, 13:03:58 »

Деси,и аз съм за 49.В началото на 5 месец няма да имаш толкова голям корем,но все пак роклята трябва да не е с ниска талия,защото този тип корсети са много стегнати и ще ти притиска коремчето.Аз поне като бях бременна много внимавах с дрехите в зоната на корема,пък то като те притиска боли и не е удобно.Едно е да имаш просто голям корем,които да скриеш,друго е ако в корема има бебе.Така,че моя съвет е рокля с висока талия,но не прекалено разкроена,а малко по обрана в областта на коремчето,че иначе също е грозно.Поне на мен не ми харесва,стои като абажур хахаха
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #37 -: септември 23, 2013, 13:21:21 »

Записвам се в любимата тема, но ми прави впечатление, че правописът е ужасен  sad
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 24, 2013, 21:21:04 »

Искам да ви разкажа за днешното ми приключение за разходката ми из София по сватбените магазини.
Първо отидохме на Пиротска и честно казано съм разочарована. На повечето места не беше добро отношението към клиента и не ми дадоха да пробвам рокли. Дали нямаше или имаше моя размер не разбрах, но всички ми казваха,че за 2014г. ми е рано да търся. Съвет,който аз няма да зачета.  Offtopic
Бях в Паломата и там жената беше мила,в сравнение с другите места. Нямаше мой размер и нямаше какво да пробвам, но по поръчка можело естествено. След това влезнах в Базар Възраждане,ако не се лъжа и там имаше едно магазинче,което реално си е от Асеновград и нямаше почти нищо там. Бях и в Феерия, където имаше няколко интересни модела, при което жената,която беше там и ядеше огромен дюнер докато говореше с мен,ми каза че трябва да дойда след месеци,защото тогава ще има размери за мен.  Oh my ... crazy
След това отидох в Оксана и там имаше два продавача, очевидно от ромски произход, които не ми вдъхнаха доверие и ме гледаха странно..  angry Последно бях в Милениум и там се чудеха дали имат моя размер или не,като накрая се указа, че нямало. И така.. Пътя ме отведе към Сватбен център София, където останах доволна. Продавачките бяха много мили. Момичето,което ме обслужваше беше адски мила,разбрана -говореше си нормално с мен като с човек. Не ми каза рано ти е да пробваш или нещо такова. Наистина нямаше супер много модели моя размер, но поне успях да пробвам към 5-6,което е доста задоволително за мен, за млада и още неопитна булка. Искам да кажа, че бях скептично настроена към този магазин,но сега съм доста доволна от това място. Имаше хора доста там и булки си пробваха. Има избор. Така избрах една рокля,която е г/д подобно на това,което търся и си я капарирах. Макар,че имам време,реших да не я изпускам,а пък ако се случи така,че след време да се докара нещо ново и да попадна на нещо,което повече ми харесва, аз мога да я сменя роклята и да взема друга. А пък ако се откажа от рокля изобщо от там,мога тези пари които дадох за капаро - да ги ползвам да купя каквото искам от магазина им. Така ми казаха от там.  good Което мен ме устройва идеално.  yahoo Може на някой да му се стори странно това, но аз така реших и ще видим какво ще стане с времето. Ще ходя пак и с баба,с мама ще гледаме,но ако остане тази,което е голяма вероятност се радвам, че успях да я намеря. Имах супер много големи притеснения относно роклята,че никоя няма да ми стане,но днес се радвам,че успях да се убедя,че това не е вярно! Има много красиви неща и за закръглените булки! Особено,когато сложих дългото було се почувствах булка,а не вярвах,че това може да се случи! Прекрасно е чувството!   heartheart Wink
« Последна редакция: септември 24, 2013, 21:25:28 от misspanda » Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #39 -: септември 26, 2013, 10:28:01 »

Мисспанда, браво, ето още едно доказателство, че всеки намира своята рокля и не трябва излишно да се притеснява smile

Аз да споделя казаха ми за роклите на Проновиас, отидохме в магазина, момичето беше изключително любезно, не нахално и натрапчиво с мнение и съвети и с доста професионален поглед за материи, модели и пр. както и би трябвало да е в магазин който продава такъв клас рокли...не каза, че е рано както пишат другите, напротив посъветва ме да пробвам от рано, за да съм наясно с модела, защото може модел който иначе не бих харесала да ми седи страхотно и обратното smile
Това което е прекалено според мен бяха цените на роклите, да от известни дизайнери и страхотни материи са, но се чудя има ли смисъл една булчинска рокля да струва колкото половин сватба, но не знам и колко би струвала по поръчка...  girl_impossible имаше естествено и намалени рокли м/у 500 и 1500 лв. от по-стари колекции, вие какво ще кажете ?!?!?
ето и едно линк-че на това което ми хареса http://www.pronovias.com/wedding-dresses-2014/collection-fashion-laren
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 26, 2013, 10:53:11 »

страхотна е smile бях е видяла някъде из тези китайските сайтчета на доста добра цена незнам дали си гледала темата с рокля от интернет smile там може да е намериш по-евтина ако държиш да е тя, но не е гаранция какво ще получиш де.Много момичета бяха си поръчали от там доволни са повечето , защото там са производители също шият ти по твоите размери които си пратила. give_rose
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 26, 2013, 10:58:23 »

Всеки сам си знае възможностите и приоритетите. За мен да се инвестират много пари в рокля, която ще сложиш за 1 ден не си струва. Зависи разбира се какво считаш за много пари  pardon
Роклята, която си споделила е много нежна
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 26, 2013, 11:02:54 »

Позволявам си да пусна едно мнение тук, въпреки че моята рокля ще е от интернет.
Десислава, ето линк към реплика на роклята, която си си харесала
http://www.aliexpress.com/store/product/2014-Pre-wedding-dresses-13725-elie-saab-lace-alibaba-wedding-dresses-in-dubai-patterns-factory-for/100490_966182510.html
Не е от най-евтините в интернет, но пък е вариант. Моята философия е следната: поръчвам рано, виждам дали ми харесва, ако не - продавам я и търся друга.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 26, 2013, 11:09:37 »

blackisback  да знаеш че има вариант да е върнеш и да ти възстановят парите или да е замениш за друга Wink това пак е вариант
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 26, 2013, 11:13:09 »

Да, това също е вариант  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines