Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:34:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на летен бриз, любов и още нещо 12.08 - 18.08.2013г.  (Прочетена 23862 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 14, 2013, 15:31:06 »

мариолче, и на 19 я зимам, само да се оттървем така от онази психопатка
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: август 14, 2013, 15:35:24 »

Еми, с теб също ставаме роднини по този начин 
- нещо като баджаначки smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 14, 2013, 16:46:28 »

Еми, с теб също ставаме роднини по този начин 
- нещо като баджаначки smile
Свекс, нямам нищо против. А и както се разбра, има 2 броя дами за 2 броя кавалери. twohearts
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: август 14, 2013, 16:56:55 »

Да, две братовчедки ще вземем по мъжка линия /мъжете на две естри са баджанаци/. Само да се навият да ни ги дадат, че те там си ги пазят керките Wink. Ако не - ще ги крадем....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 14, 2013, 16:58:54 »

готова съм вече не да крада, ами да купувам, само да е този път психически стабилно момиче с нормални реакции. crazy
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 15, 2013, 08:28:29 »

муунче, защо не си почиваш, какво ви се чисти не знам - моята приятелка нали е бременна и на работа също не спира, като излезе в майчинство се чудя как ще спре тая енергия ... мен ми дай да си почивам  Bravo за лентичката, я махнах защото наближи  give_rose аз ще ви кажа кога Офейкваме към Егейско море  yahoo
свекърва, едни които са за украса, уж на едно място ми казаха че има, но не знам кога ще ида... все нямам време, събота правим РД на мъжа ми, на вилата;
големи сте образи с това сватосване  girl_wink

и кафето
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 15, 2013, 08:47:15 »

Добро утро от мен!
Слагам една тортичка, като допълнение към кафенцето на Езра, понеже днес имам рожден ден. От тортата си личи на колко ставам  blum


* images25.jpg (8.28 KB, 259x194 - видяно 2492 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 15, 2013, 08:50:11 »

Здравейте smile

Честит рожден ден на ratatui  Torte

Честит празник на mariola85 и на други празнуващи ако има  Flower

Аз основно имам енергияя на работа, а като се прибера в къщи нищо не ми се прави и се чувствам ужасно - излиза, че мога да се занимавам с домакинска работа, само ако ми плащат  funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #53 -: август 15, 2013, 08:56:13 »

Привет!
Дами, като го видях това пиленце и се сетих да ви кажа, че видях вчера лястовичките, че са започнали да се събират вече cray. Отива си лятото, моето лястовиче също се готви да отлита другата седмица. Сега няма да роня сълзи, ще му мисля по- късно.
Днес е голям празник! Честито на всички с прекрасното име Мария!
Ей, ратаонуй, да си жива и здрава, много усмихната и слънчева! Харесаха ми думите на една наша съфорумка с писателски заложби и ще цитирам по памет: "Зная, че това са неща, които мога да ти пожелая в 365 дни от годината, че това казват всички....Искам нещо много специално за теб, затова ти пожелавам слънчогледи!!!"
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 15, 2013, 09:03:59 »

Благодаря ви!
Явно този рожден ден ще ми е доста емоционален, от сутринта вече втори път като чета пожелания и ми се насълзяват очите  cray сигурно откачам nea Свекърва, страхотно пожелание, благодаря ти  give_rose
И забравих да честитя, на всички мили девойки, които носят прекрасното има Мария!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 15, 2013, 09:12:48 »

рататуйче, пожелавам ти много здраве и любов, както и безброй сбъднати мечти  heart heart
http://www.nashvillescene.com/binary/77a6/RatatouilleCake.jpg
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #56 -: август 15, 2013, 09:42:44 »

Рататуйче честит рожден ден! да си жива и здрава и много щастлива! Пожелавам ти един приказен ден! Убедена съм че всичко ще се получи чудесно smile

Благоаря ви за пожеланията за именния ден, аз по принцип нали съм маке и при нас Голяма Богородица е на 28ми август, и тогава празнувам, но с годините реших и на 15ти и на 28 да черпа че ставаше много досадно да го обяснявам smile

Ето една сладка почерпка от мен smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #57 -: август 15, 2013, 10:30:54 »

Честит Рожден ден, Рататуй! Честит Имен ден и на всички именици! Пожелавам ви много добро настроение! Нека винаги да зареждате хората около вас с положителна енергия  give_rose
Днес моята свекърва също празнува и ми е специален празник. Живот и здраве догодина дано да празнуваме с още една малка именичка по това време. Нали със свекърва ми сме на една дата родени, защо пък да не празнува заедно с внучката си именния ден  Wink
Между другото, едва ли _Ezra_ е предполагала, че с това име на седмичната тема толкова любов ще се развихри тук! То не бе сватосване и чудо yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: август 15, 2013, 10:36:56 »

Хехе, аз си мислех също да кажа, че "...и още нещо-то" е сватосването Wink. Съвсем сериозно снощи показах македонската мома на синчето и той каза първо да проверя дали имаме роднинска връзка и тогава  heart. Преди години си беше намяркал една хубавица от селото на съпруга и се оказа, че му е втора братовчедка....
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #59 -: август 15, 2013, 10:46:35 »

свекърва няма как да сме роднини smile ние в петрич нямаме рода smile ние сме бежанци ама сме избягали в струмица smile така че казвай хареса ли я?  blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines