Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:33:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на слънчеви забавления - 19.08-25.08.2013  (Прочетена 21467 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: август 19, 2013, 06:15:57 »

Привет!  smile Днес съм първа смяна на работа, едва станах, но няма как -още четири дни работни, много се радвам, а милото ще ме води вечерта на пазар и на Джъмбо - кефче; РД мина супер, на вилата на терасата, събрахме се и бе много приятно  yahoo
Кака и бебка растат с всяка секунда, заформило се е едно хубаво коремченце, пу пу -нямам търпение вече;  smile
Вече имам и шампанско бутилка, която трябва да украся  smile Купих си едни нови обички и се фръцкам на работа с тях  heart
Хубав ден и слънчеви мигове!  smile

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 19, 2013, 08:07:34 »

Erza те децата са огромно щестие! Може човек да си е мислил, че е щастлив преди това, но като ти се роди и всичко се променя. Ще видиш като дойде малкия човек, колко радост ще донесе!
Пък и вие с мъжо може да се замислите! Верно е, че сте малки, но пък за щастието няма възраст!  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #2 -: август 19, 2013, 08:42:07 »

Добро утро!
_Ezra_, тези дни обикалях всевъзможни бебешки магазини, включително и в Джъмбо. Ти нали търсеше от тези стъклени вази, като сфери? Е, там има! Поне в пловдивското...
А за децата - няма спор! Едва ли има нещо по-хубаво от това! Обиколката ни по-магазините беше с моите родители и мъжа ми! Как се бяха вдетенили самоооо... Чувствах се като с деца на баня  tease Чак от време на време ми се налагаше да ги вкарам в правия път  beating girl_wink
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 19, 2013, 09:01:36 »

Добро утро!

На мен Джъмбо ми е слабост от както живеехме в Гърция с милото. Сега много рядко се озовавам там, поради простата причина, че ми е много далеч. Определено ще намина, но чакам да се поразхлади малко времето, че с тоя тумбак повече се търкалям, отколкото да вървя.
Езра, хубаво е очакването на едно такова събитие. Ще си една прекрасна леля good
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 19, 2013, 10:51:47 »

Наистина не разбирам ..какво представлява тази тема..?  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: август 19, 2013, 11:09:44 »

Привет, дами, булки и пенсионирани булки!
Днес си заминава малката инвестиция и  cray. Гледам към Коледа, когато пак може някой да си дойде. Днес му прибирам завивките да ги пера и по навик си заврях носа във възглавницата му.....Изобщо не мирише на моето си дете, а на някаква посташка сладникава женска миризма.  }:->Ей, викам си, коя ли е тази, дето му се е вряла и го е размирисала на прост, евтин парфюм....Как не си намери някоя свястна....и все в този дух. После случайно видях едно шишенце със спрей против комари и си спомних, че се оплакваше, че го хапели и по главата.  funnytooth Щах да падна от смях. Нашият явно се е нафъшкал където му падне, а аз реших, че си е хванал мома. Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #6 -: август 19, 2013, 11:14:14 »

добър ден на всички smile

Езра да ти е жив и здрав рожденника и много да те слушка smile

Ние в събота също ходихме на рожден ден в едно ново заведение ( One More Kino) напихме се та две не виждахме smile сега пък в събота сме на тематичен рожден ден, на кума и кумата, не припадайте но темата е "Мутренските времена на 90те" и съответно трябва да сме облечени в тзои стил  crazy. взех на заем една тигрова пола от една колежка и нагоре ще съм с кожен корсет. ще наблегна на тъмно червено червило с черен молив очертани устни, а мъжа ми ще е в официялния си анцуг и официални обувки  DANCE сега една приятелка ми изпрати нейната придобивка за 12 лв леопардова рокличка. Ще има face control на вратата и е задължително обличането в този стил. добре че заведението е в краен квартал и няма да ни вижда цяла София.  

misspanda това е седмична клюкарска темичка, създава се всяка седмица и всеки си говори за какво му хрумне smile

svekarva лек път на малката инвестиция, аз ще го чакам да завърши и да се върне следващия път да го уредим за братовчедката smile ( аз знам че не се чисти след като някой тръгне на път, чака се да пристигне и чак тогава се пере и мете, майка ми ми е казвала че все едно пожелаваш никога да не се върне, не знам дали тук го имате това ?)
« Последна редакция: август 19, 2013, 11:16:43 от mariola85 » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 19, 2013, 11:28:09 »

Свекърва ,чета те и трупам опит,честно:).Много мило разказано това с подушването.Всички сме такива ,ама никой не си го признава.

Хайде хубава седмичка от мен
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 19, 2013, 11:35:17 »

svekarva ти угодия нямаш! Хем му търсиш мома, хем пък и по парфюма я избираш! blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 19, 2013, 11:38:22 »

Е,Пънки ти пък що да отива "зян" детето за някоя евтина мома.Всеки син на майка си трябва да си има мома от сой smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 19, 2013, 11:40:08 »

 smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: август 19, 2013, 11:56:51 »

абе права си е жената трябва да е прилична кандидат снахата smile.

Моята свеки вчера ми изтреля че не е харесала "кандидат снахата" на девера че е дошла на първа среща с тях с мръсни маратонки и видими татуировки по гърба и рацете, така че тези неща прават впечатление  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 19, 2013, 12:00:22 »

абе права си е жената трябва да е прилична кандидат снахата smile.

Моята свеки вчера ми изтреля че не е харесала "кандидат снахата" на девера че е дошла на първа среща с тях с мръсни маратонки и видими татуировки по гърба и рацете, така че тези неща прават впечатление  girl_wink
О,разбира се ,че правят.Особено на една майка.Пък и нали знаеш "по дрехите посрещат........"
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 19, 2013, 12:12:50 »

Фиби така си е! Но аз съм била толкова потърпевша от тази максима, че за нищо на света няма да я прилагам.
Като ученичка и студентка носех типичните метълски дрехи, мазна коса и тежък грим! Няма да ви казвам колко проверки за наркотици са ми правили по гарата, щото изглеждам подозрителна. Даже веднъж се заяждаха за един тебешир!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 19, 2013, 12:17:56 »

само пънк може да ме развесели така.
Тебешир хахахаха
Свекс, с тоя парфюм за комари ме уби. кефиш на макс  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines