Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:46:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mucka <3 - 28.09.2013  (Прочетена 30197 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 22, 2013, 21:02:39 »

Хихих, Беберонче, пепруди в стомаха няма smile Имаше преди няколко месеца, но колкото повече наближава ДЕНЯТ толкова повече се успокоявам  pardon Не мога да си го обясня, но сега е така smile Може би след 2 седмици ще съм луднала, но сега съм спокойна Wink
След предложението си поживяхме малко като "годеници" и към началото на декември се активизирахме. Запазихме ресторант, фотограф, видеооператор и оркестър smile Тези дни ще се срещнем с тях да изкоментираме някои неща Wink Имам си рокля (има я в албума)  danceg Тя е това, което винаги съм искала и съм си представяла (е, винаги може да е по красива), но на мен наистина много си ми харесва  Girl_hide Имам и обувки, които след малко ще кача в албума. Взех ги от Кобел Асеновград и съм им адски благодарна за отзивчивостта! Поръчах ги по телефона без капаро без нищо....без да са ме виждали някога......абе страшни са! Купих си наскоро и бижута, но още не съм сигурна, че ще ги сложа точно тях. Може други да си взема. Було също имам smile Златото има само костюм. Взехме го от Андрюс, беше много намален. Останаха обувки (което е голям проблем, защото носи 48 номер Oh my ... ), риза, вратовръзка и ...май това е за златото smile
ооох, на мен ми се доспинка много  smile Ще лягам  sleeping До утре мацкиииии  blum
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 22, 2013, 21:13:10 »

Обещах да публикувам линк към предложението smile Ето го и него: https://www.facebook.com/photo.php?v=10151434317554099&set=vb.623679098&type=3&theater
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 22, 2013, 21:15:59 »

Муцка, тъкмо разглеждах албума и гледам бижутата, които аз исках да си поръчам. На голи рамена седят ли красиво, защото мисля да си ги поръчам същите в сребърно другата седмица?
А за обувките, ще чакам снимки smile
Лека нощ и сладки и спокойни сънища  beddybye
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 22, 2013, 21:20:06 »

Най - невероятното предложение  cray
Завиждам ти благородно  cray yahoo cray
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 22, 2013, 21:40:54 »

Муци, супер предложение! Евала good
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #20 -: август 23, 2013, 01:21:19 »

Muckaaaa, теб си те бях заплюла, бях те запомнила, че си малко след мен, а то какво стана - не само, че си имаш темичка, но и вече 2 странички сте изписали...голяма съм блейка значи. А на Ели ще й дърпам ушите, че ме изпревари smile
Като футболен запалянко си представям какво вълнение е било да ти изтипосат въпроса на стадиона, пред всичките тези хора...убедена съм, че никога няма да забравиш този момент..Ще те следя, защото цялостната ви сватбена концепция много ми харесва.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 23, 2013, 05:23:35 »

Ей на това му се вика предложение  good Извиняма се на всички, че пуснах темичката рано, но който и да я беше пуснал останалите 20 пак щяха да се сърдят smile А пък така с Mucka си се вълнуваме едновременно smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #22 -: август 23, 2013, 07:13:14 »

Муцка, какво стана с гримьорката?
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 23, 2013, 08:04:51 »

evyevy,  welcome-2 Да ти кажа честно никога няма да го забравя, но само защото гледах клипчето  girl_haha Иначе ми беше толкова притеснено, че май имам бели петна Wink
Маци, запазих Даниела  danceg Струва ми се страхотна мацка! Много ми хареса отношението й по телефона и отзивчивостта й smile С въпроса си ме подсети, че не съм я питала за кумата, но предполагам, че ще има време да я направи  smile Разгледах фейса й, снимките на булки (и теб те видях госпожо съдия)  blum Много си хубава!!! Ох, отивам малко да поработя и после пак ще се включа да разкажа за подготовката  bye
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #24 -: август 23, 2013, 09:10:41 »

evyevy,  welcome-2 Да ти кажа честно никога няма да го забравя, но само защото гледах клипчето  girl_haha Иначе ми беше толкова притеснено, че май имам бели петна Wink
Маци, запазих Даниела  danceg Струва ми се страхотна мацка! Много ми хареса отношението й по телефона и отзивчивостта й smile С въпроса си ме подсети, че не съм я питала за кумата, но предполагам, че ще има време да я направи  smile Разгледах фейса й, снимките на булки (и теб те видях госпожо съдия)  blum Много си хубава!!! Ох, отивам малко да поработя и после пак ще се включа да разкажа за подготовката  bye

Няма да съжаляваш за нея! Няма проблем да направи и кумата ти, но я предупреди, за да си направи разпределение на часовете. Прати и поздрави от мен Wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 23, 2013, 09:51:17 »

Честита темаааа  yahoo
Гледам, че нещата вървят като по вода, не са останали много неща за вършене. На мен ми изглежда, че си със завидно спокойствие, което лично за мен е някакво чудо  LAUGHTER
Предложението просто е страхотно!!! Поздравления за старанието и смелостта на бъдещия ти съпруг! И да добавя, много сте сладки и двамата, адски си подхождате  Bravo
Много ми харесват нещата, които си показала в албума, особено да те поздравя за избора на чаши, нашите са същите  danceg, така, че добър вкус  funnytooth

Спокойни и приятни финални дни, ще следя темичката с интерес!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 23, 2013, 12:03:22 »

Lilly, , чашите ги избра златото  girl_wink Ако трябва да съм честна аз исках да имитират кристалните чаши от едно време, но направих компромис и не съжалявам затова smile
Да ви се похваля - преди малко ми се обадиха от Сара Трейд, че халките ни са готови и днес ще ги пратят по Еконт....та утре са при нааааас  yahoo Нямам търпение да видя какво се е получило при положение, че прочетох и чух доста неприятни неща за фирмата  sad Надявам се да останем доволни  Girl_hide
Маци, днес или утре ще й звънна на Даниела за да запазя час за кумата smile Непременно ще я поздравя  smile Мисля, че ще се зарадва много Wink
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #27 -: август 23, 2013, 12:13:51 »

Браво, Муци!!! Дано да останете адски доволниии!!! Чакаме отзиви
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 23, 2013, 12:39:56 »

Такааааа, понеже виждам че предложението ви е доста интересно ще ви пусна и един линк към статия: http://chernomoretz.bg/news/748/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D1%8A%D0%B2-%D0%BF%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BD-%22%D0%9B%D0%B0%D0%B7%D1%83%D1%80%22

Малко да ви се оплача....Винаги съм си мислела че съм много силен характер и че при мен няма тън мън, НО....родата направо ме изкарва извън нерви! Имам проблема като на всяка една булка....липсата на потвърждение! Бива ли такава несериозност от страна на близките? Няма и един приятел, който да не знае дали ще може да присъства....но роднинитеееееее.....срока за потвърждение беше 01.08......Познайте дали някой от тях ми се обади?! НЕ  NO  diablo Не мога да си обясня това тяхно спокойствие и безразличие  beating Знам, че всяка една от вас го е преживяла, но все си мислех, че на мен няам да се случи и ще ги отрежа, т.е. ако не ми се обади ще считам, че няма да дойде, но не става така sad Оплаках се  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #29 -: август 23, 2013, 12:43:34 »

Малък е светът. Wink Била съм в едно училище с годеника ти. smile Прекрасно предложение! Пожелават ти и сватбата да е така очарователна, романтична и луда! smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines