Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:52:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на evyevy - 22.09.2013  (Прочетена 21523 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 25, 2013, 08:33:32 »

Евиеви, така е...който пропуска темите ще наваксва  girl_wink Честита темичка от мен  give_rose Подкрепям мацките за избора ти относно бижута  good Давай да видим поканите! И аз съм с две леви, но успях по някакъв начин да направя нашите.....ама главно разчитах на интересния и нетрадиционен текст, а не на изработката на поканата  Xixixi Гледам че нямаш албумче....защо не си направиш за да ни покажеш рокля, така трудно намерените обувки и всичко останало  girl_wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #16 -: август 25, 2013, 08:38:50 »

всички бижута ми харесват  blush аз действай на принципа взимам всичко което ми харесва и след като бях нагримирана и с роклята реших кое ще сложа smile ако са на добра цена вземи всичко  yahoo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 25, 2013, 10:05:23 »

Страхотни бижута просто незнам как ще избираш хихиих
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 25, 2013, 20:31:02 »

Честита тема smile Радвам се, че я хванах на време smile И аз много харесвам зелени хризантеми smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 27, 2013, 18:29:20 »

Еви, извинявай че занемарих влизането в темата ти. Сега си наваксах, за бижутата аз съм за първото колие и гривната с перлите. Прецени ти кои чувстваш като своите. Хайде снабди ни с още информация за подготовката.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #20 -: август 31, 2013, 00:50:15 »

   Добре дошли на новите момичета! Отдавна не съм писала, защото интернет доставчика ни ни остави без интернет за цели 5 дни...още ми кипва кръвта, като се сетя колко неудобства ми причини...
   Седа да дам бърз отчет - поръчах си първото колие, обеците и помолих жената да ми направи гривна, като използва същите елементи като на колието, за да станат комплект. Останах очарована от желанието на американката да направи деня ми специален, дори ме попита дали разрешавам да постне гривната на сайта си, тъй като много й харесала как се е получила. Представяте ли си - според нея дизайна бил мой и тя ме пита за разрешението ми...ето така се прави бизнес, много съм доволна от отношението, ще споделя и мнението си за бижутата, като ги получа.
   Аз вече сериозно взех да се панирам, защото времето напредва, а има още толкова много неща, които трябва да се свършат. Идеите се блъскат в главата ми и не знам с коя да се захвана по-напред.
   Относно луксозните покани - споделих ги в темата за поканите. Днес приключих и с шаферските покани - утре ще ги снимам и ще ви покажа и тях да си кажете мнението.
   Какво свърших още през последните дни:
     - поръчах си булото - ще е т.нар. испанско було, с дантела по краищата, същата като на роклята, ще е 3 метра дълго;
     - поръчахме и чашите - отново с кали/калии (така и не разбрах кое е правилно lol;
     - напрвих поканите за шаферките - общо 3 на брой;
     - днес пристигнаха и платовете за шаферските рокли - в понеделник ги започват;
     - поръчах дантелени чадър и ветрило за фотосесията;
     - поръчах и зелени листенца от рози, които малката шаферка ще разпръсква при влизането ни в ресторанта;
     - половинката се захвана да майстори "дървото за пожелания" - представлява дърво и листенца, изрязани от шперплат и разположени върху коркова дъска. Гостите ще пишат с маркер върху листенцата и ще ги бодват на дъската (поставили сме карфици за забучване);
   Да ви се оплача - живея на 30км от морето, а това лято съм ходила само веднъж на плаж...не мога да намеря време и това е...ще се опитам да отида поне веднъж преди сватбата, пък да видим дали ще стане...
   Лека вечер от мен!
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 03, 2013, 17:48:00 »

Малко остана миличка. Как върви подготовката? Фото видео?
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #22 -: септември 03, 2013, 23:07:45 »

Малко остана наистина, а задачките са много smile Почти не ми остава време за форума, влизам само да хвърля по едно оченце. Много ми е интересно какво е чувството, когато сватбата мине и от супер натоварени, дните са отново спокойни, без присъщата за предсватбените дни лудница.
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 04, 2013, 08:34:17 »

при нас е винаги екшън
Едната седмица ходихме до Букурещ, предната бяхме в Несебър и се качихме на кораб The World of Residensea прекрасен е. А този седмица 6,7,8 живот и здраве сме на връх Ботев и Райското пръскало с децата. После имаме ваучер от Кумовете за почивка пак и така ....
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #24 -: септември 04, 2013, 10:34:13 »

Ехееее, та вие не сте се спрели от почивки smile Пожелавам ви да си изкарате страхотно в планината.
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 11, 2013, 08:43:46 »

привееет, привет smile текат ли приготовленията усилено? smile видях в темата на беберончето, че не си се харесала с пробните гримове... да споделя емоциите ти- и аз не се харесах... но и аз не ходя толкова силно гримирана никога и бях като с маска... huhhuh.gif дано на самия сватбен ден ни направят мн хубави smile
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 11, 2013, 18:41:23 »

разказвай къде ходи и защо не се хареса
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #27 -: септември 12, 2013, 00:16:02 »

Ох, ами опасявам се да не обидя гримьорите, защото имам много познати, които са доволни от тях. Не знам защо при мен се получи така...Няма да визирам имена, ако някой го интересува, може да пита на лични. Но ще опиша какво не харесах. Първия път не ми хареса как ми гримираха очите - изглеждаха много близо, черния молив не беше поставен подходящо за моята форма на очите. В същия ден имах рожден ден и на никого не бях казала, че ще ходя на пробен грим през деня - е, никой не можа да повярва, помислили, че сама съм се гримирала smile Да не говорим, че ми сложиха само фондютен, без основа, без пудра, въобще гримираха ме отгоре-отгоре, а ми взеха пари, като за официален грим. Долу-горе същото се случи и втория път - тук очите бяха по-добре, но бяха прекалили с бялото в основата на окото, отново без основа и пудра, но с тонове фондютен, и то какъв беше не знам, но вместо да прикрие порите, той ги подчертаваше, личеше си всяка поричка и бръчица. Отново си платих пълната цена. Видяха ме доста приятелки и с първия, и с втория грим и никоя не ме хареса. Онзи ден ходих при трето момиче, тук всичко беше нормално, но пак не е това, което очаквах, вече почвам да си мисля, че проблема е в мен, а аз искам просто почертани очи, а не гримиране на калъп. Оставам с впечатлението, че нашите гримьори гримират по един и същи тертип всяко момиче, формата на очите, лицето, тена...не се взимат предвид. Или поне аз попаднах на такива...вече не знам. Извинявам се за дългия пост, но темата ми е болна, а и прясна и още ме държи smile
Относно подготовката - младоженеца още няма нищичко, така че май никак не върви smile Утре, живот и здраве, ще му вземем всичко - набелязали сме костюм, риза, вратовръзка, обувки и колан. То май друго за него няма.
Направихме си "дървото за пожелания" - страхотно се получи, много съм доволна, пристигнаха ми обувки №2, почти приключихме с подаръците за гостите, остава само да ги украсим, взехме си чаши №2, булото, роклята -другата седмица. Остават тейбълки, етикети, номера на маси. Ооо, да се похваля, че камък ми падна от сърцето - нали имах намерение сама да си правя украсата с живи цветя, щях да ги взема на борсови цени, но последните дни ме хвана страх, че ще оплескам нещо и се отказах, намерих цветарка, която се съгласи да ми направи украсата, която не е никак малко, а и я ангажирам само 10 дни по-рано...Вече ми е малко по-спокойно, че много ги мислих тези цветя smile
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 12, 2013, 07:26:21 »

За младоженеца няма какво да се притесняваш. Трябва му само ден по Добричките магазини, има голям избор и няма нужда да ходи в друг град.
За булчинския букет много съм доволна от момиченцето на Добротица и цената за булчинският ми букет беше перфектна - 30 лв.
А за грима, аз затова не ходих сама изчаках кака  good
аз чакам снимките от фотографа още, каза че в петък ще ми даде дисковете, нямам търпение вече
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 12, 2013, 08:31:20 »

браво мила еви!!!! Готова сиииии почти, само запази спокойствие и всичко ще се нарежда!И не забравай усмихвай се!!! tease
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines