Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:06:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 197213 пъти)
 
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #405 -: април 07, 2014, 14:28:49 »

Да се похваля и аз с рокличка, капарирах си в Арети мечтаната дантелена рокля с огромен шлейф:))
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #406 -: април 08, 2014, 13:02:06 »

Аз се влюбих в тази от снимката  heart, но не знам къде да я намеря и може би ще трябва да я шия... Ако някой е виждал подобна да сподели, моля   kiss2

Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 08, 2014, 14:54:26 »

Асеновград, Версай  girl_wink
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #408 -: април 09, 2014, 09:53:06 »

Lorenna, откъде си я купи  Wink, че и аз уж търся втора...
От НИКО в София, от магазина на Витошка, но със сигурност ще я има и в другите им магазини. Имат бяла и ментово зелена от този модел, 50лв струва.

Наистина не мисля,че ще ми пречи чак толкова само с моята си рокля,но просто се притеснявам,че ще й направя нещо..  sad
Мен бивши булки ме предупредиха, че е много вероятно роклята да пострада, колкото и да я пазя, защото някои неща са извън твоя контрол (дали някой гост няма да те настъпи без да иска, дали на попа в църквата няма да му трепне ръката, докато ви дава вино и прочее). Но всичко се изпира с едно добро химическо чистене, така че не му мисли. Втората рокля аз си я взимам най-вече защото първата в някакъв момент започва да "тежи", на човек му става топло (особено при лятна сватба) - това също ми го казаха бивши булки с подобен на моя модел рокля. Така че колкото изкарам с нея, толкова, в момента в който ми стане жега, трябва да имам резервен вариант, също както с токчетата и равните обувки  pardon
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 09, 2014, 14:54:24 »

Момичета, да се похваля - имам си рокля  danceg danceg danceg

Вчера ходих до Арети, пробвах около 10 рокли, но след първата нито една следваща не ме грабна. Невероятно е чувството, когато сложиш Твоята рокля и се погледнеш в огледалото. Направо ми се доплака.

Ето я и нея:
Интересно.. Аз съм много разочарована от бутика - нямат много рокли и отношението на персонала не ми хареса много. Не че момичето не обясваше, но ми изказа мнение русалки да не пробвам и не искаше да ми дава... Възлагах големи надежди за там, но уви не се получиха нещата.
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #410 -: април 09, 2014, 16:20:13 »

По принцип и на мен ми каза да не пробвам "русалки", понеже съм много слабичка и дребна и нямало да ми отиват. Въпреки всичко аз си държах да пробвам различни модели, за да мога аз да си преценя. В интерес на истината и момичето не очакваше, че ще ми отива точно този модел рокля. Тя не е типичната русалка, понеже започва да се разкроява малко под бедрата и върви по диагонал.

Незнам как е било при теб, но аз като бях ми извадиха 4 каталога като общо се спрях на 10 различни модела. Обясниха ми, че вече капариран модел не мога да пробвам и че получават новата си колекция около началото на август.
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: април 09, 2014, 18:04:34 »

Важно е,  че си намерила страхотна наистина рокля!!! Както беше написала една съфорумка избереш ли я накрая оставате само ти и роклята, друго няма значение!
« Последна редакция: април 10, 2014, 20:24:01 от InLove_Girl » Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #412 -: април 10, 2014, 14:05:07 »

Аз съм доволна от арети, имаха поне няколко рокли, които много ми харесаха и като модел и като дантела. Преди да отида до бях тотално отчаяна, че няма да намеря подходящата за мен рокля, но ето че я открих именно там, а дори мислех да не ходя до там lol)
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #413 -: април 10, 2014, 14:46:19 »

Момичета, колко време преди сватбата бяхте купили роклята? Аз съм избрала модела, но понеже искам да ми я шият трябва да се насоча към добро ателие.....
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #414 -: април 12, 2014, 18:05:49 »

Мен бивши булки ме предупредиха, че е много вероятно роклята да пострада, колкото и да я пазя, защото някои неща са извън твоя контрол (дали някой гост няма да те настъпи без да иска, дали на попа в църквата няма да му трепне ръката, докато ви дава вино и прочее). Но всичко се изпира с едно добро химическо чистене, така че не му мисли. Втората рокля аз си я взимам най-вече защото първата в някакъв момент започва да "тежи", на човек му става топло (особено при лятна сватба) - това също ми го казаха бивши булки с подобен на моя модел рокля. Така че колкото изкарам с нея, толкова, в момента в който ми стане жега, трябва да имам резервен вариант, също както с токчетата и равните обувки  pardon


Аз още не съм си избрала рокля, но ще съм само с една, ако ще да пукна от жега. Виж обувките може да ги сменя по някое време...
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 14, 2014, 23:51:48 »

Аз искам да се похваля,че днес бях на първата си проба и съм изключително доволна!  yahoo Шивачката ми е страхотна и я е направила точно както исках.  heart Чудех се дали да покажа снимка,но мисля да го оставя за след сватбата.  blush
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 15, 2014, 12:58:02 »

Сватбата ми е август, за сега само гледам модели. Имам някои фаворити като визия, но все още нищо не съм мерила , за да преценя дали ми отива. Аз съм и доста нисичка 1,52, а все се хвърлям на рокля тип принцеса с мноооого обемна долна част ( почти без обръчи , само плат). Май след баловете или началото на юни ще започна вече сериозно да разглеждам роклите smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #417 -: април 15, 2014, 18:18:26 »

Аз искам да се похваля,че днес бях на първата си проба и съм изключително доволна!  yahoo Шивачката ми е страхотна и я е направила точно както исках.  heart Чудех се дали да покажа снимка,но мисля да го оставя за след сватбата.  blush

Супер новина, браво! Знаеш ли още колко проби ще имаш и кога ще можеш да си я вземеш?
На мен също ми предстои първа проба и май май започвам да се вълнувам вече доста и да се стягам с килограмите biggrin

Ако твоя бъдещ мъж е видял роклята, не мисля че е проблем да я покажеш сега и на нас smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #418 -: април 15, 2014, 18:46:21 »

И аз имам рокляя lol вчера пристигна, не можах да я пробвам като хората, че не можах да се закопчая сама. Другата седмица се прибирам в бг и искам първата, на която се покажа да е мама. Тя идея няма каква съм я избрала, та доста се вълнувам lol
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 15, 2014, 21:52:33 »

Супер новина, браво! Знаеш ли още колко проби ще имаш и кога ще можеш да си я вземеш?
На мен също ми предстои първа проба и май май започвам да се вълнувам вече доста и да се стягам с килограмите biggrin

Ако твоя бъдещ мъж е видял роклята, не мисля че е проблем да я покажеш сега и на нас smile
Ами не ме видя. Бяхме с кумата и него при шивачката,но той милия обикаляше наоколо някъде докато свършим с пробите.  LAUGHTER Иначе на кумата роклята той я видя на снимка,но тя нейната още не е напълно готова. Моята остава да й се направят ръкавите от дантела и да се оправи около бюста и гърба и трябва да купя цип сега. Иначе остава и воала да се направи,но той е лесен.   smile Радвам се,че успях точно ден преди първата ми проба да си намеря обувките. Беше много приятно да пробвам роклята и да бъда с тях. Да се видиш за първи път с роклята е невероятно усещане. До сега само организация,нерви и т.н.,но сега направо като се видях не можах да повярвам,че ще се женя. Струва ми се като сън. Малко ме е страх наистина. Да не направя нещо на роклята,да не се спъна и да падна..хаха.. Ама си мисля да се опитам да не се притеснявам толкова. Но пък адски много съм се развълнувала. хаха  blush Голямо вълнение е.  smile Роклята ме накара да забравя за малко проблемите и да се почувствам щастлива. Много си я харесвам!  heart
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines