Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:00:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на летен бриз, любов и още нещо 12.08 - 18.08.2013г.  (Прочетена 23863 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 13, 2013, 17:37:06 »

много ти е готина прическата, любимата ми стегната вдигната коса. браво
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #16 -: август 13, 2013, 17:59:25 »

Хехе, зная я, ама не ми беше дошло на ум, да те сравнявам с нея Wink. Нещо ми се върти из главата спомен за филм с Анахит Цонева повече, тя беше с такава прическа и очила. "Сбогом, Ани!" май беше, но роклите и бяха силно вталени с широки поли. Някакъв сборен ретро образ в модерен стил си Wink.


* Jovanka.jpg (15.45 KB, 350x275 - видяно 2454 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #17 -: август 13, 2013, 18:29:58 »

еее при нас ако косата ти е в кок и с големи очила веднага ти казват че си като Йованка Броз smile
еми мерси, ако знаеш че тази прическа ми струваше 10 лева само ми се реве като се сета колко е всичко ефтино там  shok а не само това куверта за ресторанта беше 11 евро с пиене на корем ( и алкохол) + украса на столове и маси абе без пари  girl_impossible още ни е яд с мъжа ми че не си направихме сватбата там  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 13, 2013, 22:40:15 »

ох, много е трудно да се ходи на работа, след три седмици почивка  beddybye в къщи само ми се спи
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #19 -: август 14, 2013, 07:56:52 »

Добро утро, момичета smile

Пандапанда, напълно те разбирам smile И аз след 3 седмици отпуска в понеделник си бях навила 3 аларми, за да се събудя  blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 14, 2013, 08:41:07 »

Здравейте, сладурки! Girl_hide
Отдавна не съм ви навестявала, но не съм ви забравила girl_wink Компютъра иска да сдава багажа и не го пускам много много, че не ни е приоритет нов сега smile Искам закъсняло да благодаря на всички за поздравите и пожеланията за рождения ден на моето момче give_rose Много хубаво и весело си изкарахме и двата пъти - друго си е да има къде да събереш повечко хора smile Иначе ние с малкото футболистче сме добре ... е, вчера тичахме по спешност до болницата, но слава богу всичко е наред и не се наложи да ни приемат. Ама така е като майка му е с мноого дебела глава. Вече официално съм обещала да слушам и да почивам повече, ама наистина този път! Честно! smile И понеже не трябва да се преуморявам, днес трябва да проведа 658763525 досадни разговора по телефона ...  End ХЕЛП !!! ДАЙТЕ МИ КНИГИ ДА ЧЕТАА
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 14, 2013, 08:45:26 »

ех муун, да ми беше казала 3 дни по -рано, вече ги дадох тия които ги прочетох. можеше да ти ги пратя.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: август 14, 2013, 08:56:53 »

Привет!
Ами аз без да съм била в отпуска, пак едва се будя.....То, като в песента е при мен: Вечер ме бият да лягам, сутрин ме ритат да ставам! nea Котката, по неизвестни причини, е решила да ми спи на краката и това още повече усложнява заспиването. Аз я махам, тя пак идва. Като затворя вратата - почва да драска да влиза. Мъжът ми от две вечери спи в хола, че двете /с котката/ сме му тровели живота Wink.
mariola85 , преди повече от 8 години бяхме на екскурзия до Охридското езеро и в хотела имаше и сватба. Ей, голяма работа...минимум 500 души! Тогава за първи път видях директно прожектиране на стена. То иначе нямаше как да се види какво прави булката, толкова много хора имаше. И все мъкнеха разни препълнени чинии Wink, предимно с месо. Направи ме впечатление, че пускаха само народна музика, нищо друго. Ние бяхме в градината и отваряха вратата на ресторанта да извиват хората на открито. Ама как всички можеха да ги играят! Има едно като нашето "Елено, моме", бая заплетено и бързо, обаче народът играе ли играе. И друго ми направи впечатление - много високи момчета и момичета имаше по улиците. Високи, слаби и тъмнокоси. Я да вземеш да ми намериш една снаха, нали уж нема по- убаво девойче от македонче Wink. Хахаха, на тази песен много и се нервех преди, защото съпругът ми е от Пиринския край, пък аз съм си уж чиста тракийка. Като са толкова хубави, да си беше взел тамошна Wink....
m0onlight, седи си на дупето, не на ушите diablo! Дано наистина си спазиш обещанието да почиваш повече. Когато се чудя какво да чета, винаги се връщам към класиката и преоткривам разни неща.


* kafe.jpg (57.63 KB, 851x316 - видяно 292 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 14, 2013, 09:12:43 »

привет!  smile smile
мариолка, мн красива дама си, ех в темата само хубавици  smile
муунче, ти искаш някакви романчета ли, за бременноста четеш ли?
аз тия дни съм пак натоварена с пълна програма  Wink но пък в настроение; пу пу дано не се променя;
почти свърших втората книга, мн й се кефя, разказвам я на милото, а той иска не иска ми търпи женските излияния  girl_wink нали има и любов в книгата;

Днес трябва да плащам застраховката на колата, да поръчвам торта, да си запиша прическа и вероятно и грим... за сватбата; още не съм открила стъклениците които ми трябват, но за това пък предния път като ги търсех обиколих др магазини и взех поредния си чифт сандали хаха -обещавам последни за тази година, че станаха поне 4  tease



Хубав ден  good smile smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #24 -: август 14, 2013, 09:26:18 »

добро утро и от мен smile

Пандичке ти след отпуска се оплакваш че не можеш да ставаш , аз без отпуска едвам ставам реве ми се да си почина малко  cray ама май края на септември ще взема 2 седмици че не се издържа имам 20 дни отпуска останали smile

svekarva то при нас всички сватби са така, влизат младоженците, първи танц, и след това хорА до припадане, някъде до към вечерята и след това малко рокенд рол, сръбски Югословенски хитчета и торта ( която булката сама реже цялата  crazy) и айде сикитир smile. Сватбите са обикновено от 250 до 500 човека, кани се за кой се сетиш, на тази дето ходих беше малка само 250 човека  pleasantry. Като казахме че нашата е с 120 човека и те казаха аа ми то само най-блиските мъничка сватба, а тук всички ми викат ааа голяма сватба сте правили smile А за хорото което казваш май се сещам това е е едно србъско дребно аз не го мога smile но постарите го могат Wink

Ма аз верно ще взема да ти намера една послушна кротка македонка ( има и такива не се коси)не сме всички люти чушки,  имам една братовчедка 176 тънка като ела, като манекенка е на 24 е smile ама пуста в Скопйе живее  blum

Муунче що не распуснеш с някоя чик лит книжка smile аз обожавам ги така ми релаксират мозъка smile има една Аз обичам Ню Юрк smile.

_Ezra_  мерси мерси :)много ми9 е познато това с обувките аз редовно го права  blum

И една закуска в леглото за мързелуващите smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: август 14, 2013, 09:55:47 »

Давай я бързо тази братовчедка, какво като е в Скопие. И на години, и на ръст, и на цвят ми харесва, за послушното - не държа. Ако наистина е свободна, ще намерим начин да ги запознаем. Дето се вика, може и той в Скопие да иде, пак ще ми е по- близко от тази ХАмерика. За хората и хорАта на сватбата ще се разберем Wink - малка сватба и само онова бавното македонско  Wink, но ако сватовете имат други мераци, ще отстъпим smile. Само да дадат момата good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 14, 2013, 10:28:04 »

Всякакви книги ще чета: и бебешки, и романчета, и чик лит ... само и само да кротувам и да не шетам из къщи blum
Емчо, на крака не щеш ли да ми ги донесеш? Wink
Мариолка, наистина си като от списание - много си хубава give_rose
Свекърва, аз не можах да разбера - ти тая снаха за Хамерика ли я гласиш или покрай тебе да си шета кротко кротко? Wink
Езра, твоите задачки поне са приятни за вършене, а аз моите телефонни още не съм ги почнала и само се почесвам и се чудя какво да си измисля, че да не звъня точно сега scratch one-s head
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 14, 2013, 10:35:05 »

забравих - поне обеци намерихме за сестра ми  good
муунче, какви са тези телефони?
аз и неприятни задачки имам, но повечето са приятни  smile ох още 8 работни дни  tease yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 14, 2013, 11:58:58 »

Езра, понеже не ми дават да шетам из къщи и вчера дежурния лекар също ми размаха пръст да си почивам повече (след като мъжа ми ме изказа, че не съм се спряла да чистя и прибирам), днес имам да свърша някои задачки по телефона, но вече повечето ги свърших smile
А ти защо си махна лентичката с оставащите дни до почивката? Как ще знаем кога да ви пожелаем попътен вятър и лек път? Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: август 14, 2013, 12:09:45 »

m0onlight, аз първоначално си търсех снаха по принцип, защото не знаех колко сериозно е положението. Сега, като го гледам без "женки" да ходи на море и на кино, само с приятели.....хич не ми харесва. С последното американско гадже нещата се разпъркаха преди половин година и след това не е обявил никоя за изгора Wink. Хубавите били женени или твърдо заети....Където иска да си я води или той да ходи при нея да се запознават, белким стане работата.
Сега един истински случай с моя колежка от преди 20 години: Тя като мен си мрънкаше, че иска снаха да и шета и и помага, ама ей така, по принцип. И един ден, след поредната ария към сина и, че не може вечно да върви след него да му събира дрехите, да пере, да чисти и да готви и вече е крайно време да го жени. Същата вечер ергенът взел, че и довел едно моме на 15 години да си живее при тях, да ходи на училище и да се учи на домакинска работа. И там си и остана до ден днешен....Колежката искаше да си отхапе езика, синът беше само на 16 blush, ама пък сега и на снаха, та и на двама внука шета.
_Ezra_ , какви стъкленици търсиш?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines