Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:47:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последна августовска седмица 26.08 - 01.09  (Прочетена 30998 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #15 -: август 26, 2013, 15:25:07 »

А, да и аз ги ползвам, но днес нищо не си харесах в обедното им меню и пропуснах, иначе при мен идват за около половин час, някой път са закъснявали до час и малко  girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 26, 2013, 15:28:16 »

мен тези са ми любими, евтини , хубави . ама ходя на място.
http://pizza-liguria.com/
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 26, 2013, 15:31:04 »

Ами аз не ям тестени неща... и пържени неща... и избягвам картофи...  crazy blush и търся заведения с голям избор на други джаджи  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 26, 2013, 15:57:47 »

Мисията изпълнена  yahoo Мина бързо и безболезнено

Само дето (сега всички с деца сигурно ще ми скочат)  - имаше две деца на около десет дето не млъкваха и нищо не чувах от тях,  и също така  - две бебете близначета бяха сложени със столчетата си за кола върху масата за попълване на документи, та малко им се изнервих. ама после ги пуснах преди мен, че да си ходят по-бързо Wink

А за яденето на работа - аз като детегледачка, която и готви съм много улеснена в това отношение smile
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 26, 2013, 16:01:47 »

Ееее това не е честноооо  sad Ела да ни сготвиш и на наааас  cray
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #20 -: август 26, 2013, 16:08:49 »

Хаха, Панди, браво! В кое РПУ ходи?

Относно готвенето, аз обичам да готвя и да си нося готвено на работа или пък само салатка и смути и т.н., но днес нем и остана никакво време... надявам се за утре обаче да успея, че много повече си харесвам приготвеното от мен от тези поръчани и купени от вън неща  nea
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: август 27, 2013, 09:35:50 »

Ей, явно всички готвите днес и никой не се разписва в темата! Wink
Панди, в удостоверението пише ли ясно и четливо, че сте сключили брак в Париж, да се пукат душманите от завист blum? Честито ти изпълнена задача! Но да си подготвена, че колкото и да си красива, после не можеш да се познаеш на снимката. Имам чувството, че нарочно го правят, да не могат да ловят престъпниците после с извинение, че не ги разпознават по документ crazy.
Проблемът с водене на деца по обществени места и мен ме е вбесявал. Не толкова, че пречат, колкото че за самите тях е неподходящо да са на тези места - има много хора, кашлящи и кихащи, чуват се какви ли не приказки, а и ги гледат заслужено  Wink с лошо. Това как да е, но като ги замъкнат в ресторант по късните нощи, направо пощурявам. Е не обичам да ми тичат и скачат по гърба деца и да се съобразявам какво говоря....Моите съм ги водила само на детски тържества, на други не ходех, ако нямаше на кого да ги оставя. При последното ми ходене на заведение, едно момиченце падна във езерото с шадраван след безумно бесуване, а на едно бебе решиха да му сменят памперса на съседната маса.
Днес ми е ужасно топло, а имам безброй излизания в града. Имам чувството, че е "сряда без да се сяда". Това пък ми напомня за Киви, че дълго време я няма да каже как е heart heart heart.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #22 -: август 27, 2013, 10:20:35 »

Хаха, аз снощи готвих - чушки с ориз и кайма, тъй като имам доста домашни чушки и домати и се чудя какво да ги направя, за да не се развалят...

И на мен ми е ужасно топло и вчера и днес, вече чакам с нетърпение края на седмицата и началото на другата, когато го дават да се разхлади най-после...

Днес съм на тема фирма за комарници, че вече не издържам в новото жилище без мрежи за насекоми, много е дразнещо... то аз се сетих малко преди да свърши лятото, но пък да има и за другото smile

А днес ни информираха, че през уикенда щял да идва някаккъв майстор, че съседите под нас имали теч в малката тоалетна и ще идват и при нас да проверяват и да къртят да разберат откъде идва течът  shok Ще се опитам поне тогава да викна и хората за комарниците, така и така ще е лудница вкъщи...
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 27, 2013, 11:09:17 »

Здравейте и мен в средата на деня smile
Като дойде края на август ми става едно много тъжно и леко депресивно  nea Не знам дали, защото си отива лятото или навлизам в Сатурнова дупка, ама дните ми стават едни и същи  huhhuh.gif

Тази седмица само за хапване си приказвате  Torte И аз най-обичам да си нося домашна храна на работа. Въобще не ми харесва да си вземам нещо от бързите закуски или от обедните менюта  pardon

Scilla, чушките много добре звучат  smile За комарниците нищо не мога да кажа. Нашия ни го прави един приятел и си го карахме от доста далеч. Иначе в спалнята използваме машинки против гадинките  pardon

От мен един вкусен обяд, че то си стана време smile

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 27, 2013, 11:12:51 »

Привет smile

Днес съм в особено радостно настроение. Сутринта имах "среща" с малкия човек на консултацията с доки. Развиваме се много добре и вече сме 1,350 кг. Беше си напъхал и двете ръчички в устата, та доста се посмях с него.
Като стана въпрос за готвене, днес съм наумила да направя една торта, че от много време не съм правила нищо сладко. Стискайте палци за блатовете, че все нещо не ми се получават. Черпя предварително Wink



П.П. След обяда на Машка, да завършим с десерт blum
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #25 -: август 27, 2013, 11:19:00 »

Ох, обядът на Машка ми е точно по вкуса! Обожавам сьомга - любимата ми риба!!! Облизах си пръстите дори! Днес съм си донесла от чушките обаче и това ще ми е обядът, а относно комарниците се оказа, че един колега има близък приятел с голяма компания и фабрика за това, така че и този въпрос е решен, остава само да се разберем кога да дойдат да мерят и после кога ще монтират. Иначе относно дупката, в която изпадаш - сякаш и при мен има нещо подобно, но в по-лек вариант...  Girl_hide

Али, много хубави новини за бебчо! Дано все така добре се развива и всичко да е наред с бременноостта! Успех с правенето на торта, аз досега само бисквитени съм правила, не ми идва музата за други... сподели после как е минал опитът!  good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #26 -: август 27, 2013, 11:34:00 »

а добър ден и от мен.

Свеки въобще не готва аз smile само уикенда smile нямам време прибирам се в 20:00 часа капнала и по едно кисело мляко и съм готова smile

Днес уволних един, оказа се че ще трябва още двама  crazy, много ми натоварено на душата ама какво да се прави като не си вършат работата  cray

Сега трябва да се обада на Софийска баница и да поръчам баници за 65 човека + боза и айран. Идея си нямам колко да поръчам ще ги попитам да ми дадът някъкви насоки. Ще черпим екипа всеки последен петък от месеца, искам да е тематчина кухня всеки месец, този ще е българска че ме домързя друго да мисля, другия Латино американска, после италианска, руска, турска и така по целия свят

Али много сладко smile искам снимка на тортата ама истинската smile

Маше и аз съма така все едно живея в тоя филма Groundhog Day, или както сърбите му викат " Куча посао, посао Куча" smile

Scilla Метни някоя чушка до мола че съм гладна зверски  Torte diner абе мани отивам да изям един гирос Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 27, 2013, 11:34:21 »

О, и на мен рибката ми е едно от най-любите хапвания, почти няма риба, която да не ми харесва smile Особено сега като се опитвам да не ям месо и го заменям с риба, почти всеки ден си хапвам рибка.

Али, много хубава среща си имала  stork-boy
Дано се получи тортата. Да ни я покажеш после, да се подразним  Girl_hide

Мариола, хич не ти е лесно с тея уволнения, ама сигурно има причина за тях huhhuh.gif
Много интересно звучи тематичната кухня smile Можеш да вземеш боза на Хармоника, че другата много често я подслаждат с Аспартам. За толкова голямо количество можеш направо на Хармоника да се обадиш, сигурно и отстъпка ще ти направят.
« Последна редакция: август 27, 2013, 11:52:44 от ma6ka_ » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #28 -: август 27, 2013, 11:41:17 »

Машка, някакви препоръки за готвене на риба, която да си взимам за обяд на работа... ти как предимно я приготвяш и коя е предпочитаната от теб?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 27, 2013, 11:52:11 »

Машка, някакви препоръки за готвене на риба, която да си взимам за обяд на работа... ти как предимно я приготвяш и коя е предпочитаната от теб?

Аз я слагам във фурната - под рибката слагам много копър, направо 1/2 или цяла връзка, зависи колко е голям рибока и така не залепва.  Вътре в рибата слагам чесън и малко зехтин. Цялата поръсвам със сол, черен пипер и лимонов сок или направо резенчета лимон. Затварям тавичката с ал фолио и така пека 20 - 40 мин, пак зависи от рибата. Ако ще си вземам от нея за работа, хубаво я чистя от кости, да няма изненади  pardon Това ми е рецептата за пъстърва, сьомга и сьомгова пъстърва. В последно време най-често приготвям сьомгова пъстърва. Много обичам и скумрия на скара, ама мм не я харесва и по-рядко я правя.
От време на време хапваме и уловена от мм риба. Последно беше донесъл Щука. Правихме я с морски дарове и ядки, мноооого хубава беше.

Мисля, че вече е време да обядвам, направо ми текат лигите  Girl_hide
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines