Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:57:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 197216 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #390 -: март 27, 2014, 12:53:50 »

Хубаво 10-ина дни преди сватбата да я пробваш, в случай че има нужда от корекции да се реагира навреме. На моята се наложи да им правим малко корекции и ми беше много притеснено, защото беше 5 дни преди сватбата, така че бих казала, че 10-14 дни е идеално, за да ти е по-спокойно и на теб.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #391 -: март 27, 2014, 17:25:52 »

Vivi20, благодаря  give_rose 
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #392 -: март 27, 2014, 19:27:35 »

Kali, чудесна си!
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 27, 2014, 20:42:30 »

Благодаря, Shide.   give_rose
Активен
futuremissis
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #394 -: март 29, 2014, 19:52:46 »

Здравейте, днес посетих магазина за рокли, който се намира на бул. Рожен. Очакванията ми на база снимките в интернет и в техният сайт и това, което видях днес се разминаха. Роклите поне според мен почти нямат нищо общо с тези в интернет, в интернет изглеждат наистина много хубави, а в действителност не е така. Но ако погледна реално на нещата да те наистина са нисък ценови клас и то им личи на голяма част от тях /на място/. За булките, които са с по-големи размери като мен има две рокли. Относно плата е наистина нисък клас, дантелата на роклите-тип принцеса лично на мен не ми хареса. Казвам мнението си като бъдеща булка, която не иска да дава много пари за рокля и склонна да направи компромис донякъде, но уви не чак толкова. Магазина не разполага с воали, ръкавици и подобни финтифлюшки. Но реално лесно се намира good.
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 03, 2014, 11:04:51 »

Момичета, да ви се похваля поръчах си рокля най-сетне  Girl_hide
Дантелена е, тип русалка и с гол гръб, но не мога да я покажа, защото тази, която пробвах беше черна. Моята ще стане готова в края на май  danceg
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #396 -: април 05, 2014, 13:19:08 »

И аз харесах РОКЛЯТА smile  yahoo  Готова е, малко само трябва да се стесни. Тип гръска богиня, но е вталена и много нежна и удобна. Страхотно е когато се видиш в нея и знаеш на 100% че е тя smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 05, 2014, 18:49:39 »

Един въпрос - ще имате ли втора рокля?
Някаква къса(не прекалено къса) например и подходяща за танците в ресторанта.
Какво мислите за тази идея ?
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #398 -: април 05, 2014, 20:56:49 »

Според мен втората рокля е вариант ако първата е по-пищна и не толкова удобна за танци. Но съм виждала и булки с по-обемни рокли, които си изкарват така целия празник.Зависи от модела. Днес пробвах рокли, които не са подходящи за танци, но се харесах в лекичка и нямам нужда от втора.  Явно зависи от себеусещането. smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 05, 2014, 20:59:56 »

Аз си имам само 1 рокля, страхотно си я харесвам и само 1 път ще имам възможност да си я нося, тъй че ще съм си с нея до края Yes
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #400 -: април 06, 2014, 12:19:59 »

Здравейте момичета.


Вчера и аз се поразходих по Пиротска, за да се пооринетирам какъв модел ще ми стои добре и какво се предлага.

От Paloma Fashion, на които бях разгледала сайта и възлагах големи надежди, останах много разочарована. Продавачката 5 пъти ми повтори, че номер като за мен в момента няма. Не съм хич дребна, нося 42 номер по БГ номерацията, но не смятам, че съм нестандартен размер. Както и да е.

В един друг магазин харесах една рокля, малко в стил гръцка богиня, страшно красива smile

Въпросът ми е на такъв модел отива ли воал????
Защото магазинът не предлага воали, а без да съм го видяла не мога да преценя.

Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #401 -: април 06, 2014, 19:07:11 »

Един въпрос - ще имате ли втора рокля?
Някаква къса(не прекалено къса) например и подходяща за танците в ресторанта.
Какво мислите за тази идея ?

Аз съм 100% за тази идея  good Много зависи от модела на първата рокля. С моята дантелена красота с дълъг шлейф, втората рокля си беше просто задължителна  pardon Та си купих една много сладка и кокетна, малко над коляното, пак дантелена (после цяло лято ще си я нося). Обаче да предупредя булките, които искат втора рокля - голям зор е избирането й (беше ми в пъти по-сложно от избирането на първата  crazy ), защото едва открих перфектната комбинация удобно+красиво+все пак да си личи, че съм булката+да може да се носи и след сватбата  tease  Взех я вчера, т.е. съвсем малко преди сватбата (добре поне, че я намерих, че то до сватбата има малко над 2 седмици  yahoo ).
« Последна редакция: април 06, 2014, 19:09:02 от Lorenna » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 06, 2014, 21:11:49 »


Аз съм 100% за тази идея  good Много зависи от модела на първата рокля. С моята дантелена красота с дълъг шлейф, втората рокля си беше просто задължителна  pardon Та си купих една много сладка и кокетна, малко над коляното, пак дантелена (после цяло лято ще си я нося). Обаче да предупредя булките, които искат втора рокля - голям зор е избирането й (беше ми в пъти по-сложно от избирането на първата  crazy ), защото едва открих перфектната комбинация удобно+красиво+все пак да си личи, че съм булката+да може да се носи и след сватбата  tease  Взех я вчера, т.е. съвсем малко преди сватбата (добре поне, че я намерих, че то до сватбата има малко над 2 седмици  yahoo ).
Супер е,че си я намерила!
Аз лично мислех дали да не си поръчам една такава от интернет. Не знам дали ще я нося след това,но ме притеснява,че моята си рокля ще я нацапам в ресторанта или пък може да я скъсам. Някой да стъпи върху нея..  sad Не искам да стават инциденти. Иначе идеята за по-къса рокля и по-свободна ми се вижда много добра. Моята рокля ще си е с дантела,а бели рокля с дантела къси има доста модели по сайтовете и не са толкова скъпи. Още не съм решила със сигурност какво ще правя. Наистина не мисля,че ще ми пречи чак толкова само с моята си рокля,но просто се притеснявам,че ще й направя нещо..  sad
« Последна редакция: април 06, 2014, 21:13:52 от crazynelly » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 06, 2014, 21:28:53 »

Е и какво като и направиш за втора сватба ли ще си я пазиш  Wink Повечето булченски рокли до края на деня са поскъсани, почернели и т.н. това им е работата. Да са красиви за един ден!
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #404 -: април 07, 2014, 06:13:50 »

Lorenna, откъде си я купи  Wink, че и аз уж търся втора...
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines