Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 01:46:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В подготовка за образУванието ;-) 09- 15.09.2013  (Прочетена 8784 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #15 -: септември 13, 2013, 10:48:56 »

pandapanda , един бърз отговор. Много съм доволна от моята козметичка. Казва се Силвия, а салона е близо до метростанция Младост 1 бл. 72А. В един закрит безистен. Ако искаш и телефон мога да ти дам. Мацката е много мила и усмихната. smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 14, 2013, 09:48:47 »

привет и от мен
тази тема нещо много опустяла...

заповядайте по едно кафе  smile
Аз почвам лекции скоро и в същото време в началото няма съм на по-малко часове на работа и не знам как ще намирам време, само да търча насам натам...

Честит празник  heart нека на всички ни се сбъдват желанията и нека бъдем здрави  smile smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #17 -: септември 14, 2013, 13:38:21 »

Хеййй как сте мили дами и мадами?
Аз нямам възможността да влизам , че премеждията при мен са много големи  pardon За свекърва не знам дали ще напише книга, но аз ако почна поредица от романи мога да изпиша само за последните месеци. Започнах нова работа, макар и до края на сезона, но поне си ми е по специалността и много ми е забавно, нищо , че е много уморителна физически. Поне си отговорих на много въпроси относно реализирането ми в сферата, която завърших и бях права. Как да се реализирам след като в момента работя буквално с деца - ' 95 набор и понеделник отиват на училище. Бар мениджърката е също по - малка от мен... но поне е забавно.
Та такиваа ти неща около мен. Сега обмислям да продълвам кариерата си по зимните курорти , докато няма кой да ме задържа на едно място.
Усмихнат уикенд от мен smile аз отивам да се трудя . Когато мога пак ще Ви навестя, а вие не ме забравяйте Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: септември 14, 2013, 17:19:04 »

Миши, как ще те забравим? heart. Много ми е интересно как се развива набор 95, тук комшийчетата са малки, само 2 ученички имаме. Като попитах една първолачка дали е готова за училище, тя ми каза, че днес отива в МОЛ-а, да си купи нещо от H&M. Имала подарък ваучер и да си го ползвала. Утре мъжът ми има РД и рекох да си издухам днес косата. Фризьорката е претрупана с работа, утре ще работи също. И какво мислите.....плете плитки и прави букли на ученички в началните класове. То по- големите така или иначе не мога да позная, че са ученици.  blush. Ама нека да се радват, пък може и нещо да понаучат в училище.  Wink
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #19 -: септември 14, 2013, 21:35:28 »

svakarva да ти е жив и здрав съпруга и да имате много хубави моменти заедно.Аз само чета тази тема, ама днес след като се преборих с един чувал с чушки, реших да се разсея малко и като гледам нещо момичетата не пишат.Може да е от пренастройването към новия сезон, на мен винаги през септември ми е тежко на душата и мъчно за отминалото лято.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: септември 15, 2013, 15:55:42 »

pkara, блрагодаря ти heart. Наистина да ми е жив и здрав, пък като ме ядосва, ще си го трая. Wink Ние заради ремонта изместваме празника - утре ще празнува в службата, а в събота с приятели и роднини. Днес цял ден съм връзвала разни финтифлюшки за sweet table /нещо подобно/, да смае колегите. Wink. Дано снимат ако не - за 65 годишнината. Хем тогава ще съм пенсионерка и ще имам повече време.
ЧРД Ma6ka! Жива и здрава, късметлия и паралия да си!
« Последна редакция: септември 15, 2013, 16:07:46 от svekarva » Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines