Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:35:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на eleni4ka - 28.09.2013г.  (Прочетена 25207 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 24, 2013, 18:57:48 »

Спрей за отпускане на обувки. Аз го взех от дайхман за 6лв.
Тези сандали са естеатвена кожа. На мен в магазина ми ги напръскаха 2 пъти момичетата, а аз у нас още веднъж. Спрея не е наврвдил на кожата.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 24, 2013, 19:50:27 »

И какво пръскам ги и ги нося после или сами си се отпускат? А те са ми малко широчки, да не вземат съвсем да ми захлопат ако се отпуснат  nea .
Забравих да кажа за Джъмбо - ей сега като ти четях темичката и се  GROAN - забравих за балоните....Иначе си купих торбички за моминското парти и хартия (черни и розова). Купих и няколко маскарадни маски, чашки за подаръци и още куп глупости както става всеки път. Милото беше с мен и накрая вече припадаше  funnytooth Започвам доста да се вълнувам, ама си мисля, че ми е по-интересно моминското парти отколкото сватбата, защото там не знам какво ще става.
Кумата ми обеща другата седмица да й избираме рокля и да ходим на пробна прическа. Утре може би ще има ъпдейт от ресторанта Wink
П.С. И аз съм без гащи още, как така всички ги оставяме за последно...
« Последна редакция: август 24, 2013, 19:53:39 от eleni4ka » Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 24, 2013, 20:19:48 »

В албума сложих снимки на торбичките за моминското парти и с нещата вътре в тях. На сърчицето (което се крепи на розова сламка) ще пише на всяка девойка името. Може и отзад да напиша нещо пожелателно или предизвикателно.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 24, 2013, 20:31:03 »

Съа спрейчето пръскаш и обуваш.  Но щом са ти малко широчки по-добре ги поноси навън малко и прецени. Ако те обиват някъде може да пръснеш само там. Аз мойте сватбени обувки ги носих на работа 2-3 пъти, за да се поучукат малко.
А в джъмбо винаги така става, отиваш за 1 купуваш 5  tease
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 24, 2013, 21:30:16 »

Много са сладки обувчиците! good Задължително ги разтъпчи поне няколко пъти за по няколко часа, за да не ти правят проблеми в самия ден.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 26, 2013, 17:46:35 »

мила докъде стигна? избрахте ли менюто вече?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 27, 2013, 17:09:56 »

Ох, леле време не ми остава да седна smile В неделя следобед ходихме до ресторанта - избрахме си салата и мезета асорти, поле рокфор и свински медалиони с морковчета и картофки и японска торта за десерт. Ангел е страхотен, търпелив и знае какво искаме smile След ресторанта раздавахме покани, вчера също. Направо не знам кое първо да подхвана. Всички питат какво искате за подарък, а никой не иска да ми вземе бормашина sad. Наш'те през 5 минути ми звънят с някоп нова идея. Днес трябваше да тренираме танците, но заради дъжда се провалиха нещата. В четвъртък ще пробваме пак, а в петък се надявам да ида на фризьор. По-късно ако се успокоя може пак да драсна нещо Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 27, 2013, 18:42:59 »

май и нашето месо беше такова, моркови имахме, но скартофено пюре smile японската торта не можа да я прежалиш значи Wink спокойно време има за всичко smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 29, 2013, 20:27:53 »

Момичета ужасна съм, все не остава време smile. Тези дни роднините ми вдигат кръвното. Като са решили, че трябва още хора да се канят и толкоз. Ама защо едните са поканили повече от другите, ама на тая маса Ангел е написал 9 аз мисля, че е сбъркал и са 10, ама не може ли ДЖ и фотото да са в другата зала и да им ползваме масата за още гости  GROAN star Плачещо момиче С милото само дето не сме хванали да се оженим тайно и да зарежем всички.
А сега по-веселото - днес беше първият урок по валс funnytooth Лелее колко сме зле - въртим се като пумпали бутаме се и се настъпваме, цялата съм в синки...Накрая май ще се откажа и ще си се клатим на блус... blush Треньора ни даде съвет за деня да си напръскаме отдолу обувките с лак за коса да не ни се пързалят по дансинга. Отпадна ми пробната прическа утре, дано стане другата седмица, че няма време  angry
Не мисля, че ще се организира всичко, ама както дойде smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 30, 2013, 13:07:57 »

Ели, това си е вашата сватба! Тия роднини така и не разбраха, че не трябва да дават мнение без да е поискано. Знам, че е много трудно да не им обръщаш внимание  huhhuh.gif

Представих си как танцувате и ми стана смешно. Имате още време да се научите  good
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 31, 2013, 19:21:15 »

не е сбъркал Ангел 9 и 10 са smile но ако го помолиш и двете ще станат 10 smile също така за нас размести и двете 6ци от ляво и дясно на официалната маса - вместо кръгли ги сложи квадратни!
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 31, 2013, 19:22:44 »

След 10 курса по пиротска , 1 по графа и Екзарх Йосиф се сдобихме с рокля за сестра ми(на снимката), кумата, чанта, обувки, обици и бельо  - имам си гащиии!!


* IMAG0023.jpg (37.85 KB, 255x528 - видяно 463 пъти.)
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 31, 2013, 19:24:33 »

Ама знам че не е сбъркано....родителите са сбъркани....как мойе при 115 гости да се натискат за о6те 10 и да изнудват едва ли не Ангел...Роклята на кумата:


* IMAG0024.jpg (44.88 KB, 296x584 - видяно 464 пъти.)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 02, 2013, 08:45:34 »

хихи, моята сестричка беше с подобен модел, да не кажа същия, ама в лилаво smile
остави ги родителите, не им се впрягай, Ангел много добре знае как да се оправя с тях Wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 06, 2013, 20:44:52 »

Днес ходих уж на пробна прическа, обаче не станаха нещата....фризьора ми каза, че за кока който искам ще ми трябват екстеншъни...А те ми струват колкото роклята...Много съм омърлушена...На всичкото отгоре маникюристката ми не работи вече, другата е по майчинство, третата не правела педикюр...супер късмет имам. Роклята ми е дълга, та ще трябва да ми я скъсяват, а на никого нямам вяра да го направи като хората. Една от приятелките ми няма да може да дойде на моминското парти, а другите са се изпокарали помежду си. Добре че има шоколад на тоя свят...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines