Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:16:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на слънчеви забавления - 19.08-25.08.2013  (Прочетена 21466 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 21, 2013, 09:30:15 »

Свекърва, да ти е жива и здрава малката невъзвръщаема инвестиция! И дано да се лъжеш и да стане възвръщаема Wink
И тук да кажа благодарим за пожеланията - да ви се връщат на всички поне двойно girl_wink Прекарахме си страхотна вечер heart Продължихме традицията "Преди 2 години по това време ... " и ни заляха куп мили спомени heart
Днес много ме сърбят ръцете да чистя и прибирам и съм в голяма дилема, защото и книгите ми за четене вече попривършиха и съвсем не ме свърта pardon
Вие с какво ще с е похвалите/оплачете?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #31 -: август 21, 2013, 09:47:58 »

svekarva да ти е жив и здрав рожденика и да те слуша много smile yahoo

Муунче аз забравих май ония ден да ви честитя годишнина да сте и вие много щастливи и обичани и да се радвате на малкото човече ккоето скоро ще бъде с вас  give_rose heart

айде бегам аз че ми идват клиенти на посещение Хамериканци smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: август 21, 2013, 09:56:24 »


Днес много ме сърбят ръцете да чистя и прибирам и съм в голяма дилема, защото и книгите ми за четене вече попривършиха и съвсем не ме свърта pardon

То и мен ме сърбят, ама за да ти дърпам ушите! Стой си мирно, обеща да слушаш докторите beating
Гледай през терасата и се радвай на спокойствието, което съвсем скоро няма да имаш Wink. Хихи, защо не опиташ да плетеш или да шиеш гоблени? Сериозно, мен плетенето много ме успокояваше....
Благодаря за пожеланията по повод РД-то на малкия, дано се случат  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 21, 2013, 11:04:42 »

Дам, щом съм обещала, значи ще и си спазя обещанието (аз затова рядко обещавам blum Wink )

То и мен ме сърбят, ама за да ти дърпам ушите! Стой си мирно, обеща да слушаш докторите beating
Хехе знаех си аз, че затова ще те засърбят ръцете blum

Хихи, защо не опиташ да плетеш или да шиеш гоблени? Сериозно, мен плетенето много ме успокояваше....

Мен такива неща не могат да ме успокоят, напротив - изнервят ме. Такива пипкави работи направо ме подлудяват werewolf
Забравих да ви кажа, че вчера бях на преглед - малкото ни момченце е пораснало и вече е килограм и половина yahoo И акушерката и доктора казаха, че сме супер, само дето тая плацента явно няма да се вдигне, но ще видим какво ще правим, има още малко време до термина smile Как бързо минава това време girl_impossible
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 21, 2013, 17:07:20 »

няма да има море тази година..  l_bye_girl
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 22, 2013, 09:34:33 »

Привет! girl_wink
Днес е предпоследния работен ден за работещите smile Въпреки, че не съм на работа, чакам края на тази работна седмица с нетърпение, защото моето момче ще е в отпуска другата седмица danceg Хем я чакаме с нетърпение, хем ни е малко странно, защото за първи път нямаме запланувана почивка нанякъде crazy Сигурна съм обаче, че ще си прекараме страхотно danceg
А вие? Закусвахте ли вече?
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 22, 2013, 10:23:22 »

Здравейте и от мен!

Муунче, ние също нямаме запланувана почивка тази година. Това ми е първото лято, в което не работя. Така му се бях навила миналата година да се понаходим, ама на... йок cray Надявам се догодина живот и здраве ще почиваме вече трима Wink
За закуската, не питай. Събуждам се освирепяла от глад и докато не закуся подобаващо не мога да си намеря място diner
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: август 22, 2013, 11:05:12 »

Днес хич не съм във форма.  sad Нервите ми са опънати до крайност и ще бия някой. Най- лошото е, че причина за това е майка ми. Чувствам се виновна, че изпитвам такива чувства, но не искам да съм ДлЪЖНА да правя неща, които не ми се иска да правя. Надявам се да ми мине, не се понасям. Вече обаче не мога да махна с ръка и да кажа "после ще му мисля"...
Вчера след работа се срещнах с моя стара приятелка, която е омъжена в чужбина и се връща тук само за лятна ваканция. Тази година е с дъщеря си и внучка си. Прекрасно детенце heart heart *INLOVE*Как ги възпитават там децата, дали и защото майката /дъщерята на приятелката/ е половин германка, но просто не е като нашите. В момента и никнат зъбки и казват, че е малко кисела тези дни. Това обаче не и попречи да се усмихва и да се закача с всички, да пее и да се върти в количката и да се забавлява сама. Не гъкна, не ревна, не се нацупи. По едно време си изпроси хляб от една майка с детенце, дадоха и коричка и все едно я нямаше. Веднага ме хареса и доста поскача в скута ми, мнооого внимателно ми опипа очите с пръстче и ми разгледа обеците. Много обичам чужди деца, ей така, да им се порадвам за час два, направо ми пълнят сърцето. Ето да видите колко е красива, дори и когато е омазана с хляб и си чеше подутите венци. И комарите са я харесали cray


* IMG_0885.jpg (65.98 KB, 591x444 - видяно 283 пъти.)
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 22, 2013, 11:10:33 »

Браво на гладните сутрин. Аз се тъпчех на сила, че нищо не ми се ядеше.
Свеки...то си е до дете, не до възпитание!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 22, 2013, 11:53:36 »

до дете и до възпитание, ама рядко съчетание хахахах.
страхотна сладурка е.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: август 22, 2013, 12:21:26 »

до дете и до възпитание, ама рядко съчетание хахахах.
Така е, дано имам късмет с внуците Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 22, 2013, 14:42:15 »

Ние нали имаме роднини в Норвегия - тази година като дойдоха щерка им беше станала повече от лигава angry Казаха, че имало глоби, ако видят някой родител по улицата да се кара на детето си crazy и тяхната щерка на година и половина ги подлудява тотално. Просто коренна разлика между миналата и тази година nea

Много обичам чужди деца, ей така, да им се порадвам за час два, направо ми пълнят сърцето.
Ще те взимам догодина тук при нас - хем да му се радваш, хем ще си и на море Wink

Ем, страшна червенокоса русалка си станала spiteful photograph
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 22, 2013, 16:53:49 »

оф не понасям лигни. ние не сме възпитавани така и  затова не свиквам с новата мода на либерализъм, дето тече в момента. ма който както иска да ги гледа, техна си работа, в крайна сметка де.
Муун, завиждаш ми знам аз  sarcastic gape
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: август 22, 2013, 17:27:52 »

Аз чак на домашния компютър видях новия аватар с русалката. Хехе, извъртях целия Фб да гледам дали Ем не си е боядисала косата червена Wink.
Да ви кажа, по едно време съдиха и д-р Спок, че заради него американската нация имала лошаво поколение, възпитавано по методите му. Кой знае кога ще скочат и европейците и какво още ще измислят, че е пагубно и грешно. Едно обаче е ясно - децата се откъсват от семействата си и търсят среда, различна от кръвното родство. Потенциалът на възрастните хора не се използва, дори се смята, че се "месят" и "пречат". Пък всички ние обичаме бабите  и дядовците си........
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 22, 2013, 17:36:05 »

мен ме гледаха баба и дядо лятото и на всеки първи учебен ден , всеки изпит като дете, дядо ми е бил до мен. чакал ме е отвън. сега е един сенилен досаден старец, но стискам зъби, защото си спомням как стоеше до мен в снега на спирката, за да ме води по разни уроци. без да гъкне.
уважавам ги много, но за някои неща имаха и тогава много остарели разбирания. Или изкривени заради войната. Но ме научиха на едно- едно дете трябва да му показваш че го обичаш и че му се радваш. Да знае че е искано и желано. А не просто възпитавано и развивано.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines