Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:36:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mucka <3 - 28.09.2013  (Прочетена 30206 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« -: август 18, 2013, 07:34:49 »

Ехаааа, дойде и твоя ред Цвети - пожелавам ти страхотен и спокоен последен месец ( и малко  Wink ) и чакаме с нетърпение всички детайли!!!


* red-wedding-bouquets-582.jpg (35.32 KB, 500x332 - видяно 461 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 18, 2013, 16:08:48 »

честита тема  give_rose
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 18, 2013, 21:25:51 »

Честита темичка мила моя smile
Изпревариха ме този път ... просто не е честно, но важно е че вече и ти си имаш своя темичка  Bravo
Пожелавам ти едни спокойни дни като госпожица, но силно запомнящи се smile И една невероятна сватба, приказна и незабравима
Чакам и аз твоите разкази с нетърпение   Bravo Bravo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 19, 2013, 07:06:40 »

Уаууууууу, и аз вече си имам темичкааааааааааа  yahoo  yahoo  yahoo Много ти благодаря Еленичка  give_rose  give_rose  give_rose Страшно много ме изненада и зарадва  yahoo
Пандичка, добре дошла  give_rose
Беберонче, знам мила, че искаше ти да ми направиш темичката и оценявам това  girl_wink
Сега се залавям за работа и после обещавам да разкажа всичко с подробностиииии  danceg
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 19, 2013, 20:54:21 »

Очаквам твоите разкази с нетърпение  Bravo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 19, 2013, 21:50:26 »

е това изобщо не е честно пък!

мила честита ти раннопоявила се темичка! пожелавам ти лека доподготовка, скопойствие преди всичко и многооо търпение Wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2013, 15:10:53 »

Мерси Шанталче  give_rose Ти като булка минала през цялата галимация около подготовката на сватбата ще ми даваш кураж и ценни съвети за справяне с текущите проблеми  Wink
Запознанството:
Това беше началото на октомври през далечната 2005-та година  smile Бяхме колеги в университета и за щастие или не златото живееше в моето общежитие на горния етаж smile Много беше забавен и глуповат начина, по който се опитваше да ме зариби.....един ден просто дойде с празна чаша и каза, че нямали вода и ако можело да му налея една чашка  girl_wink Хихихих сега като се сетя и ми става смешно smile Та за да не разтягам много локуми и да не ви отегча ще кажа само че ние тръгнахме едва след като аз завърших! Докато учехме бяхме само приятели, на моменти доста добри приятели и нищо повече  pardon Първи курс аз си имах много сериозен приятел, когото много обичах и за когото правех всичко и пренебрегвах всички и който ми носеше само болка, но с течение на времето се разделихме и аз започнах нов живот Wink Та през всичките 4 години докато учех с  моето злато бяхме само приятели и всеки от нас си имаше гадже (не едно или две  girl_wink ). Но след като той завърши си дойде в Бургас и започна работа, а аз останах в София защото имах още една година до завършването ми. И прекъснахме връзка, спряхме да се чуваме .... въобще мога да кажа, че донякъде забравихме за съществуването на другия smile И в един слънчев ден, след поредното разочарование (визирам мъж), аз дойдох в Бургас, видях се с него и нещо се случи! Пламна любовта между нас! Никога преди не бях изпитвала нищо към него (което не се отнася за него), а тогава.....не знам....просто се влюбих!
Това е накратко smile После ще разказвам пак  danceg
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #7 -: август 20, 2013, 15:19:28 »

Честита сватбена темичка! give_rose Пожелавам ви много щастие,любов и сбъднати мечти! twohearts
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 20, 2013, 15:44:43 »

Честита тема, Цвети  give_rose Пожелавам ти страхотни емоции  Wink Много хубава история имате  Girl_hide чакаме с нетърпение още подробности Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 21, 2013, 08:27:22 »

оооо колко си го тормозила, докато видиш любовта в очите му  blum
На един човек като му е начертан пътя, и на другия край на света да отидеш, пак ще срещнеш любовта smile Тези думи са много точно за вас двамата  blum
Как върви подготовката, рокля , костюма, кръстници smile Разказвай   blum
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #10 -: август 21, 2013, 11:30:58 »

Муцка, изпревариха ме lol)))))))))))) Честита темичка!!! Да я изпълниш с приятни емоции
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 21, 2013, 11:46:33 »

Муцкааа, честита темичка yahoo Още малко и е твоят ред girl_wink Започвай разказите, докъде стигна?
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 22, 2013, 20:09:20 »

Хахха, Маци , след онова заплашителното: "Внимавай, че да не ти направя и на теб темата по-рано!" си мислех, че няма кой да те изпревари  biggrin
Mulan, silver-che, adi, добре дошли в моята темичка  give_rose
Та със златото тръгнахме на 28.08.2009 г. и на 01.10.2009 г. вече живеехме заедно smile И наистина съм адски щастлива, че намерих човекът!!! Той е мил, весел, търпелив, невероятно грижовен, адски красив ....общо взето най-голямото злато на света  heart
Предложението дойде на 27.10.2012 г. на мач между моят градски и неговият градски отбор  yahoo Не мога да опиша за каква емоция става въпрос! След като е чул по радиото, че двата отбора играят по между си той решил че това е най-подходящия момент да ми предложи! Купил пръстен, отишъл на стадиона и говорил с управата му за организацията на събитието и ..... на 27.10 ме изненада страшно много  Girl_hide Само ще ви споделя, че в деня на предложението ми беше много криво и неспокойно, не ми се ходеше на мач.....абе исках да си останем вкъщи и да си лежим пред телевизора  funnytooth А той милия: " Как няма да ходим бееее? Айде сега, разбрали сме се с аверчетата и няма да отидем?! Ще стане супер мача!" хихиххи и някви такива  pardon Та като цяло предложението е най-уникалното на света (поне според мен)  yahoo  heart Отидохме на мача, гледахме, забавлявахме се и на полувремето на мача, пред всички присъстващи на стадиона, моето злато ми предложи като падна на колене на терена  yahoo На светлинното табло беше изписано: "Цвети, ще се омъжиш ли за мен?" и наша снимка smile По-късно ще публикувам линк за да може който иска да види какво се случи smile Та разтреперих се, коленете ми омекнаха, абе не знаех истина ли е, сънувам ли, бях шокирана....а публиката на стадиона супер много ни се радваше и пляскаха  danceg Ето затова си имам най-уникалния мъж на света  girl_wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 22, 2013, 20:14:44 »

Муци страхотно предложение Wink благородно завиждам на всички вас с романтичните мъже smile

до къде си с подготовката?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 22, 2013, 20:20:00 »

Аз съм чела и друг път за самото предложение, но пак го прочетох с голям интерес... така да ме развълнува  cray twohearts
Сигурна съм че имаш най- романтичния мъж на света  Bravo
А как ти върви подготовката? Има ли вече големи пеперуди в стомаха? bee bee
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines