Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:57:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на devisil - 14.09.2013  (Прочетена 35069 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: септември 04, 2013, 11:14:33 »

Признах те!

А как беше след това? :-)

хаха добре беше до момента в който не облякох роклята и не изпищях че ми се пишка smile и ходих до тоалетната 4 пъти само вкъщи, така че това е голмия минус, но иначе си бях добре хапнах преди това за да не ме удари и си бях много отпусната  danceg
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 04, 2013, 17:16:05 »

Смятам след закуската да започна с омайването. Предполагам, че от 10 сутринта до 16:00ч няма да мога да сложа нищо в устата си, така че ще трябва да се внимава....
Още не съм правила пробен маникюр. Трябва да си направя някакъв малък график, който да следвам до 14-ти...Инак ще я закъсам!  tease
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 05, 2013, 10:34:42 »

Момичета, търсих из интернет приветствия от младоженците към гостите им вместо словото на родителите, че нашата е малко объркана – без неговите родители за речите, че са чужденци, а пък аз само с майка ми, и вместо тях искаме да благодарим на гостите,ч е са дошли, да се пошегуваме един с друг  и да ги въведем малко в плана на тържеството, но иска ми се да го поднесем по някакъв по-забавен начин.  Не намерих нищо....Имате ли идея как да го направим?
« Последна редакция: септември 05, 2013, 10:36:16 от devisil » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #33 -: септември 05, 2013, 10:39:52 »

Смятам след закуската да започна с омайването. Предполагам, че от 10 сутринта до 16:00ч няма да мога да сложа нищо в устата си, така че ще трябва да се внимава....

Задължително хапни нещо тестяно или нещо по-тежичко, за да държиш повечко, че с тия емоции не се усеща човек колко пие и кога се напива. Wink


За словото - не мога точно да разбера - в ресторанта ли искате да го правите и с каква цел точно, аз за първи път чувам, че родителите правят реч?  Blush
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 05, 2013, 10:43:01 »

Да, за ресторанта обикновено има реч на кума, реч на кумата, реч на родителите.... За родителите, реч може би много силно казано, но и те си казват по някоя думичка, поне така съм гледала по сватби, а и водещата също ме попита за това нещо.... Може би в различните краища на Б-я е  различно.... А ние като си нямаме кумове, кой да говори? Хаха 
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #35 -: септември 05, 2013, 10:52:26 »

Хммм, ние си бяхме мислили преди да направим реч - да благодарим на този-онзи, ама ни се стори много в стил Оскарите и решихме вместо това да направим един въпросник и го дадохме на най-близките си приятели (4-5) души и с тези отговори ще направим нещо като реч - за нас, за тях и т.н. - какво знаят за нас например и други въпроси имаше, общо взето много се смяхме на отговорите им.

Но не виждам и нищо лошо просто всеки един от вас да каже нещо както за другия, така и благодаря на гостите. smile Можете да си изберете някои приятели, с които имате интересни историйки и да разкажете нещо забавно. Wink
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 05, 2013, 11:07:49 »

Питай за съвет ДЖ. те са били на много сватби може да ти даде идея
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #37 -: септември 05, 2013, 12:35:29 »

Каква интересна темичка имало тук  smile
За речта скоро присъствах на сватба, на която булката каза реч. Общо взето благодари на всички, че споделят радостта им, на екипите, работили по сватбата и на двете им майки, защото бащите са починали. Младоженецът поднесе по един букет на майките. Нямаше забавен момент, но беше много емоциално. Мъжът ми като видя идеята искаше и той да дръпне една реч на нашата сватба, но добре че се отказа blum
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 05, 2013, 12:50:46 »

Иска ми се да ви споделя какво стана днес. Звънях на момчето, което ще ни донесе подвижна пътека и платформа за церемонията за арката.
Поръчала съм си 60 бр столове Шивари, които мисля да разпределя от по 5 реда с по 6 стола от всяка страна на пътеката по плажа, и по които от външната страна да закачим бурканчета със слънчогледчета. Гледах в интернет какви са размерите на столовете и намерих 43 на 40 см на 90 см. Предвидила съм отстъп от всеки стол до другия пред него 40 см. Значи, 40+40- 80 см от стола включително до другия. Как ви се струва? Дали е достатъчно? При това положение ще имам общо 4м. столове от всяка страна по дължина на пътеката, и самата пътека си мисля да е 7 метра, с луфта до подиума и от началото на пътеката. Дали е достатъчно? Човекът ще ми направи каквото аз искам, но аз като не съм много наясно дали това е достатъчно? Мисля, че 7 метра са ок?
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 05, 2013, 13:16:44 »

Еми вземи и пробвай по-рано с измерването и ако не стигне вземи защото е много относително така да мериш на ум никога не излизат верни сметките.Питай го дали тия дни може да импровизирате и ще сметнеш колко ти трябва.Но идеята ти е страхотна
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #40 -: септември 05, 2013, 15:49:46 »

Ммм да, много е трудно на ум. Аз самата не мога да преценя точно. Сметките ти ми изглеждат добри,. Дано са така ,както си го представяш.
На нашата сватба пък в крайна сметка никой не седна на тия столове  angry Всички бяха толкова любопитни и въодушевени, че седяха прави през цялото време. Помоли агентката ти да ги строи по столовете и да не мърдат  pardon
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 05, 2013, 15:54:19 »

Лилиет, нямам агент!
А току-що се присетих, че всъщност аз нямам все още нищо, с което да покрия тази платформа 4 на 6 м!!!!!!!!!!!!!!!!!!! господи, ще се гръмна!
...2 минути по-късно: писах на господина да го попитам дали има някакви покриващи повърхности за тези неща, той обикновено изгражда сцени и други такива неща, би трябвало да има нещо... СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ!
« Последна редакция: септември 05, 2013, 16:01:54 от devisil » Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 05, 2013, 16:31:24 »

ей, прекрасноооо smile на една дата ще булчим lol))) Честита темичка!
гледам, че сте си направо готови... ама пък и то не остана- така че разбираемо smile
Пожелавам ти една чудна морска сватба danceg Girl_hide
( и аз съм решила- ще се омая като теб... blush lol )
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 05, 2013, 16:39:10 »

Ех, преди малко се чух и с фирмата за тортата - уговорих да ми я доставят в 15:00ч на място в ресторанта, за да я видя преди това; Нашата церемония е в 16:00 - 16:30, тъй че ще има време за всичко. Не че нещо, ама не ми се иска да я тикат по хладилниците....Когато е свежо направена, е най-вкусна!

ros4e, радвам се, че сме на една дата! Тръпнеш ли в очакване вече? Пожелавам ти една страхотна сватба!!!!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #44 -: септември 05, 2013, 16:54:02 »

Супер за тортата! smile

Междудругото не знам дали съм ти казвала, обаче чашите са ти супер яки! Много ми харесват! smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines