Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:29:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на IvaGeorgieva- 14.09.2013  (Прочетена 10086 пъти)
 
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #15 -: август 19, 2013, 13:08:20 »

Да, в общи линии наистина доста неща сме отметнали....ама големи уговорки имаме за тоя костюм...днес не му се ходи да мери...утре нещо друго стане....усещам, че няколко дни преди сватбата ще успеем да го облечем lol
Фигурката и аз много я харесвам....голямо търсене падна докато я намеря....сега остава само да и боядисам косата черна (че аз съм чернокоса....и няма как булката да е руса lol ) и сме готови
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 25, 2013, 10:22:30 »

Честита темичка! Започва обратното броене yahoo >Леки подготовки
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #17 -: август 29, 2013, 10:05:22 »

yana_traeva, благодаря....наистина започва обратното броене...но нещо все ми се струва, че много неща има за вършене....Утре отивам да си взема роклята....искрено се надявам да се е получило това, което исках. Младоженеца поне вече има костюм - остават ризата и обувките smile Направила съм половината късметчета...остават още толкова. Завърших гривничките, както и украсата на чашите. Довечера ще опитам да сложа снимки на всичко. Другата седмица трябва да се поръчва торта...и да се уточнява всичко с ресторанта......а време нещо не остава
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 29, 2013, 10:07:42 »

Ива, от къде си взехте халките?
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 29, 2013, 10:20:10 »

Иве, ти сама си правиш всичко, така ли? браво Bravo
бравос и за костюма на младоженеца- по-бързи сте от нас все пак lol)
дааа, и при нас още няма поръчана торта и нищо не е уточнено с храната... а има 2 седмици huhhuh.gif
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #20 -: август 29, 2013, 10:31:15 »

 yana_traeva, халките са от Сара Трейд. Ходихме в Раковски направо - в магазина им....огромен избор имат....и съм много доволна. Имаше нашите размери от избрания модел...само ни ги гравираха и ги взехме за 30 мин.
ros4e, ами правя си украсите за шампанското, за чашите, кошничките за хвърляне, както и голямата кошница, в която ще се събират (а и след това мисля да я ползвам при минаване за наздравицата)....и гривничките, но то с гривни ще бъдат само най-близките ни - двете майки, двете сестри, кумата и моите приятелки...Останалите гости ще бъдат с обикновени бутониери.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 29, 2013, 10:41:21 »

мерси за информацията smile.Защото тука в Бургас намерих на едно място дето работят с техния каталог грама търгва горе до от 60 и нещо?! Добре ли е?
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #22 -: август 29, 2013, 10:45:29 »

Ами нашите излязоха по 57лв/гр....зависи много от модела, който сте си избрали...и предвид, че магазините в другите градове си слагат надценки....ако имате път нататък определено е по-добре да се вземат директно от производителя....но ако трябва специално да ходите до там...вече не си заслужава.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 29, 2013, 10:49:14 »

еми ние ходхме близко близко... до Асеноград но не остана време , а в Неделя не работят...така че май ще са от тук.А неискам да рискуваме по интернет да ни вземат мертките
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 13, 2013, 13:12:48 »

айде неостана !!!!!Весело изкарване утре !!!!Много усмивки и весели моменти и те чакаме като госпожа вече lol))))
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 14, 2013, 12:41:34 »

Честита сватба!  wedding
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #26 -: септември 14, 2013, 13:03:14 »

честита сватба Ива! smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 15, 2013, 16:50:14 »

Честитооо!  danceg Sunshine Желая ви дълъг и прекрасен семеен живот, пълен с красота и усмивки! smile
разказ, разказ, раз-каз... smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines