Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:49:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на летен бриз, любов и още нещо 12.08 - 18.08.2013г.  (Прочетена 23861 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: август 12, 2013, 06:24:33 »

Добре дошли в новата лятна тема  good  Хубав ден   give_rose give_rose





Аз едва станах рано-рано, днес си изпросих да почивам  smile и ще ходим на плажче сутринта  Bravo с мъжУ.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 12, 2013, 07:58:55 »

Добро утро!
Тъкмо се наканих да правя тема и гледам Езра ме изпреварила, ама такова хубаво заглавие си избрала  give_rose
Завиждам ти, Езра, че ще отиде на плаж и ще починете. Аз изчезвам по задачки и пожелавам лек ден на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 12, 2013, 08:01:43 »

Здравейте и от мен smile
Аз пък днес съм на работа, ама съм толкова неадекватна, че изгорих две препечени филии за закуска  lol
Като дойде средата на август и почва да ми се струвам, че лятото си отива sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 12, 2013, 10:37:35 »

то с тези объркани сезони, може да се окаже че лятото тепърва ни започва. smile
Аз днес съм по бебешки задачки с кумата, да й помогна.
Иначе напоследък все чудя кво да ям, все ми е топло и нямам апетит за обичайните неща. nea
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 12, 2013, 10:51:02 »

Здравейте момичета, отдавна не съм се вясвала в седмичната тема, но днес ми е толкова крив ден, че реших да ви навестя, защото вие винаги успявате да ми оправите настроението.
Ezra, като гледам тази снимка и ми се иска да се топна във водата и да забравя всички тревоги.
ratatui, лек ден и да се справиш с всички задачки, които си си поставила за днес.
Пандичка, това с филиите го направих в събота през нощта. Реших, че искам препечени филии, но от едната страна тостера напича повече и ги завъртях и върнах за повторно печене. По едно време поглеждам и какво да видя  Oh my ... кухнята в облаци дим  funnytooth
Еми, хапвай повече салатки и плодове. Есента и зимата ще наваксаш  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 12, 2013, 11:09:26 »

то друго не ми и остава. тази сутрин съм закусила в кавички 2 чаши пр мляко. ще обядвам нещо по-солидно и довечера ще взема да си направя смути в блендера.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 12, 2013, 11:50:08 »

Еми, как си правиш смутито, аз все се каня да си направя, но този зелен цвят ми навява асоциация с треви и засега не се навивам да пробвам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 12, 2013, 12:02:33 »

о аз правя следното= 1 банан,  2 зелени кисели ябълки за уравновесяване на сладостта, чаша вода ( не пр мляко, защото ми става тежко), 1 малка опаковка заквасена сметана, 1 голяма лъжица мед.
зелени смутита не правя. засега нямам вдъхновение за тях.
иначе другото което правя е праскови, пр мляко, 2 лъжици ягодов мармалад .
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 12, 2013, 12:15:29 »

Това с ягодовия мармалад ще го пробвам още тази вечер  smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 12, 2013, 14:57:17 »

Привет и от мен smile

Като заговорихте за смутита, я кажете някоя рецепта с пъпешче, че мъжо домъкна от някакво село 4 пъпеша и се чудя как да ги хапваме, та да не се развалят.
Довечера сме на рожден ден на моя братовчедка. То ще се получи повече детско парти, че всички са с дечица, но дано не ме нападат пак като друг път мъниците. Милото все повтаря, че като се съберем някъде с малки деца и се лепят за мен като пчелички на мед. Нямам нищо против, даже ми е хубаво, ама сега с тоя търбух ми натежава pardon
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 12, 2013, 16:08:04 »

Я и аз да се запиша, че съм назад с новините. Да вида какво става с вас!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 12, 2013, 17:01:29 »

Али, когато имам много плодове и не знам какво да ги правя, нарязвам на едро в блендера с прясно мляко, добавям лед и си правим шейк. Това е първото и най-бързо за което се сещам.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: август 13, 2013, 14:33:39 »

къде сте млади булки? явно всички ваканцувате и ве мързи да пишете smile виждам и свекървата я няма smile

Аз се завръщам от свтабата в Македония, много хубаво си искарахме, само че беше много жега. Булката беше абсолютен непукист и всичко беше неорганизирано типично в нейни стил но за нищо не и пукаше. важно че се видях с всичките ми приятелки на едно място че всичките са в чужбина. Много беше хубаво да се съберем всички вече женени с мъжете си smile. пък и те мъжете много добре ни се разбират smile

Ето ви снимки каква се бях направила, важно купих си нова рокля,тази късата. качеството не хубаво че там ги разпечатват веднага снимките и ги сканирах, па рязах хора smile
Интересно нещо разбрах там, хората плащат 30 лева за фотограф и видео, като видеото е безплатно изцяло, а фотото има условие при тях да си разпечаташ снимките, което пак го прави в пъти поефтино от тук smile. а фотографите веднага вечерта разпечатват снимкте на гостите и едната струва към 3.50. така че от 250 гости избиват рибата smile абе умни са те smile

Айде лека седмица на всички и да пишете smile



« Последна редакция: август 13, 2013, 14:45:51 от mariola85 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: август 13, 2013, 15:53:46 »

А, тук съм, ама от горещина не си чувам мислите Wink.
mariola85, къде ги намери тези обеци, те като специално правени за роклята good
На снимката с очилата си като от корица на списание....Ако съм ти мъж, хич няма да те пускам по сватби Wink, ще те открадне някой върл лют македонец и ходи го гони после....
tsve4e , горе главата! Казвай какви са неприятностите и да си ги мерим.  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #14 -: август 13, 2013, 16:02:39 »

svekarva мерси мерси smile обичките са стари ама пусти на всичко отиват и все съм с тях. на тая снимка с очилата мама ми вика че съм била като Йованка Броз, те тук повечето не я знаят коя е ахха нмо ти трябва да знаеш  blum

айде дават го уикенда да захлади малко че да се наспим малко smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 13, 2013, 17:37:06 »

много ти е готина прическата, любимата ми стегната вдигната коса. браво
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #16 -: август 13, 2013, 17:59:25 »

Хехе, зная я, ама не ми беше дошло на ум, да те сравнявам с нея Wink. Нещо ми се върти из главата спомен за филм с Анахит Цонева повече, тя беше с такава прическа и очила. "Сбогом, Ани!" май беше, но роклите и бяха силно вталени с широки поли. Някакъв сборен ретро образ в модерен стил си Wink.


* Jovanka.jpg (15.45 KB, 350x275 - видяно 2453 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #17 -: август 13, 2013, 18:29:58 »

еее при нас ако косата ти е в кок и с големи очила веднага ти казват че си като Йованка Броз smile
еми мерси, ако знаеш че тази прическа ми струваше 10 лева само ми се реве като се сета колко е всичко ефтино там  shok а не само това куверта за ресторанта беше 11 евро с пиене на корем ( и алкохол) + украса на столове и маси абе без пари  girl_impossible още ни е яд с мъжа ми че не си направихме сватбата там  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 13, 2013, 22:40:15 »

ох, много е трудно да се ходи на работа, след три седмици почивка  beddybye в къщи само ми се спи
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #19 -: август 14, 2013, 07:56:52 »

Добро утро, момичета smile

Пандапанда, напълно те разбирам smile И аз след 3 седмици отпуска в понеделник си бях навила 3 аларми, за да се събудя  blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 14, 2013, 08:41:07 »

Здравейте, сладурки! Girl_hide
Отдавна не съм ви навестявала, но не съм ви забравила girl_wink Компютъра иска да сдава багажа и не го пускам много много, че не ни е приоритет нов сега smile Искам закъсняло да благодаря на всички за поздравите и пожеланията за рождения ден на моето момче give_rose Много хубаво и весело си изкарахме и двата пъти - друго си е да има къде да събереш повечко хора smile Иначе ние с малкото футболистче сме добре ... е, вчера тичахме по спешност до болницата, но слава богу всичко е наред и не се наложи да ни приемат. Ама така е като майка му е с мноого дебела глава. Вече официално съм обещала да слушам и да почивам повече, ама наистина този път! Честно! smile И понеже не трябва да се преуморявам, днес трябва да проведа 658763525 досадни разговора по телефона ...  End ХЕЛП !!! ДАЙТЕ МИ КНИГИ ДА ЧЕТАА
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 14, 2013, 08:45:26 »

ех муун, да ми беше казала 3 дни по -рано, вече ги дадох тия които ги прочетох. можеше да ти ги пратя.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: август 14, 2013, 08:56:53 »

Привет!
Ами аз без да съм била в отпуска, пак едва се будя.....То, като в песента е при мен: Вечер ме бият да лягам, сутрин ме ритат да ставам! nea Котката, по неизвестни причини, е решила да ми спи на краката и това още повече усложнява заспиването. Аз я махам, тя пак идва. Като затворя вратата - почва да драска да влиза. Мъжът ми от две вечери спи в хола, че двете /с котката/ сме му тровели живота Wink.
mariola85 , преди повече от 8 години бяхме на екскурзия до Охридското езеро и в хотела имаше и сватба. Ей, голяма работа...минимум 500 души! Тогава за първи път видях директно прожектиране на стена. То иначе нямаше как да се види какво прави булката, толкова много хора имаше. И все мъкнеха разни препълнени чинии Wink, предимно с месо. Направи ме впечатление, че пускаха само народна музика, нищо друго. Ние бяхме в градината и отваряха вратата на ресторанта да извиват хората на открито. Ама как всички можеха да ги играят! Има едно като нашето "Елено, моме", бая заплетено и бързо, обаче народът играе ли играе. И друго ми направи впечатление - много високи момчета и момичета имаше по улиците. Високи, слаби и тъмнокоси. Я да вземеш да ми намериш една снаха, нали уж нема по- убаво девойче от македонче Wink. Хахаха, на тази песен много и се нервех преди, защото съпругът ми е от Пиринския край, пък аз съм си уж чиста тракийка. Като са толкова хубави, да си беше взел тамошна Wink....
m0onlight, седи си на дупето, не на ушите diablo! Дано наистина си спазиш обещанието да почиваш повече. Когато се чудя какво да чета, винаги се връщам към класиката и преоткривам разни неща.


* kafe.jpg (57.63 KB, 851x316 - видяно 292 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 14, 2013, 09:12:43 »

привет!  smile smile
мариолка, мн красива дама си, ех в темата само хубавици  smile
муунче, ти искаш някакви романчета ли, за бременноста четеш ли?
аз тия дни съм пак натоварена с пълна програма  Wink но пък в настроение; пу пу дано не се променя;
почти свърших втората книга, мн й се кефя, разказвам я на милото, а той иска не иска ми търпи женските излияния  girl_wink нали има и любов в книгата;

Днес трябва да плащам застраховката на колата, да поръчвам торта, да си запиша прическа и вероятно и грим... за сватбата; още не съм открила стъклениците които ми трябват, но за това пък предния път като ги търсех обиколих др магазини и взех поредния си чифт сандали хаха -обещавам последни за тази година, че станаха поне 4  tease



Хубав ден  good smile smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #24 -: август 14, 2013, 09:26:18 »

добро утро и от мен smile

Пандичке ти след отпуска се оплакваш че не можеш да ставаш , аз без отпуска едвам ставам реве ми се да си почина малко  cray ама май края на септември ще взема 2 седмици че не се издържа имам 20 дни отпуска останали smile

svekarva то при нас всички сватби са така, влизат младоженците, първи танц, и след това хорА до припадане, някъде до към вечерята и след това малко рокенд рол, сръбски Югословенски хитчета и торта ( която булката сама реже цялата  crazy) и айде сикитир smile. Сватбите са обикновено от 250 до 500 човека, кани се за кой се сетиш, на тази дето ходих беше малка само 250 човека  pleasantry. Като казахме че нашата е с 120 човека и те казаха аа ми то само най-блиските мъничка сватба, а тук всички ми викат ааа голяма сватба сте правили smile А за хорото което казваш май се сещам това е е едно србъско дребно аз не го мога smile но постарите го могат Wink

Ма аз верно ще взема да ти намера една послушна кротка македонка ( има и такива не се коси)не сме всички люти чушки,  имам една братовчедка 176 тънка като ела, като манекенка е на 24 е smile ама пуста в Скопйе живее  blum

Муунче що не распуснеш с някоя чик лит книжка smile аз обожавам ги така ми релаксират мозъка smile има една Аз обичам Ню Юрк smile.

_Ezra_  мерси мерси :)много ми9 е познато това с обувките аз редовно го права  blum

И една закуска в леглото за мързелуващите smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: август 14, 2013, 09:55:47 »

Давай я бързо тази братовчедка, какво като е в Скопие. И на години, и на ръст, и на цвят ми харесва, за послушното - не държа. Ако наистина е свободна, ще намерим начин да ги запознаем. Дето се вика, може и той в Скопие да иде, пак ще ми е по- близко от тази ХАмерика. За хората и хорАта на сватбата ще се разберем Wink - малка сватба и само онова бавното македонско  Wink, но ако сватовете имат други мераци, ще отстъпим smile. Само да дадат момата good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 14, 2013, 10:28:04 »

Всякакви книги ще чета: и бебешки, и романчета, и чик лит ... само и само да кротувам и да не шетам из къщи blum
Емчо, на крака не щеш ли да ми ги донесеш? Wink
Мариолка, наистина си като от списание - много си хубава give_rose
Свекърва, аз не можах да разбера - ти тая снаха за Хамерика ли я гласиш или покрай тебе да си шета кротко кротко? Wink
Езра, твоите задачки поне са приятни за вършене, а аз моите телефонни още не съм ги почнала и само се почесвам и се чудя какво да си измисля, че да не звъня точно сега scratch one-s head
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 14, 2013, 10:35:05 »

забравих - поне обеци намерихме за сестра ми  good
муунче, какви са тези телефони?
аз и неприятни задачки имам, но повечето са приятни  smile ох още 8 работни дни  tease yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 14, 2013, 11:58:58 »

Езра, понеже не ми дават да шетам из къщи и вчера дежурния лекар също ми размаха пръст да си почивам повече (след като мъжа ми ме изказа, че не съм се спряла да чистя и прибирам), днес имам да свърша някои задачки по телефона, но вече повечето ги свърших smile
А ти защо си махна лентичката с оставащите дни до почивката? Как ще знаем кога да ви пожелаем попътен вятър и лек път? Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: август 14, 2013, 12:09:45 »

m0onlight, аз първоначално си търсех снаха по принцип, защото не знаех колко сериозно е положението. Сега, като го гледам без "женки" да ходи на море и на кино, само с приятели.....хич не ми харесва. С последното американско гадже нещата се разпъркаха преди половин година и след това не е обявил никоя за изгора Wink. Хубавите били женени или твърдо заети....Където иска да си я води или той да ходи при нея да се запознават, белким стане работата.
Сега един истински случай с моя колежка от преди 20 години: Тя като мен си мрънкаше, че иска снаха да и шета и и помага, ама ей така, по принцип. И един ден, след поредната ария към сина и, че не може вечно да върви след него да му събира дрехите, да пере, да чисти и да готви и вече е крайно време да го жени. Същата вечер ергенът взел, че и довел едно моме на 15 години да си живее при тях, да ходи на училище и да се учи на домакинска работа. И там си и остана до ден днешен....Колежката искаше да си отхапе езика, синът беше само на 16 blush, ама пък сега и на снаха, та и на двама внука шета.
_Ezra_ , какви стъкленици търсиш?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 14, 2013, 12:20:17 »

вярно е че свестните са женени или твърдо заети. Я питай моя мъж за потвърждение, той ме взе от фланга на вторите, ама успя да ме направи незаета доста бързо. blum
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 14, 2013, 12:43:48 »

Аз пък не съм съгласна! С моя се зъбрсахме в един бар и двамата доволно почерпени и свободни! Или ние не сме от хубавите? blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 14, 2013, 12:52:34 »

пънк , просто вие сте от изключенията. Ние са говорим за правилото. хубаво сте се забърсали. аз като се почерпя, тъй като рядко ми се случва, ставам и аз доста любвеобилна ахаахаха crazy star
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #33 -: август 14, 2013, 12:59:41 »

svekarva не си набивай трън в гащите, младо е мочето още да си поживее:) той сам ще реши кога ще му дойде времето smile ама най-добре некоя от тези страни да си хване та да го върже по-близо до теб smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: август 14, 2013, 13:12:43 »

mariola85, сериозно, свободна ли е братовчедката? Пък и да е твърдо заета, както казва Еми, ще се борим. Само и кажи, че кандидатът е 2013 с маратонки, на 25 години, половин пирински македонец /със сплескан тил като баща си Wink, предполагам, знаеш защо diablo/, малко е русоляв, но това да му е кусурът, за свекървата - знаеш какво да кажеш Wink. Ако стане работата, ще имаш нова рокля от мен!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: август 14, 2013, 13:22:25 »

хахаха свободна е да smile щом е пирински македонец готово осватихме се та ние сме до петрич smile

Наща пък с естесвено рижава коса ама бие към тъмно червено, чакай на лични ще ти я прата да не я продавам като кон тук ахахах
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: август 14, 2013, 13:34:29 »

Тъй де, мъжът ми има къща на 7 км. от Петрич, на два ката и никой не живее там след свекърите. Има и двор към къщата, а за разкош - 3 декара праскови smile. А защо имат сплескан тил знаеш ли?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #37 -: август 14, 2013, 14:00:50 »

край взимаме ги само че те не знаят че ги сватосваме хахаха, за тила не знам и аз имам сплескан хахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 14, 2013, 14:32:21 »

олеле ако така лесно сватосвате, намерете и за брат ми, че се е хванал с една луда, хем не е с него, хем го разиграва като кон.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: август 14, 2013, 14:33:53 »

ами дай повече данни - какво търсиш, какво предлагаш Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 14, 2013, 14:37:00 »

Значи предлагам работен момък, 1.85, с колело струващо колкото кола, с кола, с собствено жилище некой ден ( сега да са живи и здрави дъртите ), със сини очи. Странен като сестра си, зодия лъв. По-романтичен е от  мен, ама скришом, пред хората се дуе .  tease
Не разтребва не чисти и не готви, ма няма и претенции големи. insane
Обича къдрави жени тип Шакира. blum danceg
п.с. Моля да не е психопатка, която да не знае иска ли или не иска връзка .
« Последна редакция: август 14, 2013, 14:38:51 от emmmmmy » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #41 -: август 14, 2013, 14:45:51 »

еми години? да знам къде да се ориентирам  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 14, 2013, 14:50:22 »

еми години? да знам къде да се ориентирам  blum
25 blum, активен е в ФБ, там може да се добавят с разни моми
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: август 14, 2013, 15:20:58 »

mariola85 , ние бяхме първи, Еми да чака Wink. Освен това не е много на зор....Разликата на момците е само в сантиметрите май, щото и моят е лъв със сини очи.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #44 -: август 14, 2013, 15:29:10 »

хахах свекърва другата от снимката също ми е братовчедка ама е по-малка на 19 ама на еми брат може да я изчака да поотпорасне smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 14, 2013, 15:31:06 »

мариолче, и на 19 я зимам, само да се оттървем така от онази психопатка
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: август 14, 2013, 15:35:24 »

Еми, с теб също ставаме роднини по този начин 
- нещо като баджаначки smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 14, 2013, 16:46:28 »

Еми, с теб също ставаме роднини по този начин 
- нещо като баджаначки smile
Свекс, нямам нищо против. А и както се разбра, има 2 броя дами за 2 броя кавалери. twohearts
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: август 14, 2013, 16:56:55 »

Да, две братовчедки ще вземем по мъжка линия /мъжете на две естри са баджанаци/. Само да се навият да ни ги дадат, че те там си ги пазят керките Wink. Ако не - ще ги крадем....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 14, 2013, 16:58:54 »

готова съм вече не да крада, ами да купувам, само да е този път психически стабилно момиче с нормални реакции. crazy
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 15, 2013, 08:28:29 »

муунче, защо не си почиваш, какво ви се чисти не знам - моята приятелка нали е бременна и на работа също не спира, като излезе в майчинство се чудя как ще спре тая енергия ... мен ми дай да си почивам  Bravo за лентичката, я махнах защото наближи  give_rose аз ще ви кажа кога Офейкваме към Егейско море  yahoo
свекърва, едни които са за украса, уж на едно място ми казаха че има, но не знам кога ще ида... все нямам време, събота правим РД на мъжа ми, на вилата;
големи сте образи с това сватосване  girl_wink

и кафето
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 15, 2013, 08:47:15 »

Добро утро от мен!
Слагам една тортичка, като допълнение към кафенцето на Езра, понеже днес имам рожден ден. От тортата си личи на колко ставам  blum


* images25.jpg (8.28 KB, 259x194 - видяно 2491 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 15, 2013, 08:50:11 »

Здравейте smile

Честит рожден ден на ratatui  Torte

Честит празник на mariola85 и на други празнуващи ако има  Flower

Аз основно имам енергияя на работа, а като се прибера в къщи нищо не ми се прави и се чувствам ужасно - излиза, че мога да се занимавам с домакинска работа, само ако ми плащат  funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #53 -: август 15, 2013, 08:56:13 »

Привет!
Дами, като го видях това пиленце и се сетих да ви кажа, че видях вчера лястовичките, че са започнали да се събират вече cray. Отива си лятото, моето лястовиче също се готви да отлита другата седмица. Сега няма да роня сълзи, ще му мисля по- късно.
Днес е голям празник! Честито на всички с прекрасното име Мария!
Ей, ратаонуй, да си жива и здрава, много усмихната и слънчева! Харесаха ми думите на една наша съфорумка с писателски заложби и ще цитирам по памет: "Зная, че това са неща, които мога да ти пожелая в 365 дни от годината, че това казват всички....Искам нещо много специално за теб, затова ти пожелавам слънчогледи!!!"
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 15, 2013, 09:03:59 »

Благодаря ви!
Явно този рожден ден ще ми е доста емоционален, от сутринта вече втори път като чета пожелания и ми се насълзяват очите  cray сигурно откачам nea Свекърва, страхотно пожелание, благодаря ти  give_rose
И забравих да честитя, на всички мили девойки, които носят прекрасното има Мария!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 15, 2013, 09:12:48 »

рататуйче, пожелавам ти много здраве и любов, както и безброй сбъднати мечти  heart heart
http://www.nashvillescene.com/binary/77a6/RatatouilleCake.jpg
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #56 -: август 15, 2013, 09:42:44 »

Рататуйче честит рожден ден! да си жива и здрава и много щастлива! Пожелавам ти един приказен ден! Убедена съм че всичко ще се получи чудесно smile

Благоаря ви за пожеланията за именния ден, аз по принцип нали съм маке и при нас Голяма Богородица е на 28ми август, и тогава празнувам, но с годините реших и на 15ти и на 28 да черпа че ставаше много досадно да го обяснявам smile

Ето една сладка почерпка от мен smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #57 -: август 15, 2013, 10:30:54 »

Честит Рожден ден, Рататуй! Честит Имен ден и на всички именици! Пожелавам ви много добро настроение! Нека винаги да зареждате хората около вас с положителна енергия  give_rose
Днес моята свекърва също празнува и ми е специален празник. Живот и здраве догодина дано да празнуваме с още една малка именичка по това време. Нали със свекърва ми сме на една дата родени, защо пък да не празнува заедно с внучката си именния ден  Wink
Между другото, едва ли _Ezra_ е предполагала, че с това име на седмичната тема толкова любов ще се развихри тук! То не бе сватосване и чудо yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: август 15, 2013, 10:36:56 »

Хехе, аз си мислех също да кажа, че "...и още нещо-то" е сватосването Wink. Съвсем сериозно снощи показах македонската мома на синчето и той каза първо да проверя дали имаме роднинска връзка и тогава  heart. Преди години си беше намяркал една хубавица от селото на съпруга и се оказа, че му е втора братовчедка....
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #59 -: август 15, 2013, 10:46:35 »

свекърва няма как да сме роднини smile ние в петрич нямаме рода smile ние сме бежанци ама сме избягали в струмица smile така че казвай хареса ли я?  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: август 15, 2013, 12:19:14 »

Ами точно защото я хареса разпитвам. Обаче, да знаеш, че пак е малко опасно....Съпругът ми е от Беласица, а по онова време Беласица и Струмица са били побратимени и са си ходели свободно по съборите. Та знае ли се кой, къде и как се е побратимявал Wink.  Хихи, мъжът ми и брат му още имат в къщата шушлекови якета, които свекър ми купил от Струмица през 1967г. Колко е малък светът....
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 16, 2013, 07:24:11 »

Добро утро!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: август 16, 2013, 07:44:26 »

Добро да е, Езра!
Днес е петък, обаче имам страшно много служебна и лична работа....Най- лошото е, че не съм измислила подаръци за рождените дни на моите момчета sad. Пък и за най- голямото, дето ще става на 60, не съм се замисляла сериозно и все отлагам. За децата е много трудно, защото не бива да е тежко, не ми се иска да са дрехи, книги и разни от този род. Не искат картини, защото нямало как да ги закачат по стените.....Малкият има много стар фотоапарат, може да му измислим нещо, макар разни други джаджи, дето ги мъкне из джобове, да могат да снимат. Оф, по принцип май е най- добре да е нещо в брой, но все пак ми се иска и да остави някакъв спомен. Казвайте какво подарявате на вашите младежи, много ще съм ви благодарна give_rose
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 16, 2013, 08:03:55 »

Добро утро и от мен smile


* 1187280_566432340064960_421594670_n.jpg (22.24 KB, 403x300 - видяно 2301 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 16, 2013, 08:08:12 »

Ох аз днес се чудих за един час кое първо да свърша, че след малко трябва да гоня автобуса за работа ... сетих се, че утре е РД-то а аз в последния момент тортата още не съм поръчала ... Свекърва, моят мъж не мога да накарам да измисли какво иска ... обикновено си купува и събира пари за някое от хобитата си напр за обективи за фотоапарата... Иначе му купувам дрехи  smile smile купила съм тая година свещи с цифри и балони с пожелания  yahoo
Вчера си изчетох книгата и макар, че знаех че накрая е тъжна и си викам - а няма да ме разреве пък една книга и като стигнах последните 2-3 листа и като почнаха едни сълзи-милото ми се смее, аз се наплаках едно хубаво, изчетох я и я прибрах в шкафа - мн хубава история, мн хубаво написана  smile Сега почвам др-та, ще си я взема и за Турция  Read хубав петъчен ден, аз съм 10 часа на работа nea
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 16, 2013, 08:22:42 »

Добро утро smile

С малко закъснение честитя на всички, които са празнували вчера give_rose

Ние цял ден бяхме по задачи с милото, а вечерта на имен ден на бабето ми. Много хубаво си прекарахме, ама то винаги е хубаво като се събере цялата рода на едно място, особено като се виждаме толкова рядко.
Свекърва, аз на моето момче почти през година подарявам часовник. То почти в хоби му се превърна да си ги колекционира, но много обича ръчните часовници. Естествено не всяка година имам възможност да го изненадвам с толкова скъпи подаръци, но при възможност не пропускам.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 16, 2013, 12:06:56 »

Привет Wink
Днес ми е много жега и хич не ми се седи на компютъра, че сме го сложили в ъгъл, където грам вятър не подухва heat и май ще зарежа ровенето из нета за по-късно и ще отида в спалнята да чета книга Reading Снощи вечеряхме на терасата и беше много хубаво - докато хапвахме се наслаждавахме и на зарята (вчера беше денят на Варна).
Свекърва, аз на моето момче в последно време само практични подаръци му подарявам (дрешки, обувки, чанти) и не знам каква идея да ти дам ... по принцип мъжете винаги се радват на всякакви технологични джаджи
Езра, мисля, че и на мен ми е време да си довърша книгата, дето отдавна съм я започнала smile Как е коремчето на сестра ти - расте ли? А как е сватбеното вълнение на другата? Сигурно и то расте, няма как smile Ей, представям си какъв кеф ти е на теб да чакаш две прекрасни събития! heart
Хайде всички, be happy! Днес е петък - планувайте приятните мигове за уикенда twohearts
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 17, 2013, 08:50:52 »

добро утро  smile smile
да ви почерпя на бързо, че днес ми е пълен графика със задачи-милото днес има РД , нека ми е жив и здрав, много си го обичам  heart



муун, да, мн съм щастлива от тези две събития, нашите също  heart heart представям си каква еуфория ще е , а пък и лекичко планираме едноседмична екскурзийка есента из планините на България -така ми се иска въздух, природа и тишинка - с цялата си душа имам нужда  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 17, 2013, 09:49:18 »

Честит ти рожденик, Езра!
Да ти е жив и здрав, нека всичките му мечти да се сбъднат.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #69 -: август 17, 2013, 10:14:35 »

Добро утро!

Езра, да ти е жив и здрав рожденика и да те слуша много Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: август 17, 2013, 12:10:07 »

Да ти е жив и здрав и много усмихнат!
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines