Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 14:43:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последна августовска седмица 26.08 - 01.09  (Прочетена 31145 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 29, 2013, 18:12:08 »

аз пък за ужас на мъж ми, харесвам имена мъжки на наши царе- например Кубрат. Направо го хвърлям в потрес и него , и всички на които кажа какво бих избрала, ако имам момче примерно.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #61 -: август 30, 2013, 09:59:08 »

Хаха, Еми, готини имена си харесваш - току-виж си станала майка на следващия велик българин!   Bravo

Добро утро на всички ви, днес е петък!!! Явно повечето от вас са се замечтали за уикенда и не им остава време да се разпишат тук! Аз също съм се размечтала за масажа ми утре в 10  Girl_hide

Ето една здравословна и освежаваща закуска от мен:

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 31, 2013, 17:26:11 »

Здравейте smile

Темата с имената винаги ми е била много интересна smile И аз харесвам имената на българските ханове и царе като Еми smile Имам си разни любими имена. Понякога ми се иска да можеше да си кръстя детето Панда  funnytooth Но като цяло, един ден, ако даде Господ, като си имам деца, голяма мислене ще им ударя за имена.


Аз напоследък не съм в най-добрата си форма и не стигам до тук често, но винаги ме радвате smile
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 01, 2013, 07:53:09 »

Добро утро момичета  Sleep
За някои от нас предстои дълъг и скучен работен ден, затова сме се заредили с кафенце  good




P.S. Панда... ами ако си имаш близнаци какво ще правиш?  battle
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #64 -: септември 01, 2013, 08:28:08 »

Точно от толкова кафе имам нужда Wink. Имам работа, обаче ми се ходи по любов.......
pandapanda,то името Пандо си го има, даже и в списъка с имена все още се споменава Wink. Пък за по- авторитетно, може Панадол да е, галено да си викаш Панди blum. Ти защо не се във форма?
За име на бебето има тема тука, момичетата пускат линкове и дават много хубави предложения. Да се раждат деца, имена все ще им се измислят. Спазването на традицията за повтаряне на имената на дядовци и баби много помага. Все пак моето поколение /на вашите родители/ рядко е с някакви причудливи измислени такива. Спомням си как започваха проверката учителите в нашия клас:Ангела, Анита, Анна, Антония, Благовеста, Борис, Виолета.....европейска работа Wink почти до края. Само един Петко дето имахме, всичко друго звучеше много авторитетно. То Петко е Петър и пак е хубаво. Аз имам по- специално отношение към много известни литературни герои. Майка ми, примерно, е Жулиета - кръстена е на баба си Желка. Ама баба ми се префантосала и ей ти майка ми цял живот не си харесва името. Сестра и взела буквичката на баба си Димитра и станала Диана. То пък така стана, че няма внучки. Но с брат ми и братовчедите сме си говорели преди, че ще върнем старите имена, като Желка стане Желана, какъвто е и замисъла. И двете бяха напълно съгласни с нас.
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 01, 2013, 08:32:16 »

Панадол беше добър старт на деня  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

А второто можеш да го кръстиш Амидофена или Алергозана , звучат като гръцки богини  girl_haha girl_haha girl_haha
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 01, 2013, 09:24:52 »

аз доскоро мрънках на нашите що не са ме кръстили Емануела или Милена.  Първото си ми остава слабост, второто явно ми беше детска слабост smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #67 -: септември 01, 2013, 09:46:02 »

хехе и аз още мрънкам, кума е искал да ме кръсти Ана-Мария, ама баща ми казал не, какво е това католическо име и на сега, щях да съм единствената в моя випуск а не поредната  cray
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 01, 2013, 09:57:08 »

Аз харесвам Ан-Мари, и е комбинация много дипломатически изгодна като ход, по отн на роднините на мъж ми biggrin, така че ми взе думите от устата blum
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 01, 2013, 10:02:29 »

Аз съм кръстена на баба Ружа, но за да не можело никой да се обръща обидно към мен ( РУЖООО) са взели, че добавили К-то biggrin  pardon Щото "Ружко!" не върви...  tease
Досега мойто име не съм го срещала, но съм чувала, че има smile  pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #70 -: септември 01, 2013, 10:23:20 »

Много е сложен въпроса с именнта, поне за мен. Трябва да се даде име на детето, което и то да харесва, а и да няма много възможности за промяна от другите, че понякога стават весели моменти  girl_wink

Колкото да кръщаване на някого, аз лично съм против кръщаването на някого - не само баба, дядо, а като цяло целенасочено на някой от билзките и познатите. Не че не уважавам родителите си, дори напротив, те са ме направили човек, но смятам, че има други начини да им покажа уважението си.

Еми, аз за една бройка съм се разминала да съм Милена  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 01, 2013, 10:24:41 »

Аз на моите роднини не бих кръстила, но по силно дипломатични причини, които сега не мога да обясня, бих кръстила на други дамски роднини на мъжа. smile
Ружка, и Ружа и Ружка ми харесват.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 01, 2013, 10:57:15 »

привет
завърнах се  danceg беше много хубава почивка!
да ви почерпя с гюзлеме и турско кафе
 

Още не мога да осъзная че свърши и колко задачи ме чакат следващите дни... имаме един куп снимки  heart хубав ден ви желая!  give_rose
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 01, 2013, 11:00:05 »

Ние с моето момче сме категорични за това - първото дете на неговите родители, второто на моите smile Ако стигнем до трето - тогава вече сигурно ще излезем от тези граници, но не сме обсъждали чак толкова smile
С две ръце гласувам за това, колкото и да не ми харесва много името на баща му  blush (Емил)



С удоволствие приемам турското кафе, благодаря Wink  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines