Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 20:11:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки 18  (Прочетена 145925 пъти)
 
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #15 -: септември 06, 2013, 09:28:57 »

Една интересна идея, която вместо с бродерия може да се осъществи с печат и съответно да стане в цветовете на сватбата.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 07, 2013, 08:00:47 »

Мойте са с тик-так и ориз + 5 ст. за обемче отдолу smile На мен ми излязаха около 37-38 ст бройката. Станаха за 1 час, като бройка направих 50- 25 на мен и 25 на моята приятелка smile Така че при всички случаи излязаха по евтини от тия в магазините smile
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #17 -: септември 07, 2013, 17:59:34 »

Ние това с късметите го пропускаме. Питах в един магазин (не ми се смейте) "Какво хвърлят върху главите на младоженците по филмите"  и ми показаха едни огромни, тежки торбички- късмети. Аз се ококорих и си казах, че ако такова нещо ми падне на главата, пък и не само на моята сигурно ще пострадам. Смяха ми се в магазина и ми дадоха друга идея- да смесим жито, ориз, някакви бонбонки и монетки по 1 стотинка и така, насипно да се хвърлят. Добавяме от нас и малко листа от рози за цят. Разбрали сме се с майка ми да раздаде едни фунийки с такъв пълнеж на по-ентусиазираните гости да ги хвърлят към нас, когато минем по пътеката. И съм с тайната надежда да станат хубави снимки от този момент.

И да се похваля с моя принос в ръчния труд за тази сватба, пръстените за салфетки пред гостите. Оказах се доста несръчна в началото и си позалепих доста от лепилото предимно по пръстито, но накрая задобрях smile
Материали- въже за простор, цветя от Виолет, ролка от кухненска хартия и секундно лепило.


* ringove.JPG (73.61 KB, 640x480 - видяно 377 пъти.)
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 07, 2013, 18:26:41 »

vesta много добре си се справила!  Bravo Даже искам да си призная, че сигурно ще ти открадна тази идея  blush
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #19 -: септември 07, 2013, 18:39:56 »

Благодаря, поласкана съм smile Само първо си измери дебелината на салфетките, да не се окаже, че са ти тесни пръстените (както се случи при мен). Бях започнала с по-тясна ролка от някаква подаръчна хартия, около която да въртя въженцето и после купувах кухненска хартия не според качествата, а според дебелината на ролката smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 07, 2013, 18:52:49 »

А кога е свАтбата? стахотни са!!!
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #21 -: септември 09, 2013, 14:25:37 »

Една лесна за изпълнение и същевременно много красива идея, която лесно може да бъде направена в цветовете на сватбата.

http://www.etsy.com/listing/121491560/wedding-ring-pillow-with-hot-pink-rosed?ref=shop_home_active
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 09, 2013, 14:38:46 »

Дойде ми идея за първи брачен танц сапунени мехурчета. Имате ли на ум как да ги реализирам?
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #23 -: септември 09, 2013, 15:16:31 »

Виж в Джъмбо за пистолети за мехури, даваш по един на 3-5-ма приятели и готово. Ама не трябва да танцуват с пистолетите около вас, защото сватбения танц от ефект да не се превърне в дефект:)smilesmilesmile(шегувам се), да стоят просто по-назад.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #24 -: септември 09, 2013, 15:45:29 »

Също провери в сватбените агенции или парти магазини, за машина за сапунени мехури. Наема не е много висок (последно като проверявах за клиенти миналата година беше мисля 40лв с 1л течност), и ефекта е невероятен! За секунди изпълва цялата зала със сапунени мехури и е страшно красиво  и романтично!  good
Само обърнете внимание каква е настилката в ресторанта, за да не стане хлъзгаво!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 09, 2013, 15:49:13 »

Аз пък реших, че може да се получат мазни петна по роклята от тези мехури  crazy
Иначе идеята е страхотна!
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 09, 2013, 21:47:27 »

cvetenceto_83 - да споделя ,получих поръчката от e bay - хартиени пеперуди,свещници със сърца ,камъчета ,перли във формата на сърца ,листенца в лилаво,други перли за украса и еко -почва -много са красиви ,доволна съм,нали обещах отвизи  :)Доволна съм много ,едно към едно със снимките и описанията в сайта !
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #27 -: септември 10, 2013, 23:06:45 »

cvetenceto_83 - да споделя ,получих поръчката от e bay - хартиени пеперуди,свещници със сърца ,камъчета ,перли във формата на сърца ,листенца в лилаво,други перли за украса и еко -почва -много са красиви ,доволна съм,нали обещах отвизи  :)Доволна съм много ,едно към едно със снимките и описанията в сайта !

Моля те дай линковете,  точно такива неща издирвам в момента,  благодаря  give_rose
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #28 -: септември 10, 2013, 23:29:20 »

И аз си получих пратката от е бей - листенца от рози 600 бр. В лилаво, розиво и бяло. За бонус са ми сложили още 100 бройки и сега съм много доволна. Мисля даже още да си напоръчвам. Чакам си главички от розички. Да видим те какви ще са и ще дам коментар  girl_wink Не знам дали до България доставят, но на мен тези всичките листенца ми излязоха по 1 паунд. Ако някой иска дребни неща да си поръчва и имат доставка до Англия,а не до Бълдария, на драго сърце ще помогна като ви ги донеса зимата като се прибера до Пловдив   Wink за свщници още не съм се разтърсила ама не излиза ли по-евтино да се вземат те поне под наем.
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #29 -: септември 11, 2013, 01:43:23 »

Bubstyr - на мен ми казаха 10-15 лв наем на 1 свщник.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines