Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:08:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на eleni4ka - 28.09.2013г.  (Прочетена 25346 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« -: август 21, 2013, 11:09:09 »

ето, че дойде време и на тебе да ти направиме темичка. пожелавам ти страхотен последен месец като госпожица, лека подготовка и страхотно настроение!



п.с. темата я пускам със седмица по-рано, че иначе някой ще ме изпревари  tease
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 21, 2013, 12:15:17 »

Лелее, благодаря shantall smile Голяма борба става за пускане на теми наистина.
Колкото повече наближава толкова повече неща има за правене...
Ами хайде да ви разкажа как се случиха нещата. С милото се запознахме в първия учебен ден на 8ми клас (на по 14 години) - беше бивш съученик на бъдещата ми най-добра приятелка в този момент - тя ни запозна. Аз веднага го харесах, но уви момчетата в 8ми клас само игрите ги вълнуват... smile бяхме само приятели. След това в 10ти клас седмица преди свети валентин си говорихме на кого ще пращаме анонимни валентинки (традиция в нашето училище) и се оказа, че пратихме един на друг. heart
След това се прибирахме срамежливо заедно от училище няколко дни и след 2 седмици (на 28.02.) му се обадих по телефона с хитрата реплика - "Сега гаджета ли сме или не, защото една съученичка ме пита, та да знам какво да й кажа"  lol Детска му работа.... И той каза "Еми да". И така...
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 21, 2013, 12:54:40 »

хихи, нашата дата пък беше 25.02
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #3 -: август 21, 2013, 14:32:22 »

честита темичка smile пожелавам ти да запазиш спокойствие ( макар че знам да е трудно ) и да се насладиш на сватбения ден на макс smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 21, 2013, 19:28:37 »

mariola85 благодаря, ще се постарая да съм спокойна. Родителите ми са си взели някакви силни успокоителни с рецепта от доктор  funnytooth .
А сега предложението - всъщност бяха две. Първото беше във втори курс - една вечер (на 28.11) бяхме излезли на разходка из квартала, возихме се на гондола в местния лунапарк, хапнахме нещо вкусно и по пътя към нас милото ми каза "Защо не си сложиш ръката в задния ми джоб - нали ти харесваше?" И аз ок - пъхам ръката и напипах кутийка - извадих я и под уличните лампи и луната милото ме попита - "Ще се омъжиш ли за мен?" Бях много щастлива! Но, бяхме още прекалено млади явно и той не беше готов. Решихме, че няма смисъл да сме сгодени щом нямаме намерения да се женим в близкото бъдеще, прибрахме пръстенчето на сигурно и се разбрахме да ми го даде когато е 100% сигурен, че иска да започнем семейство.
Предложение № 2 - беше миналата година, беше събота и милото чакаше някаква пратка по куриер, обаче го извикаха спешно на работа и ме остави аз да я приема. Естествено веднага я отворих и вътре имаше пъзел (а аз обожавам пъзели) - наша снимка с надпис най-отгоре "Will you marry me?". След това аз трябваше да излизам и като се прибрах милото беше подредил букет с рози на масата, балони с "Обичам те" и кутийка. Официално ме попита и аз се разплаках - толкова време бях чакала. А и имаше изненада все пак - пръстенът беше моят, но беше сменил камъчето в средата - от беличко на синьо - страшно много ми хареса smile


* IMG_0935.JPG (27.61 KB, 315x208 - видяно 2755 пъти.)
« Последна редакция: август 21, 2013, 19:30:11 от eleni4ka » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: август 21, 2013, 21:36:12 »

хахах и аз бях дрогирана 2 дни преди сватбата, 5 мг хапчета ама много добре ми подействаха и се събудих супер свежа на сватбения ден smile

А ти си за beating хихи, ще говориш че не те искал smile ама виж го той през какво минал за да ти предложи! та не един път а 2 пъти smile расказвай още къде ще е сватбата на кои професионалисти се спряхте и итн smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 21, 2013, 22:07:49 »

Ами след предложението първото нещо което реших да направя беше ресторанта. С кумата тръгнахме да разглеждаме ресторанти - първи в списъка беше Principi Di Piemonte, обаче бяхме закъсняли и бяха затворили, затова решихме да отидем в Диана 3 - леле колко страх брахме по тъмното в дианабат  crazy Храната беше ок, но обстановката - не. И през ресторант България минахме, но храната и обслужването бяха на много ниско ниво. След като надух на всички замесени главата отидохме до Интерпред и се влюбих в ресторанта. А мениджърът - Ангел - направо ни заплени smile Много ми се искаше сватбата да е в синьо като на пръстенчето ми, но ресторанта е зелен и затова повечето неща са ни зелени smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 21, 2013, 22:11:59 »

хихи, и аз бях тръгнала да мисля нещата в червено, но след като избрахме Интерпред нямаше как smile не съжалявам, и съм сигурна, че ти също няма да съжаляваш за избора!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 22, 2013, 12:36:02 »

Честита темичка!  give_rose Пожелавам ти спокойни и ползотворни последни дни като госпожица.
Предложението ти е страхотно, много оригинално и романтично.  Bravo
Чакаме да споделиш какво още ти остава и какво си направила досега (ама да има и снимков материал blum).   
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 22, 2013, 13:30:30 »

Честита темичка  good

Второто предложение е било много хубаво замислено Wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 22, 2013, 16:30:20 »

Благодаря artemida777  и elistoilova . Ами с всичко съм наполовина - подаръчетата са ми сватбените балночета във формата на шампанско за господата и домашни балсамчета за дамите. Само че половината балсамчета не са готови. Поканите още не са раздадени докрай. Още се чудя аз ли искам да си направя букета или да си го поръчам. Даже фризьор си нямам  nea . Кумата ми е без рокля, танца не сме го измислили още, Еленино хоро не мога още да играя и цял куп неща...Тази неделя ще ходим в ресторанта нещо да си говорим - мама изнуди Ангел  crazy. Поне си имам рокля и обувки. Много се изнервям защото има толкова неща да се правят, а на никой освен на мен не му се занимава, а на мен почва да ми става самотно да си обикалям. В събота на дневен ред ми е украсата за колата - като я направя ще ви покажа  Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 22, 2013, 17:19:58 »

хихи, помня как свекърва ми ме заплаши, че ако не му се обадя на Ангел тя ще го направи, зщото е крайно време да избереме менюто smile след като му писах на Ангел, че всичко е било страхотно, ъой каза: Ако и свекървата е доволна значи всичко е било идеално Wink искам да кажа, че е свикнал с това поведение от страна на родителите smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 22, 2013, 18:05:52 »

Преди малко от темата на рататуи се сетих, че и балони трябва да си купя...Искам зелени, но не знам от къде. Слава богу поне колата уредихме - лимузина кадилак (каквото и да значи това  Girl_hide )-подарък от дядото на милото. Кумата пък не можела да измисли какво да ни вземе и отхвърля всички мои предложения - не й е лесно  huhhuh.gif Успях вчера да си стесня колието, но се чудя сега дали искам гривна. pardon Не е лесно да си булка...
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 22, 2013, 18:17:11 »

виж какво предлагат в Балонино smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 22, 2013, 18:34:22 »

аз нашите балони ги взех от джъмбо smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 22, 2013, 19:19:39 »

Даа, тези дни ще ходя пак до джъмбо, трябва да си купя торбички за моминското парти, стелки за свода на обувките да не ми се пързалят. Значи и за балончета ще погледна.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 22, 2013, 19:32:37 »

Честита темичка, Еленичка  give_rose Нашата дата наближава и наистина постоянно изникват някакви неща, за които не съм се сетила  pardon Пожелавам ти само хубави емоции и много усмивки smile
Предложението ти е било уникално  girl_wink Браво на твоя мъж!!!
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 22, 2013, 19:53:52 »

Благодаря Mucka<3 сигурна съм, че ще си изкараме страхотен сватбен ден  yahoo
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #18 -: август 23, 2013, 01:11:39 »

Честита темичка, Ели! Успех в приготовленията! Дано поне ти да успееш, че на мен времето никак не ми стига smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 23, 2013, 05:16:19 »

Не знам как става така, хем преди 11 месеца съм го почнала и пак не стига времето...
Сега да разкажа за младоженеца - оказаха се доста трудните дрехите му. Хареса си един костюм с майка си докато аз мерех рокли, от което не останах във възторг, но какво да се прави. После обаче ризата и обувките здраво ни озориха. Обиколихме всички магазини в София за обувки за които се сетих и нищичко не ни хареса. Наложи се да направим втори тур и да вземем поне нещо дето не е ужасно, обаче 4 дни обикаляне си отидоха...За ризата обикаляхме само 1 ден -той си хареса енда във Франт, която на мен не ми хареса(беше много тънка и прозираше, а освен това беше с яка за вратовръзка, ание сме с папионка), ама все пак ви я взе (50лв), после пък отидохме в Адрюс и там му харесахме друга (100лв) и нея я взе заедно с ръкавели (30 лв). Накарах го да се върнем във Франт за да сменим първата риза за някоя не-сватбена и се сдоби с една много готина ризка на карета синьо и лилаво. За него ми остава само кърпичката за джоба на костюма и май да му дадем ризата на химическо. Харесах си третия модел на втория ред като ще се редуват синьо и зелено.


* 4828627022_64daf08532.jpg (49.22 KB, 500x257 - видяно 465 пъти.)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 23, 2013, 08:10:10 »

хих, браво на вас, добре действате. колкото то това, че дна година не ти стига, имам чувството, че колкото по-мало време имаш толкова по-бързо се справяш с нещата smile съдя по приятелки, които организираха сватбите си за 2-3 месеца
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 23, 2013, 19:18:17 »

Напълно подкрепям Шантал! И ние имахме почти година, но същинската подготовка я започнахме 2-3 месеца преди сватбата! През другото време само притеснения и нерви! По този повод една приятелка наскоро получи предложение и много се чудеше дали ще се справят с организация за 3 месеца  tease Ами само ще ви кажа че вече е по-напред от мен в подготовката, а сватбата й е почти месец след нашата  girl_wink
Еленичка, много капризен младоженец май си имаме   girl_impossible
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 23, 2013, 20:03:21 »

Даааа, хем за всичко имаме мнение, хем нищо не ни се прави smile Може евентуално за едно Джъмбо да го изнудя утре и толкоз..
Моята рокля си я взех от Асеновград - Булвеси. Без презрамки, с деколте леко като сърце, горната част е с дантела а полата е от тюл и дантелени елементи - много си я харесвам. Онзи ден и свих малко обръчите, че беше оргомна, но пък стана по-дълга. Като я пробвам с обувките ще видим как ще е, ако трябва ще я разширя колкото да не се спъвам. Отзад е с връзки на бюстието - бяха шампанско, но ги смених с кралско синя сатенена панделка - много хубаво се откроява smile. Воалът пък ми беше подарък към роклята и е на три слоя и е поръбен целия с дантела, като най-дългият е до земята. Нямам снимки още на роклята с модификациите.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 24, 2013, 12:12:43 »

Ели, браво за избора на рокля от Булвеси  Bravo И аз си взех роклята от там. Също обмислях дали да не сменя връзките с бордо, трябва да пробвам. Ти на пробата при Веси не беше ли с обувките, за да ти я направи по тях?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 24, 2013, 13:33:30 »

Ами аз като си я видях в Билвеси нямах още обувки а веднага си я купих. Тя беше по-дълга и ми я скасиха, но може би не достатъчно. Нямах проби и такива неща. А ето ми и обувчиците, бая са ми високи не знам как ще изкарам на тях.


* IMG_0949.JPG (24.5 KB, 448x336 - видяно 430 пъти.)
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 24, 2013, 13:54:53 »

Много са хубави обувките и хич не изглеждат високи smile Колко см е тока?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 24, 2013, 14:28:32 »

7-8 см, ама за хора които ходят само с маратонки си е доста.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 24, 2013, 17:50:53 »

Ели, ясно. На мен Веси понеже ми я ши роклята, понеже мострата ми беше малка, и не се сетих, чв твоята може да е готова.

А тези сандали аз ги имам в черно. Супер удобни са! Бях на сватба с тях и танцувах и нямах проблеми. Аз също в 3/4 от времето нося равни обувки. Един съвет - ако не си ги разтъпкала още си вземи спрейче и ги напръскай отпред. Мен там малко ме прежулиха.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 24, 2013, 18:21:37 »

Какво е това спрейче?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #29 -: август 24, 2013, 18:36:04 »

има го във всички супермаркети ( аз си взех от Карфур) към 5-6 лева е но действа само на естествена кожа за съжаление, но можеш да пробваш но си помисли да не си развалиш обувките. Имаш още достатъчно време разтъпкай си ги с чорапки, носи ги на работа и ще си свикнеш с тях smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 24, 2013, 18:57:48 »

Спрей за отпускане на обувки. Аз го взех от дайхман за 6лв.
Тези сандали са естеатвена кожа. На мен в магазина ми ги напръскаха 2 пъти момичетата, а аз у нас още веднъж. Спрея не е наврвдил на кожата.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 24, 2013, 19:50:27 »

И какво пръскам ги и ги нося после или сами си се отпускат? А те са ми малко широчки, да не вземат съвсем да ми захлопат ако се отпуснат  nea .
Забравих да кажа за Джъмбо - ей сега като ти четях темичката и се  GROAN - забравих за балоните....Иначе си купих торбички за моминското парти и хартия (черни и розова). Купих и няколко маскарадни маски, чашки за подаръци и още куп глупости както става всеки път. Милото беше с мен и накрая вече припадаше  funnytooth Започвам доста да се вълнувам, ама си мисля, че ми е по-интересно моминското парти отколкото сватбата, защото там не знам какво ще става.
Кумата ми обеща другата седмица да й избираме рокля и да ходим на пробна прическа. Утре може би ще има ъпдейт от ресторанта Wink
П.С. И аз съм без гащи още, как така всички ги оставяме за последно...
« Последна редакция: август 24, 2013, 19:53:39 от eleni4ka » Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 24, 2013, 20:19:48 »

В албума сложих снимки на торбичките за моминското парти и с нещата вътре в тях. На сърчицето (което се крепи на розова сламка) ще пише на всяка девойка името. Може и отзад да напиша нещо пожелателно или предизвикателно.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 24, 2013, 20:31:03 »

Съа спрейчето пръскаш и обуваш.  Но щом са ти малко широчки по-добре ги поноси навън малко и прецени. Ако те обиват някъде може да пръснеш само там. Аз мойте сватбени обувки ги носих на работа 2-3 пъти, за да се поучукат малко.
А в джъмбо винаги така става, отиваш за 1 купуваш 5  tease
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 24, 2013, 21:30:16 »

Много са сладки обувчиците! good Задължително ги разтъпчи поне няколко пъти за по няколко часа, за да не ти правят проблеми в самия ден.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 26, 2013, 17:46:35 »

мила докъде стигна? избрахте ли менюто вече?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 27, 2013, 17:09:56 »

Ох, леле време не ми остава да седна smile В неделя следобед ходихме до ресторанта - избрахме си салата и мезета асорти, поле рокфор и свински медалиони с морковчета и картофки и японска торта за десерт. Ангел е страхотен, търпелив и знае какво искаме smile След ресторанта раздавахме покани, вчера също. Направо не знам кое първо да подхвана. Всички питат какво искате за подарък, а никой не иска да ми вземе бормашина sad. Наш'те през 5 минути ми звънят с някоп нова идея. Днес трябваше да тренираме танците, но заради дъжда се провалиха нещата. В четвъртък ще пробваме пак, а в петък се надявам да ида на фризьор. По-късно ако се успокоя може пак да драсна нещо Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 27, 2013, 18:42:59 »

май и нашето месо беше такова, моркови имахме, но скартофено пюре smile японската торта не можа да я прежалиш значи Wink спокойно време има за всичко smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 29, 2013, 20:27:53 »

Момичета ужасна съм, все не остава време smile. Тези дни роднините ми вдигат кръвното. Като са решили, че трябва още хора да се канят и толкоз. Ама защо едните са поканили повече от другите, ама на тая маса Ангел е написал 9 аз мисля, че е сбъркал и са 10, ама не може ли ДЖ и фотото да са в другата зала и да им ползваме масата за още гости  GROAN star Плачещо момиче С милото само дето не сме хванали да се оженим тайно и да зарежем всички.
А сега по-веселото - днес беше първият урок по валс funnytooth Лелее колко сме зле - въртим се като пумпали бутаме се и се настъпваме, цялата съм в синки...Накрая май ще се откажа и ще си се клатим на блус... blush Треньора ни даде съвет за деня да си напръскаме отдолу обувките с лак за коса да не ни се пързалят по дансинга. Отпадна ми пробната прическа утре, дано стане другата седмица, че няма време  angry
Не мисля, че ще се организира всичко, ама както дойде smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 30, 2013, 13:07:57 »

Ели, това си е вашата сватба! Тия роднини така и не разбраха, че не трябва да дават мнение без да е поискано. Знам, че е много трудно да не им обръщаш внимание  huhhuh.gif

Представих си как танцувате и ми стана смешно. Имате още време да се научите  good
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 31, 2013, 19:21:15 »

не е сбъркал Ангел 9 и 10 са smile но ако го помолиш и двете ще станат 10 smile също така за нас размести и двете 6ци от ляво и дясно на официалната маса - вместо кръгли ги сложи квадратни!
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 31, 2013, 19:22:44 »

След 10 курса по пиротска , 1 по графа и Екзарх Йосиф се сдобихме с рокля за сестра ми(на снимката), кумата, чанта, обувки, обици и бельо  - имам си гащиии!!


* IMAG0023.jpg (37.85 KB, 255x528 - видяно 465 пъти.)
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 31, 2013, 19:24:33 »

Ама знам че не е сбъркано....родителите са сбъркани....как мойе при 115 гости да се натискат за о6те 10 и да изнудват едва ли не Ангел...Роклята на кумата:


* IMAG0024.jpg (44.88 KB, 296x584 - видяно 466 пъти.)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 02, 2013, 08:45:34 »

хихи, моята сестричка беше с подобен модел, да не кажа същия, ама в лилаво smile
остави ги родителите, не им се впрягай, Ангел много добре знае как да се оправя с тях Wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 06, 2013, 20:44:52 »

Днес ходих уж на пробна прическа, обаче не станаха нещата....фризьора ми каза, че за кока който искам ще ми трябват екстеншъни...А те ми струват колкото роклята...Много съм омърлушена...На всичкото отгоре маникюристката ми не работи вече, другата е по майчинство, третата не правела педикюр...супер късмет имам. Роклята ми е дълга, та ще трябва да ми я скъсяват, а на никого нямам вяра да го направи като хората. Една от приятелките ми няма да може да дойде на моминското парти, а другите са се изпокарали помежду си. Добре че има шоколад на тоя свят...
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 06, 2013, 20:56:07 »

Малко късно се включвам.Лики подготовки мила ели и нека всичко коета си намислила да стане lol))))
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 06, 2013, 21:00:39 »

Благодаря, Янче smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 07, 2013, 08:19:56 »

Охх еличка сега прочетах за кризата с роднините и при на P-(с ще е така майка ми постаяно си налага мнението кои да покани направо незнам до дек. как ще съм....сульо и пульо иска кани дет едно здрасти не казват а са ми роднини и ся за маса веднага ще са първи
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 08, 2013, 13:52:02 »

мила, ако КАТ Дървеница ти е удобно кажи да ти препоръчам маникюристка Wink
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 08, 2013, 14:19:28 »

Аз мога да препоръчам моята маникюристка, уникална е smile
На руски паметник е салона  good
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 08, 2013, 19:17:39 »

КАТ ми е малко далече smile Ще пробва още една тука в квартала дали работи и ако не ще се възползвам от Руския паметник smile Преди малко се обади свекървата да ме пита кога да ми запазва час за нейната маникюристка, че искала да ходим заедно...Леле ако трябва сама ще си го направя, но няма да издържа да е с мен...
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 09, 2013, 07:47:58 »

Роклите са страхотни!  good А колкото до родителите, въобще не им обръщайте внимание. Естествено, че няма нужда от повече гости, поканили сте достатъчно хора! Най-важното е вашите близки да са там, а не техни приятели и родата до 9-то коляно.  smile
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 09, 2013, 14:59:41 »

Ели, във фейсбук можеш да видиш снимки Wink Наистина е добра и не взима много пари
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 22, 2013, 10:10:19 »

Здравейте, крайно време е да дам отчет smile
Сестра ми ми уреди екстеншъни, във вторник ще ми ги сложат и ще си ги боядисам заедно с моята коса. Фризьорката на сестра ми е страхотна - даде ми под наем два екстеншъна за две седмици с опция да си ги боядисам и това само за 40 лв.  Bravo
Утре ще ходим с младоженеца до гражданското да се запишем, но понеже той е на изпит до към 3 се надявам да са отворени поне до 4.... После имаме среща с кумовете да си говорим нещо - те я организират... pardon
Купих си удобни обувки от Мат Стар - бели маратонки с цветенца и на висока подметка - само 3 см са по-ниски от официалните ми обувки. Много съм доволна, все едно за сватби са ги правили.
Сестра ми се изпусна и ми каза, че моминското ми парти ще е в Синатра. Нямам търпение мисля,  че са ми подготвили изненади smile danceg
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 26, 2013, 13:12:07 »

Здравейте - вчера ми беше моминското парти.
1.Първо ме заведоха в ресторант Fancy в лозенец - британска кухня. Бяха се събрали всички преди ние с кумата да пристигнем-взе ме с таки от нас. Имаше балони навсякъде и разхвърляни подаръци. Казах си здрасти с всички и им раздадох торбичките, които им бях приготвила - черно с розово, във всяка имаше нарисувана чаша за бяло вино като корсет и с написано името на всяка госпожица, един зелен макарон с панделка, маска според предпочитанията и розова сламка. Всички много се зарадваха, че и за тях имаше подарък. Сипаха ни винце и се чукнахме за наздраве. После всички со сложиха маските и като започна едно снимане smile Кога друг път ще се видим с маски. Беше ми смешно как почти се надпреварваха коя ще се снима с мен повече пъти и ще ми задържи по дълго вниманието. Оказа се че ще хапваме преди бара а аз не знаех и си бях хапнала вкъщи. Обаче не ме оставиха на мира-трябвало да ям-и им казах те да ми изберат нещо защото съм прекалено превъзбудена че да се концентрирам над менюто. Разказа ще е дълъг и ще направя на няколко части. Следва продължение.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #55 -: септември 26, 2013, 13:30:21 »

браво  Bravo, звучи много готино а ти ми звучиш спокойна преди големият ден! как се чувстваш, всичко готово ли е?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 26, 2013, 14:35:19 »

Много ми харесват роклите!!

страхотни спомени ще ви останат снимките с маските smile И подаръчетата звучат като да са били много стилни...smile
още малко остана. дано наиситна си спокойна! Ще видиш колко ще е хубаво в събота! smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 26, 2013, 14:50:00 »

Ами да всички ме питат как си и установявам, че съм спокойна. Въобще не се тревожа за нищо, накрая няма и да си спомням и да е имало нещо, така че защо да си давам зор smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 27, 2013, 10:01:53 »

утре е твоят ден! надявам се всичко да бъде идеално smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 28, 2013, 12:10:00 »

честито!!!!Пажелавам ви наййййй хубаво
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 28, 2013, 20:24:27 »

Честито!!! Бъдете много влюбени и щастливи  give_rose yahoo Girl_hide
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 29, 2013, 08:43:43 »

Честито smile С всяка година бъдете все по-влюбени и все по-щастливи  heart

Изглеждате страхотни, нямам търпение да видя още снимки  give_rose
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 29, 2013, 10:21:53 »

Благодаря момичета, да ви се връща - изкарах си идеално, цяла вечер ме боля устата да се усмихвам smile


* 559436_610142512371433_1217175236_n.jpg (61.34 KB, 449x672 - видяно 490 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #63 -: септември 29, 2013, 11:41:25 »

лелеее многоооо сте хубави, прическата, роклята и булката страхотни! а букета супер нестандартен и хубав! Честито! да сте живи и здрави и много щастливи  Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 29, 2013, 12:09:11 »

Честито  weddingday много хубава снимка
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 29, 2013, 18:12:35 »

честито мила smile току що видях снимките във фейса smile страхооотни сте smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 30, 2013, 08:48:50 »

Благодаря на всички, аз чакам още снимки с нетърпение...днес заминаваме на меден месец smile
Активен
cvetenceto_83
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 30, 2013, 15:16:34 »

Честито! Бъдете много щастливи и влюбени!Прекресен меден месец! И те чакаме с разказ за големия ден!  smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines