Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:47:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на слънчеви забавления - 19.08-25.08.2013  (Прочетена 21456 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #60 -: август 24, 2013, 08:47:17 »

Аз най-после се завърнах от "почиване" и пътешстване снощи и днес ще си почивам от "почивката"  funnytooth Изкарахме доста добре - в интерес на истината в Румъния има много интересни места, които си заслужават да се видят, атмосферата е много автентична - влюбих се в малките им средновековни градчета, на места изцяло запазени. Извън градовете обаче - да пътуваш е малък кошмар - село след село и 100км се минават за 2 часа  (в най-добрия случай).

Ето една снимка от изключително добре запазения средновековен град в Сигишоара:


Аз на така наречения 'мост на лъжите' в гр. Сибиу:


По-късно същия ден - аз и мъжът ми на най-добре запазения им средновековен замък в Хунедоара:



Самият замък отпред:



Преди това във Вършец хотелът беше много добър, страхотни басейни, водата супер, спа-то на ниво. Изобщо релакс отвсякъде! А и разгледахме наоколо в радиус от 100км каквото имаше да се гледа, което не бяхме виждали - Клисурския манастир (оглави ми класацията), Белоградчишките скали, Магурата и други. Да не ви отегчавам повече!

Относно темата с прическите - аз съм много нещастна обикновено, че не мога да се подстригвам късо, един коафьор веднъж се беше заел да ме убеди, че ще ме направи със страхотна къса прическа, обаче не успях да преодолея страха си и не се поддадох. Моята къдрава коса в момента, в който се подстриже ставам на овчица и после е болезнено докато израсте наново и си стоя все с почти една и съща дължина  girl_impossible
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 24, 2013, 10:58:40 »

Scilla, добре дошла lol
Хубаво сте се разходили и снимките ви са много хубави  heart
Никога не съм мислила, че Румъния е толкова интересна дестинация, но определено промени мнението ми  pardon
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #62 -: август 24, 2013, 11:53:25 »

Маши, аз също не предполагах колко красоти има там... но няколко хора вече ни я хвалят и реших, че е срамота, че ни е толкова близо, а още не бях я разгледала и съм много щастлива, че решихме да отидем! Горещо препоръчвам! Единственият минус е пътуването между градовете - пътищата в по-голямата си част са добри, но твърде много села... от друга страна предимство им е, че селата им са пълни с хора, толкова добре подредени, чисти, спретнати, земята си я обработват - имаше и много млади - изобщо нищо общо с нашите тук...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #63 -: август 24, 2013, 12:53:52 »

 Bravo много интересна почивка сте си спретнали  good, нищо общо със стереотипните моренца и само двамата сте успяли да се забавлявате. определено интересно ми стана. ако съберем кураж ще се допитвам за Traveling tips Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #64 -: август 24, 2013, 12:59:10 »

Мариолка, благодаря! Ние не сме много по стереотипните моренца както ги нарече ти smile С удоволствие давам съвети и препоръки при нужда... а сега като писа ти и се сетих, че бях мярнала снимки от сватбата, на която бяхте и ти си неотразима!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 24, 2013, 14:07:41 »

добър ден. за мен пътуванията дет викаш ти  scilla, са почивки в кавички. после ми тр три дни за да си почина психически и физически. smile
Днес си правя макарони  с лютеница, сиренце и маслинова паста вътре и е ммммм супер. препоръчвам ви.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines