Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:23:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на eleni4ka - 28.09.2013г.  (Прочетена 25206 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 22, 2013, 19:19:39 »

Даа, тези дни ще ходя пак до джъмбо, трябва да си купя торбички за моминското парти, стелки за свода на обувките да не ми се пързалят. Значи и за балончета ще погледна.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 22, 2013, 19:32:37 »

Честита темичка, Еленичка  give_rose Нашата дата наближава и наистина постоянно изникват някакви неща, за които не съм се сетила  pardon Пожелавам ти само хубави емоции и много усмивки smile
Предложението ти е било уникално  girl_wink Браво на твоя мъж!!!
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 22, 2013, 19:53:52 »

Благодаря Mucka<3 сигурна съм, че ще си изкараме страхотен сватбен ден  yahoo
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #18 -: август 23, 2013, 01:11:39 »

Честита темичка, Ели! Успех в приготовленията! Дано поне ти да успееш, че на мен времето никак не ми стига smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 23, 2013, 05:16:19 »

Не знам как става така, хем преди 11 месеца съм го почнала и пак не стига времето...
Сега да разкажа за младоженеца - оказаха се доста трудните дрехите му. Хареса си един костюм с майка си докато аз мерех рокли, от което не останах във възторг, но какво да се прави. После обаче ризата и обувките здраво ни озориха. Обиколихме всички магазини в София за обувки за които се сетих и нищичко не ни хареса. Наложи се да направим втори тур и да вземем поне нещо дето не е ужасно, обаче 4 дни обикаляне си отидоха...За ризата обикаляхме само 1 ден -той си хареса енда във Франт, която на мен не ми хареса(беше много тънка и прозираше, а освен това беше с яка за вратовръзка, ание сме с папионка), ама все пак ви я взе (50лв), после пък отидохме в Адрюс и там му харесахме друга (100лв) и нея я взе заедно с ръкавели (30 лв). Накарах го да се върнем във Франт за да сменим първата риза за някоя не-сватбена и се сдоби с една много готина ризка на карета синьо и лилаво. За него ми остава само кърпичката за джоба на костюма и май да му дадем ризата на химическо. Харесах си третия модел на втория ред като ще се редуват синьо и зелено.


* 4828627022_64daf08532.jpg (49.22 KB, 500x257 - видяно 462 пъти.)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 23, 2013, 08:10:10 »

хих, браво на вас, добре действате. колкото то това, че дна година не ти стига, имам чувството, че колкото по-мало време имаш толкова по-бързо се справяш с нещата smile съдя по приятелки, които организираха сватбите си за 2-3 месеца
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 23, 2013, 19:18:17 »

Напълно подкрепям Шантал! И ние имахме почти година, но същинската подготовка я започнахме 2-3 месеца преди сватбата! През другото време само притеснения и нерви! По този повод една приятелка наскоро получи предложение и много се чудеше дали ще се справят с организация за 3 месеца  tease Ами само ще ви кажа че вече е по-напред от мен в подготовката, а сватбата й е почти месец след нашата  girl_wink
Еленичка, много капризен младоженец май си имаме   girl_impossible
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 23, 2013, 20:03:21 »

Даааа, хем за всичко имаме мнение, хем нищо не ни се прави smile Може евентуално за едно Джъмбо да го изнудя утре и толкоз..
Моята рокля си я взех от Асеновград - Булвеси. Без презрамки, с деколте леко като сърце, горната част е с дантела а полата е от тюл и дантелени елементи - много си я харесвам. Онзи ден и свих малко обръчите, че беше оргомна, но пък стана по-дълга. Като я пробвам с обувките ще видим как ще е, ако трябва ще я разширя колкото да не се спъвам. Отзад е с връзки на бюстието - бяха шампанско, но ги смених с кралско синя сатенена панделка - много хубаво се откроява smile. Воалът пък ми беше подарък към роклята и е на три слоя и е поръбен целия с дантела, като най-дългият е до земята. Нямам снимки още на роклята с модификациите.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 24, 2013, 12:12:43 »

Ели, браво за избора на рокля от Булвеси  Bravo И аз си взех роклята от там. Също обмислях дали да не сменя връзките с бордо, трябва да пробвам. Ти на пробата при Веси не беше ли с обувките, за да ти я направи по тях?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 24, 2013, 13:33:30 »

Ами аз като си я видях в Билвеси нямах още обувки а веднага си я купих. Тя беше по-дълга и ми я скасиха, но може би не достатъчно. Нямах проби и такива неща. А ето ми и обувчиците, бая са ми високи не знам как ще изкарам на тях.


* IMG_0949.JPG (24.5 KB, 448x336 - видяно 427 пъти.)
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 24, 2013, 13:54:53 »

Много са хубави обувките и хич не изглеждат високи smile Колко см е тока?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 24, 2013, 14:28:32 »

7-8 см, ама за хора които ходят само с маратонки си е доста.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 24, 2013, 17:50:53 »

Ели, ясно. На мен Веси понеже ми я ши роклята, понеже мострата ми беше малка, и не се сетих, чв твоята може да е готова.

А тези сандали аз ги имам в черно. Супер удобни са! Бях на сватба с тях и танцувах и нямах проблеми. Аз също в 3/4 от времето нося равни обувки. Един съвет - ако не си ги разтъпкала още си вземи спрейче и ги напръскай отпред. Мен там малко ме прежулиха.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 24, 2013, 18:21:37 »

Какво е това спрейче?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #29 -: август 24, 2013, 18:36:04 »

има го във всички супермаркети ( аз си взех от Карфур) към 5-6 лева е но действа само на естествена кожа за съжаление, но можеш да пробваш но си помисли да не си развалиш обувките. Имаш още достатъчно време разтъпкай си ги с чорапки, носи ги на работа и ще си свикнеш с тях smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines