Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:01:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на летен бриз, любов и още нещо 12.08 - 18.08.2013г.  (Прочетена 23856 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: август 15, 2013, 12:19:14 »

Ами точно защото я хареса разпитвам. Обаче, да знаеш, че пак е малко опасно....Съпругът ми е от Беласица, а по онова време Беласица и Струмица са били побратимени и са си ходели свободно по съборите. Та знае ли се кой, къде и как се е побратимявал Wink.  Хихи, мъжът ми и брат му още имат в къщата шушлекови якета, които свекър ми купил от Струмица през 1967г. Колко е малък светът....
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 16, 2013, 07:24:11 »

Добро утро!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: август 16, 2013, 07:44:26 »

Добро да е, Езра!
Днес е петък, обаче имам страшно много служебна и лична работа....Най- лошото е, че не съм измислила подаръци за рождените дни на моите момчета sad. Пък и за най- голямото, дето ще става на 60, не съм се замисляла сериозно и все отлагам. За децата е много трудно, защото не бива да е тежко, не ми се иска да са дрехи, книги и разни от този род. Не искат картини, защото нямало как да ги закачат по стените.....Малкият има много стар фотоапарат, може да му измислим нещо, макар разни други джаджи, дето ги мъкне из джобове, да могат да снимат. Оф, по принцип май е най- добре да е нещо в брой, но все пак ми се иска и да остави някакъв спомен. Казвайте какво подарявате на вашите младежи, много ще съм ви благодарна give_rose
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 16, 2013, 08:03:55 »

Добро утро и от мен smile


* 1187280_566432340064960_421594670_n.jpg (22.24 KB, 403x300 - видяно 2298 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 16, 2013, 08:08:12 »

Ох аз днес се чудих за един час кое първо да свърша, че след малко трябва да гоня автобуса за работа ... сетих се, че утре е РД-то а аз в последния момент тортата още не съм поръчала ... Свекърва, моят мъж не мога да накарам да измисли какво иска ... обикновено си купува и събира пари за някое от хобитата си напр за обективи за фотоапарата... Иначе му купувам дрехи  smile smile купила съм тая година свещи с цифри и балони с пожелания  yahoo
Вчера си изчетох книгата и макар, че знаех че накрая е тъжна и си викам - а няма да ме разреве пък една книга и като стигнах последните 2-3 листа и като почнаха едни сълзи-милото ми се смее, аз се наплаках едно хубаво, изчетох я и я прибрах в шкафа - мн хубава история, мн хубаво написана  smile Сега почвам др-та, ще си я взема и за Турция  Read хубав петъчен ден, аз съм 10 часа на работа nea
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 16, 2013, 08:22:42 »

Добро утро smile

С малко закъснение честитя на всички, които са празнували вчера give_rose

Ние цял ден бяхме по задачи с милото, а вечерта на имен ден на бабето ми. Много хубаво си прекарахме, ама то винаги е хубаво като се събере цялата рода на едно място, особено като се виждаме толкова рядко.
Свекърва, аз на моето момче почти през година подарявам часовник. То почти в хоби му се превърна да си ги колекционира, но много обича ръчните часовници. Естествено не всяка година имам възможност да го изненадвам с толкова скъпи подаръци, но при възможност не пропускам.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 16, 2013, 12:06:56 »

Привет Wink
Днес ми е много жега и хич не ми се седи на компютъра, че сме го сложили в ъгъл, където грам вятър не подухва heat и май ще зарежа ровенето из нета за по-късно и ще отида в спалнята да чета книга Reading Снощи вечеряхме на терасата и беше много хубаво - докато хапвахме се наслаждавахме и на зарята (вчера беше денят на Варна).
Свекърва, аз на моето момче в последно време само практични подаръци му подарявам (дрешки, обувки, чанти) и не знам каква идея да ти дам ... по принцип мъжете винаги се радват на всякакви технологични джаджи
Езра, мисля, че и на мен ми е време да си довърша книгата, дето отдавна съм я започнала smile Как е коремчето на сестра ти - расте ли? А как е сватбеното вълнение на другата? Сигурно и то расте, няма как smile Ей, представям си какъв кеф ти е на теб да чакаш две прекрасни събития! heart
Хайде всички, be happy! Днес е петък - планувайте приятните мигове за уикенда twohearts
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 17, 2013, 08:50:52 »

добро утро  smile smile
да ви почерпя на бързо, че днес ми е пълен графика със задачи-милото днес има РД , нека ми е жив и здрав, много си го обичам  heart



муун, да, мн съм щастлива от тези две събития, нашите също  heart heart представям си каква еуфория ще е , а пък и лекичко планираме едноседмична екскурзийка есента из планините на България -така ми се иска въздух, природа и тишинка - с цялата си душа имам нужда  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 17, 2013, 09:49:18 »

Честит ти рожденик, Езра!
Да ти е жив и здрав, нека всичките му мечти да се сбъднат.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #69 -: август 17, 2013, 10:14:35 »

Добро утро!

Езра, да ти е жив и здрав рожденика и да те слуша много Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: август 17, 2013, 12:10:07 »

Да ти е жив и здрав и много усмихнат!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines