Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:33:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 197136 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: септември 15, 2013, 09:11:16 »

БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част 
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 15, 2013, 10:30:07 »

Айде включвам сии
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 15, 2013, 22:08:03 »

и аз съм в играта
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 15, 2013, 22:19:58 »

Merita какво стана???
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 16, 2013, 07:15:03 »

Да ви разкажа и за моята обиколка за рокли. И така ..... Бях решила да обикалям за рокля чак октомври запазила самообладание. Но едно дяволче от форума yana_traeva ми запали чергата  tease. Предварително бях си набелязала няколко магазина в Асеновград. Онлайн си бях нахаресала и рокли от тях. Всичко наблъсках в телефона рокли адреси навигации и чаках си чаках да дойде събота и да тръгнем. Събудих се в 6:00 smile И изненада забравила съм да зареда телефона smile Сложих го на зарядно и почнах да будя милото. Ставай та ставай smile Докато закусвахме си получих и смс че поканите са ми пристигнали. Отидохме взехме ги и газ към Асеновград smile На входа така ми се разтуптя сърцето нямах търпение. Почнах да викам ето ги ето г имагазините по бързо исках да слезна още в кръстовището от мерак:) Първият магазин първата рокля и  yahoo Щом и аз се харесах smile. Мъжът вика ясно ееее няма смисъл от други магазини, но да погледнем. Още от витрините се отказвах да влизам. Но влезнах последно и в друг магазин, и пак си харесах подобна рокля и се раздвоих. След много мислене реших да е първата ми любов:) Първата беше в Версай втората в Булвеси рокля Барбара. Подобни са но се спрях на тази от версай, тъй като бюста ми е малко по голям и тя ми каза че ще ми я укрепи с банели отпред странично и няма да има нужда от сутиен. Докато втората рокля, жената каза че неможе да я направи така и ще трябват допълнителни презрамки. И така Октомври съм да ми вземат мерки и искам веднага да я сложа smile Ще ходя на работа с нея хихихи.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 16, 2013, 07:43:54 »

хахах айде пак съм виновна  blush blush blush аз се чудя как до сега не си отишла до пъпа ти е
Активен
stema
Ентусиаст
**
Публикации: 53


« Отговор #6 -: септември 16, 2013, 10:07:13 »

Честито merita!!!

На тази от снимката ли се спря или си хареса нещо друго?
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #7 -: септември 16, 2013, 10:30:23 »

здравейте, внощи пробвах моята рокля и съм много отчаяна. Смачкала се е и се чудя как да я оправя. И най гадното е че не се харесах как ми стой. Моля да ми дадете идея какво да направя с роклята. Без презрамки е и ми се струва че постоянно ще я нагласям. От къде мога да си купя някакъв сутиен ако може някак си целия да е с силикон за да не мърда. За гр Варна питам или от някакъв сайт. Моля помагайте
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 16, 2013, 10:35:59 »

На химическо можеш да я дадеш за гладене.
Ако искаш някакви подплънки, по-добре отиди на шивач да ти пришие чашки на самата рокля. Много ми е грозно да има отдолу сутиен.
Защо мислиш, че ще я подръпваш? Каква е роклята, по-скоро в горната част. Разбрах, че е без презрамки и моята беше такава, но беше с връзки отзад и стегната в кръста. Не мръдна, а то и нямаше как да се свлече, като се стегне в кръста няма къде да отиде.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 16, 2013, 11:38:42 »

Честито merita!!!

На тази от снимката ли се спря или си хареса нещо друго?

снимката
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #10 -: септември 16, 2013, 12:18:36 »

Роклята е тип А-линия. Отзад е с връзки, а под връзките има бяло парче за да не се вижда сутиена, мога да го махна това парче, аз поисках да ми го сложат. Май ще я занеса на шивач да й пришият чашки.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 16, 2013, 12:43:15 »

Моята беше А-линия, но не с издължен корсет, а свършва на кръста. Не виждам какво те притеснява. Пробвай я пак, накарай някой да те стегне много хубаво... бая стегнатичко трябва да е всъщност  pleasantry
Ако не може да се стегне добре ще се наложи да ти я стеснят. Плата отзад е супер решение, аз не обичам да се вижда кожа под връзките.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: септември 16, 2013, 12:55:42 »

aninini, Лили е много права, моята рокля беше същата като на Лили, и наистина връзките трябва хубаво да са стегнати ако искаш да ти седи хубаво роклята. иначе изглежда все едно ти е голяма smile
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #13 -: септември 16, 2013, 13:20:11 »

С издължен корсет е роклята ми.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #14 -: септември 16, 2013, 14:11:31 »

Щом е с връзки, помоли някой да те пристегне. Няма значение дали е с издължен силует или свършва на кръста. На сватбата ми се наложи допълнително пак да ме пристягат, защото от танците се бяха поотпуснали връзките. Моята рокля беше тип принцеса, но пък горната част е сходна като тези с А-линията. На мен ми бяха пришили чашки. Мога да кажа, че това е едно от най-добрите решения, защото горната част стои като излята good Сутиенът ще ти се разкопчава, ако те пристегнат силно. Ако пък е силиконов - от изпотяването може да се отлепи NO
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines