Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:41:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последна августовска седмица 26.08 - 01.09  (Прочетена 30995 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« -: август 26, 2013, 09:13:49 »



Добро утро на всички!!!
Ето, че и аз се реших да направя седмичната темичка smile Черпя с обилна закуска (както аз я обичам) и топло кафе!!!

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: август 26, 2013, 09:31:30 »

Еха! Добро да е и твоето утро, Али! Благодаря за прекрасната закуска и кафенцето!!! Имам нужда от това като първи работен ден след дългата отпуска  good

Днес ми е период на адаптиране обратно към работния режим... в добро настроение съм засега, чакат ме 3 часа оперативки следобеда и се подготвям за това психически. Вие как сте?

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #2 -: август 26, 2013, 10:17:51 »

Я да се цопна и аз, добро утро, Али мерси за темичката smile хапвам си от закуската че съм гладна smile особено тези Danish rolls изглеждат много вкусно и ми напомняат на Щатите  Bravo

scilla   на теб сигурно ти трябва сега една седмица да се върнеш в ритъм, ама такъв е живота, ще си почиваме повечко като се пенсионираме Wink

на мен седмицата ми започна наобратно, но няма да ви натоварвам на всеки проблем има решение важно е да не си слагаме на сърце всичко  blum



Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #3 -: август 26, 2013, 10:23:54 »

Мариолка, ти пък... "натоварвай" ни, нали затова е тази темичка - всеки да си споделя и хубавите и кофти моментите  girl_wink Иначе поне си с правилното отношение! А аз наистина цяла седмица ще се адаптирам, но поне си обичам работата и не ми е толкова тежко сега  girl_wink

Вече с нетърпение чакам да започне да се разхлажда, че тези 30 градусови и нагоре жеги никога не са ми понасяли добре... винаги ми е отпаднало поради това... nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 26, 2013, 11:08:55 »

аз минавам да ви поздравя с една картина, която ми  хареса днес. засега денят върви ползотворно smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: август 26, 2013, 11:31:44 »

AliTia , хубаво, че ми напомни за септември....Имам да си мисля за РД на големия син и 60- годишния юбилей на съпруга. Хихи, дано не си остана само с мисленето.
Моята отпуска ме зове с едно хубаво ремонтче - циклене и лакиране на паркет. Просто е належащо, а го отложихме заради падането на майка ми и идването на двамата хубавци. Сега да ми е "яка душата". Кой знае още колко неща ще изникнат покрай паркета.....Преди 10 години започнахме със смяна на една врата и завършихме със смяна на дограмата, като минахме през външна облицовка и боядисване pleasantry.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #6 -: август 26, 2013, 11:44:57 »

Еми, много ми харесва картината и на мен - добро попадение! Сетих се да ти честитя годишнината от гражданския брак, макар по-важната да е от църковния (както и при нас) - та честита първа годишнина и на църковния отново!  girl_wink

svekarva, успех с ремонта - дано приключи по-бързо от очакваното!
« Последна редакция: август 26, 2013, 11:48:42 от scilla » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 26, 2013, 12:19:59 »

И аз се завърнах от малко море и гостуване на родители smile Мислех днес да си подам документите за лична карта, обаче днес ми е very bad hair day и май ще е утре, а сега само ще отскоча до общината smile

Добре дошла,  scilla  give_rose

svekarva, съчувствам ти за рамонтите и аз хич не ги обичам.


п.п. ако случайно някой се чуди защо чак сега ще подавам дакументи - удостоверението ни стана готово на 6ти август  lol
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #8 -: август 26, 2013, 12:45:10 »

Панди, ми не си ли си правила какъвто и да е документ наскоро? Ако си - те пазят снимката в системата, при мен поне така беше - бях си правила паспорт преди 2г. и снимката беше там налице и нямаше нужда да се прави нова, всичко стана за минути smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 26, 2013, 12:48:13 »

ами не съм си правила никакви последните 8-9 години. сега отивам да си измия косата и ще се пробвам днес до 17 и 30ч да успея. ако пък не - и утре е ден smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: август 26, 2013, 13:52:45 »

оле панде чак сега ли стана готово това удостоверение?

и аз съм така отказвам за документи да се снимам ако косата не е в ред, не си подадох документите за дипломата защото все бях или не боядисана или с мазна коса, затова чак след една година си я взех smile

да се оплача този ден наистина върви на обратно намерих си даже косъм в манджата на обяд  crazy и отгоре на всичко трябва да уволна 2ма човека  shok. егаси искам да съм пенсионерка в Швейцария  tuktuk : cray
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #11 -: август 26, 2013, 14:05:47 »

А, ясно, тогава напълно те разбирам за косата!!!

Мариолка, съжалявам за това, че трябва да уволняваш двама души - не мога дори да си представя колко кофти е тази задача и натоварваща психически  girl_impossible Дано се справиш без да ти се отрази много зле...

Като спомена обяда... аз пък дори още не съм обядвала, след като ме нямаше 3 седмици толкоав много работа имам сега, че не ми остава време да отида да хапна дори, а и да си поръчам нещо  girl_impossible
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 26, 2013, 14:16:06 »

Е добре... до сега се чудех, ама вече се чувствам длъжна да се обадя biggrin
За първи път ми се случва в офиса да си поръчам храна и тя да дойде след 15 минути smile
Вече съм горд собственик на закуска ...  yahoo tease
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #13 -: август 26, 2013, 14:38:13 »

rujka, може би заведението е съседната сграда?  girl_impossible Похвали се кое е, ако готвят вкусно и доставят бързо -  да го имам предвид!
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 26, 2013, 14:51:20 »

Ами заведението е на 6-7 минути пеша, факт е smile Но все пак да сготвят, да опаковат и да ми го доставят....  pardon
поръчвам от Дон Вито smile Бързи са и съм доволна от тях, а и поръчката е безплатна Wink И най-важното - можеш да поръчваш по скайп  tease
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines