Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:57:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на слънчеви забавления - 19.08-25.08.2013  (Прочетена 21460 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 19, 2013, 12:19:08 »

Пънки и мен ме разхили с този тебешир.Ама настърган ли беше бе човек хахахахаха?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 19, 2013, 12:23:46 »

Не! Ама го бях изпрала с мешката и беше натрошен.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 19, 2013, 12:27:56 »

Не! Ама го бях изпрала с мешката и беше натрошен.
ахахахххахаххахахаах  неееееееее
е това ще го разказвам днеска на мъжа ми!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #18 -: август 19, 2013, 13:58:19 »

mariola85, съсипа ме с тази тема за рожден ден  laugh На твоя мъж намери ли му поне голям ланец - дебел, грозен и много лъскав? А ти вземи си обуй обувки с платформа и масивен ток, с който да може да мачкаш фейс контрола. Да не забравите и слънчевите очила - изключително важен аксесоар за нощни заведения  dirol
punk_girl123, къде го намери тоя тебешир  tease Че чак даже да го и изпереш!?!?
Ех, къде ли е Коледа! И ние с мъжа ми за нея се подсещаме. Не за друго, ама малкото зверче вече ще се е родило, ще се е поосаферило и ще може да го разнасяме насам-натам. Толкова ми липсват по-дългите пътувания cray Но... още малко и ще разнасяме ревящата кошница.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 19, 2013, 15:22:45 »

След тежкия робатен ден, хапнах рибена супа и сладоледец и се мотнах по магазините, нищо не си харесах; Сега слушам музика smile вечерта сме на Джъмбо да видим какво има там;   smile smile
За децата няма спор наистина, няма нужда някой да ме убеждава, отдавна съм го разбрала колко хубаво нещо са, особено плод на любовта, сега и оценявам страшно много това което са направили и правят родителите ми за мен; За това и записах второто висше, за да мога да работя по-малко часове, но с по-хубава заплата; Но всяко нещо с времето си, скоро се надявам да се похвалим и ние - за сега има и др неща като план, пък когато стане, тогава-само да сме здрави; не мисля и да протакваме мн време разбира се, гледам някои мои познати още хич не им е дошло времето и мисълта ... а годините са дошли ; но всеки решава;
али, надявам се че ще съм добра леля, мисля че вече съм готова за това, чувствам го със сърцето си, а на него много вярвам и винаги е било право;  heart
свекърва, разсмя ме  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: август 19, 2013, 16:06:42 »

Мариолка, аз тебе как те изпуснах за снаха Wink, всичко знаеш и чуваш Bravo. Да, така е и при нас с пътуването и чистенето. Той още не беше тръгнал, когато започнах да разчиствам. Просто се налагаше, защото се беше загубил подът на стаята Wink, пък трябваше да се стяга багаж. То може и като антиреклама да е, ама като си дойде тук "детенцето" и така го домързява да си прибира нещата, че думи нямам....Ама ме успокоява, че когато и таванът на стаята се загубел, щял да почне да прибира.
Хич няма да чакаме за братовчедката да завърши, че да го запознаваме. Ще вземе да я грабне някой и ходи я търси после...
Пънки, едно време се носеше мода, че трябва да се яде тебешир, че да можеш да вдигнеш температура и да ти дадат болничен. Моят, въпросен по- малък син, да вземе, че да яде тебешир заради някаква тренировка, че не го пускали от училище. Пък после и на лекар отишъл, че си и казал, че ял тебешир...Ама най- лошото било, че си оставил малко в джоба, за доказателство, ама разтрошен. Та и той ми е създавал куп нерви и изненади Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #21 -: август 19, 2013, 19:38:23 »

еее svekarva щяхме да сме такъв тандем smile снаха и свекърва smile да пишем по цял ден във форума аххах. И ние като се прибираме при нашите оставяме с дни стаята разхвърляна, че не си ни да си разпаковаш багажа ни да го прибереш smile ама за това сте мамите smile

Alichka уредили сме се с пръстени ланци абе ще блестим от кич smile виж но за очилата не се бях сетила. трябва да мина до китайския мол да си намера със лъскавко и златничко някъкви че моите са много модерни Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: август 20, 2013, 08:47:40 »

Доро утро!
Сетих се за още един абсурд от 90-те. Мъжете ходеха с бели чорапи angry. Черен костюм, бяла риза, черни обувки, но.......бели чорапи. Че и моят ходеше така и трябваше вечно да ги топя в белина от черната боя на обувките Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #23 -: август 20, 2013, 09:20:23 »

Добро утро smile ей svekarva това е класика в жанра ще го спазим ежстествено smile

всички сме се заредили с яко кичозни вещи ще има смях smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 20, 2013, 09:39:27 »

Мариолка, заинтригува ни с темата на партито. После чакаме снимки да се посмеем малко на ваш гръб blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 20, 2013, 10:14:55 »

Добро утро
желая ви хубав и слънчев ден  give_rose


Вчера си открих стъкленичките в Джъмбо, за жалост нямах време да разгледам много, но като имам пак ще ида; малко по малко намаляват задачките  smile smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 20, 2013, 11:53:00 »

Здравейте, сладурки
Днес е много специален ден за нас - точно преди 2 години станахме семейство, а преди една сляхме душите си в една и пред Бог heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: август 20, 2013, 12:22:02 »

m0onlight, честита ви годишнина  give_rose Да сте живи и здрави и да се радвате на малкия юнак!

svekarva, по повод белите чорапи се сетих вчера колко ядосана беше моята свекърва. Пуснала тя бяло памучно пране, ама кой да види, че някак си едни черни чорапи били вече в пералнята  diablo Жалваше ми се по телефона, ама после я изби на смях  Wink

Мариолка, и аз се нареждам за снимки badgirl Определено ще е запомнящо се събитие!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 20, 2013, 14:22:05 »

Ей добра тема сте подхванали стил Майкъл Джексън smile хихихих
Муунче честита ви годишнина, да сте все пака влюбени и отдадени един на друг, а след още малко време и на малкото човече smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: август 21, 2013, 07:45:08 »

Добро утро!
Да почерпя, че си имам юбилярче на 25! Да ми е жив и здрав малкият голям син, както лесно се роди, така да му е лесна и ползотворна годината. Понеже не обича торти, плодове и въобще храна за истинската храна, минаваме директно на кюфтета с млечна салата. Wink


* kufteta-s-397aa0ba.jpg (59.62 KB, 660x356 - видяно 244 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines