Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:14:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mucka <3 - 28.09.2013  (Прочетена 30194 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: август 23, 2013, 12:46:25 »

Муцка честита темичка първо smile аз сега най-накрая разбрах защо темата ви е фудболна преди все се чудех smile но то имало голям смисъл smile

за роднините знаеш че почти е нямало булка да не се оплаче, а най-лошото е че колкото наближава деня толкова по не ясен става техния брой за съжаление. Нареди си масите с хората така че да бъде всичко флексибилно за разместване ако някой откаже имаш достаъчно време за това , ноие редихме хората последната седмица защото до последно чакахме потвърждение от всички и заради това не правих тейбълки smile Така че  ти се оплаквай а ние ще те подкрепяме  blush
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #31 -: август 23, 2013, 13:03:12 »

Да, Муци и ние редихме маси последната седмица - преди това няма мн смисъл. Аз имах тейбълки, но честно да ти кажа, мисля, че без тях щях да съм по-добре. При мен част от гостите пак си се наредиха както искат.  Вие в кой ресторант ще сте
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 23, 2013, 13:15:13 »

Виви,, светът е малък, а Бургас още по-малък  Wink  Благодаря ти за пожеланията!  give_rose
Много се чудя за тези тейбълки? Дали въобще да ги правя? Идеята ми беше да са личен подарък за всеки гост (понеже аз лично много се радвам като ходя по сватби и има тейбълки....вземам си ги като сувенир) smile Но наистина става голямо мазало с тях! Първо трябва със сигурност да знам кой ще присъства и кой не, за да мога да ги направя! Също така трябва да съм наредила гостите по масите, защото всяка тейбълка ще е с името на госта и снимка на стадиона, на който са (т.е. масата)! Т.е. ако Петко е седнал на маса "Васил Левски" ще трябва освен името му да има и снимка на стадиона на самата тейбълка smile И не на последно място трябва да ангажирам някой да ги слага в деня на сватбата! Ами ако обърка нещо този някой? И въобще кой да е този някой?  sad Май и аз ще се откажа!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #33 -: август 23, 2013, 13:18:43 »

Моят съвет е - махни ги. Аз се опъвах, исках ги, но накрая съжалявах - честна съм с теб. Остави си ги хората да си се подредят на стадиона си и това е. Но все пак ти си решаваш де smile При мен масите бяха с имена на градове smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 23, 2013, 13:45:32 »


Mucka<3, Честита темичка и от мен. Само весели емоции в нея ти пожелавам без напрежение и леки приготвления. Забелязах че каза за костюмите в Андрюс , ходихме и ние предната седмица имаше много хубав моя мн го хареса ама изчакваме да видим аз какъв цвят ще е .Защото иска да си отиваме lol) ако съм с бяла да е с бял ако съм с цвят шампанско и той.НО мн добре му седеше белия, то беше екрю. Та имаше ли още намалени костюми?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: август 23, 2013, 14:00:45 »

Mucka и аз мисля че ако ти идва в повече ги махни, защото не само този човек трябва да го занимаваш с това ами като са двойка и не ги сложи заедно един до друг на масата какво правим? Аз ги оставих да си изберът кой къде иска да седне smile

са се сетих по филмите съм виждала следното, оставят тейбълките на маса преди входа на ресторанта, с имената и номера на масата и всеки си ги взима и отива на съответната маса smile, така спестяваш някой да настанява гостите 

нещо такова smile

Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 23, 2013, 14:41:21 »

Ние смятаме да има на всяка маса по табелка с хората които ще стоят там а всеки както иска да се намества  , тези табелки и номера ще са при посрещащата управителка.Може и на изнесена отпред табела пак да ги има.Просто незнаем дали ще ги напаснем по места може някой да не иска да седи до другия така че те да се наместват
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 23, 2013, 19:51:22 »

оооо И аз се отказах от тейбълките smile Първо че нямам време, второ че от агенцията ми предложиха да ми сложат големи цифри, направени от розички (хартиени). Само ще сам на агентката списък с имената на хората и тя ще им казва на коя маса седят smile Мисля че това е най добрия вариант:)
А за гостите  Oh my ...
Нямам думи просто.Хората които най малко очаквах да са точни, точно те ми се обадиха. Още чакам роднини, при това близки, незнаещи ще дойдат ли или не Oh my ... Явно това е традиция на гостите, да вгорчават живота на булката преди сватбата crazy
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 23, 2013, 20:11:54 »

На нас ни е включено в куверта настаняване на гостите по масите, така че поне за това не се притеснявам. Май най-добре е без и да си хванеш някой млад роднина дето познава почти всички и той да координира (в моя случай сестра ми).
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #39 -: август 23, 2013, 20:32:51 »

Аз съм дала срок 1.09, но както виждам, май отсега да се настроя за несериозни гости. Не спирам да се чудя - как няма да знаеш ще ходиш ли на сватба след месец или не? Не мога да ги разбера тия хора и това е. Никой ли не си задава въпроса защо се иска потвърждаване, едва ли е претенция на булката... beating
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 23, 2013, 21:35:09 »

Муцинка, честита темичка!!!! Bravo Малко съм със закъснение, но искам да ти пожелая приятни оставащи дни! smile

При нас с таблото за разпределение по масие стана супер лесно и много успешно. Нямаше суетене, всеки си намери масата много бързо. Аз също обмислях да няма конкретна подредба на самата маса и сами да си определят. Но после решихме да има - все пак, щеше да има хора, които ще са с мен и ще влезнат по-късно и не исках това да е причина да останат с гръб след като другите места ще са заети.

Ние имахме краен срок, но имаше гости, които до последно не потвърждаваха. Беше грешка да ги чакаме до 4 дни преди сватбата, но е факт, че го направихме. Имаше, обаче, хора (2ма), които бяха потвърдили, а не се появиха. Беше ме яд много, защото ни въртиха много гадно с кувертите и с подредбата на масите, но какво да се прави. Направихме си съответните изводи.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 25, 2013, 08:23:32 »

Маци, хахха, аз вече съм ги наредила по масите, но при положение че има 1 месец до сватбата и при положение че има много хора, които предполагам че ще дойдат, но не са ми потвърдили, си мисля, че размествания ще има Wink Подредбата си я направих за да ми е малко по-ясно кой с кого може да е и т.н.
Мариолка, идеята е много добра, но май не ми се занимава smile Ако ги има тейбълките, те ще са директно на масата, ако не - просто няма да има smile
Яна, добре дошла  give_rose честита ти рокля smile Сега можете да изберете и костюма на младоженеца! Бягайте в АНдрюс още днес, защото краят на промоцията наближава пък и не се знае дали е останала номерация  girl_impossible
Евиеви, аз мисля най-късно на 01.09 да почна да звъня да питам за потвърждение щото ми писна да ги чакам!  beating Да ти кажа честно щом до описания в поканата срок не са потвърдили няма да го направят и по-късно сами! Ще трябва да им се звъни!
milenuity,  welcome-2 За табло много се чудя защото си мисля че ако се струпат всички наведнъж в ресторанта ще е голяма лудница пред таблото.....пък си е и филм да го направиш, защото това трябва да стане в последния или предпоследния ден преди сватбата (отново заради несигурните гости)! За изводите си много права! Аз отсега си ги правя! Всички мои приятелки са много заинтересовани как върви подготовката, искат да помагат с каквото могат - въобще приказка (пък и с две от тях си споделяме много защото сватбите ни са през 2 седмици и си се вълнуваме заедно), но имам едни други две, от които просто не съм очаквала такава незаинтересованост!!! cray И двете ги познавам от 100 години! С едната сядахме на един чин в гимназията и отвреме навреме ако се присети да ме пита как върви подготовката.....и тва е! А пък другатааааааа  beating С нея се познаваме откакто се помним! С нея съм прекарала повече време отколкото с брат ми! Звъня й, а тя все е много заета и не може да говори и все ще ми се обади по-късно, но не го прави! Искам да й дам поканата, а не мога! Направо не знам какво да правя!Сърди ли ми се за нещо?! Наистина ли е толкова заета?! Просто не мога да си обясня как дори не й пука какво се случва със сватбата на една от най-добрите й приятелки!!!!Ебаси шматката!!! А аз очаквах да дойде в Бургас, да ми помогне с избора на обувки, бижута, разни украси (понеже е родена за стилист), но  cray Няма я никаква и ми е много болно, че точно тези двете дето ми се пишат за мнооого големи дружки и дойде ли лятото са първи кипри на гости вкъщи - сега когато имам нужда от тях ги няма и не им пука през какво минавам, имам ли нужда от тях и т.н.
Малко се отнесох, но май трябваше да си го излея sad Та Миленка, напълно разбирам какво ми казваш и се подготвям отсега Wink
А за твоите неволи по време на сватбата направо не искам да коментирам! И за отношението на фотографа и на Слав  beating Стискам палци снимките да са перфектни и точно това, което искаш и очакваш! Била си много страхотна булка, а всичко около теб много красиво! Личеше си че ще е така още от подготовката Wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 25, 2013, 08:43:37 »

Малеееее, голяма съм шматка  tease Вместо да се жалвам от липсата на внимание, да бях се похвалила за новите придобивки  yahoo Халките ни пристигнаха вчера  yahoo От Сара Трейд ги взехме! Да ви кажа много ми харесват! СТрахотни са! Само дето мойта май ми е една идея по-малка....но може и да са ми надути пръстите повече тези дни! Снимка в албума Wink
Вчера ми пристигнаха сватбената книга за пожелания и кутията за пликове! Една приятелка ми ги прави  danceg И те са уникалниииии! В албума можете да ги видите  smile
Напредваме с подготовката smile Вчера седнах да пиша с кой какво трябва да се уточни (фото, видео, оркестър, ресторант и т.н) и златото ме гледа и ми вика: "Абе ти май видя, че почти всичко е готово и сега сама си търсиш работа и занимавка около сватбата!" Хихихи и май е прав  Xixixi
Сега съм на вълна сватбено пътешествие smile Сякаш ни се ходи на круиз, но не знам дали няма да е късно да запазим! Може и да сме изпуснали срока за тазгодишните круизи sad Ако някой може да ми препоръча туристическа агенция, която да прави отстъпки за младоженци, ще съм му много благодарна  give_rose Казаха ми, че някои агенции не таксуват младоженката, така че дано открия нещо подобно  DANCE
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 25, 2013, 09:12:27 »

Честито за халките Муцка smile да си ги носите с много любов страшни са. yahoo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 25, 2013, 17:48:59 »

дарлинг халките са страхотни smile а с кутия и книгата ще оберете точките smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines