Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:34:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на слънчеви забавления - 19.08-25.08.2013  (Прочетена 21465 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: август 19, 2013, 06:15:57 »

Привет!  smile Днес съм първа смяна на работа, едва станах, но няма как -още четири дни работни, много се радвам, а милото ще ме води вечерта на пазар и на Джъмбо - кефче; РД мина супер, на вилата на терасата, събрахме се и бе много приятно  yahoo
Кака и бебка растат с всяка секунда, заформило се е едно хубаво коремченце, пу пу -нямам търпение вече;  smile
Вече имам и шампанско бутилка, която трябва да украся  smile Купих си едни нови обички и се фръцкам на работа с тях  heart
Хубав ден и слънчеви мигове!  smile

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 19, 2013, 08:07:34 »

Erza те децата са огромно щестие! Може човек да си е мислил, че е щастлив преди това, но като ти се роди и всичко се променя. Ще видиш като дойде малкия човек, колко радост ще донесе!
Пък и вие с мъжо може да се замислите! Верно е, че сте малки, но пък за щастието няма възраст!  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #2 -: август 19, 2013, 08:42:07 »

Добро утро!
_Ezra_, тези дни обикалях всевъзможни бебешки магазини, включително и в Джъмбо. Ти нали търсеше от тези стъклени вази, като сфери? Е, там има! Поне в пловдивското...
А за децата - няма спор! Едва ли има нещо по-хубаво от това! Обиколката ни по-магазините беше с моите родители и мъжа ми! Как се бяха вдетенили самоооо... Чувствах се като с деца на баня  tease Чак от време на време ми се налагаше да ги вкарам в правия път  beating girl_wink
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 19, 2013, 09:01:36 »

Добро утро!

На мен Джъмбо ми е слабост от както живеехме в Гърция с милото. Сега много рядко се озовавам там, поради простата причина, че ми е много далеч. Определено ще намина, но чакам да се поразхлади малко времето, че с тоя тумбак повече се търкалям, отколкото да вървя.
Езра, хубаво е очакването на едно такова събитие. Ще си една прекрасна леля good
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 19, 2013, 10:51:47 »

Наистина не разбирам ..какво представлява тази тема..?  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: август 19, 2013, 11:09:44 »

Привет, дами, булки и пенсионирани булки!
Днес си заминава малката инвестиция и  cray. Гледам към Коледа, когато пак може някой да си дойде. Днес му прибирам завивките да ги пера и по навик си заврях носа във възглавницата му.....Изобщо не мирише на моето си дете, а на някаква посташка сладникава женска миризма.  }:->Ей, викам си, коя ли е тази, дето му се е вряла и го е размирисала на прост, евтин парфюм....Как не си намери някоя свястна....и все в този дух. После случайно видях едно шишенце със спрей против комари и си спомних, че се оплакваше, че го хапели и по главата.  funnytooth Щах да падна от смях. Нашият явно се е нафъшкал където му падне, а аз реших, че си е хванал мома. Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #6 -: август 19, 2013, 11:14:14 »

добър ден на всички smile

Езра да ти е жив и здрав рожденника и много да те слушка smile

Ние в събота също ходихме на рожден ден в едно ново заведение ( One More Kino) напихме се та две не виждахме smile сега пък в събота сме на тематичен рожден ден, на кума и кумата, не припадайте но темата е "Мутренските времена на 90те" и съответно трябва да сме облечени в тзои стил  crazy. взех на заем една тигрова пола от една колежка и нагоре ще съм с кожен корсет. ще наблегна на тъмно червено червило с черен молив очертани устни, а мъжа ми ще е в официялния си анцуг и официални обувки  DANCE сега една приятелка ми изпрати нейната придобивка за 12 лв леопардова рокличка. Ще има face control на вратата и е задължително обличането в този стил. добре че заведението е в краен квартал и няма да ни вижда цяла София.  

misspanda това е седмична клюкарска темичка, създава се всяка седмица и всеки си говори за какво му хрумне smile

svekarva лек път на малката инвестиция, аз ще го чакам да завърши и да се върне следващия път да го уредим за братовчедката smile ( аз знам че не се чисти след като някой тръгне на път, чака се да пристигне и чак тогава се пере и мете, майка ми ми е казвала че все едно пожелаваш никога да не се върне, не знам дали тук го имате това ?)
« Последна редакция: август 19, 2013, 11:16:43 от mariola85 » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 19, 2013, 11:28:09 »

Свекърва ,чета те и трупам опит,честно:).Много мило разказано това с подушването.Всички сме такива ,ама никой не си го признава.

Хайде хубава седмичка от мен
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 19, 2013, 11:35:17 »

svekarva ти угодия нямаш! Хем му търсиш мома, хем пък и по парфюма я избираш! blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 19, 2013, 11:38:22 »

Е,Пънки ти пък що да отива "зян" детето за някоя евтина мома.Всеки син на майка си трябва да си има мома от сой smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 19, 2013, 11:40:08 »

 smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: август 19, 2013, 11:56:51 »

абе права си е жената трябва да е прилична кандидат снахата smile.

Моята свеки вчера ми изтреля че не е харесала "кандидат снахата" на девера че е дошла на първа среща с тях с мръсни маратонки и видими татуировки по гърба и рацете, така че тези неща прават впечатление  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 19, 2013, 12:00:22 »

абе права си е жената трябва да е прилична кандидат снахата smile.

Моята свеки вчера ми изтреля че не е харесала "кандидат снахата" на девера че е дошла на първа среща с тях с мръсни маратонки и видими татуировки по гърба и рацете, така че тези неща прават впечатление  girl_wink
О,разбира се ,че правят.Особено на една майка.Пък и нали знаеш "по дрехите посрещат........"
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 19, 2013, 12:12:50 »

Фиби така си е! Но аз съм била толкова потърпевша от тази максима, че за нищо на света няма да я прилагам.
Като ученичка и студентка носех типичните метълски дрехи, мазна коса и тежък грим! Няма да ви казвам колко проверки за наркотици са ми правили по гарата, щото изглеждам подозрителна. Даже веднъж се заяждаха за един тебешир!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 19, 2013, 12:17:56 »

само пънк може да ме развесели така.
Тебешир хахахаха
Свекс, с тоя парфюм за комари ме уби. кефиш на макс  Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 19, 2013, 12:19:08 »

Пънки и мен ме разхили с този тебешир.Ама настърган ли беше бе човек хахахахаха?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 19, 2013, 12:23:46 »

Не! Ама го бях изпрала с мешката и беше натрошен.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 19, 2013, 12:27:56 »

Не! Ама го бях изпрала с мешката и беше натрошен.
ахахахххахаххахахаах  неееееееее
е това ще го разказвам днеска на мъжа ми!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #18 -: август 19, 2013, 13:58:19 »

mariola85, съсипа ме с тази тема за рожден ден  laugh На твоя мъж намери ли му поне голям ланец - дебел, грозен и много лъскав? А ти вземи си обуй обувки с платформа и масивен ток, с който да може да мачкаш фейс контрола. Да не забравите и слънчевите очила - изключително важен аксесоар за нощни заведения  dirol
punk_girl123, къде го намери тоя тебешир  tease Че чак даже да го и изпереш!?!?
Ех, къде ли е Коледа! И ние с мъжа ми за нея се подсещаме. Не за друго, ама малкото зверче вече ще се е родило, ще се е поосаферило и ще може да го разнасяме насам-натам. Толкова ми липсват по-дългите пътувания cray Но... още малко и ще разнасяме ревящата кошница.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 19, 2013, 15:22:45 »

След тежкия робатен ден, хапнах рибена супа и сладоледец и се мотнах по магазините, нищо не си харесах; Сега слушам музика smile вечерта сме на Джъмбо да видим какво има там;   smile smile
За децата няма спор наистина, няма нужда някой да ме убеждава, отдавна съм го разбрала колко хубаво нещо са, особено плод на любовта, сега и оценявам страшно много това което са направили и правят родителите ми за мен; За това и записах второто висше, за да мога да работя по-малко часове, но с по-хубава заплата; Но всяко нещо с времето си, скоро се надявам да се похвалим и ние - за сега има и др неща като план, пък когато стане, тогава-само да сме здрави; не мисля и да протакваме мн време разбира се, гледам някои мои познати още хич не им е дошло времето и мисълта ... а годините са дошли ; но всеки решава;
али, надявам се че ще съм добра леля, мисля че вече съм готова за това, чувствам го със сърцето си, а на него много вярвам и винаги е било право;  heart
свекърва, разсмя ме  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: август 19, 2013, 16:06:42 »

Мариолка, аз тебе как те изпуснах за снаха Wink, всичко знаеш и чуваш Bravo. Да, така е и при нас с пътуването и чистенето. Той още не беше тръгнал, когато започнах да разчиствам. Просто се налагаше, защото се беше загубил подът на стаята Wink, пък трябваше да се стяга багаж. То може и като антиреклама да е, ама като си дойде тук "детенцето" и така го домързява да си прибира нещата, че думи нямам....Ама ме успокоява, че когато и таванът на стаята се загубел, щял да почне да прибира.
Хич няма да чакаме за братовчедката да завърши, че да го запознаваме. Ще вземе да я грабне някой и ходи я търси после...
Пънки, едно време се носеше мода, че трябва да се яде тебешир, че да можеш да вдигнеш температура и да ти дадат болничен. Моят, въпросен по- малък син, да вземе, че да яде тебешир заради някаква тренировка, че не го пускали от училище. Пък после и на лекар отишъл, че си и казал, че ял тебешир...Ама най- лошото било, че си оставил малко в джоба, за доказателство, ама разтрошен. Та и той ми е създавал куп нерви и изненади Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #21 -: август 19, 2013, 19:38:23 »

еее svekarva щяхме да сме такъв тандем smile снаха и свекърва smile да пишем по цял ден във форума аххах. И ние като се прибираме при нашите оставяме с дни стаята разхвърляна, че не си ни да си разпаковаш багажа ни да го прибереш smile ама за това сте мамите smile

Alichka уредили сме се с пръстени ланци абе ще блестим от кич smile виж но за очилата не се бях сетила. трябва да мина до китайския мол да си намера със лъскавко и златничко някъкви че моите са много модерни Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: август 20, 2013, 08:47:40 »

Доро утро!
Сетих се за още един абсурд от 90-те. Мъжете ходеха с бели чорапи angry. Черен костюм, бяла риза, черни обувки, но.......бели чорапи. Че и моят ходеше така и трябваше вечно да ги топя в белина от черната боя на обувките Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #23 -: август 20, 2013, 09:20:23 »

Добро утро smile ей svekarva това е класика в жанра ще го спазим ежстествено smile

всички сме се заредили с яко кичозни вещи ще има смях smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 20, 2013, 09:39:27 »

Мариолка, заинтригува ни с темата на партито. После чакаме снимки да се посмеем малко на ваш гръб blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 20, 2013, 10:14:55 »

Добро утро
желая ви хубав и слънчев ден  give_rose


Вчера си открих стъкленичките в Джъмбо, за жалост нямах време да разгледам много, но като имам пак ще ида; малко по малко намаляват задачките  smile smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 20, 2013, 11:53:00 »

Здравейте, сладурки
Днес е много специален ден за нас - точно преди 2 години станахме семейство, а преди една сляхме душите си в една и пред Бог heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: август 20, 2013, 12:22:02 »

m0onlight, честита ви годишнина  give_rose Да сте живи и здрави и да се радвате на малкия юнак!

svekarva, по повод белите чорапи се сетих вчера колко ядосана беше моята свекърва. Пуснала тя бяло памучно пране, ама кой да види, че някак си едни черни чорапи били вече в пералнята  diablo Жалваше ми се по телефона, ама после я изби на смях  Wink

Мариолка, и аз се нареждам за снимки badgirl Определено ще е запомнящо се събитие!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 20, 2013, 14:22:05 »

Ей добра тема сте подхванали стил Майкъл Джексън smile хихихих
Муунче честита ви годишнина, да сте все пака влюбени и отдадени един на друг, а след още малко време и на малкото човече smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: август 21, 2013, 07:45:08 »

Добро утро!
Да почерпя, че си имам юбилярче на 25! Да ми е жив и здрав малкият голям син, както лесно се роди, така да му е лесна и ползотворна годината. Понеже не обича торти, плодове и въобще храна за истинската храна, минаваме директно на кюфтета с млечна салата. Wink


* kufteta-s-397aa0ba.jpg (59.62 KB, 660x356 - видяно 244 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 21, 2013, 09:30:15 »

Свекърва, да ти е жива и здрава малката невъзвръщаема инвестиция! И дано да се лъжеш и да стане възвръщаема Wink
И тук да кажа благодарим за пожеланията - да ви се връщат на всички поне двойно girl_wink Прекарахме си страхотна вечер heart Продължихме традицията "Преди 2 години по това време ... " и ни заляха куп мили спомени heart
Днес много ме сърбят ръцете да чистя и прибирам и съм в голяма дилема, защото и книгите ми за четене вече попривършиха и съвсем не ме свърта pardon
Вие с какво ще с е похвалите/оплачете?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #31 -: август 21, 2013, 09:47:58 »

svekarva да ти е жив и здрав рожденика и да те слуша много smile yahoo

Муунче аз забравих май ония ден да ви честитя годишнина да сте и вие много щастливи и обичани и да се радвате на малкото човече ккоето скоро ще бъде с вас  give_rose heart

айде бегам аз че ми идват клиенти на посещение Хамериканци smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: август 21, 2013, 09:56:24 »


Днес много ме сърбят ръцете да чистя и прибирам и съм в голяма дилема, защото и книгите ми за четене вече попривършиха и съвсем не ме свърта pardon

То и мен ме сърбят, ама за да ти дърпам ушите! Стой си мирно, обеща да слушаш докторите beating
Гледай през терасата и се радвай на спокойствието, което съвсем скоро няма да имаш Wink. Хихи, защо не опиташ да плетеш или да шиеш гоблени? Сериозно, мен плетенето много ме успокояваше....
Благодаря за пожеланията по повод РД-то на малкия, дано се случат  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 21, 2013, 11:04:42 »

Дам, щом съм обещала, значи ще и си спазя обещанието (аз затова рядко обещавам blum Wink )

То и мен ме сърбят, ама за да ти дърпам ушите! Стой си мирно, обеща да слушаш докторите beating
Хехе знаех си аз, че затова ще те засърбят ръцете blum

Хихи, защо не опиташ да плетеш или да шиеш гоблени? Сериозно, мен плетенето много ме успокояваше....

Мен такива неща не могат да ме успокоят, напротив - изнервят ме. Такива пипкави работи направо ме подлудяват werewolf
Забравих да ви кажа, че вчера бях на преглед - малкото ни момченце е пораснало и вече е килограм и половина yahoo И акушерката и доктора казаха, че сме супер, само дето тая плацента явно няма да се вдигне, но ще видим какво ще правим, има още малко време до термина smile Как бързо минава това време girl_impossible
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 21, 2013, 17:07:20 »

няма да има море тази година..  l_bye_girl
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 22, 2013, 09:34:33 »

Привет! girl_wink
Днес е предпоследния работен ден за работещите smile Въпреки, че не съм на работа, чакам края на тази работна седмица с нетърпение, защото моето момче ще е в отпуска другата седмица danceg Хем я чакаме с нетърпение, хем ни е малко странно, защото за първи път нямаме запланувана почивка нанякъде crazy Сигурна съм обаче, че ще си прекараме страхотно danceg
А вие? Закусвахте ли вече?
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 22, 2013, 10:23:22 »

Здравейте и от мен!

Муунче, ние също нямаме запланувана почивка тази година. Това ми е първото лято, в което не работя. Така му се бях навила миналата година да се понаходим, ама на... йок cray Надявам се догодина живот и здраве ще почиваме вече трима Wink
За закуската, не питай. Събуждам се освирепяла от глад и докато не закуся подобаващо не мога да си намеря място diner
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: август 22, 2013, 11:05:12 »

Днес хич не съм във форма.  sad Нервите ми са опънати до крайност и ще бия някой. Най- лошото е, че причина за това е майка ми. Чувствам се виновна, че изпитвам такива чувства, но не искам да съм ДлЪЖНА да правя неща, които не ми се иска да правя. Надявам се да ми мине, не се понасям. Вече обаче не мога да махна с ръка и да кажа "после ще му мисля"...
Вчера след работа се срещнах с моя стара приятелка, която е омъжена в чужбина и се връща тук само за лятна ваканция. Тази година е с дъщеря си и внучка си. Прекрасно детенце heart heart *INLOVE*Как ги възпитават там децата, дали и защото майката /дъщерята на приятелката/ е половин германка, но просто не е като нашите. В момента и никнат зъбки и казват, че е малко кисела тези дни. Това обаче не и попречи да се усмихва и да се закача с всички, да пее и да се върти в количката и да се забавлява сама. Не гъкна, не ревна, не се нацупи. По едно време си изпроси хляб от една майка с детенце, дадоха и коричка и все едно я нямаше. Веднага ме хареса и доста поскача в скута ми, мнооого внимателно ми опипа очите с пръстче и ми разгледа обеците. Много обичам чужди деца, ей така, да им се порадвам за час два, направо ми пълнят сърцето. Ето да видите колко е красива, дори и когато е омазана с хляб и си чеше подутите венци. И комарите са я харесали cray


* IMG_0885.jpg (65.98 KB, 591x444 - видяно 283 пъти.)
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 22, 2013, 11:10:33 »

Браво на гладните сутрин. Аз се тъпчех на сила, че нищо не ми се ядеше.
Свеки...то си е до дете, не до възпитание!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 22, 2013, 11:53:36 »

до дете и до възпитание, ама рядко съчетание хахахах.
страхотна сладурка е.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: август 22, 2013, 12:21:26 »

до дете и до възпитание, ама рядко съчетание хахахах.
Така е, дано имам късмет с внуците Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 22, 2013, 14:42:15 »

Ние нали имаме роднини в Норвегия - тази година като дойдоха щерка им беше станала повече от лигава angry Казаха, че имало глоби, ако видят някой родител по улицата да се кара на детето си crazy и тяхната щерка на година и половина ги подлудява тотално. Просто коренна разлика между миналата и тази година nea

Много обичам чужди деца, ей така, да им се порадвам за час два, направо ми пълнят сърцето.
Ще те взимам догодина тук при нас - хем да му се радваш, хем ще си и на море Wink

Ем, страшна червенокоса русалка си станала spiteful photograph
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 22, 2013, 16:53:49 »

оф не понасям лигни. ние не сме възпитавани така и  затова не свиквам с новата мода на либерализъм, дето тече в момента. ма който както иска да ги гледа, техна си работа, в крайна сметка де.
Муун, завиждаш ми знам аз  sarcastic gape
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: август 22, 2013, 17:27:52 »

Аз чак на домашния компютър видях новия аватар с русалката. Хехе, извъртях целия Фб да гледам дали Ем не си е боядисала косата червена Wink.
Да ви кажа, по едно време съдиха и д-р Спок, че заради него американската нация имала лошаво поколение, възпитавано по методите му. Кой знае кога ще скочат и европейците и какво още ще измислят, че е пагубно и грешно. Едно обаче е ясно - децата се откъсват от семействата си и търсят среда, различна от кръвното родство. Потенциалът на възрастните хора не се използва, дори се смята, че се "месят" и "пречат". Пък всички ние обичаме бабите  и дядовците си........
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 22, 2013, 17:36:05 »

мен ме гледаха баба и дядо лятото и на всеки първи учебен ден , всеки изпит като дете, дядо ми е бил до мен. чакал ме е отвън. сега е един сенилен досаден старец, но стискам зъби, защото си спомням как стоеше до мен в снега на спирката, за да ме води по разни уроци. без да гъкне.
уважавам ги много, но за някои неща имаха и тогава много остарели разбирания. Или изкривени заради войната. Но ме научиха на едно- едно дете трябва да му показваш че го обичаш и че му се радваш. Да знае че е искано и желано. А не просто възпитавано и развивано.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 22, 2013, 17:38:23 »

Свекс, постригах се доста, на каре, но червена няма да ми отива. Иначе мислех да си сложа розов или лилав кичур, ама следващия месец ще е. blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 23, 2013, 07:46:11 »

Добро утро!
поднасям ви вкусна закуска и кафе


вчера ми бе последния работен ден, вече стягам багажа и утре по това време ще сме на Егейско море -йеее  yahoo

Пращам ви поздрави и ще пиша като се върна  good good
« Последна редакция: август 23, 2013, 07:48:07 от _Ezra_ » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #47 -: август 23, 2013, 08:09:16 »

_Ezra_, хайде, добре да си починете, да съберете много слънце, снимки и положителни емоции.  good
Муун, идвам към май месец, после ще ми е топло. Дано момъкът да е със сини очи, свикнала съм на такива Wink
Ем, какво значи на каре? Тук нашите мацки си слагат изкуствени цветни кичури, да не си съсипват косите, ако не се харесат. Аз дълги години бях с червена коса, много ми отиваше. Сега не върви, че е почти 100% бяла и трудно се поддържа, пък и ще приличам на стара бр..тия.
Прекрасен ден на всички! /То май сме само 3 вече/ sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #48 -: август 23, 2013, 09:01:50 »

А, и аз съм на линия. На всяко гърне - джоджен ще туря  Wink
От два дена сме захванали с моя мъж д-р Спок да четем. Ама осъвременена версия на един от последователите - с мокрите кърпички и с памперсите. Аз спирам с четенето, мъжът ми подхваща, да ме догони. Големи литературни вечери се получават  Reading Той д-р Спок какво е виновен за лигавите деца? Той дава само друг поглед на ситуации, а решението как да си възпитаваш детето, си остава на родителите.
Еми, тъкмо се зарадвах, че има още някой в клуба на огнените глави. Преди години мислех черна да се правя, ама реших, че ще приличам на Мортиша Гомес, та се отказах. Станах червена и така вече 6-7 години. Мислех руси кичури да правя, ама и аз от тези изкуствените, а мъжът ми като разбра  beating  beating beating Бил си ме харесал заради червената коса и не я дава  pardon
_Ezra_, едно топкане в морето и за мен ще може ли blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 23, 2013, 09:14:38 »

Свекс и мен ме светнаха че си слагат изкуствени, па някои даже и чужди естеств. коси, но второто никога не бих, защото съм и гнуслива и суеверна. а първото си е прикачане, което колкото и  да е добро, не ме кефи как личи чат пат. А и аз съм била с розови кичури, с лилави също и вече от опит знам че ми отиват.
ей сега ще покажа прическата като пример:
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #50 -: август 23, 2013, 09:28:03 »

Добро Утро лъвови мои морски leon ( това беше поздрава в едно македонско детско предаване)

И аз съм тук, smile нема къде да одим smile Затрупани сме с работа че нашата фирма е винаги обратното на света, лятото се зариваме с работа  cray. Отказа се рожденния ден с мутренските дрешки, за съжеление бащата на кума е катастрофирал на магистралата, добре е слава богу ама не им е до купон  nea

Виждам за косички се се расприказвали, ти svekarva се оплакваше че си с бяла коса, а аз какво да кажа на 28 съм с почти 100% бяла коса, прекрасни гени подарени от майка ми. Бях дълго време с черна коса, ама много си личеше когато подникне и с испиране я направих кафява, и сега ръса всеки месец по 50 лева за боядисване и отгоре на всичко не хваща както трябва и върва полу боядисана. Фризьорката в македония ме светна за да хване хубаво трябвало да се слага ( за корени) една боя и половин разредител, и наистина покри този път на 100%

_Ezra_ Весело иизкарване на  Егейското да си цопкаш краченцата в моренцето и за нас  give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 23, 2013, 09:57:10 »

Привет и от мен!

Еми, честита ти прическа. Много се радвам на прически тип каре. Даже съм се зарекла като родя, живот и здраве да се подстрижа. Сега свекървата не дава crazy Тя горката е много суеверна, ама аз така и не я питах какво точно гласи суеверието, че ме доядява (нещо за п**лето на бебето беше) За да не вземе да получи някой пристъп, се съгласих кротко като добра снаха да изчакам след раждането.
На мен също много ми отива червена коса, ама от 2 години не съм си пипала естественото русо, че с това постоянно боядисване заприлича на перушина. 

П.П. Езра, пожелавам ви една красива лятна почивка!!!
« Последна редакция: август 23, 2013, 09:59:11 от AliTia » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: август 23, 2013, 10:18:28 »

А, добре, разбрах на кое му се казва каре вече.
Alichka , те американците се съдят за всичко, нали знаеш. Wink. Ами децата им ставали много своенравни и правели каквото си искат, защото по неговите методи им се давало прекалено много свобода. Едно време това беше единствената по- различна книга за гледане на деца и беше голям късмет да се вредиш да я имаш. Като цяло обаче никой не се шашкаше толкова по възпитанието на децата. Аз си имам лично мнение, че каквото и да чете един родител, той ще прави това, което би правил и без да е чел /при четене отхвърляме или приемаме разни неща/. За начина на отглеждане /кога каво и по колко да яде, с какво да се къпе и подобни/ трябва предварително да се знае и след това да се слушат лекарите. Но въвеждането на детето в социални контакти /или възпитанието му/ е друга работа. Всяка майка прави най- доброто за детето си /според нея, обаче  Wink/. Както казва и Еми, зависи от детето, дали то смята, че е така. И винаги си виновен за нещо  Wink.
Мариолка, майка ми е побеляла така рано и после брат ми. За сметка на бялото облаче, косите им са гъсти и много лъскави, леко чупливи. Моята е остра, права и расте с бясни темпове. справям се сама с боядисването и през 3-4 месеца само ходя на професионално подстригване и боядисване.
Хехе, за подстригване по време на бременност ще погледна в книгата Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #53 -: август 23, 2013, 10:37:31 »

Свекърва, това за американците ми напомня на случай как домакиня поставила котката си в микровълновата. После осъдила фирмата-производител, защото в упътването не пишело, че не може да се поставят животни вътре. Та като си купихме климатика, книжката се оказа изключително хумористично четиво. Представих си как държа нашия котарак умишлено срещу силната струя на климатика, а той с величествените си 7 килограма си стои кротко и не помръдва dog
Али, моята свекърва пък е пълна противоположност  girl_wink Един ден ме вижда, че съм нелакирана и ми се скара LAUGHTER Аз от години се рисувам сама. Ама като нямам време или не ми идва муза, не се лакирам въобще. Същото и за главата - стимулира ме да се боядисвам и подстригвам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 23, 2013, 11:11:18 »

 ма кви са тия жени че ви се бъркат кога се постригвате или лакирате  diablo ... аз май нямам нерви да търпя таквиз изпълнения. Май забравят че не сте непълнолетни. много сте мили, даже твърде. smile
Мариолче, аз боядисвам едната шаферка и майка ми от година поне, хваща си всичко, макар че майка ми е доста бяла. Тя ползва боя за алергични индивид на :
http://www.kozmetika.bg/show/3-Chenes/40850_%D0%91%D0%B0%D0%BB%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D1%83%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D0%B1%D0%BB%D1%8F%D1%81%D1%8A%D0%BA%D0%B0/

Аз за щастие от стрес ми умират само нервни клетки явно. Косата си стои кафява. write . Дано така си и остане, че както съм по козметичните процедури.... Girl_hide
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 23, 2013, 12:59:34 »

Еййй разприказвахте се в края на седмицата Wink
На мен днес ми е доста мързеливо и смятам след малко да се опъна да чета книга ... не че ми е интересна, ама като свършиха другите ... Всъщност вече не знам как да стоя - като седя повече, ме заболява д-то и опашката, като лежа съм супер смешна и заставам в идиотски пози, защото малкото човече вече е с характер и ме побутва, докато не се наместя така, че на него да му е удобно .. пък майка му се озовава в пози тип "Ь" напр. blum
Да се включа и аз в бюти салона blum Мойта коса за сега е добре, но кой знае кога ще успея пак да отида на фризьор, защото мойта фризьорка ще ражда съвсем скоро, после съм аз и то минало половин година, докато се видим blum Иначе обикновено я изсветлявах малко през летния сезон (тя по принцип уж е светла), но след миналия летен сезон реших да я направя по-тъмна с идеята да не се занимавам да я поддържам светла. Мъж ми много ме хареса и с по-тъмна коса, но аз не съм сигурна колко ми отива на прозрачно бялата кожа Wink Затова сега съм си с моя си цвят и може би догодина ще ми щукне пак да я правя нещо Makeup Иначе изобщо не съм суеверна и не вярвам в никакви бабини деветини nea А с лакирането все още успявам да се справям сама (в смисъл с педикюра) и дори честичко сменям цвета, че бързо ми омръзва. Това ми напомни, че днес трябва да я свърша тая работа MANICURE
Ем, ти като каза, че ще се подстригваш късо, не знаех, че чак толкова късо! И как ти е сега? Не е ли по-капризна за поддържане? Спомням си как изумено ме гледаше една фризьорка, когато й обяснявах, че искам да се подстрижа толкова късо като теб, а тогава косата ми беше дълга до кръста. Гледаше ме ей така shok shok shok и половин час се разправяхме - тя се опитваше да ме разубеждава, а аз й виках: "Режи,  бе жена!"Xixixi

Муун, идвам към май месец, после ще ми е топло. Дано момъкът да е със сини очи, свикнала съм на такива Wink
Заповядай! Аз чакам следващия пролетно-летен сезон с нетърпение!!! yahoo А за очите - не знам дали ще са точно сини, но най-вероятно ще са светли, защото всички сме с такива, освен ако не прилича на баба си (майка ми) хихи Wink
Айде, отивам да чета, че много дърдоря witch
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 23, 2013, 13:03:39 »

искам да ти кажа че не съм вярвала че ще се чуствам толкова добре с къса коса. не ми е топло и ми отива.
ти па къде я намери тази фризьорка дето не ще да реже. тука най обичат да ти кажат че дълхата ти коса нямала форма и дай да резнем 2-3 педи. diablo
или че не било модерно- оназ овца с ужасен бретон Калканджиева, го обясняваше в Мис България. орязаха повечето момичета като кози. Ама то това си е индустрия, ти ако имаш дълга коса и само ходиш 1 път за връхчета, те кво ще печелят от теб. та се ядосвах като ги слушах как манипулират масите по тивито. blum
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 23, 2013, 14:01:58 »

Надуших спам.. искам и аз  blush
И понеже последната тема е за косите - моята е до малко над д-то ... Досега не се е намерила фризьорка, дето да не ѝ е хвърлила очо biggrin Всички само ме чакат да кажа - РЕЖИ! Ама нъцки, не давам  crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: август 23, 2013, 15:16:25 »

О, явно има клуб на тези с нещастно отрязаните преди време коси  l_bye_girl Колко пъти съм ревала след фризьор! Ама вече и аз намерих човек, та не давам току така да се вихри. Като седна и си ме знае - минимумът и това е! Иначе от време на време сменям само формата.
Еми, кажи рецептата как човек се решава току така да си отреже косата! girl_impossible Искам да имам резервен вариант, ако нещо прекалено ми закапе косата на есен.
А за ноктите - не ми пука. Моите растат като щури. Преди време ходех на маникюр. Писна ми в един момент от дълги нокти и викам "Режи"! Отговор: "Ама как... те са толкова хубави сега..." "Режи бе, жена". Отряза ги почти до дъно. След 4 седмици отивам аз, а маникюристката shok "Е, това не може!". Може - не може бяха пораснали 12 мм, а тя с линия ги мери, че не вярваше. Сега от бременността още по-бързо като че ли растат.
Ама с тоя педикюр не мога да се разбера beating Тъкмо майка ми ги отреже и те вземат, че пак пораснат. Сега ги лакирам дюс на краката, а така ми се иска едни китки да им изтипосам MANICURE
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 23, 2013, 15:50:14 »

Аличка, рецептата е следната- идва шаферката , показва  снимка, аз й казвам- Никога.
После ме хващат лудите, някой ме ядосва от домашните, дигам телефона и тя ме завежда. На вечерта вече бях постригана.  Ninja
Най-интересното че мъж ми дето не даваше, реагира супер спокойно и каза че много ми отива.
Даже това беше на второто ми питане отговор, защото на първото каза: АаАА, ти постригвала ли си се, аз реших  че просто  си се нарЕсала ! bad tuktuk
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #60 -: август 24, 2013, 08:47:17 »

Аз най-после се завърнах от "почиване" и пътешстване снощи и днес ще си почивам от "почивката"  funnytooth Изкарахме доста добре - в интерес на истината в Румъния има много интересни места, които си заслужават да се видят, атмосферата е много автентична - влюбих се в малките им средновековни градчета, на места изцяло запазени. Извън градовете обаче - да пътуваш е малък кошмар - село след село и 100км се минават за 2 часа  (в най-добрия случай).

Ето една снимка от изключително добре запазения средновековен град в Сигишоара:


Аз на така наречения 'мост на лъжите' в гр. Сибиу:


По-късно същия ден - аз и мъжът ми на най-добре запазения им средновековен замък в Хунедоара:



Самият замък отпред:



Преди това във Вършец хотелът беше много добър, страхотни басейни, водата супер, спа-то на ниво. Изобщо релакс отвсякъде! А и разгледахме наоколо в радиус от 100км каквото имаше да се гледа, което не бяхме виждали - Клисурския манастир (оглави ми класацията), Белоградчишките скали, Магурата и други. Да не ви отегчавам повече!

Относно темата с прическите - аз съм много нещастна обикновено, че не мога да се подстригвам късо, един коафьор веднъж се беше заел да ме убеди, че ще ме направи със страхотна къса прическа, обаче не успях да преодолея страха си и не се поддадох. Моята къдрава коса в момента, в който се подстриже ставам на овчица и после е болезнено докато израсте наново и си стоя все с почти една и съща дължина  girl_impossible
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 24, 2013, 10:58:40 »

Scilla, добре дошла lol
Хубаво сте се разходили и снимките ви са много хубави  heart
Никога не съм мислила, че Румъния е толкова интересна дестинация, но определено промени мнението ми  pardon
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #62 -: август 24, 2013, 11:53:25 »

Маши, аз също не предполагах колко красоти има там... но няколко хора вече ни я хвалят и реших, че е срамота, че ни е толкова близо, а още не бях я разгледала и съм много щастлива, че решихме да отидем! Горещо препоръчвам! Единственият минус е пътуването между градовете - пътищата в по-голямата си част са добри, но твърде много села... от друга страна предимство им е, че селата им са пълни с хора, толкова добре подредени, чисти, спретнати, земята си я обработват - имаше и много млади - изобщо нищо общо с нашите тук...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #63 -: август 24, 2013, 12:53:52 »

 Bravo много интересна почивка сте си спретнали  good, нищо общо със стереотипните моренца и само двамата сте успяли да се забавлявате. определено интересно ми стана. ако съберем кураж ще се допитвам за Traveling tips Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #64 -: август 24, 2013, 12:59:10 »

Мариолка, благодаря! Ние не сме много по стереотипните моренца както ги нарече ти smile С удоволствие давам съвети и препоръки при нужда... а сега като писа ти и се сетих, че бях мярнала снимки от сватбата, на която бяхте и ти си неотразима!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 24, 2013, 14:07:41 »

добър ден. за мен пътуванията дет викаш ти  scilla, са почивки в кавички. после ми тр три дни за да си почина психически и физически. smile
Днес си правя макарони  с лютеница, сиренце и маслинова паста вътре и е ммммм супер. препоръчвам ви.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines