Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:15:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки 18  (Прочетена 152860 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 02, 2013, 15:18:09 »

Значи доколкото разбирам всеки си избира сам колко бутониери да вземе.
Иначе аз тези за ръка ги знам и съм ги планувала за шаферките ми.  danceg Благодаря ви много за отговорите!  blum good
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #76 -: октомври 02, 2013, 16:18:30 »

merita, за този страхотен цилиндър шапка ти свалям  Bravo  Много ми харесват подобни нестандартни идеи!

Влюбих се в тази щипка, толкова сладка и оригинална  Girl_hide  И лесно се прави.


* DIY-clothespin-bride-and-groom-1b.jpg (73.43 KB, 728x550 - видяно 302 пъти.)
« Последна редакция: октомври 02, 2013, 16:21:33 от Lorenna » Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 03, 2013, 16:04:51 »

МНого благодаря за идейката ,с оризова ще пробвам !
Поръчах си и една нова перлена ,да я видя и нея .
Яна ,п.с.Булка от старата генерация съм ,но аз неколкократно съм споменавала какво правя ,мотайки се из този форум :)ееее,като се поомъжим пак може да ни е приятно да четем и за подготовките на новите булки  :bravo:Брак съм сключила да,какво има за разбиране ?Чета си и питам за идейки,защото помагам на приятелки,които много работят и нямат време за организация ...поне на този етап Girl_hide
« Последна редакция: октомври 03, 2013, 16:07:32 от Бела » Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #78 -: октомври 03, 2013, 19:22:41 »

Не знам тук ли е мястото за въпроса ми, дано не съм  Offtopic
Задължително ли е ритуалните свещи да са в бяло (или с преобладаващ бял цвят)? В сайтовете и магазините са предимно бели или бели с цветни декоративни елементи. Някаква традиция ли е да са в бяло, или просто такива се правят/търсят? Питам, защото съм си харесала цветни свещи (от Икеа) и се чудя може ли да си ги взема за ритуала тях, повече ми харесват и се връзват с цветовете на сватбата.
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 04, 2013, 07:40:35 »

На мен много ми допада идейката ,да са цветни ,защо не Bravo ?! :)Ще е стилно и точно в цветовете на сватбата .Вече и за кръщенета в църквите разрешават да са цветни ....Но и аз се зачудих,традиция ли е да са точно бели ?
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 04, 2013, 07:43:04 »

МНого благодаря за идейката ,с оризова ще пробвам !
Поръчах си и една нова перлена ,да я видя и нея .
Яна ,п.с.Булка от старата генерация съм ,но аз неколкократно съм споменавала какво правя ,мотайки се из този форум :)ееее,като се поомъжим пак може да ни е приятно да четем и за подготовките на новите булки  :bravo:Брак съм сключила да,какво има за разбиране ?Чета си и питам за идейки,защото помагам на приятелки,които много работят и нямат време за организация ...поне на този етап Girl_hide
Да права си, но не съм го видяла това че си писала и помислих че е нещо сгрешено lol). Естествено че можеш да продължиш да пишеш аз като гледам всеки е така, защото този форум е от ползва за неща преди , около и след сватбата smile. И аз смятам да продължа  след моята, защо ми е интересно а пък и срещаме разбираме smile
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 04, 2013, 07:45:56 »

Да,после в бебешките темички ще пишете  give_rose
Ааа,хич не е сгрешено ,направо съм си булка от старата генерация,през 2007 беше моята сватба .Тогава пишех повече ,защото давах много отзиви за агенцията и ресторанта,както и за Ди Джея и фотото.
П.с.Съжалявам за спама
« Последна редакция: октомври 04, 2013, 07:47:46 от Бела » Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 04, 2013, 07:53:01 »

хихи дай боже smile give_rose give_rose give_rose
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 04, 2013, 08:09:23 »

Lorenna, сега се поразрових и влезнах в някакъв сайт са свещенния брак... Не пише за цвета просто че със свещи свързани а бяла пандела-тази връзка е символ на единството.Но не пише че задължително трябва да са бели.Може би бели повечето избират заради "бяло"=чистота .
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #84 -: октомври 08, 2013, 14:02:05 »

yana_traeva , благодаря за информацията  give_rose  А сега като се замисля, на повечето сватби панделките са цветни. Явно е въпрос на вкус  pardon
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 08, 2013, 22:55:51 »

еми да , ние като правим църковния, ще е панделката цвят шампанско защото да си отива на роклята ми , тя е м/у шампанско и слонова кос ли как му викат... blush
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #86 -: октомври 10, 2013, 18:26:51 »

Здравейте момичета , извинявайте че така нахълтвам в темата , но знае ли някоя от вас от къде мога да си купя книга за пожелания не украсена и съвсем обикновена
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #87 -: октомври 11, 2013, 13:12:15 »

Нещо, което ми попадна денс, не съм разглеждала всичко, но ми се видя, че има добри идеи които могат да се взаимстват, особено цветята за бутониери и пр. с малко фантазия може да се постигнат много красиви неща smile
enjoy http://violetcloudlet.blogspot.com/
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #88 -: октомври 12, 2013, 02:29:42 »

Много симпатично сайтче, копирам си го и го запазвам, защото много ми допаднаха бебшките албуми:)
А идеите в раздела за дантела и цветя са много оригинални и наистина стават за бутониери.
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #89 -: октомври 12, 2013, 02:36:42 »

Какво ще кажете за тази идейка, жестооооооооооооока:)


* yuyuyuyuyuyu.jpg (65.62 KB, 539x539 - видяно 254 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines