Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:06:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ros4e - 14.09.2013  (Прочетена 24555 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« -: август 23, 2013, 17:24:00 »

Мила Росче вече и ти си имаш темичка Wink
Остават 3 седмици, така че започвай да разказаш докъде сте стигнали smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 23, 2013, 20:26:51 »

честита темичка  и то мен Росче smile
Още една булка на 14, вече станахме 2 smile Желая ти безпроблемни приготовления и чакаме разказите ти smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 25, 2013, 10:46:58 »

 yahoo Юпиииииии, толкова е вълнуващооооо- имам темичка!  yahoo Много мило- благодаря ви, сладури!  Sunshine
Относно приготовленията- аз имам рокля, було, обувки...милото- нищооо!  NO beating Щял да си купи костюм 2 дни преди сватбата... отсега си мисля, как седя по нощите и скъсявам панталона му  funnytooth
Сватбата е основно в слонова кост и петролено синьо smile
Ше е в София, ще е нещо средно м/у дневна и вечерна -започва в 15ч, ресторантът ни-16ч - малко за следобедна закуска lol , но няма как- мястото е градина и позволяват само до 22ч...безумно  nea
След това ще отидем с приятелите, които искат да си дотанцуват, да пием по коктейлче в един пиано бар наблизо smile Надявам се да се получи добре и всички да се забавляват. Дано е хубаво...а и времето да е ок.
Вече съм абсолютно и крайно паникьосана и ошашкана, не мога да си представя какво ще е последната седмица huhhuh.gif луда росче, луда!  lol
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 25, 2013, 14:14:28 »

Хахаха Росче, представих си те как скъсяваш  funnytooth Споко, милото има костюм от един месец, но сме го занесли при техните на село, откъде ще го взимат. Онзи ден купихме обувки, но панталона ще го подгъва леля му 1-2 дни преди сватбата, защото милото тогава ще пристигне.

Църковен брак няма ли да правите?
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 25, 2013, 14:39:27 »

Честита темичка smile Да я напълнеш с разказчета само с положителни емоции  smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 25, 2013, 17:06:40 »

katerinaatan, мерси, добре дошла и на теб в моята тема  Girl_hide
ели, вие сте направо готови smile
църковен ще имаме догодина-пролетта или лятото, кумата ни е 'много' бременна  lol и като се роди бебчо и поотрасне малко smile
току-що получих покана за моминско и е мноооого яка smile ще е на 5ти септември danceg развълнув!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 25, 2013, 20:24:17 »

Честита тема smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 25, 2013, 21:42:38 »

Супер, градиснско парти сватба smile много ми харесва идеята smile

Хайде разказвай за предложението, за сватбата, организацията:)
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 26, 2013, 13:32:45 »

оф, супер тъпо ми е... хич не съм забелязала, че  пише кумУве на поканите.... ще полудея sad адски тъпо ми стана... ще умра от срам сега, като ги раздаваме... как не съм забелязала... sad 
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 26, 2013, 18:35:59 »

както и да е- разпечатах наново текста вътре ( поправен blush ) и се извиних на хората, на които вече раздадохме - за радост бяха малко и го приеха по забавен начин lol
иначе за предложението- официално се случи на рождения ми ден тази година- в едно красиво панорамно заведение в София, с пръстен, торта, на която пишеше - 'ще се омъжиш ли за мен?' и малко сълзи от моя ( пък и от негова  smile ) страна.
Ние сме заедно от 10 години и от 5 години аз на всеки празник чаках пръстен lol - то рождени, имени дни, НГ, годишнини, 14 февр, 8 март... лудница lol и точно, когато спрях да чакам и даже си казах- не искам да се случва тая нашата сватба- и така сме си добре и ХОП- пръстееееееееен danceg
Тъй като кумата ни е бременна, исках сватбата да се случи тази година, защото иначе трябваше да изчакаме следващото лято, а вече...не ми се чака blush
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 26, 2013, 19:07:45 »

Прекрасен разказ smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 27, 2013, 07:56:19 »

Голямо чакане е било за пръстена  blum , но мисля че е направил едно страхотно предложение, пък и е важно че те е изненадал, ако беше чакала пак пръстен, нямаше да е толкова невероятно  give_rose
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #12 -: август 27, 2013, 08:24:01 »

Честита темичка и от мен, ros4e. Желая ти последните дни да минават спокойно и без много ядове...а на моминското парти да си изкараш страхотно  danceg
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 27, 2013, 09:16:39 »

добре дошли ,  панда, katerinaatan, ivaGirl_hide благодаря ви!
беберонче, абсолютно е така- беше си толкова истинска изненада. дори, като донесоха тортата и я оставиха пред него, аз реших, че отгоре пише честит рожден ден biggrin до такава степен не вярвах вече, че някога ще имам истинско предложение с пръстен smile
Иве, моминското е на 5ти и ми е мноооооого вълнуващо danceg
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 27, 2013, 10:50:18 »

Олеее колко много си го чакала този заветен пръстен! Супер изненада е било.

В кой ресторант сте, колко гости?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines