Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:36:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на eleni4ka - 28.09.2013г.  (Прочетена 25209 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« -: август 21, 2013, 11:09:09 »

ето, че дойде време и на тебе да ти направиме темичка. пожелавам ти страхотен последен месец като госпожица, лека подготовка и страхотно настроение!



п.с. темата я пускам със седмица по-рано, че иначе някой ще ме изпревари  tease
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 21, 2013, 12:15:17 »

Лелее, благодаря shantall smile Голяма борба става за пускане на теми наистина.
Колкото повече наближава толкова повече неща има за правене...
Ами хайде да ви разкажа как се случиха нещата. С милото се запознахме в първия учебен ден на 8ми клас (на по 14 години) - беше бивш съученик на бъдещата ми най-добра приятелка в този момент - тя ни запозна. Аз веднага го харесах, но уви момчетата в 8ми клас само игрите ги вълнуват... smile бяхме само приятели. След това в 10ти клас седмица преди свети валентин си говорихме на кого ще пращаме анонимни валентинки (традиция в нашето училище) и се оказа, че пратихме един на друг. heart
След това се прибирахме срамежливо заедно от училище няколко дни и след 2 седмици (на 28.02.) му се обадих по телефона с хитрата реплика - "Сега гаджета ли сме или не, защото една съученичка ме пита, та да знам какво да й кажа"  lol Детска му работа.... И той каза "Еми да". И така...
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 21, 2013, 12:54:40 »

хихи, нашата дата пък беше 25.02
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #3 -: август 21, 2013, 14:32:22 »

честита темичка smile пожелавам ти да запазиш спокойствие ( макар че знам да е трудно ) и да се насладиш на сватбения ден на макс smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 21, 2013, 19:28:37 »

mariola85 благодаря, ще се постарая да съм спокойна. Родителите ми са си взели някакви силни успокоителни с рецепта от доктор  funnytooth .
А сега предложението - всъщност бяха две. Първото беше във втори курс - една вечер (на 28.11) бяхме излезли на разходка из квартала, возихме се на гондола в местния лунапарк, хапнахме нещо вкусно и по пътя към нас милото ми каза "Защо не си сложиш ръката в задния ми джоб - нали ти харесваше?" И аз ок - пъхам ръката и напипах кутийка - извадих я и под уличните лампи и луната милото ме попита - "Ще се омъжиш ли за мен?" Бях много щастлива! Но, бяхме още прекалено млади явно и той не беше готов. Решихме, че няма смисъл да сме сгодени щом нямаме намерения да се женим в близкото бъдеще, прибрахме пръстенчето на сигурно и се разбрахме да ми го даде когато е 100% сигурен, че иска да започнем семейство.
Предложение № 2 - беше миналата година, беше събота и милото чакаше някаква пратка по куриер, обаче го извикаха спешно на работа и ме остави аз да я приема. Естествено веднага я отворих и вътре имаше пъзел (а аз обожавам пъзели) - наша снимка с надпис най-отгоре "Will you marry me?". След това аз трябваше да излизам и като се прибрах милото беше подредил букет с рози на масата, балони с "Обичам те" и кутийка. Официално ме попита и аз се разплаках - толкова време бях чакала. А и имаше изненада все пак - пръстенът беше моят, но беше сменил камъчето в средата - от беличко на синьо - страшно много ми хареса smile


* IMG_0935.JPG (27.61 KB, 315x208 - видяно 2731 пъти.)
« Последна редакция: август 21, 2013, 19:30:11 от eleni4ka » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: август 21, 2013, 21:36:12 »

хахах и аз бях дрогирана 2 дни преди сватбата, 5 мг хапчета ама много добре ми подействаха и се събудих супер свежа на сватбения ден smile

А ти си за beating хихи, ще говориш че не те искал smile ама виж го той през какво минал за да ти предложи! та не един път а 2 пъти smile расказвай още къде ще е сватбата на кои професионалисти се спряхте и итн smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 21, 2013, 22:07:49 »

Ами след предложението първото нещо което реших да направя беше ресторанта. С кумата тръгнахме да разглеждаме ресторанти - първи в списъка беше Principi Di Piemonte, обаче бяхме закъсняли и бяха затворили, затова решихме да отидем в Диана 3 - леле колко страх брахме по тъмното в дианабат  crazy Храната беше ок, но обстановката - не. И през ресторант България минахме, но храната и обслужването бяха на много ниско ниво. След като надух на всички замесени главата отидохме до Интерпред и се влюбих в ресторанта. А мениджърът - Ангел - направо ни заплени smile Много ми се искаше сватбата да е в синьо като на пръстенчето ми, но ресторанта е зелен и затова повечето неща са ни зелени smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 21, 2013, 22:11:59 »

хихи, и аз бях тръгнала да мисля нещата в червено, но след като избрахме Интерпред нямаше как smile не съжалявам, и съм сигурна, че ти също няма да съжаляваш за избора!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 22, 2013, 12:36:02 »

Честита темичка!  give_rose Пожелавам ти спокойни и ползотворни последни дни като госпожица.
Предложението ти е страхотно, много оригинално и романтично.  Bravo
Чакаме да споделиш какво още ти остава и какво си направила досега (ама да има и снимков материал blum).   
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 22, 2013, 13:30:30 »

Честита темичка  good

Второто предложение е било много хубаво замислено Wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 22, 2013, 16:30:20 »

Благодаря artemida777  и elistoilova . Ами с всичко съм наполовина - подаръчетата са ми сватбените балночета във формата на шампанско за господата и домашни балсамчета за дамите. Само че половината балсамчета не са готови. Поканите още не са раздадени докрай. Още се чудя аз ли искам да си направя букета или да си го поръчам. Даже фризьор си нямам  nea . Кумата ми е без рокля, танца не сме го измислили още, Еленино хоро не мога още да играя и цял куп неща...Тази неделя ще ходим в ресторанта нещо да си говорим - мама изнуди Ангел  crazy. Поне си имам рокля и обувки. Много се изнервям защото има толкова неща да се правят, а на никой освен на мен не му се занимава, а на мен почва да ми става самотно да си обикалям. В събота на дневен ред ми е украсата за колата - като я направя ще ви покажа  Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 22, 2013, 17:19:58 »

хихи, помня как свекърва ми ме заплаши, че ако не му се обадя на Ангел тя ще го направи, зщото е крайно време да избереме менюто smile след като му писах на Ангел, че всичко е било страхотно, ъой каза: Ако и свекървата е доволна значи всичко е било идеално Wink искам да кажа, че е свикнал с това поведение от страна на родителите smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 22, 2013, 18:05:52 »

Преди малко от темата на рататуи се сетих, че и балони трябва да си купя...Искам зелени, но не знам от къде. Слава богу поне колата уредихме - лимузина кадилак (каквото и да значи това  Girl_hide )-подарък от дядото на милото. Кумата пък не можела да измисли какво да ни вземе и отхвърля всички мои предложения - не й е лесно  huhhuh.gif Успях вчера да си стесня колието, но се чудя сега дали искам гривна. pardon Не е лесно да си булка...
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 22, 2013, 18:17:11 »

виж какво предлагат в Балонино smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 22, 2013, 18:34:22 »

аз нашите балони ги взех от джъмбо smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines