Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:36:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mucka <3 - 28.09.2013  (Прочетена 30195 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 25, 2013, 20:02:30 »

Адашче, не мога да повярвам че съм такава блейка. За малко да пропусна темата ти girl_impossible.
Изчетох всичко на един дъх и си поплаках малко(за кой ли път днес  pardon) Аз по принцип си имам сантиментални чувства към Бургас (работих там едно лято), но и от уникалното предложение което си получила ми се прииска да запаля колата и да си подаря един уикенд в Бургас. Всичко е уникално, а за гостите не се тормози, аз имам 13 дни до сватбата и още не знам една групичка от специални гости дали ще идват и колко от тях ще идват. За тейбълките и аз като Яна мисля да имаме по една голяма с имената на хората на всяла маса, а те да се самонаместват.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 25, 2013, 21:38:18 »

Миличка честито за халките  yahoo Невероятни са:)
Кутията за пликове е супер сладка, браво на твоята приятелка  Bravo
А за приятелките, не се ядосвай, все пак когато човек има зор, винаги е приятел, когато няма.. е просто познат smile Радвай се на тези които са до теб и те подкрепят, защото това в истинските приятели  give_rose
Много се радвам за това че вече си готова, много организира булка си  Bravo Bravo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 26, 2013, 13:08:33 »

Адашче, добре дошла  welcome-2 Стига си ронила сълзи за форумските булки  girl_wink
Беберонче, благодаря за комплимента smile Просто съм човек, който като има нещо да свърши и не може да си намери място докато не го направи!  Wink Сега ми останаха разни дреболийки, но като знам, че са ми в списъка и направо се побърквам  girl_impossible Още организираме медената седмичка и събирам идеи за етикети за бутилките  danceg Иска ми се да бъдат булка и младоженец, които си бият дузпичка и може би да пише Спо/иртен елексир или нещо такова  DANCE
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 27, 2013, 11:16:03 »

Ох, Mucka<3, аз онзи ден четох темата ти през телефона и съм забравила да се разпиша.  crazy

Предложението ти е като извадено от романтичен филм  heart

В Бургас съм прекарала доста летни почивки като малка и ми е на сърце heart Лелята на майка ми живее там и ползвахме апартамента.

Много хубави неща си показала в албума  Bravo

Етикетите имаш време да ги измислиш, в гугъл има всичко smile

Май исках още нещо да пиша, но забравих какво, че ме разсеяха с работа  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 27, 2013, 11:25:42 »

всичко е много хубаво smile

остава само месец до футболната сватба  yahoo
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #50 -: август 27, 2013, 11:27:15 »

Mucka <3, много ви се радвам на предложението и на темата! И ние с моят М сме футболни фенове и това също ни беше една от възможните теми за сватбата!  Bravo А вие двамата толкова си отивате и изглеждате толкова щастливи заедно!!! Чакам с нетърпение развитието на вашата сватбена приказка!

« Последна редакция: август 27, 2013, 11:28:49 от scilla » Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #51 -: август 31, 2013, 01:08:22 »

Муци, благородно ти завиждам, че сте приключили с подготовката 1 месец по-рано. Аз много исках и ние да сме свършили основното и септември само с дреболийките да се занимаваме, но не стана така. Сега съм в лека паника дали ще успеем. А за организиране на сватбено пътешествие и дума не може да става на този етап. Дори не съм разглеждала какво се предлага. Ние първоначално си мислехме за някоя далечна дестинация - Перу, Сингапур, Китай, Сащ, Бразилия...после говорихме за обиколка из Европа...Вие за къде сте се насочили?
И идеята ти за етикетите е страхотна, футболната тематика ми е много на сърце. Очаквам с интерес вашата сватба.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 31, 2013, 08:22:17 »

Казвам добре дошли на новоприсъединилите се към моята сватбена футболна темичка  give_rose
Първо да ви се похваля на на 28.08.'13 г. направихме 4 години със златото  heart Много си го обичам  heart
Що се отнася до подготовката май се поуспокоих че съм почти готова и се отпуснах, но като се замисля има доста неща да се свършат  crazy А златото дори няма риза и обувки  girl_impossible Поне съм запазила часове за грим и прическа, както и за пробните Wink Час за маникюр не съм, но все си мисля, че ще има часове, защото маникюристки бол....все някоя ще е свободна  girl_wink Онзи ден купихме рокля на кумата  danceg Ако я знаете само каква е слабичка и нежнааааа....нямаше рокля, която да не и стои перфектно! Та взехме розова smile Все пак е някакъв нюанс на червеното, нали?! Кумът ще е с розова вратовръзка, а златото не знам  crazy Нещо шареничко.....червено, розово.....и може би екрю....абе ще видим има време  tease
Иначе в момента си разтъпквам сватбените обувки и мисля, че колкото повече стоя с тях толкова по-удобни ги чувствам  danceg
Вие как си избрахте прическата? Аз в началото си мислех да е пусната назад...на масури, ама сега нещо си мисля че май ще е по-добре на някакъв интересен  pleasantry кок.
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 31, 2013, 09:11:00 »

ооо! много са красиви всичките ви придобивки. Халките са страхотни, а кутията за пликове е страааашно оригинална и готина! Браво Bravo И аз така се успокоявам за маникюра и още не съм запазила... smile blush
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 31, 2013, 09:13:40 »

Муцка и моята кръсница ще е с розова рокля  yahoo много нежна и много добре и стои, като принцеса е smile И аз още не съм запазила маникюр, но мисля че ще се вместя при една smile Ако искаш ще ти дам номера и, много съм доволна от нея smile Прическата- оф... и аз бях на твойто мнение в началото, с пусната коса, но след като обляках роклята и се снимат с пуснаха, после с вързана коса и май по добре седи с бързана. Пробвай и ти, може би по лесно ще решиш каква да е smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 31, 2013, 09:35:53 »

Честито за годишнината smile и ние тази година направихме 4 г. но на 07.06. А за ризи..... вижте отидете до Теодор но в центъра по Фердинандова който е .А обувки имало сега намалени в Андрюс и Теодор в мола. И ние ще ходим да гледаме днес с нашите кумци защото пък тяхната сватба е на 29.09 и те нямат още обувки. И пръстени  ще гледаме  и така  girl_wink .Да те питам колко грама ви излезнаха халките? И каква цена?
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #56 -: август 31, 2013, 14:05:32 »

Честито и от мен за годишнината - още мноооооооооооогооооооооооооооооооооо години щастливо влюбени smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 31, 2013, 16:44:30 »

аз да се включа за прическата smile аз бях с прибрана коса, защото и в ежедневието си често съм с прибрана коса и така ми е по - удобно smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 31, 2013, 17:14:13 »

Yana, халките ни излязоха 10.45 грама - 576 лв мисля smile Другият модел, който бяхме харесали щеше да излезе около 400 лв защото бяха около 7 грама Wink
Междудругото дори не знаех, че на Фердинандова има Теодор. А обувките ще ни бъдат проблем определено щото златото е с мноооого голямо краче Wink Но ще търсим  pardon
Благодаря ви за пожеланията мацки!  give_rose Да ви се връщат Wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 31, 2013, 21:49:28 »

Цвети, всичко е много хубаво, гледам халките ви са подобни на нашите. А за букет си се спряла и ти като моя  фаворит give_rose макар, че в действителност се получи по различен, но пак беше много хубав. А за прическата гледай да ти е удобно на теб и как ще се чувстваш по комфортно  girl_wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines