Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:25:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Плажна сватбата  (Прочетена 36236 пъти)
 
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #30 -: януари 02, 2013, 14:58:15 »

Много благодаря за отговора. Дано наистина се окаже по-леко, отколкото предполагам ! smile
« Последна редакция: март 28, 2014, 07:25:27 от InLove_Girl » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 07, 2013, 13:18:28 »

Здравейте,

Бих искала пак да върна тази тема. С моя годеник искаме да си направим сватбата на морето това лято. По възможност на южното черноморие около Созопол. Вече ни се иска да намерим мястото и датата, тъй като ще чакаме и гости от чужбина.
Осъзнаваме, че ще е сложно, тъй като сме от София. Иска ни се сватбата да е на самия плаж. Т.е. да има подходящо заведение на плажа, за да може гостите да се чувстват комфортно и в заведението и извън него(на самия плаж).

Ако някой е виждал, бил на подобни сватби и може да помогне с идеи ще съм му страшно благодарна! give_rose
Миличка, има един хотел в Созопол...казва се Офир  smile Виж го в интернет. Хубаво е местенцето. Самия хотел разполага с малко ресторантче за около 45 човека ( в случай на кофти време), а отвън терасата му е с изглед към залива.....просто красота  good Но пък не е на пясъка. И аз имах същата идея за сватба, но в Бургас и региона не намерих точно това, което си описала  sad
Прегледай темичката Сватба в Бургас за повече инфо  Wink
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #32 -: януари 21, 2013, 01:14:48 »

Здравей ! И мерси ! Влюбих се в този хотел, НО няма как да стане на нашата дата за съжаление... иначе ми звучи перфектно. Много благодаря за отговора. Ако се сетиш за още нещо аз ще следя темата  pleasantry
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 25, 2013, 20:18:30 »

И аз в момента съм се размечтала за тържество на Варненския плаж... Мисля си за Ред Рок-непретенциозно заведение, но и някак си това искам...
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 14, 2013, 15:39:15 »

И аз в момента съм се размечтала за тържество на Варненския плаж... Мисля си за Ред Рок-непретенциозно заведение, но и някак си това искам...
Ориентирала си се към най-чистия варненски плаж smile Но пък имай впредвид, че Ред Рок е много посещавано, особено лятото, може би ще трябва да го затвориш за целия ден, незнам дали имат такава опция. Но пък шефовете са луди глави, много готини хора, смело можеш да отидеш и да попиташ smile
Активен
Favorite
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #35 -: май 10, 2013, 13:54:08 »

Ние сме замислили църковния брак да е на морето  smile Варианта е да го направим в църквата на Ахтопол (там имаме къща), самата църква е точно на скалите над морето и ми изглежда доста романтично  heart
Активен
Karis
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #36 -: юни 07, 2013, 14:29:13 »

Ех, как си мечтая и аз за плажна сватба. Много ми хареса тази на Стефка Костадинова, която не беше точно плажна, но беше близко до морето. Единственият проблем лично за мен са гостите и това къде ще отсядат и т.н. Стискам плаци да имаш най-вълнуващата и красива морска сватба  good

Веднага се сетих обаче колко хора правят символични сватби в Бали, на Малдивите и т.н, ако сватбеното им пътешествие се окаже там... това е идея за двойна церемония.
Активен
Magi_Angelova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Щастливо омъжена 21.06.2014


« Отговор #37 -: май 25, 2014, 21:31:22 »

 Bravo Привет и от мен.И моята сватба ще е на морето между Варна и Бургас  в град Бяла  heart с изнесен ритуал на плажа,взели сме арка и конуси под наем,а самото тържество ще е 3 улици по нагоре от плажа в едно семейно хотелче с капацитет точно колкото са и гостите 30 човека smile украсата аз си я поръчвах и правих ръчно някои от нещата като наапример свещниците в специални бурканчета пясък миди вносни рапанчета и посредата свещ мисля че се получи добре smile нямам търпение да доиде и датата 21.06.2014  weddingday goody hurrah  twohearts Ние сме от София но тъй като ще е с най близките уважиха решението ни и ще патуват нямат избор  Bravo
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines