Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:04:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на evyevy - 22.09.2013  (Прочетена 21525 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« -: август 19, 2013, 12:12:34 »

Мила evyevy, дойде време и за твоята сватбена тема. Пожелавам ти да я изпълниш с много положителни емоции и разкази и да изживееш последния си месец като госпожица незабравимо. Хайде чакаме да ни направиш част от вашата връзка и подготовката за вашия сватбен ден  Good luck


* Untitled-1.jpg (35.35 KB, 413x515 - видяно 487 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1 -: август 19, 2013, 13:33:50 »

evyevy честита темичка мила smile айде и на теб дойде ред smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #2 -: август 21, 2013, 01:16:20 »

   Ехееее, tsve4e, каква прекрасна изненада! Благодаря ти! Когато за пръв път влязох във форума и открих персоналните темички, си помислих колко малко им остава на момичетата до сватбения им ден и как ли бих се чувствала аз, когато ми остава месец и когато си имам собствена темичка, в която да споделям с вас всичко, което ме вълнува. Ето, че дойде и този момент и мисля, че едва сега осъзнах колко близо е сватбата, а аз съм доникъде с приготовленията.
   Мариола, добре дошла!
   По стара традиция се предполага, че трябва да разкажа нашата история. Ние сме заедно вече повече от 14 години, надявам се да не ви отегча:
   Запознахме се малко преди Коледа на 1998г. Първоначално не ми направи добро впечатление, стори ми се надменен, мълчалив, със странно чувство за хумор (не можех да разбера кога говори сериозно и кога се шегува), въобще, всичко, което аз не съм. По принцип с приятелките вечер след училище (бях 17г, последна година в гимназията) не се прибирахме веднага, а се разхождахме или сядахме някъде за едно бързо кафе. Случи се така, че след Нова Година нямаше с кого да се мотая след училище, освен...с него, той тъкмо беше излязъл от казармата. Така всяка вечер бяхме заедно, постепенно започва да ми допада, стори ми се умен, забавен, интересен, намерихме много общи теми, разбирахме се прекрасно. Беше ми приятна компанията му, но никога не съм го приемала за нещо повече от весел събеседник и партньор за разходки, а и все още се отърсвах от предишна връзка, не търсех нова. Да, ама не. Постепенно той почна да дава признаци, че желае нещо повече, а аз се правех, че не ги разчитам. Бях объркана и не исках отново да бъда наранена. Той не ме притисна, което спечели уважението ми. И така продължихме да се срещаме като приятели, докато един ден не осъзнах, че имам чувства към него. Събрахме се в началото на април. И до днес не помня коя беше точната дата, защото двете ми най-добри приятелки си намериха приятели по същото време, датите са втори, трети и пети април, но коя на коя дата беше - никой не си спомня smile Бяхме всеки ден заедно, бяхме неразделни, докато не дойде май месец и по случай завършването бяха ни организирали екскурзия в чужбина за цели 13 дни. Никога няма да забравя чувствата, които ме заляха, когато автобуса тръгна - объркана, плачеше ми се, сърцето ми се късаше, бяхме в самото начало на връзката си, когато всичко е толкова красиво, изпълнена си с надежди, иска ти се да полетиш и се радваш на живота...Тогава, в него момент, докато той ми махаше, а аз го гледах как се смалява, осъзнах колко много го обичам и колко много ще ми липсва...а тепърва ми предстояха кандидат-студентски изпити...
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #3 -: август 21, 2013, 01:20:31 »

Улисана в спомени, не съм усетила колко късно е станало...ще продължа утре, ако на някой му се чете smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 21, 2013, 08:09:39 »

Еви, това е любимият ми момент да чета началото на връзките на всяка от нас, защото няма по-хубаво от това да си спомниш за началото на една красива любов  cray Хайде, давай още  good
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 22, 2013, 10:16:42 »

Честита темичка Еви  Wink Ще следя с интерес  give_rose

Сега тръпна в очакване за продължението на историята...
« Последна редакция: август 22, 2013, 10:19:06 от elistoilova » Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 22, 2013, 10:54:25 »

честита темичка и от мен!
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 22, 2013, 11:00:36 »

Честита темичка  give_rose give_rose айде тръпнем в очакване на историйката..... blush
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 22, 2013, 12:39:14 »

Честита темичка! Остава ти точно месец и вече ще си Госпожа. yahoo
Чакам с нетърпение продължението...
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #9 -: август 22, 2013, 21:00:05 »

    elistoilova, shantall, yana_traeva, artemida777, добре дошли в моята темичка.
    Такааа, този път по-накратко - последваха изпити във Варна, София, Търново, Свищов, учех и пътувах непрекъснато, кандидатствах с математика и английски и имах по 2 изпита във всеки град, но винаги намирахме време да се видим. По време на цялото ми 5-годишно следване бяхме всеки ден заедно, през лятото работехме по морето. Много рядко сме се разделяли за повече от ден. Преди близо 4г, за Коледа, се преместихме в нов апартамент и нещата малко по-малко следваха собствения си път. Предложението дойде на 14-ти февруари и беше голяма изненада за мен. Тъй като сме ежедневно заедно и се познаваме толкова добре, винаги съм си мислила, че ще го усетя, когато се реши, но уви...Беше много емоционално, чудихме се как да поднесем новината на родителите - те, милите, чакаха вече вест за бебе, не за сватба smile
    Това е накратко нашата история, надявам се да не съм ви отегчила smile
    Относно приготовленията за сватбата - тъй като и двамата обичаме да майсторим разни дреболийки, решихме сами да се заемем с по-голямата част от нещата, на агенция ще се доверим само за калъфите и тишлайферите по масите. Сами си направихме поканите, които вече ви показах в съответната тема, за луксозните покани ме достраша да не объркам нещо, че досега не съм правила с твърди корици. Направихме си наш дизайн и ги поръчахме, впоследствие ги дооправях, защото не ми харесаха и се получиха страхотно. Ако желаете, мога да ви ги покажа. Какво още да ви споделя - ние ще си направим свещите (т. нар. карвинг свещи), тейбълките, номерата на масите, гривничките за шаферките, бутониерите (ще бъдат от естествени цветя - топчестите зелени хризантеми), подаръчетата за гостите, както и самата украса на масите - избрали сме калии и зелени хризантеми.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #10 -: август 23, 2013, 13:20:38 »

честита темичка Еви! Колко хубава история! Това си е истинска любов, след толкова години още да са ви толкова силни чувствата е впечатляващо!  give_rose

Успех мила с всички останали задачи и чакаме още подробности по подготовката! Wink
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #11 -: август 23, 2013, 23:51:05 »

   Виви, добре си ми дошла smile
Аз днес съм доволна от свършеното - купихме 2 рокли за майка и втора рокля за мен. Вече се бях отказала, че ще си намеря, тъй като съм висока и искам да ми покрива колената и се бях насочила към шивачка. И майка много я мислех, тъй като работи много и няма никакво време за обикаляне. А и поръчахме рокля от Китай по нейните размери и получихме...чувал. Сега и с нея трябва да се занимавам да я връщам...
   Последните 2 седмици в нас беше отседнал един приятел и плануваните дреболийки останаха на заден план. Още утре се активизирам, че няма време...
   Гледам и за бижута, че нали си избрахме за тема кали и сега си търся такива. Харесах си 2 моделчета в етси, двоумя се кое да поръчам:

Към колието има и обеци: , а за гривна се колебая между: и
    Гледам и за тези изкуствени листенца от рози, както и за чадър и ветрило за фотосесията. Закъснях да поръчам от Китай, сега се мъча да намеря изгодна цена..
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #12 -: август 24, 2013, 23:09:49 »

Тук май никой не ме чете, но аз да се похваля, че си имам обувки. Писала съм, че имам голяяяямо краче и в България от години не си намирам обувки. Бели сватбени обувки, които да ми харесват и чийто ток да не е повече от 5-6см се оказаха мисия невъзможна близо 6 месеца. Един обущар се съгласи да ми ги направи по поръчка, като не ми остави почти никакъв избор как да изглеждат - каза ми как може да ги направи и това е. Съгласих се, тъй като нямах избор, но не разчитах много на тях, продължих да си търся. Вчера пристигнаха след едномесечна одисея и...стават ми и ми харесват. Не съм влюбена в тях, но в моя случай трябва да съм благодарна, че ги имам. Все пак, ако излезе нещо друго, тези ще ги оставя за резервни smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #13 -: август 24, 2013, 23:20:24 »

Evy, чак сега виждам темичката, но тези дни не ми остава много време да огрея навсякъде и предварително се извинявам!

Първото колие ми харесва повече от второто, както и първата гривничка. Пак зависи да не би да ти е много богата роклята според мен, защото ще се "бие" с колието.

Покажи обувките, заинтригувана съм smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #14 -: август 25, 2013, 07:43:04 »

Еvy и аз май съм пропуснала да видя твоята темичка blush Нека да ти е честита и да я изпълниш с много прекрасни,емоционални и изпълнени с много любов разкази! give_rose
На мен много ми хареса първото колие в съчетание с обеците и първата гривничка good
Заинтригува ме и поканите,които сте успели сами да си сътворите и ще се радвам,ако ги покажеш girl_wink Аз съм малко "вързана" в ръцете и много се възхищавам на такива сръчни хора като вас Girl_hide
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines