Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:20:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ros4e - 14.09.2013  (Прочетена 24545 пъти)
 
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 07, 2013, 10:32:30 »

Хайде Росче, разказвай за сватбата, нямам търпение да разбера как в протекъл деня при теб, за мен тази дата в вече много важна, та да разбера колко хиляди усмивки е имало в този ден, на другия край  give_rose
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 10, 2013, 13:34:20 »

ей, привеееет, сладури smile
аз забравих да си следя темичката blush
Много красиво и весело беше - доволна съм от всичко. Чак ми се ще да повторим  danceg догодина, живот и здраве, като сключваме църковен брак, ще си направим пак едно такова емоционално преживяване, надявам се smile
Бях кълбо от нерви до обяд, но в момента, в който седнахме в ресторанта се успокоих, се отпуснах, за да се насладя на красотата на мястото, танците и прекрасните моменти...
Имахме няколко игри, за забава и шоу smile
Например DJ по едно време каза- Нека всички дами, които имат ключ от ергенския, вече семеен апартамент на Васко, да ги върнат сега... И 3 от моите момичета се бяха постарали да направят шоу lol Едната излезна с тест за бременност с нарисувани 2 чертички и вдигна скандал, другата ме прегърна, връщайки ми ключа и над гърба ми му каза- ако ти писне тя, добре си дошъл lol, а третата изля една чаша алкохол в яда си и му крещя на италиански lol  Беше мн забавно и всички мн се израдваха.
Отделно една от шаферките ни беше направила балони с обещания и бяха супер смешни и много за нас smile
Букетът и вратовръзката, които хвърляхме, хванаха моя братовчед и приятелката му. Решиха да се женят април следв.година lol Много добре се получи.
абееее, страхотна сватба беше, страхотна... smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 10, 2013, 14:43:20 »

хехе, много готино. И на мен ми беше попаднала от някъде тази идея с ключовете, но ние живеем заедно вече от няколко години и нямаше да е такъв ефекта. Но предполагам е било страшно весело. Браво на приятелките ти.

Покажи ни някоя снимчица smile

Много се радвам, че сватбата ви е била толкова весела и си останала така доволна smile.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 10, 2013, 19:37:03 »

И аз се радвам че всичко е минало невероятно добре, това за ключовете ,просто ме разби  Oh my .... Браво на твоите приятелки че са се постарали толкова, сигурна съм че е било супер забавно. Искам и аз да те вида с роклятааааааааааааа smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 10, 2013, 19:38:54 »

Поне в ФБ пусни да те вида, каква принцеса си  blum blum
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines