Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:00:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Начало на нов месец - 02.-08.09.2013  (Прочетена 14354 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: септември 02, 2013, 09:01:08 »

Нека темата ни донесе весели емоции и много късмет на всички  Yes





Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: септември 02, 2013, 09:15:03 »

Добро утро, Езра и всички останали, които се навъртът наоколо днес! Радвам ти се на позитивното настроение тази сутрин и съм напълно съгласна с нагласата! Нека се опитаме да бъдем щастливи, да се радваме на малките неща в ежедневието си!  yahoo

Аз днес след работа имам първа среща с два малки бебока и съм много развълнувана по повода! Края на миналата седмица ходих да пазарувам подаръци и чакам с нетърпение да стане довечера! smile

Ето и от мен една щастлива снимка:
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 02, 2013, 09:44:29 »

Добро утро smile

Вече е септември, скоро ще дойде и есента. Хич не я обичам есента, много ми е депресарска. Но пък тази година есенните дрехи нещо ми липсват и нямам търпение да си ги нося, а още не се знае от какво ново есенно ще имам нужда  danceg

scilla, весела бебешка среща baby_boy baby_girl
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #3 -: септември 02, 2013, 09:45:58 »

Мерси, панди!!! И аз съм така с есента, но съм и така и с есенните дрехи, дори днес съм вече полуесенно облечена, че като проверих прогнозата и вечерта след 7 ще паднат градусите пак под 15-16, та си взех дънково якенце и съм със затворени обувки  Girl_hide
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #4 -: септември 02, 2013, 10:02:31 »

Добро утро мили момичета smile

_Ezra_  добре дошла, как беше по турско? хвана ли тенче smile

http://www.youtube.com/watch?v=aXw5EKCYgk4

Поздравявам ви с тази песен, не харесвам много Миро но тази хем е тематична и хем е романтична:)

Аз полудявам от сутринта, началото на месеца е , даваме си зор да направим заплатките на хората, че пак са фалирали с тия моренца.

Аз забравих да си похваля миналта седмица на тематичното парти спечелихме уикенд за четирима в Разлог  yahoo за най-добре обелечени smile за съжаление снимков материал няма избягвахме да се снимаме че не бяхме много за гледане  angry

Тази събота пак сме на сватба този път в София, и до края на месеца още една и приключваме за този сватбен сезон  tease

Целувки на всички  butterfly
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #5 -: септември 02, 2013, 10:05:28 »

Еееееее, колко жалко, че няма снимки!!!  angry Но пък се радваме, че сте спечелили уикенда! Решихте ли кога ще ходите? А само вие двамата ли спечелихте уикенда за 4ма или заедно с друга двойка? smile

Вие много сватби тази година! Ние имаме само едничка май или най-много да станат две, ама не се оплаквам, ако са повече ще ми дойдат в повече пък  nea

А за Миро - и аз не го харесвам, но отворих да видя и поне заглавието наистина е доста тематично!  funnytooth
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 02, 2013, 10:06:04 »

Добро утро, дами!

За разлика от scilla и pandapanda на мен есента ми е един от любимите месеци. Може би защото аз съм била есенно бебе, а сега и чакам такова, ще ми стане още по любим heart Не обичам горещите и студените месеци, но за жалост вече все по малко има пролет и есен, та да им се радвам.
Днес съм в особено хубаво настроение. От дни спя много сладко и все се събуждам с усмивка. Дано се задържа в това ми състояние, че като съм кисела, понякога и сама не се понасям angry
мариолка, честита ви победа Bravo Жалко, че нямате снимки, но важното е, че сте си прекарали добре.
Хубава седмица пожелавам на всички good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #7 -: септември 02, 2013, 10:15:13 »

ох ужас бяхме понеже към 19:30 излезнахме от вкъщи целия блок се обърна да ме огледа с тигровата пола и зелено златните сенки за очи   blush

scilla спечелихме заедно с най-добрите ни приятели, и те са двойка, и се чудим кога да ходим, дали късна есен или зимата, че мъжете ни карат сноуборди Wink то хотела е на кумата така че нямаме ограничение smile

AliTia аз съм забелязала който в какъв сезон е роден му е любим smile аз съм родена Април и за мен пролета е най-хибаво време, харесвам и есента, защото много напомня на пролет а и я няма досадната алергия smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 02, 2013, 10:21:43 »

али радвам се че се събуждаш с усмивка!
аз пък миро го харесвам хахаха  give_rose
мариола, супер-честито! ние се завърнахме, мъжо е на работа, аз днес почивам но съм болничка, явно навръщане настинах и ме боли доста гърло и глава; имаме много снимки, още сортираме; беше супер готино и приятно и сега ми е странно - есента си идва, почивката свърши, отново работа, отново лекции, странно ми е като започваме пак ... а и годишнина от сватбата имаме скоро, не планираме нещо кой знае какво, с мъжо си говорихме че сме от 9 г заедно и някак тази годишнина не ни е нещо изключително, защото сме така свикнали един с друг; по-скоро за мен специални са тези моменти, в които се замисля как поредно лято или зима посрещаме, като се сетя за първите ни месеци, акто и за толкова безброй др моменти ... струва ми се толкова много време; Беше много романтична и релаксираща почивка  heart - посетихме Памуккале, Адаланд -голям аквапарк, един ден бяхме с яхта сред морето, върнах се със завиден тен  danceg Храната бе невероятна, хотела много си го харесвам, правихме си и разходки из града, пазаруване на подаръчета... абе готинко  Wink
сцила (така мога ли да ти казвам), мн яка снимка, нека наистина есента започне с много слънчев заряд и усмивки  smile smile

Аз днес трябва да се лекувам, че да ми мине, чувствам се отпаднала; но трябва и да върша сватбени задачки; направих украсата за двете бутилки, сега почвам др-те неща  smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #9 -: септември 02, 2013, 10:32:52 »

Хихи, езра, по принцип scilla е латинското наименование на цветето синчец и се чете "сила", но е странно пък като го напишеш на кирилица, защото придобива съвсем друго значение, не че е лошо де  blum Почивката звучи супер - имали сте разнообразни дейности, не сте скучали, иначе е нормално усещането като за след почивка, но ще отмине, поне си имаш задачки по сватбата! smile

Иначе, Али, на мен любимият ми сезон е пролетта по ред причини... природата се събужда и се "възражда", времето е повече от перфектно, аз също не понасям големите жеги на лятото и големите студове на зимата, затова и есента също по-ми хасресва от лятото и зимата като цяло, но не отричам, че е малко депресивна поради "отиващият" си живот на част от природата  Girl_hide

Мариолка, супер за хотела, че няма нужда да се съобразявате, ами когато поискате си отивате  good Иначе направо си представям зяпачите от блока ви как ли са ви обсъждали и са се чудили що за вънешен вид  funnytooth

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 02, 2013, 12:14:22 »

Здравейте на всички!
Аз доста съм изпуснала последните седмици, но ще гледам бързо да наваксам с материала.
scilla, довечера ще ти е много забавно с бебоците, а аз нали ни съм много в час  blush щом са две- близнаци ли са или са 2 бебета, на 2 майки?
Али, и аз обичам есента, но зимата ми е любимия сезон. Лятото най-не го обичам, нищо че съм лятно бебе. Обичам когато вали сняг и всичко е бяло и чисто.
Аз днеска реших, че е време за малко зимнина, че тая година мама нещо го удари на почивка  girl_impossible и сложих няколко буркана домати, че изведнъж много узряха и иначе трябва да ги хвърля.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #11 -: септември 02, 2013, 12:21:47 »

Йеееееее, добре дошла отново при нас и вече като госпожа!  yahoo Присъединяваш се към клуба на "пенсионираните булки"!!  funnytooth Между другото - страхотна булка си била, не съм се разписала още в темичката ти, но разгледах всички снимки с голям интерес и тази с менчето определено печели приз на годината! Bravo Много си красива и с младоженеца сте просто един за друг!  heart

Иначе за бебетата - две момчета, синове на две сестри и ги родиха в един и същи месец тази година  yahoo И са ми рода от страна на мм, много им се радвам и нямам търпение да ги видя за първи път, че те живеят в чужбина и няма много възможност да се виждаме...  huhhuh.gif

А вие стягате ли се за медения месец вече?  smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 02, 2013, 13:16:47 »

дами, току що попадам в тази темичка и ми стана мноого интересно smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #13 -: септември 02, 2013, 13:20:20 »

Ооо! В един ден две "пенсионирани булки" се разписват - цяло събитие си е  yahoo
Ами, М, това е седмичната темичка, в която всеки си споделя какво го вълнува, търси съвет за ежедневни неща и т.н. Освен това пускаме готини снимки за поздрав  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 02, 2013, 13:36:23 »

Благодаря ти, миличка!
Ами, стяга ме се, вече нямам търпение да отидем! Още няколко дни и изпращам братовчедка ми, а след това и ние се изращаме към медения ни месец!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 02, 2013, 15:18:44 »

Да се включа и аз в новата седмична тема smile
Аз пък съм тъжна, че лятото си отива, защото то сякаш дава криле - можеш да правиш каквото поискаш, да бъдеш където пожелаеш, чувстваш се неограничен! Ех, лято, лято .... Очаквам следващото с огромно желание и нетърпение, защото тогава ще си имаме едно малко вече започващо да щурее момченце и ще си прекараме чудесно! heart Пролетта също я харесвам заради пробуждащия се нов живот и само едно зелено стръкче или разцъфнало цветенце може да ме накара да се усмихна и да се почувствам щастлива.
Езра, добре си се завърнала give_rose След дългоочаквана отпуска и ваканция е много трудно да се върнеш към ежедневието, но поне днес не си на работа и ще имаш време да се настроиш. Чакаме снимките с нетърпение girl_wink И да оздравяваш бързо give_rose
Мариолка, честита ви почивка! Региона е страхотен както за разходки и обиколки, така и за абсолютен релакс good
Рататуй, честито! Желая ви много сладък семеен живот give_rose
Али, това с настроенията ми е много познато Wink Нас пък ни е разтресла треска за бебешко пазаруване и нямам търпение да накупим всичко необходимо heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 03, 2013, 06:03:31 »

добро утро!!!

сила, мн яко значение  give_rose на ника;
аз още съм болнава ... мн гадно, ама няма как, пия кот мога пък дано ми мине скоро, посвърших малко задачки за сватбата; днес трябва да реша каква прическа ще ми правят  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 03, 2013, 10:35:41 »

здравейте,

Мен нещо ми е много училищно настроението. И много ми се ходи на лекции  lol Аз имам много хубави спомени от студентските си години. Имах късмета да не ми се налага да уча и робатя, и благодарение на прекрасните ми приятелки-колежки-съквартирантки, винаги ми беше весело, дори и през сесията.

milenuity, добре дошла при пенсионираните булки smile

на мен нещо emmmmmy ми липсва тази седмица

_Ezra_, аз като фен на прическите веднага за развълнувах за теб smile към каква визия си се насочила?

m0onlight, тъкмо вчера си мислех за теб smile видях те, че сиясеш на снимки, надявам се, че се чувстваш добре smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: септември 03, 2013, 11:29:51 »

Е, може и да не ви липсвам, ама и аз съм тук Wink. Пенсионирах една булка в неделя, та съм си съвсем за тук. Честито на Мариолка за победата, добре дошли на завърналите се от почивка и на milenuity. Не съм се разписвала в нейната тема, но съм в течение на нещата. Канех се да пиша на лични, ама така и не го направих и изпуснах момента. Нищо, сега ще можем да си "говорим".
Аз да дам отчет за сватбата. Съвсем друго е, като не е "моя". Спокойна работа, само се веселиш и не бързаш Wink. Пак ми стана мъчно, защото и тази двойка живее в чужбина и приятели и съученици на сватбата идват много малко. Младоженецът, както ви казах е приятел от детските години на големия син, а сестрата на булката му е съученичка. Излезе, че малкият син познава булката, тя е една година по- голяма от него, но е учила в тяхната гимназия. Та от съучениците им имаше 3-ма, успели да дойдат. Обаче пък имаха 8 баварци, колеги на младоженеца. Изпълниха ми сърцето. Тъкмо булката стигна с подаръците за гости до тяхната маса и те изчезнаха...Върнаха се, облечени в национални носии. Мъжете с къси кожени панталони и карирани ризи, жените със страхотни сукмани. Абе, както си ходят на бирфеста. Извикаха младоженците да седнат на един стол и направиха представяне къде си струва да отидат на сватбено пътешествие в Германия. Със фотоси на стената, пяха и танцуваха....голямо шоу. Подариха им две халби за бира и съответно костюми за настоящия Октоберфест с билети и някаква почивка, ама май за ски. Немска му работа как бяха разбрали за размерите на дрехите и как бяха изпипали всичко до последен детайл и как са запазили подготовката на танците в тайна.
Довечера съм на Кармен в Античния театър, дано не запраска някой дъжд.
На мен есента ми създава чувство за добре свършена работа. Не съм свършила нищо, не се занимавам със селскостопански труд, не сме ходили на почивка, ама на.....Винаги ми е такова, особено след раждането на децата. Хехе, тогава си свърших работата - единия на 21.08, другия на 05.09 родих Wink. После пък им минаваха рождените дни и кръщенетата, та явно съм си отдъхвала доволна.
Еми пишеше, че се е поразболяла от летен вирус, дано вече е по- добре.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 03, 2013, 11:43:42 »

svekarva, значи довечера имаш страхотно 2-в-1 - Кармен и Античния театър, все мои много любими неща.

Сватбата е била страхотна и весела, а после германците били студени Wink

Тази седмица и моят мъж е рожденник, но както винаги около рожденния му ден е най-натоварено и май пак няма да го празнува. Миналата година поне можахме да пътуваме тогава. Нищо, важното е да е жив и здрав, пък и има време до неделя  Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #20 -: септември 03, 2013, 12:12:06 »

ето я свекито къде била, smile еми не е ли в Сопот? нали щяха да празнуват годишнината smile? аз казах ли ти на чужда сватба си е готино smile, аз така се успокоявам в събота къде ще ходим на сватба, никой освен булката и младоженеца не познаваме , и на мъжа ми му викам спокойно ще си хапваме и пийваме какво кат не познаваме никой smile

супер яко звучи тази сватба! евала на изобретателните хора, сигурно много са се постарали smile

айде аз се заравям в едни екселски таблички, а така ме мързи  cray
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 03, 2013, 14:33:05 »

привет
наминавам на бързо, че ще ходя да си търся разни неща; и да хапна рибена супа, че много ми е отпаднало, нещо не оздравявам...
за прическата -нещо с къдрици, но ще го мъдря още ... и ще покажа

почерпка
   give_rose smile smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 03, 2013, 18:12:23 »

еми беше болна, ма ви чете отгоре отгоре.
вижте си софийките за срещата на форума темата. blum
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 03, 2013, 20:26:45 »

Някои от нас работят  angry Да ядете тортички и за мое здраве Wink  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 04, 2013, 08:42:57 »

Добро ви утро!
Аз вчера имах една много неочаквана и супер приятна среща с моя колежка, която сега е в майчинство (и тя си има момченце). Ще става кума и страхотно се забавлявахме с обиколка по магазини за рокли и бебешки колички blum Днес ме чака малко работа за вършене, така че ви черпя с нещо много изкушаващо и чезвам Wink

Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #25 -: септември 04, 2013, 09:26:53 »

Добро утро и от мен!
Аз се бях покрила за известно време badgirl , но редовно ви четях smile
Наложи ми се бързо да реагирам и да сменя работата,понеже моя работодател ,реши ,че си има прекалено много занимания и този бизнес вече не му е нужен  pardon Сега пък милото е в командировка и съм сама близо две седмици nea Малко ми е криво,но ще използвам това време да свърша малко домакинска работа /да се приготвим за зимата/ ,а и да се видя с някои приятели,че покрай новата ми работа нямам време за почти нищо shok
Поздрави на всички и се насладете на последните слънчеви дни,че после голям студ ни чака.Чао чао лято l_bye_girl
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 04, 2013, 10:37:11 »

Свекс, за съжаление не беше летен вирус, а язва/гастрит. То още на следващия ден се разбра, като тръгнаха киселини и други екстри, вместо да преминава. Сега си пия по лъжица зехтин на гладно, да видим.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: септември 04, 2013, 11:09:14 »

Привет от една издухана свекърва smile!
Представлението снощи беше фантастично! Пак ми стана мъчно, че си нямаме опера и балет, пък и театърът доста поизгоря  cray. Браво на Русенската опера, много добри изпълнители, чудесна постановка good. Атмосферата в Античния е неповторима....Бяхме с моята приятелка от Австрия и приятелите, на които бяхме на сватбата. Дали заради вятъра, дали заради самата публика, или защото си спомняме предишни години, ама настроението беше меко казано вяло. Хората на сцената се раздават, пеят от сърце, световноизвестни са, пък едни никакви аплодисменти. На толкова познати арии /на тореадора примерно/, как никой не запя или да се заклати поне в такт на музиката....Ама ние, понеже бяхме на последния ред, отидохме на пътеката за да не пречим и пяхме и пляскахме.....
Еми, с щадяща диета, зехтин и най-вече без нерви, всичко ще се оправи good
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #28 -: септември 04, 2013, 20:25:42 »

Еми, ако може да дам съвет, като дългогодишен ползвател на гастрит sad - на гладно малко сусамов тахан, може с мед, ако ти е гаден така - много помага. Но те съветвам да отидеш при специалист, за да ти кажат нужно ли е да пият хапчета, обикновено пролет и есен се пият, но те ще ти кажат. Също чай от мента изключително много помага.
Също ако пиеш зелен чай, спри го за известно време.

Свекърва, леко ти позавиждам за операта, много ми се ходи и на мен или на опера или на театър, ама все нещо не успявам да се вредя sad

Нещо да ви кажа хич не ми се работи тия дни...страшен мързел ме е налегнал, а работният сезон едва започва  angry
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 05, 2013, 08:29:38 »

Добро утроооо! Coffe

Днес пак ми се натрупаха доста задачки за вършене ... а така не ми се прави нищо, чувствам се уморена, но така е - който стои по нощите да гледа за бебешки колички blum
Ем, да се оправяш бързичко ти пожелавам kiss2 че знам как боли гастрита ...
Алекс, как си? Отдавна не съм те засичала тук give_rose
Всъщност ми е мъчно за много стари съфорумки, които вече не засичам в тази темичка ... дано се завърнат ...
Пожелавам ви лек последен работен ден за тази седмица на работещите, а на почиващите - пълно спокойствие и презареждане с нови свежи сили
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: септември 05, 2013, 10:23:00 »

Добро утро smile

Днес ми е петъчно понеже е последния работен ден от седмицата, smile та малко да починем по-дългичко, въпреки се очертава че ще имаме доста задължения уикенда. smile Утре сме на арменски ресторант с кандидат снахата smile, събота сме на сватба, а неделя ще приготвяме багажа на мъжлето ми заминава две седмици командировка в Англия sad ще съм си самичка 2 седмици  cray

Еми дано се оправиш бързо, аз само ако искаш един съвет да си направиш изследвания за Хеликобактер пилори, не знам дали си чувала но това е стомашна бактерия която ако се хване на време ще ти спести доста мъки с гастрит и язва. Майка ми се мъчи над 20 години с язва и случайно разбра от едни познати, те лекарите даже повчетето не я знаят, излезна че я има и след три месеца антибиотици язвата изчезна и киселините и болките спряха, можеш във всъяка лаборатотия да си направиш изследвания и не струва скъпо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: септември 05, 2013, 10:59:07 »

Здравейте!
На днешния ден, преди 32 години, в 17:15, се роди първият ни син. Беше ревливо бебе, красиво и много послушно дете, пълен отличник из най- елитните училища, в 10-те % завършващи с най- висок успех в американските университети, изобщо - златно дете с малки изключения е. Ама то против уроки са лошите неща и без тях не става.  Wink Пожелавам си само да е жив и здрав и да има късмет.
Заради бременеещите тайно и явно, няма да слагам разни вкусотии smile
mariola85, знаят ги тези неща лекарите. Моят съпруг така закрепи язвата преди 18 години. Имат си обаче някакви техни съображения кога колко да изчакат преди антибиотика.


* sarce_n.jpg (28.09 KB, 400x327 - видяно 2229 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 06, 2013, 10:34:46 »

Честит празник, мили дами  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 06, 2013, 12:54:02 »

привет!!!
честит празник и от мен, дано сме повече българи  give_rose


Аз още съм болна, ужас ...
вчера сестричката ми подписаха, беше хубаво, припомних си нашето подписване което бе на същата дата;
днес украсявах кутийки за подаръците  heart супер стана, имам нов пистолет за силикон;

Следобеда ще ходя по магазините за разни неща, но повечето време ще си почивам днес, че с тая болест нямам сили;
свекърва, да ти е жив и здрав и много да те радва  give_rose

Хубав ден  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: септември 06, 2013, 15:26:41 »

Да, честит ни празник! Из Пловдив има много събития, нали сме били център на съединението.
Най- ме очуди обаче това, че ми дръпнаха пари за ток от сметката. Нима там работят днес? Wink
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 06, 2013, 17:54:06 »

Ем чи къ?!
Като е за взимане на пари е лесно smile
Пробвай да им се обадиш днес, за да ти предоставят услуга  beating
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 11, 2013, 10:22:03 »

Този месец е много важен за мен. Първо и брат ми и сестра ми имат рождени дни,които аз все организирам. Има много имени дни,български празници и т.н. Доста важни неща очаквам да ми се случат, от които зависи дали ще се сбъднат мечтите ми. Силно го желая!  butterfly yea
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 11, 2013, 11:12:11 »

Силно ти го пожелавам  chee goody hurrah goody
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: септември 11, 2013, 12:00:29 »

Тази седмица има нова тема Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 11, 2013, 19:12:20 »

Силно ти го пожелавам  chee goody hurrah goody
Благодаря!
svekarva - извинявам се! Обърках се тотално с тези теми!  GROAN crazy
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines