Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:17:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mucka <3 - 28.09.2013  (Прочетена 30191 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« -: август 18, 2013, 07:34:49 »

Ехаааа, дойде и твоя ред Цвети - пожелавам ти страхотен и спокоен последен месец ( и малко  Wink ) и чакаме с нетърпение всички детайли!!!


* red-wedding-bouquets-582.jpg (35.32 KB, 500x332 - видяно 461 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 18, 2013, 16:08:48 »

честита тема  give_rose
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 18, 2013, 21:25:51 »

Честита темичка мила моя smile
Изпревариха ме този път ... просто не е честно, но важно е че вече и ти си имаш своя темичка  Bravo
Пожелавам ти едни спокойни дни като госпожица, но силно запомнящи се smile И една невероятна сватба, приказна и незабравима
Чакам и аз твоите разкази с нетърпение   Bravo Bravo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 19, 2013, 07:06:40 »

Уаууууууу, и аз вече си имам темичкааааааааааа  yahoo  yahoo  yahoo Много ти благодаря Еленичка  give_rose  give_rose  give_rose Страшно много ме изненада и зарадва  yahoo
Пандичка, добре дошла  give_rose
Беберонче, знам мила, че искаше ти да ми направиш темичката и оценявам това  girl_wink
Сега се залавям за работа и после обещавам да разкажа всичко с подробностиииии  danceg
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 19, 2013, 20:54:21 »

Очаквам твоите разкази с нетърпение  Bravo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 19, 2013, 21:50:26 »

е това изобщо не е честно пък!

мила честита ти раннопоявила се темичка! пожелавам ти лека доподготовка, скопойствие преди всичко и многооо търпение Wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2013, 15:10:53 »

Мерси Шанталче  give_rose Ти като булка минала през цялата галимация около подготовката на сватбата ще ми даваш кураж и ценни съвети за справяне с текущите проблеми  Wink
Запознанството:
Това беше началото на октомври през далечната 2005-та година  smile Бяхме колеги в университета и за щастие или не златото живееше в моето общежитие на горния етаж smile Много беше забавен и глуповат начина, по който се опитваше да ме зариби.....един ден просто дойде с празна чаша и каза, че нямали вода и ако можело да му налея една чашка  girl_wink Хихихих сега като се сетя и ми става смешно smile Та за да не разтягам много локуми и да не ви отегча ще кажа само че ние тръгнахме едва след като аз завърших! Докато учехме бяхме само приятели, на моменти доста добри приятели и нищо повече  pardon Първи курс аз си имах много сериозен приятел, когото много обичах и за когото правех всичко и пренебрегвах всички и който ми носеше само болка, но с течение на времето се разделихме и аз започнах нов живот Wink Та през всичките 4 години докато учех с  моето злато бяхме само приятели и всеки от нас си имаше гадже (не едно или две  girl_wink ). Но след като той завърши си дойде в Бургас и започна работа, а аз останах в София защото имах още една година до завършването ми. И прекъснахме връзка, спряхме да се чуваме .... въобще мога да кажа, че донякъде забравихме за съществуването на другия smile И в един слънчев ден, след поредното разочарование (визирам мъж), аз дойдох в Бургас, видях се с него и нещо се случи! Пламна любовта между нас! Никога преди не бях изпитвала нищо към него (което не се отнася за него), а тогава.....не знам....просто се влюбих!
Това е накратко smile После ще разказвам пак  danceg
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #7 -: август 20, 2013, 15:19:28 »

Честита сватбена темичка! give_rose Пожелавам ви много щастие,любов и сбъднати мечти! twohearts
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 20, 2013, 15:44:43 »

Честита тема, Цвети  give_rose Пожелавам ти страхотни емоции  Wink Много хубава история имате  Girl_hide чакаме с нетърпение още подробности Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 21, 2013, 08:27:22 »

оооо колко си го тормозила, докато видиш любовта в очите му  blum
На един човек като му е начертан пътя, и на другия край на света да отидеш, пак ще срещнеш любовта smile Тези думи са много точно за вас двамата  blum
Как върви подготовката, рокля , костюма, кръстници smile Разказвай   blum
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #10 -: август 21, 2013, 11:30:58 »

Муцка, изпревариха ме lol)))))))))))) Честита темичка!!! Да я изпълниш с приятни емоции
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 21, 2013, 11:46:33 »

Муцкааа, честита темичка yahoo Още малко и е твоят ред girl_wink Започвай разказите, докъде стигна?
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 22, 2013, 20:09:20 »

Хахха, Маци , след онова заплашителното: "Внимавай, че да не ти направя и на теб темата по-рано!" си мислех, че няма кой да те изпревари  biggrin
Mulan, silver-che, adi, добре дошли в моята темичка  give_rose
Та със златото тръгнахме на 28.08.2009 г. и на 01.10.2009 г. вече живеехме заедно smile И наистина съм адски щастлива, че намерих човекът!!! Той е мил, весел, търпелив, невероятно грижовен, адски красив ....общо взето най-голямото злато на света  heart
Предложението дойде на 27.10.2012 г. на мач между моят градски и неговият градски отбор  yahoo Не мога да опиша за каква емоция става въпрос! След като е чул по радиото, че двата отбора играят по между си той решил че това е най-подходящия момент да ми предложи! Купил пръстен, отишъл на стадиона и говорил с управата му за организацията на събитието и ..... на 27.10 ме изненада страшно много  Girl_hide Само ще ви споделя, че в деня на предложението ми беше много криво и неспокойно, не ми се ходеше на мач.....абе исках да си останем вкъщи и да си лежим пред телевизора  funnytooth А той милия: " Как няма да ходим бееее? Айде сега, разбрали сме се с аверчетата и няма да отидем?! Ще стане супер мача!" хихиххи и някви такива  pardon Та като цяло предложението е най-уникалното на света (поне според мен)  yahoo  heart Отидохме на мача, гледахме, забавлявахме се и на полувремето на мача, пред всички присъстващи на стадиона, моето злато ми предложи като падна на колене на терена  yahoo На светлинното табло беше изписано: "Цвети, ще се омъжиш ли за мен?" и наша снимка smile По-късно ще публикувам линк за да може който иска да види какво се случи smile Та разтреперих се, коленете ми омекнаха, абе не знаех истина ли е, сънувам ли, бях шокирана....а публиката на стадиона супер много ни се радваше и пляскаха  danceg Ето затова си имам най-уникалния мъж на света  girl_wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 22, 2013, 20:14:44 »

Муци страхотно предложение Wink благородно завиждам на всички вас с романтичните мъже smile

до къде си с подготовката?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 22, 2013, 20:20:00 »

Аз съм чела и друг път за самото предложение, но пак го прочетох с голям интерес... така да ме развълнува  cray twohearts
Сигурна съм че имаш най- романтичния мъж на света  Bravo
А как ти върви подготовката? Има ли вече големи пеперуди в стомаха? bee bee
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 22, 2013, 21:02:39 »

Хихих, Беберонче, пепруди в стомаха няма smile Имаше преди няколко месеца, но колкото повече наближава ДЕНЯТ толкова повече се успокоявам  pardon Не мога да си го обясня, но сега е така smile Може би след 2 седмици ще съм луднала, но сега съм спокойна Wink
След предложението си поживяхме малко като "годеници" и към началото на декември се активизирахме. Запазихме ресторант, фотограф, видеооператор и оркестър smile Тези дни ще се срещнем с тях да изкоментираме някои неща Wink Имам си рокля (има я в албума)  danceg Тя е това, което винаги съм искала и съм си представяла (е, винаги може да е по красива), но на мен наистина много си ми харесва  Girl_hide Имам и обувки, които след малко ще кача в албума. Взех ги от Кобел Асеновград и съм им адски благодарна за отзивчивостта! Поръчах ги по телефона без капаро без нищо....без да са ме виждали някога......абе страшни са! Купих си наскоро и бижута, но още не съм сигурна, че ще ги сложа точно тях. Може други да си взема. Було също имам smile Златото има само костюм. Взехме го от Андрюс, беше много намален. Останаха обувки (което е голям проблем, защото носи 48 номер Oh my ... ), риза, вратовръзка и ...май това е за златото smile
ооох, на мен ми се доспинка много  smile Ще лягам  sleeping До утре мацкиииии  blum
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 22, 2013, 21:13:10 »

Обещах да публикувам линк към предложението smile Ето го и него: https://www.facebook.com/photo.php?v=10151434317554099&set=vb.623679098&type=3&theater
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 22, 2013, 21:15:59 »

Муцка, тъкмо разглеждах албума и гледам бижутата, които аз исках да си поръчам. На голи рамена седят ли красиво, защото мисля да си ги поръчам същите в сребърно другата седмица?
А за обувките, ще чакам снимки smile
Лека нощ и сладки и спокойни сънища  beddybye
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 22, 2013, 21:20:06 »

Най - невероятното предложение  cray
Завиждам ти благородно  cray yahoo cray
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 22, 2013, 21:40:54 »

Муци, супер предложение! Евала good
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #20 -: август 23, 2013, 01:21:19 »

Muckaaaa, теб си те бях заплюла, бях те запомнила, че си малко след мен, а то какво стана - не само, че си имаш темичка, но и вече 2 странички сте изписали...голяма съм блейка значи. А на Ели ще й дърпам ушите, че ме изпревари smile
Като футболен запалянко си представям какво вълнение е било да ти изтипосат въпроса на стадиона, пред всичките тези хора...убедена съм, че никога няма да забравиш този момент..Ще те следя, защото цялостната ви сватбена концепция много ми харесва.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 23, 2013, 05:23:35 »

Ей на това му се вика предложение  good Извиняма се на всички, че пуснах темичката рано, но който и да я беше пуснал останалите 20 пак щяха да се сърдят smile А пък така с Mucka си се вълнуваме едновременно smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #22 -: август 23, 2013, 07:13:14 »

Муцка, какво стана с гримьорката?
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 23, 2013, 08:04:51 »

evyevy,  welcome-2 Да ти кажа честно никога няма да го забравя, но само защото гледах клипчето  girl_haha Иначе ми беше толкова притеснено, че май имам бели петна Wink
Маци, запазих Даниела  danceg Струва ми се страхотна мацка! Много ми хареса отношението й по телефона и отзивчивостта й smile С въпроса си ме подсети, че не съм я питала за кумата, но предполагам, че ще има време да я направи  smile Разгледах фейса й, снимките на булки (и теб те видях госпожо съдия)  blum Много си хубава!!! Ох, отивам малко да поработя и после пак ще се включа да разкажа за подготовката  bye
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #24 -: август 23, 2013, 09:10:41 »

evyevy,  welcome-2 Да ти кажа честно никога няма да го забравя, но само защото гледах клипчето  girl_haha Иначе ми беше толкова притеснено, че май имам бели петна Wink
Маци, запазих Даниела  danceg Струва ми се страхотна мацка! Много ми хареса отношението й по телефона и отзивчивостта й smile С въпроса си ме подсети, че не съм я питала за кумата, но предполагам, че ще има време да я направи  smile Разгледах фейса й, снимките на булки (и теб те видях госпожо съдия)  blum Много си хубава!!! Ох, отивам малко да поработя и после пак ще се включа да разкажа за подготовката  bye

Няма да съжаляваш за нея! Няма проблем да направи и кумата ти, но я предупреди, за да си направи разпределение на часовете. Прати и поздрави от мен Wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 23, 2013, 09:51:17 »

Честита темаааа  yahoo
Гледам, че нещата вървят като по вода, не са останали много неща за вършене. На мен ми изглежда, че си със завидно спокойствие, което лично за мен е някакво чудо  LAUGHTER
Предложението просто е страхотно!!! Поздравления за старанието и смелостта на бъдещия ти съпруг! И да добавя, много сте сладки и двамата, адски си подхождате  Bravo
Много ми харесват нещата, които си показала в албума, особено да те поздравя за избора на чаши, нашите са същите  danceg, така, че добър вкус  funnytooth

Спокойни и приятни финални дни, ще следя темичката с интерес!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 23, 2013, 12:03:22 »

Lilly, , чашите ги избра златото  girl_wink Ако трябва да съм честна аз исках да имитират кристалните чаши от едно време, но направих компромис и не съжалявам затова smile
Да ви се похваля - преди малко ми се обадиха от Сара Трейд, че халките ни са готови и днес ще ги пратят по Еконт....та утре са при нааааас  yahoo Нямам търпение да видя какво се е получило при положение, че прочетох и чух доста неприятни неща за фирмата  sad Надявам се да останем доволни  Girl_hide
Маци, днес или утре ще й звънна на Даниела за да запазя час за кумата smile Непременно ще я поздравя  smile Мисля, че ще се зарадва много Wink
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #27 -: август 23, 2013, 12:13:51 »

Браво, Муци!!! Дано да останете адски доволниии!!! Чакаме отзиви
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 23, 2013, 12:39:56 »

Такааааа, понеже виждам че предложението ви е доста интересно ще ви пусна и един линк към статия: http://chernomoretz.bg/news/748/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D1%8A%D0%B2-%D0%BF%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BD-%22%D0%9B%D0%B0%D0%B7%D1%83%D1%80%22

Малко да ви се оплача....Винаги съм си мислела че съм много силен характер и че при мен няма тън мън, НО....родата направо ме изкарва извън нерви! Имам проблема като на всяка една булка....липсата на потвърждение! Бива ли такава несериозност от страна на близките? Няма и един приятел, който да не знае дали ще може да присъства....но роднинитеееееее.....срока за потвърждение беше 01.08......Познайте дали някой от тях ми се обади?! НЕ  NO  diablo Не мога да си обясня това тяхно спокойствие и безразличие  beating Знам, че всяка една от вас го е преживяла, но все си мислех, че на мен няам да се случи и ще ги отрежа, т.е. ако не ми се обади ще считам, че няма да дойде, но не става така sad Оплаках се  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #29 -: август 23, 2013, 12:43:34 »

Малък е светът. Wink Била съм в едно училище с годеника ти. smile Прекрасно предложение! Пожелават ти и сватбата да е така очарователна, романтична и луда! smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: август 23, 2013, 12:46:25 »

Муцка честита темичка първо smile аз сега най-накрая разбрах защо темата ви е фудболна преди все се чудех smile но то имало голям смисъл smile

за роднините знаеш че почти е нямало булка да не се оплаче, а най-лошото е че колкото наближава деня толкова по не ясен става техния брой за съжаление. Нареди си масите с хората така че да бъде всичко флексибилно за разместване ако някой откаже имаш достаъчно време за това , ноие редихме хората последната седмица защото до последно чакахме потвърждение от всички и заради това не правих тейбълки smile Така че  ти се оплаквай а ние ще те подкрепяме  blush
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #31 -: август 23, 2013, 13:03:12 »

Да, Муци и ние редихме маси последната седмица - преди това няма мн смисъл. Аз имах тейбълки, но честно да ти кажа, мисля, че без тях щях да съм по-добре. При мен част от гостите пак си се наредиха както искат.  Вие в кой ресторант ще сте
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 23, 2013, 13:15:13 »

Виви,, светът е малък, а Бургас още по-малък  Wink  Благодаря ти за пожеланията!  give_rose
Много се чудя за тези тейбълки? Дали въобще да ги правя? Идеята ми беше да са личен подарък за всеки гост (понеже аз лично много се радвам като ходя по сватби и има тейбълки....вземам си ги като сувенир) smile Но наистина става голямо мазало с тях! Първо трябва със сигурност да знам кой ще присъства и кой не, за да мога да ги направя! Също така трябва да съм наредила гостите по масите, защото всяка тейбълка ще е с името на госта и снимка на стадиона, на който са (т.е. масата)! Т.е. ако Петко е седнал на маса "Васил Левски" ще трябва освен името му да има и снимка на стадиона на самата тейбълка smile И не на последно място трябва да ангажирам някой да ги слага в деня на сватбата! Ами ако обърка нещо този някой? И въобще кой да е този някой?  sad Май и аз ще се откажа!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #33 -: август 23, 2013, 13:18:43 »

Моят съвет е - махни ги. Аз се опъвах, исках ги, но накрая съжалявах - честна съм с теб. Остави си ги хората да си се подредят на стадиона си и това е. Но все пак ти си решаваш де smile При мен масите бяха с имена на градове smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 23, 2013, 13:45:32 »


Mucka<3, Честита темичка и от мен. Само весели емоции в нея ти пожелавам без напрежение и леки приготвления. Забелязах че каза за костюмите в Андрюс , ходихме и ние предната седмица имаше много хубав моя мн го хареса ама изчакваме да видим аз какъв цвят ще е .Защото иска да си отиваме lol) ако съм с бяла да е с бял ако съм с цвят шампанско и той.НО мн добре му седеше белия, то беше екрю. Та имаше ли още намалени костюми?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: август 23, 2013, 14:00:45 »

Mucka и аз мисля че ако ти идва в повече ги махни, защото не само този човек трябва да го занимаваш с това ами като са двойка и не ги сложи заедно един до друг на масата какво правим? Аз ги оставих да си изберът кой къде иска да седне smile

са се сетих по филмите съм виждала следното, оставят тейбълките на маса преди входа на ресторанта, с имената и номера на масата и всеки си ги взима и отива на съответната маса smile, така спестяваш някой да настанява гостите 

нещо такова smile

Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 23, 2013, 14:41:21 »

Ние смятаме да има на всяка маса по табелка с хората които ще стоят там а всеки както иска да се намества  , тези табелки и номера ще са при посрещащата управителка.Може и на изнесена отпред табела пак да ги има.Просто незнаем дали ще ги напаснем по места може някой да не иска да седи до другия така че те да се наместват
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 23, 2013, 19:51:22 »

оооо И аз се отказах от тейбълките smile Първо че нямам време, второ че от агенцията ми предложиха да ми сложат големи цифри, направени от розички (хартиени). Само ще сам на агентката списък с имената на хората и тя ще им казва на коя маса седят smile Мисля че това е най добрия вариант:)
А за гостите  Oh my ...
Нямам думи просто.Хората които най малко очаквах да са точни, точно те ми се обадиха. Още чакам роднини, при това близки, незнаещи ще дойдат ли или не Oh my ... Явно това е традиция на гостите, да вгорчават живота на булката преди сватбата crazy
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 23, 2013, 20:11:54 »

На нас ни е включено в куверта настаняване на гостите по масите, така че поне за това не се притеснявам. Май най-добре е без и да си хванеш някой млад роднина дето познава почти всички и той да координира (в моя случай сестра ми).
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #39 -: август 23, 2013, 20:32:51 »

Аз съм дала срок 1.09, но както виждам, май отсега да се настроя за несериозни гости. Не спирам да се чудя - как няма да знаеш ще ходиш ли на сватба след месец или не? Не мога да ги разбера тия хора и това е. Никой ли не си задава въпроса защо се иска потвърждаване, едва ли е претенция на булката... beating
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 23, 2013, 21:35:09 »

Муцинка, честита темичка!!!! Bravo Малко съм със закъснение, но искам да ти пожелая приятни оставащи дни! smile

При нас с таблото за разпределение по масие стана супер лесно и много успешно. Нямаше суетене, всеки си намери масата много бързо. Аз също обмислях да няма конкретна подредба на самата маса и сами да си определят. Но после решихме да има - все пак, щеше да има хора, които ще са с мен и ще влезнат по-късно и не исках това да е причина да останат с гръб след като другите места ще са заети.

Ние имахме краен срок, но имаше гости, които до последно не потвърждаваха. Беше грешка да ги чакаме до 4 дни преди сватбата, но е факт, че го направихме. Имаше, обаче, хора (2ма), които бяха потвърдили, а не се появиха. Беше ме яд много, защото ни въртиха много гадно с кувертите и с подредбата на масите, но какво да се прави. Направихме си съответните изводи.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 25, 2013, 08:23:32 »

Маци, хахха, аз вече съм ги наредила по масите, но при положение че има 1 месец до сватбата и при положение че има много хора, които предполагам че ще дойдат, но не са ми потвърдили, си мисля, че размествания ще има Wink Подредбата си я направих за да ми е малко по-ясно кой с кого може да е и т.н.
Мариолка, идеята е много добра, но май не ми се занимава smile Ако ги има тейбълките, те ще са директно на масата, ако не - просто няма да има smile
Яна, добре дошла  give_rose честита ти рокля smile Сега можете да изберете и костюма на младоженеца! Бягайте в АНдрюс още днес, защото краят на промоцията наближава пък и не се знае дали е останала номерация  girl_impossible
Евиеви, аз мисля най-късно на 01.09 да почна да звъня да питам за потвърждение щото ми писна да ги чакам!  beating Да ти кажа честно щом до описания в поканата срок не са потвърдили няма да го направят и по-късно сами! Ще трябва да им се звъни!
milenuity,  welcome-2 За табло много се чудя защото си мисля че ако се струпат всички наведнъж в ресторанта ще е голяма лудница пред таблото.....пък си е и филм да го направиш, защото това трябва да стане в последния или предпоследния ден преди сватбата (отново заради несигурните гости)! За изводите си много права! Аз отсега си ги правя! Всички мои приятелки са много заинтересовани как върви подготовката, искат да помагат с каквото могат - въобще приказка (пък и с две от тях си споделяме много защото сватбите ни са през 2 седмици и си се вълнуваме заедно), но имам едни други две, от които просто не съм очаквала такава незаинтересованост!!! cray И двете ги познавам от 100 години! С едната сядахме на един чин в гимназията и отвреме навреме ако се присети да ме пита как върви подготовката.....и тва е! А пък другатааааааа  beating С нея се познаваме откакто се помним! С нея съм прекарала повече време отколкото с брат ми! Звъня й, а тя все е много заета и не може да говори и все ще ми се обади по-късно, но не го прави! Искам да й дам поканата, а не мога! Направо не знам какво да правя!Сърди ли ми се за нещо?! Наистина ли е толкова заета?! Просто не мога да си обясня как дори не й пука какво се случва със сватбата на една от най-добрите й приятелки!!!!Ебаси шматката!!! А аз очаквах да дойде в Бургас, да ми помогне с избора на обувки, бижута, разни украси (понеже е родена за стилист), но  cray Няма я никаква и ми е много болно, че точно тези двете дето ми се пишат за мнооого големи дружки и дойде ли лятото са първи кипри на гости вкъщи - сега когато имам нужда от тях ги няма и не им пука през какво минавам, имам ли нужда от тях и т.н.
Малко се отнесох, но май трябваше да си го излея sad Та Миленка, напълно разбирам какво ми казваш и се подготвям отсега Wink
А за твоите неволи по време на сватбата направо не искам да коментирам! И за отношението на фотографа и на Слав  beating Стискам палци снимките да са перфектни и точно това, което искаш и очакваш! Била си много страхотна булка, а всичко около теб много красиво! Личеше си че ще е така още от подготовката Wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 25, 2013, 08:43:37 »

Малеееее, голяма съм шматка  tease Вместо да се жалвам от липсата на внимание, да бях се похвалила за новите придобивки  yahoo Халките ни пристигнаха вчера  yahoo От Сара Трейд ги взехме! Да ви кажа много ми харесват! СТрахотни са! Само дето мойта май ми е една идея по-малка....но може и да са ми надути пръстите повече тези дни! Снимка в албума Wink
Вчера ми пристигнаха сватбената книга за пожелания и кутията за пликове! Една приятелка ми ги прави  danceg И те са уникалниииии! В албума можете да ги видите  smile
Напредваме с подготовката smile Вчера седнах да пиша с кой какво трябва да се уточни (фото, видео, оркестър, ресторант и т.н) и златото ме гледа и ми вика: "Абе ти май видя, че почти всичко е готово и сега сама си търсиш работа и занимавка около сватбата!" Хихихи и май е прав  Xixixi
Сега съм на вълна сватбено пътешествие smile Сякаш ни се ходи на круиз, но не знам дали няма да е късно да запазим! Може и да сме изпуснали срока за тазгодишните круизи sad Ако някой може да ми препоръча туристическа агенция, която да прави отстъпки за младоженци, ще съм му много благодарна  give_rose Казаха ми, че някои агенции не таксуват младоженката, така че дано открия нещо подобно  DANCE
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 25, 2013, 09:12:27 »

Честито за халките Муцка smile да си ги носите с много любов страшни са. yahoo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 25, 2013, 17:48:59 »

дарлинг халките са страхотни smile а с кутия и книгата ще оберете точките smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 25, 2013, 20:02:30 »

Адашче, не мога да повярвам че съм такава блейка. За малко да пропусна темата ти girl_impossible.
Изчетох всичко на един дъх и си поплаках малко(за кой ли път днес  pardon) Аз по принцип си имам сантиментални чувства към Бургас (работих там едно лято), но и от уникалното предложение което си получила ми се прииска да запаля колата и да си подаря един уикенд в Бургас. Всичко е уникално, а за гостите не се тормози, аз имам 13 дни до сватбата и още не знам една групичка от специални гости дали ще идват и колко от тях ще идват. За тейбълките и аз като Яна мисля да имаме по една голяма с имената на хората на всяла маса, а те да се самонаместват.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 25, 2013, 21:38:18 »

Миличка честито за халките  yahoo Невероятни са:)
Кутията за пликове е супер сладка, браво на твоята приятелка  Bravo
А за приятелките, не се ядосвай, все пак когато човек има зор, винаги е приятел, когато няма.. е просто познат smile Радвай се на тези които са до теб и те подкрепят, защото това в истинските приятели  give_rose
Много се радвам за това че вече си готова, много организира булка си  Bravo Bravo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 26, 2013, 13:08:33 »

Адашче, добре дошла  welcome-2 Стига си ронила сълзи за форумските булки  girl_wink
Беберонче, благодаря за комплимента smile Просто съм човек, който като има нещо да свърши и не може да си намери място докато не го направи!  Wink Сега ми останаха разни дреболийки, но като знам, че са ми в списъка и направо се побърквам  girl_impossible Още организираме медената седмичка и събирам идеи за етикети за бутилките  danceg Иска ми се да бъдат булка и младоженец, които си бият дузпичка и може би да пише Спо/иртен елексир или нещо такова  DANCE
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 27, 2013, 11:16:03 »

Ох, Mucka<3, аз онзи ден четох темата ти през телефона и съм забравила да се разпиша.  crazy

Предложението ти е като извадено от романтичен филм  heart

В Бургас съм прекарала доста летни почивки като малка и ми е на сърце heart Лелята на майка ми живее там и ползвахме апартамента.

Много хубави неща си показала в албума  Bravo

Етикетите имаш време да ги измислиш, в гугъл има всичко smile

Май исках още нещо да пиша, но забравих какво, че ме разсеяха с работа  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 27, 2013, 11:25:42 »

всичко е много хубаво smile

остава само месец до футболната сватба  yahoo
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #50 -: август 27, 2013, 11:27:15 »

Mucka <3, много ви се радвам на предложението и на темата! И ние с моят М сме футболни фенове и това също ни беше една от възможните теми за сватбата!  Bravo А вие двамата толкова си отивате и изглеждате толкова щастливи заедно!!! Чакам с нетърпение развитието на вашата сватбена приказка!

« Последна редакция: август 27, 2013, 11:28:49 от scilla » Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #51 -: август 31, 2013, 01:08:22 »

Муци, благородно ти завиждам, че сте приключили с подготовката 1 месец по-рано. Аз много исках и ние да сме свършили основното и септември само с дреболийките да се занимаваме, но не стана така. Сега съм в лека паника дали ще успеем. А за организиране на сватбено пътешествие и дума не може да става на този етап. Дори не съм разглеждала какво се предлага. Ние първоначално си мислехме за някоя далечна дестинация - Перу, Сингапур, Китай, Сащ, Бразилия...после говорихме за обиколка из Европа...Вие за къде сте се насочили?
И идеята ти за етикетите е страхотна, футболната тематика ми е много на сърце. Очаквам с интерес вашата сватба.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 31, 2013, 08:22:17 »

Казвам добре дошли на новоприсъединилите се към моята сватбена футболна темичка  give_rose
Първо да ви се похваля на на 28.08.'13 г. направихме 4 години със златото  heart Много си го обичам  heart
Що се отнася до подготовката май се поуспокоих че съм почти готова и се отпуснах, но като се замисля има доста неща да се свършат  crazy А златото дори няма риза и обувки  girl_impossible Поне съм запазила часове за грим и прическа, както и за пробните Wink Час за маникюр не съм, но все си мисля, че ще има часове, защото маникюристки бол....все някоя ще е свободна  girl_wink Онзи ден купихме рокля на кумата  danceg Ако я знаете само каква е слабичка и нежнааааа....нямаше рокля, която да не и стои перфектно! Та взехме розова smile Все пак е някакъв нюанс на червеното, нали?! Кумът ще е с розова вратовръзка, а златото не знам  crazy Нещо шареничко.....червено, розово.....и може би екрю....абе ще видим има време  tease
Иначе в момента си разтъпквам сватбените обувки и мисля, че колкото повече стоя с тях толкова по-удобни ги чувствам  danceg
Вие как си избрахте прическата? Аз в началото си мислех да е пусната назад...на масури, ама сега нещо си мисля че май ще е по-добре на някакъв интересен  pleasantry кок.
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 31, 2013, 09:11:00 »

ооо! много са красиви всичките ви придобивки. Халките са страхотни, а кутията за пликове е страааашно оригинална и готина! Браво Bravo И аз така се успокоявам за маникюра и още не съм запазила... smile blush
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 31, 2013, 09:13:40 »

Муцка и моята кръсница ще е с розова рокля  yahoo много нежна и много добре и стои, като принцеса е smile И аз още не съм запазила маникюр, но мисля че ще се вместя при една smile Ако искаш ще ти дам номера и, много съм доволна от нея smile Прическата- оф... и аз бях на твойто мнение в началото, с пусната коса, но след като обляках роклята и се снимат с пуснаха, после с вързана коса и май по добре седи с бързана. Пробвай и ти, може би по лесно ще решиш каква да е smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 31, 2013, 09:35:53 »

Честито за годишнината smile и ние тази година направихме 4 г. но на 07.06. А за ризи..... вижте отидете до Теодор но в центъра по Фердинандова който е .А обувки имало сега намалени в Андрюс и Теодор в мола. И ние ще ходим да гледаме днес с нашите кумци защото пък тяхната сватба е на 29.09 и те нямат още обувки. И пръстени  ще гледаме  и така  girl_wink .Да те питам колко грама ви излезнаха халките? И каква цена?
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #56 -: август 31, 2013, 14:05:32 »

Честито и от мен за годишнината - още мноооооооооооогооооооооооооооооооооо години щастливо влюбени smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 31, 2013, 16:44:30 »

аз да се включа за прическата smile аз бях с прибрана коса, защото и в ежедневието си често съм с прибрана коса и така ми е по - удобно smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 31, 2013, 17:14:13 »

Yana, халките ни излязоха 10.45 грама - 576 лв мисля smile Другият модел, който бяхме харесали щеше да излезе около 400 лв защото бяха около 7 грама Wink
Междудругото дори не знаех, че на Фердинандова има Теодор. А обувките ще ни бъдат проблем определено щото златото е с мноооого голямо краче Wink Но ще търсим  pardon
Благодаря ви за пожеланията мацки!  give_rose Да ви се връщат Wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 31, 2013, 21:49:28 »

Цвети, всичко е много хубаво, гледам халките ви са подобни на нашите. А за букет си се спряла и ти като моя  фаворит give_rose макар, че в действителност се получи по различен, но пак беше много хубав. А за прическата гледай да ти е удобно на теб и как ще се чувстваш по комфортно  girl_wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 03, 2013, 15:06:39 »

Муциии, още веднъж прочетох темичката ти и установих, че не съм коментирала предложението ти (въпреки, че даже на моя съпруг му го разказах преди smile ) - направо си е било предложение мечта/

Кутията ви е страхотна! Сами ли си я правихте? Браво smile

А прическата - незнам с каква коса и черти си, но прическата, която си си харесала (на снимката в албума) е много елегантна. Ще правиш ли пробна?
Активен
cvetenceto_83
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 04, 2013, 12:24:25 »

Муци,здрасти от още една адашка!За малко щях да ти пропусна темичката!Браво много рано си ок с подготовката!Честита годишнина със закъснение,пожелавам ви да се обичате все така и да сте много щастливи!
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 04, 2013, 20:46:32 »

Мила моя, не ми остава време да вляза и ще изтърва подготовката ти!  blush Хайде кажи до къде стигнахте, какво остана и неостана smile Наистина няма време, и твоя ден идва smile Как искам да върна време на зад с една седмица и да си оправя всичко, както трябва а сега.... всичко ми идва в повече. Покрай теб, как са нещата?
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 06, 2013, 07:34:35 »

къде се изгуби Муцка не разказваш как минават последните подготовки?!!?!?
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #64 -: септември 11, 2013, 13:06:02 »

Муцкааа, не остава, ей!!! Как сте с подготовката?
Активен
cvetenceto_83
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 12, 2013, 08:50:33 »

Муцка до къде стигнахте с подготовката? Пожелавам ти много приятни емоции в оставащите дни  smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 18, 2013, 16:57:21 »

Мацки, минавам набързо през форума за да кажа че не съм ви забравила и ще разказвам при първа възможност  girl_wink Много задачки напоследък и никакво ама никакво време не ми остава  girl_impossible  И на сватба на Хоупчето бях  yahoo Беше великолепна, невероятна, забавна и много много весела сватба! Сега вече се залавям с моята сватба smile Останаха дреболийки, които мисля да отхвърля до края на седмицата за да мога другата седмица да се отдам на пълен релакс  danceg Имаме си дрехи за сватбата, платен е ритуала, тортите са поръчани, табелките с имената на масите са готови, етикетите са принтирани, имаме си ракия и вино, остава уиски и водка, както и безалкохолните, които впрочем още се чудим колко на брой да вземем на човек  crazy Когато ми остане време ще кача снимки на всичко, което имам вече  girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 18, 2013, 19:05:07 »

значи не съм се заблудила, че това е сватбата на хоупчето smile

айде муцка, не останаааааааа  yahoo успех със задачите  good
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #68 -: септември 19, 2013, 08:09:33 »

Браво, Муцка! Дерзай - последната седмица е най-тягостна Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 22, 2013, 18:04:50 »

Здравей мила smile Желая ти от цялото си сърце спокойна подготовка smile А за безалкохолните - ние бяхме 100 човека и се изпиха 4 каси. бяхме поръчали 10  blush така че не се спускайте на много, вече говоря от опит give_rose
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #70 -: септември 26, 2013, 21:17:08 »

Муцка, от скоро ти видях темата  give_rose Айде, чакаме те със снимки и разкази  yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 27, 2013, 10:28:47 »

Муци, пожелавам ти прекрасен сватбен ден утрееее yahoo И да спре за вашата сватба да вали Sunshine А ако вали - да ви върви по вода цял живот! heart
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #72 -: септември 27, 2013, 13:36:47 »

Весела сватба и от мен, мила муцка

 Good luck  weddingday weddingday
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 28, 2013, 08:50:20 »

Честита сватбааа Сватбаааа weddingday Сватбаааа Обичайте се много и силно цял живот!!! heart
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 28, 2013, 08:57:23 »

Честит сватбен ден! Пожелавам спокойствие и веселба! Надявам се в Бургас да не вали!
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 28, 2013, 10:50:43 »

честито!!!!!!Мн любов и разбирателство ви пожелавам!!!Весело и те чакаме с разказ!!!
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #76 -: септември 28, 2013, 10:52:26 »

 Сватбаааа Good luck weddingday  Много весело да си изкарате и много любов и разбирателство желаяяя kiss2
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 28, 2013, 11:00:37 »

 Сватбаааа weddingday chee

Хайде, Муцка, вие сте! Пожелавам ти един незабравим ден!
И те чакаме да разказваш. Wink

Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #78 -: септември 28, 2013, 12:06:12 »

Муции, нямах време и чак сега прочетох темата от начало. Няма такова предложениееее, разплаках се тук  cray Твоя го признавам за най-романтичния мъж, евала на момчето  Bravo Bravo Bravo Много сте сладки и много лъчезарни. Другия път като се прибера, ще се организираме да се съберем на кафе с момичетат от Бургас, много сте лъчезарни вскички и ще се радвам да се познаваме  Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 28, 2013, 15:06:06 »

Милааааааа честита ти сватба  weddingday Бъди много щастлива, бъдете много влюбени и ти пожелавам най - приказната, най - вълшебната сватба! Хиляди целувки и милиони усмивки, за теб г-жо  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 28, 2013, 20:23:38 »

Честито,Цвети!!! Много любов и разбирателство Ви пожелавам  give_rose Една прекрасна сватба с много емоции и чакаме с нетърпение да разкажеш за големия ден  weddingday chee Good luck
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #81 -: септември 28, 2013, 21:06:39 »

Олеле Муцка и твот ред дошъл, честита сватба и от мен! Сигурна съм, че сте имали един прекрасен незабравим сватбен ден! Сватбаааа SERENADE
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 29, 2013, 12:08:05 »

Честито на футболните младоженци  give_rose give_rose give_rose give_rose Бъдете много щастливи  weddingday
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 30, 2013, 08:18:09 »

Честито  weddingday
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 30, 2013, 08:37:42 »

честито и от мен! бъдете много много щастливи  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 30, 2013, 08:48:55 »

честито, Муци. Бъдете щастливи! smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #86 -: септември 30, 2013, 10:50:39 »

Муци, честитооооо!!!! Любов, разбирателство и уважение!
Активен
cvetenceto_83
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 30, 2013, 15:12:52 »

Честито адашче! Много любов,незабравими моменти и сбъднати мечти! Чакаме те да разказваш! smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines